Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-04-2011, 18:49   #581
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i polecam

Moon był świetny i do samego końca trudno było zrozumieć o co tam chodzi no i oczywiście muzyka Clint'a Mansell'a ( w sumie tylko dlatego zainteresowałem się tym filmem ).
Stary 30-04-2011, 19:00   #582
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Thor 3D.
Jak na film o kosmicznym wikingu latającym za pomocą wielofunkcyjnego młota i odnajdującym się w XXI wiecznej rzeczywistości w jeden dzień (oczywiście, po angielsku szprecha od momentu upadku na nasza urodziwą planetę, bo Odynowi podpadł i ojciec go z domu wywalił) jest...nieźle.

Sądziłem, że Kenneth Branagh, nie będzie w stanie zrobić filmu o takiej lekkiej i (nomen omen) komiksowej tematyce i po części miałem rację, choć facet rolą w "Bardzo dzikim zachodzie" udowodnił, że potrafi się w takich klimatach odnaleźć, ale i tak wyszedł jako reżyser obronna ręką.

Początek jest fajny i efektowny, koniec sztampowy i sprawia wrażenie robionego w pośpiechu, ale i tak jest lepszy od takiego sobie środka.
Film z lekka wygląda tak jakby był rozpisany na 3h, ale kasy wystarczyło tylko na początkowe 1h, a później trzeba było coś dorobić i sporo wyciąć.

Od początku było wiadomo, ze ma to być produkcja jeszcze lżejsza od takiego Iron Mana, ale za dużo tu infantylnych momentów pasujących bardziej do familijnej komedii o gadającym psie lub innym magicznym zwierzaku. Pomimo tego, całość ma ręce i nogi, pojawia się Stan lee, są nawiązania do innych dzieł spod marki Marvel, są też niezłe efekty specjalne.
Hopkins jako Odyn pokazuje rutynę w najpełniejszym wydaniu, za to ciekawa jest postać Lokiego, bo nie jest on typowym szwarccharakterem.

Film jest w tym typie 3D, które bardziej daje się poznać portfelowi (bilet - 24 złocisze) niż oczom.

Z ciekawszych rzeczy to mogę napisać, że najśmieszniejszy moment w filmie (Thor "zmawiający" następną kawę czy co to tam pił) jest w zwiastunie. Można też wspomnieć o tym, że scena pokazana w pierwszym teaserze, z której wielu internautów miało niezła bekę - ta, w której Thor i jego kompani z Asgardu zasuwają niczym piłkarze w stronę widza, nie znalazła się w filmie lub ją przegapiłem (nie wiem co tak wszystkich w niej śmieszyło, ale chyba chodziło o rzucająca się w oczy tandetę kostiumów i całość sceny, bardziej pasującej do kreskówki).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 30-04-2011 o 19:03
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2011, 20:22   #583
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Ja ogladalem moon ale jakos nie podpasowalo mi , az nadta fikcyjnosc , ofc to moje zdanie i nie rage (ujcie) tak na mnie jak co
Stary 01-05-2011, 12:48   #584
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Moon bardzo dobry.

Ogarnąłem ostatnio Infiltrację - nie lubię rozwlekłych filmów, potworki po 2,5h mnie przerażają, ale tutaj fabułę mamy wartką i śmigającą do przodu, także nie sposób się nudzić. Obsadzony plejadą gwiazd, które zagrały porządnie, dobry warsztat. Historia też wkręcająca, dobrze spędzony czas.

The Way Back - w pytke! Momentami taki przedłużany na siłę się wydaje, ale Harris i Farrel dobre kreacje, no i ktoś tu pisał wcześniej (Jaskier?) pejzaże przemistrzowskie! Absolutnie nie oglądajcie na małym ekranie - co najmniej TV wchodzi w grę, a w kinie to już w ogóle miód.

No i po raz 34 Boondock Saints ; ]
Stary 01-05-2011, 13:15   #585
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Bez smyczy taka sobie komedia o tym że faceci po 40-45 roku życia i po 20 latach małżeństwa oglądają się za innymi d***mi. Jak to bywa uważają sie za niezłych wymiataczy i trochę przeceniają swoje możliwości podrywu, a kiedy żony dają im tydzień "wolnego od małżeństwa" robią to co umieją najlepiej - jedzą, piją , śpią i marszczą freda w samochodzie :P Ocena końcowa 6/10 jest kilka fajnych momentów ale film raczej nie jest ekscytujący - coś w stylu "polowanie na druhny".

http://www.filmweb.pl/film/Bez+smyczy-2011-556038

A i jeszcze jedno, gra w tym filmie koleś co podkłada głoś w Portal 2

Ostatnio edytowane przez lokiGEO : 01-05-2011 o 13:22
lokiGEO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2011, 21:59   #586
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Thor - b.dobry film fantasy z elementami akcji i małą dawką dobrego humoru. Nie będę się rozpisywał na temat fabuły bo nie chcę zbyt dużo zdradzić, ale myślę, że warto się na niego przejść. Jeżeli chodzi o 3D to myślę, że został ten film potraktowany tą formą przekazu w taki sposób, że śmiało sobie mogli go pominąć. Nie widziałem żadnych młotków latających wokół głowy no i odnosząc się do innych filmów pod tym względem czuje spory niedosyt. To już noc reklamożerców i kilka reklam w 3D dostarczyło większych wrażeń.

Tak btw. czekajcie aż się skończą napisy, zobaczycie co będzie dalej... (scena erotyczna w 3D - widać latające cycki) dla mnie +7/10

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2011, 23:27   #587
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Uprowadzona (Taken) - o ja pier**** normalnie nie wiem co pisać, film wyssał mi mózg. W mega skrócie - gościowi porywają córkę, okazuje się że trafi na sprzedaż jako prostytutka no i się zaczyna. Wielkie poszukiwania, czas goni, Liam Neeson idealnie wpasował się w rolę zdeterminowanego ojca który zrobi wszystko by odzyskać córkę, żadnych negocjacji i innych pierdół to nie ta liga. Film trzyma tempo niemal od samego początku nie ma mowy o przynudzających scenach - takie w tym filmie po prostu nie istnieją. Jak najbardziej polecam zobaczyć, osobiście odpłynąłem jak dla mnie jeden z lepszych filmów jakie w życiu widziałem 9+/10 Liczę że Tożsamość (Unknown) będzie równie dobry.
Stary 02-05-2011, 00:37   #588
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Chętni na kasę - ten film,to po prostu cudo. Jeśli jeszcze ktoś nie oglądał,to niech kupi sobie!
Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2011, 03:56   #589
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ostatnio było kilka filmów, ale dzisiaj dwa polecę:

LA Confidential - gangsterka, Los Angeles, skorumpowana policja i dobra obsada. Fajnie zagrane, ciekawa historia i kilka niezłych twistów.

Sokół maltański - oldskul totalny, ale wkręcam się przed premierą LA Noire, to i klasyki nadrabiam. Trochę noire, trochę komedii i akcji. Chwilami chyba aż za bardzo komicznie, ale mimo wszystko warto obejrzeć
Stary 02-05-2011, 09:06   #590
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dowiedziałem się, że jest takie coś jak Ultimate Fighter Season. Zasady są takie jak w Big Brotherze, są w domu i ktoś odpada, a ktoś zostaje. Są akcje, że biją się po mordach, a takim Big Brotherem jest prezydent UFC, Dana White. Oczywiście występują tylko "świeżaki", ale są także najlepsi(np. Mir!), którzy uczą jedną drużynę, żeby lali się z drugą drużyną, których uczy ktoś inny. Mam na dysku, jak obejrzę wszystko to zdam relacje, ale zapowiada się spoko
Stary 02-05-2011, 11:20   #591
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Lista Osiągnięć

@ wrog jak lubisz takie klimaty bo obejrzyj Black Dalia - kiedyś była nawet taka gra na PC i oczywiście Ostatni Sprawiedliwy lata może nie te ale klimat jest i do tego dobra obsada
Stary 02-05-2011, 11:25   #592
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Diary of the Dead - nie ma to jak obejrzeć film o zombie po całym dniu nauki do matury Pewnie po wszystkim mój mózg będzie podobnie wyglądał... Ale wracając do filmu jest on na prawdę fajny. Ciekawym pomysłem jest to, że gościu wszystko kręci kamerą i jedyna okazja, żeby go zobaczyć jest jak odkłada włączoną kamerę, albo ktoś go nakręci. Od początku wiadomo, że główny bohater zginie, bo film skończyła i zmontowała jego dziewczyna. Ogólnie mogłoby być więcej zombiaków, ale nie jest źle. Akcja z defibrylatorem - sweet Z postaci najbardziej podobał mi się profesor, co cały czas szukał alko, głuchoniemy Amisz i Ridley. Można się trochę pośmiać, czy przestraszyć, wątpię. Ale ogólnie polecam.

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2011, 11:33   #593
lokiGEO
Wariat

lokiGEO's Avatar

Lista Osiągnięć

Stary 02-05-2011, 11:40   #594
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Terminal - Tom Hanks zalicza się do jednych z moich ulubionych aktorów. Wspaniałe role w Forest Gump , Cast Away, Zielonej Mili i w wielu innych sprawiły, że jeśli Tom gra w tym filmie to muszę go obejrzeć.
Za Terminal kilka razy próbowałem się zabrać nie tylko ze względu na postać Toma ale też ze względu, że jest to film oparty o prawdziwe wydarzenia.
Wiktor Navorski (Hanks) przybywa do USA z Krakozji. Ma przy sobie oczywiście niezbędny bagaż ale też tajemniczą puszkę po orzeszkach, której zawartości zdradzać nie będę gdyż jest ona ściśle powiązana z fabułą.
Wiktor nie potrafi mówić po angielsku i niestety zaraz po jego przylocie okazuje się, że obalono Prezydenta Krakozji przez co nasz bohater staje się osobą bez obywatelstwa. Zarządca lotniska na którym znajduje się Wiktor oznajmia mu, że dopóki trwa wojna w jego kraju, nie może on opuścić lotniska ani też nie może wrócić do swojego kraju. Mówiąc krótko - staje się mieszkańcem lotniska.
Film pokazuje jak nasz bohater znajduje sposób na zarobienie pieniędzy, uczy się języka z broszur informacyjnych, telewizji oraz kupując 2 takie same przewodniki 1 po angielski i 1 w jego języku (nie ma takiego kraju jak Krakozja - państwo zostało wymyślone na potrzeby filmu a jego dialekt można porównać do rosyjskiego).
Poznaje też przyjaciół a także swoją prawdziwą miłość (Zeta-Jones).

Film polecam każdemu. Mimo iż nie ma tutaj pościgów i nie słychać strzałów warto zaznajomić się jedną z najbardziej przyjaznych postaci z Hollywood.
Moja ocena 9/10
Stary 02-05-2011, 12:04   #595
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Nie ogladalem, bo nie ma w kinach, ale z pewnoscia sie wybiore, bo trailer smakowity, a lubie historie o wladzy, pieniadzach i zdeprawowanych kobietach:

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2011, 12:09   #596
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Faktycznie trailer daje rade, też z chęcią się wybiorę.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2011, 14:53   #597
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał SandSpol Zobacz post
Uprowadzona (Taken) - o ja pier**** normalnie nie wiem co pisać, film wyssał mi mózg. W mega skrócie - gościowi porywają córkę, okazuje się że trafi na sprzedaż jako prostytutka no i się zaczyna. Wielkie poszukiwania, czas goni, Liam Neeson idealnie wpasował się w rolę zdeterminowanego ojca który zrobi wszystko by odzyskać córkę, żadnych negocjacji i innych pierdół to nie ta liga. Film trzyma tempo niemal od samego początku nie ma mowy o przynudzających scenach - takie w tym filmie po prostu nie istnieją. Jak najbardziej polecam zobaczyć, osobiście odpłynąłem jak dla mnie jeden z lepszych filmów jakie w życiu widziałem 9+/10 Liczę że Tożsamość (Unknown) będzie równie dobry.
Podpisuje sie pod tym co napisal SandSpol, bo i mnie sie film cholernie podobal, jesli ktos nie widzial to powinien obejzec, napwrawde warto.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 02-05-2011 o 15:02
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2011, 14:59   #598
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

Tez się przyłącze. po Liście Schindlera to dla mnie drugi kozacki film z nim. Star warsy czy inne druzyny A pomijam.
Stary 02-05-2011, 15:12   #599
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Ale że niby w Batmanie słabo zagrał
Stary 02-05-2011, 15:15   #600
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

nie, nie, po prostu dla mnie zapisał się w tych dwóch produkcjach.

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania