Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Stacjonarne Nintendo Nowe oblicza rewolucji - Wii, WiiU, Switch.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-12-2009, 03:33   #41
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: Nintendo Wii

Component, ale max rozdzielczość bedziesz mieć oczywiście 480p. Chyba nie muszę mówić jak taki obraz będzie wyglądać na TV 1080p ?
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2009, 11:46   #42
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Zostaje granie na starym CRT, jak chcę mieć ładną grafę? :P

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2009, 13:28   #43
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

No dokładnie, kiedyś też były plazmy do kupienia z niską rozdzielczością i dużą przekątną ekranu to na nich też by dobrze wyglądało : - )
Stary 20-12-2009, 13:41   #44
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

No cóż tutaj Ninny się nie postarało. Żeby trzeba było grać na starych CRT, żeby gra wyglądała dobrze. I to w erze HD :P

Stary 20-12-2009, 17:56   #45
Kyzio
Początkujący
Kyzio Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Wiisi mi to Platynki jak dziewczynki Słuchacz 
Liczba Osiągnięć: 9

Najlepiej mieć CRT z HD :-P

Kyzio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2009, 18:07   #46
Pujos PL
Wariat

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Dobry patent, zarobisz miliony :P

Stary 04-01-2012, 02:21   #47
cinku
Początkujący
cinku Wkrótce będzie sławny

Miasto: UK
Reputacja: 98

witam, nie moge nigdzie znalesc informacji czy cos sie zmienilo jesli chodzi o wii i rozdzialke
mam zamiar jutro kupic sobie wii (wiem, ze wii u na choryzoncie, ale to nie nastapi przed gwiazdka wiec dlugoo) i wyczytalem wlasnie, ze rozdzialka to max 480p.
zastanawiam sie czy da sie w ogole grac jesli mam plazme LG 3D 50cali HD1080... czy jednak sobie podarowac tego cierpienia?!
i jeszcze pytanie czy jest szansa, ze z nowym softem przywroca w nowych modelach (slim) obsluge gier z gamecuba (nie potrzebne mi pady, tylko gry)??
z gory dzieki za szybka pomoc...
Stary 04-01-2012, 02:29   #48
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

Cytat:
Napisał cinku Zobacz post
witam, nie moge nigdzie znalesc informacji czy cos sie zmienilo jesli chodzi o wii i rozdzialke
mam zamiar jutro kupic sobie wii (wiem, ze wii u na choryzoncie, ale to nie nastapi przed gwiazdka wiec dlugoo) i wyczytalem wlasnie, ze rozdzialka to max 480p.
zastanawiam sie czy da sie w ogole grac jesli mam plazme LG 3D 50cali HD1080... czy jednak sobie podarowac tego cierpienia?!
i jeszcze pytanie czy jest szansa, ze z nowym softem przywroca w nowych modelach (slim) obsluge gier z gamecuba (nie potrzebne mi pady, tylko gry)??
na twoim miejscu bym jednak odpuścił Wii, ta konsola ma swoje perełki ale 50 calowa plazma i granie w 480p zniszczy ci oczy, jeżeli już to najlepiej kupić sobie stary telewizor CRT np 29 cali za grosze chodza teraz i wtedy można kicać przy Wii hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 04-01-2012 o 02:32
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2012, 03:13   #49
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Cytat:
Widzę masz xboxa, odpal sobie rozdziałkę 480p w menu konsoli i zobaczysz jaki będzie obraz ;-).
Stary 04-01-2012, 11:07   #50
cinku
Początkujący

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Widzę masz xboxa, odpal sobie rozdziałkę 480p w menu konsoli i zobaczysz jaki będzie obraz ;-).
to naprawde dobra rada!! dzieki...
ale jest w sumie lepiej niz sobie to wyobrazalem
kupic chce wii tylko i wylacznie dla mario (new super mario, super mario galaxy 1-2, mario kart, donkey kong, luigi's mansion -GC).

@Mr Perfect no niee, nowego-starego tv to kupowal nie bede.. ..zastanawiam sie raczej nad zmiana ustawien i wylaczeniu skalowania w moim tv. wyczytalem na anglo jezycznym forum, ze mam to szczescie, ze plazma lepiej sobie radzi ze skalowaniem niskiej rozdzialki i sam nie wiem :-(

Ostatnio edytowane przez cinku : 04-01-2012 o 11:14
cinku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2012, 12:09   #51
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

Cytat:
to naprawde dobra rada!! dzieki...
ale jest w sumie lepiej niz sobie to wyobrazalem
kupic chce wii tylko i wylacznie dla mario (new super mario, super mario galaxy 1-2, mario kart, donkey kong, luigi's mansion -GC).

@Mr Perfect no niee, nowego-starego tv to kupowal nie bede.. ..zastanawiam sie raczej nad zmiana ustawien i wylaczeniu skalowania w moim tv. wyczytalem na anglo jezycznym forum, ze mam to szczescie, ze plazma lepiej sobie radzi ze skalowaniem niskiej rozdzialki i sam nie wiem :-(
dobrze wyczytałeś plazma radzi sobie lepiej z obrazem niskiej jakości niż LCD hehehe
Stary 04-01-2012, 12:25   #52
cinku
Początkujący

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
dobrze wyczytałeś plazma radzi sobie lepiej z obrazem niskiej jakości niż LCD hehehe
a gorzej bedzie z grami na wii niz z sonic cd na xie?? bo tam to jest mega pixeloza

EDIT:
no i stalem sie wlascicielem Wii i na szczescie szczesliwym posiadaczem

Ostatnio edytowane przez cinku : 04-01-2012 o 19:01
cinku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-07-2015, 03:15   #53
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

O kurdele, Iwata nie żyje?!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-07-2015, 03:25   #54
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

O kuwa to dopiero info. Facet od lat szefowal w Nintendo i niestety mu sie zmarlo. Szkoda typa :/
Stary 13-07-2015, 10:06   #55
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Wow O_o Od dwóch lat nie jeździł na E3 z powodu problemów zdrowotnych, ale chyba nigdzie nie było mówione, że to aż tak poważna sprawa. Szkoda chłopa.
Stary 13-07-2015, 10:21   #56
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7640

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

absolutny geniusz R.I.P. SATORU

ONLY 55 YEARS....
Stary 13-07-2015, 12:53   #57
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Wow O_o Od dwóch lat nie jeździł na E3 z powodu problemów zdrowotnych, ale chyba nigdzie nie było mówione, że to aż tak poważna sprawa. Szkoda chłopa.
No właśnie cisza. Dzisiaj dopiero widziałem że na kotaku pisali w czerwcu, że ma raka i będą mu coś wycinać. No i że ma małe szanse na przeżycie.
Ale te nowotwory zbierają żniwa w ostatnich latach. Coraz mniej wierzę, że po prostu wykrywalnosc wzrasta. Obecny styl życia, środowisko, żywność nas wykańcza.

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania