Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-07-2018, 18:46   #8461
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innych

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 923

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Monster Hunter World - 1000/1000

Jeżeli chodzi o grindowe gry to MHW stawiam najwyżej spośród wszystkich tego typu gier jakie miałem okazję zagrać. Wyżej niż Destiny, Division, Warframe czy Dark Souls. Głownym powodem jest perfekcyjnie przygotowany endgame i system progresu postaci, fantastyczny design, genialny gameplay, inteligentnie skonstruowany online i bardzo częste aktualizacje, które co jest tu również istotne są darmowe. Ciężko jest do czegokolwiek się przyczepić i każde rozwiązanie ze strony dewelopera po prostu się podoba. Jasne, ktoś tam narzekał na UI, ale kur,wa narzekać na UI to ja też ponarzekam bo widocznie do niczego innego nie można się przyczepić. Calak zrobiony absolutnie na spokojnie bez żadnej spiny, wolałem skupiać się na ewentach niż na farmieniu koron (farma koron zajmuje najwięcej czasu) i tak jakoś w końcu jak zostały mi 3 małe korony to załączyłem drobną farmę żeby dołożyć celu zniszczenia. Potwory są fajniejsze i bardziej upierdliwe, ale kurde jak się pogra z każdym trochę to gra jest tak skillowa, że każdy będzie dostarczał fun i wyzwanie. Daora której zdrowo nienawidziłem zaczęła mi się podobać jak zmodyfikowałem ekwipunek i założyłem charge blade które dają konkretny rozkurf. Ogólnie arsenał i design broni i zbroi to coś powodującego mocny ślinotok. Teraz w ogóle zaczną się pojawiać arch tempery (2 już za nami) to ogólnie wiem, że to dopiero mój początek zabawy z grą. Jebane 11/10 i pieczątka siursiursiursiur.

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania