Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

PlayStation 2 Peesdwójkowe gry i akcesoria bez tajemnic.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-10-2007, 17:36   #1
szarak
Nowy
szarak Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie PES 2008 (PS2)

Grał już ktoś w to online na PS2 , bo z tego co słyszę są straszne lagi i można tylko 1 na 1 grać, niech ktoś co w to grał potwierdzi i opisze wrażenia z gry z wersji na PS2?
szarak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2007, 10:46   #2
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie PES 2008 (PS2)

Online to nie grałem i w zasadzie mnie nie interesuje, bo to pewne, że jest skopane. Natomiast singiel czy multi w chacie spoko. Wisełką poginam w LM. Całkiem przyjemnie ale nie wiem kompletnie, co tu poza menu się zmieniło
Stary 31-07-2011, 03:38   #3
urban terror
Nowy
urban terror Może być tylko lepiej

Reputacja: -21
Domyślnie Odp: PES 2008 (PS2)

bardzo fajna grywalnośc i niezla grafika . Jest to jedna z najlepszych gier sportowych jest wiele opcji które możesz wykorzystac np : Tryb menadzerski , turniej , liga itp . Do nowości w programie, można zaliczyć m.in. bardziej udoskonalone SI naszego przeciwnika. Przeciwna drużyna prowadzi na tyle przemyślaną taktykę rozgrywki, że potrafi zauważyć nasz schemat gry i przystosować się do gry. Jest on w stanie również rozpoznać naszą taktykę, także musimy się nieco bardziej natrudzić, aby zmylić gracza drużyny przeciwnej.

Prócz tego, w programie pojawi się dużo więcej animacji, trików oraz bardziej odwzorowania zachowań piłkarzy. Sama grafika także doczekała się małej kosmetyki, jak np. udoskonalona mimika twarzy oraz nieco bardziej poprawione stroje piłkarzy.

Moja ocena to 10/10
urban terror jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania