Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Monster Hunter

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-05-2005, 11:01   #41
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer
Domyślnie Monster Hunter

Problem będzie bo jak gram na konsoli w sieci to komp sieci nie ma a routerem bawić sie nie będe bo nie chce mieszkać w pokoju bez klamek
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2005, 11:24   #42
banaszek
Nowy
banaszek Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Monster Hunter

ej silencer gdzie jestes szukam ciebie napisales no to jestem

[size=9px][ Dodano: 30-05-2005, 11:32 ][/size]
niema tu prywatnej strony pozrawia okienko
banaszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2005, 11:38   #43
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer
Domyślnie Monster Hunter

Człowieku nie chodzil mi o prywatną strone tylko o prywatną wiadomość
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2005, 11:55   #44
banaszek
Nowy
banaszek Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Monster Hunter

sory jestem troch zakrecony
banaszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2005, 02:45   #45
Miud
Początkujący
Miud Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Monster Hunter

Ta gra sie interesuje od dluzszego czasu, niestety nie gralem w demo, a gre widzialem pare miesiecy temu na filmikach. Jednak Wasze negatywne opinie wcale mnie nie przerazaja.
Ogromnym minusem jest napewno brak obslugi headsetu, jesli w tej grze nie bedzie mozna cheatowac ani w zaden sposob sobie sztucznie pomagac to bedzie to pozycja ktora napewno sobie kupie.
Wiec jesli ktos ma ten tytul i juz bawi sie w sieci niech opowie wszystko co dobre i zle w srodku.
Chetnie sie przylacze do klanu. Gre zamierzam kupic zaraz pod koniec czerwca wiec te wakacje moga byc naznaczone krwia brzydkich stworow.
Stary 06-06-2005, 14:46   #46
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie Monster Hunter

. No nie wierzę, mniud napisał coś bez metafor :]] Cheatują ludziki na potęgę z prostej przyczyny. Bohatyra możesz (co 13 poziomu) robić offline a potem pyknąć go w sieć.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2005, 20:21   #47
Samuraai
Nowy
Samuraai Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Samuraai
Domyślnie Monster Hunter

Ok, wiec ja juz pykam, aczkolwiek bez wspolnej gry z ktoryms Was (a najlepiej z paroma) jest bardzo ciezko. Ale po kolei...

zaczynacie wybierajac uniwersum ("zielone" lub "czerwone"). W kazdym z nich jest po kilka rodzajow miast, do ktorych mozemy sie podlaczyc. Od razu widac ilu graczy juz znajduje
sie w kazdym z nich. W 1dnym miescie moze byc (jesli dobrze pamietam) do 8smiu graczy na raz - troche malo. Dlaczego? O tym za chwile...

W miescie duzo nie spedzilem czasu (w ogole gralem malo, na razie tylko zapoznajac sie z mechaniką) - oprocz roznego rodzaju sklepow, ktore sprzedaja i skupuja rzeczy, najwazniejszą lokacją jest gildia. To tu "rejestrujecie" swojego bohatera, zakładacie questy lub dolaczacie do questów zalozonych przez innych. Questy podzielone sa na klasy trudnosci i opisane paroma rzeczami (wklad pieniezny jaki musimy wlozyc za rozpoczecie questu, co mamy zdobyc, na jakich planszach bedziemy sie wlóczyć itp.). Jak juz zalozymy quest, mozemy go za free "wywiesic" na "tablicy ogloszen" w gildii. Kazdy inny gracz moze tą tablice wylookac i ewentualnie sie przylaczyc. Dochodzimy do zadanego wczesniej przeze mnie pytania. Dlaczego 8 graczy w miescie to malo? Bo po prostu szanse, ze ktos włóczący sie po swiecie ot tak sie do Was przylaczy, sa marne. Szczegolnie na poczatku, gdy nasz level jest niski i questy te nie sa atrakcyjne dla pozostalych. Tak wiec Monster Hunter to gra sieciowa przede wszystkim dla zorganizowanych grup 2, a najlepiej 3,4 osobowych. Takie grupy wlasnie mozna juz wypatrzec na europejskich serwerach.

Nikt nie chcial sie dolaczyc do mojego pierwszego i najlatwiejszego questu wiec...wyruszylem sam. I tak - monstra juz na pierwszych planszach sa nie do pokonania w pojedynke majac bohatera z levelem zero (mój ziom , co prawda po prostu biegalem siekajac co mniejsze potworki szukajac tych wymaganych porąbanych 15-tu grzybków (mialem dostarczyc Special Mushrooms) ale znalazlem tym sposobem...5 sztuk LOL

Jednym slowem, czekam na Was, ziomki, co by klanik zalozyc jakis. A moze zbierze sie 7-8 osob, to i ze 2 ekipy będą? I od razu mowie ze nie chce mi sie grac w singlu zeby masterowac postac, chyba ze tak sie wczesniej umowimy. Podsumowujac - moze byc bardzo fajnie, jest kupa przedmiotow, mozliwosc ich laczenia (jak w finalach) - nie jest to jakies przekombinowane w kazdym razie. Shame on you Capcom za brak obslugi h'sa. Fatalny blad ktory zapewne sporo obnizy przyjemnosc z gry. Tak wiec nie zalewac klawiatur piwskiem.

Kto w czerwcu spodziewa sie gry? Od razu mowie ze jesli ktos z Was zamowil w Ultimie, to gry spodziewamy sie w przeciagu dwoch najblizszych dni.
Samuraai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2005, 20:54   #48
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Monster Hunter

Mozna grac tylko z Europejczykami?
Czy gra ma rozbudowany interfejs? Friend listy i tego typu sprawy?
Stary 06-06-2005, 21:03   #49
InSiDe
Banned

Domyślnie Monster Hunter

. Questy Online jak i Offline są takie same. Z jedną tylko różnicą. Offline nie podskoczysz powyżej 12 lvl. Tak więc najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to grać Offline i choćby się ubrać :] Ponoć nagusów wszyscy omijają szerokim łukiem.
Stary 06-06-2005, 21:16   #50
Samuraai
Nowy

Domyślnie Monster Hunter

Wrog--> nie zwrocilem uwagi, czy to sa tylko europejscy gracze, byc moze ten podzial na swiat czerowny i zielony cos oznacza - nie wiem jeszcze. Friend listy chyba sa - jakies tam z boku liczne opcje widzialem przy wyborze serwerow i miast, jak w socomie. Jelsi chcesz to zwroce na to uwage i opisze Ci

Inside--> Byc moze questy sa takie same na offline ale nie wydaje mi sie, zeby potworki wystepowaly w tych samych ilosciach bo w pierwszej misji nie ma mowy zeby all powybijac samemu (a niektore plansze trza poczyscic, bo inaczej nie sposob szukac tych halucynogenow, juz je znienawidzilem, damn it)
Stary 06-06-2005, 21:31   #51
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Monster Hunter

Jak uda ci się sprawdzić działanie wysyłania wiadomości za pomocą klawiatury, to daj znać. Jestem ciekawy jak to rozwiązali, bo brak obsługi hs'a powinien być wynagrodzony dobrym systemem message'y.
Stary 06-06-2005, 21:41   #52
InSiDe
Banned

Domyślnie Monster Hunter

. Ja nawet klawiszy na usb nie mam :] Samurai, Ty masz komputer i konsolę w tym samym pokoju i oba mogą jednocześnie działać? :] Tak kontrolnie pytam, czy masz możliwość z pomocą komputera headseta zrobić sobię :]
. A swoją drogą, jakbyś pograł offline to byś nie miał kłopotu ze znalezieniem tych grzybów (świnie ryją jak je znajdą) i wiedziałbyś, że nia na wysztko rzuca się od razu z bronią :]]
Stary 06-06-2005, 22:46   #53
Samuraai
Nowy

Domyślnie Monster Hunter

Inside -> no mam kompa i konsole w jednym pokoju, tylko ze przelaczam zawsze kabel, to znaczy komp dziala na RJ i konsole tez bezposrednio podpinam pod RJ w modemie. Ale w modemie mam tez wejscie USB, wiec moze moglbym na raz podlaczyc kompa i konsole...ale to cos da?

[size=9px][ Dodano: 06-06-2005, 22:49 ][/size]
a co do ryjacych swin to wlasnie przed chwila czytnalem na gamefakach :P
Niby wiem ze nie ma co na hurra latac za monsterami ale nei wiedzialem juz gdzie szukac tych pozostalych muchomorów a co wieksze bestie przeszkadzaly w szukaniu. No nic, czekam az zbierze sie ekipa
Stary 06-06-2005, 23:22   #54
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Monster Hunter

Podłączasz HSa do PC, odpalasz jakiś komunikator i można sobie pogadać grając jednocześnie na konsoli. Może niezbyt wygodne, ale zawsze lepsze to niż pisanie na klawiaturce.
Stary 07-06-2005, 06:38   #55
InSiDe
Banned

Domyślnie Monster Hunter

. I naprawdę bardzo mocno Cię namawiam, graj offline. Całe pierwsze trzy packi misji to wielki tutorial który wytłumaczy Ci prawie wszystko. Kurcze, zawsze dziwili mnie kolesie którzy omijają tutoriale szerokim łukiem a potem mówią: Stary, to tym młotkiem można takie combo wywinąć? Łoooo :]]]
Stary 07-06-2005, 08:37   #56
Samuraai
Nowy

Domyślnie Monster Hunter

a nie Inside, jesli chodzi o wszelkiego rodzaju tutoriale to ja zawsze je zaliczam, tylko ze mam nawal bardzo fajnych gier offline teraz i akurat w MH chcialem od razu sieciowo zawijac. No ale chyba sie nie da, bo z golasem nie wyszkocze
Stary 07-06-2005, 18:42   #57
SZKD
Początkujący
SZKD Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do SZKD
Domyślnie Monster Hunter

Samuraai,ja giere jutro bede mial .Znalazlem na necie za 104,- Chyba tanie nigdzie nie ma.Wiec sroda o...22 ? Wczesniej nie dam rady.Cya
SZKD jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-06-2005, 16:36   #58
InSiDe
Banned

Domyślnie Monster Hunter

. Gdzie? Psie nasienie jedne, ja się zapytuję gdzie?!? Nie chcę zamawiać w Ultimie bo dostawa będzie pewnie dopiero w przyszłym tygodniu a pieniądze będę miał zamrożone. Stąd moje pytanie - gdzie? ;]]
Stary 08-06-2005, 19:11   #59
SZKD
Początkujący
SZKD Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do SZKD
Domyślnie Monster Hunter

WWW.Merlin.com.pl tylko,ze tu tez poczekasz troche .Jezeli tam nic jeszcze nie kupowales,to cena dla ciebie to 116,- :/.Ja mam juz rabaty i przesylke gratis
SZKD jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-06-2005, 19:39   #60
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Monster Hunter

Rabat 12 zeta ? Kul - mój admin sieci dał mi rabat abonamentu w wysokości....3 zł.

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Monster Hunter

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania