Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-01-2011, 21:21   #21
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Co fajnego dzisiaj kupiłeś?

Wczoraj przyszla plytka z Amazona, juz sie chwalilem w odpowiednim temacie.Polecam najserdeczniej, kawal zajebistej muzy.Cena to niecale 10 quid.
Wczoraj zakupilem 10-pak piwka, jest akurat promocja, a pic sie chce.Cena to 7 funtow.
Przyszly mi spodnie od Molecule, ktore zamowilem jeszcze przed swietami;ponad miesiac szly, pisalem juz nawet do nich maile, ale sie doczekalem.Spodnie kosztowaly 28, ale przesylka z Singapuru do Uk to zdzierstwo-15, czyli cena zamyka sie w 43.Troche o spodniach:bardzo fajny material, widac ze wytrzymale, duzo kieszeni, wiec cos co lubie, bo zawsze sie przydaja;po guzikach od razu widac, ze sie nie oderwa latwo i maja dluga 'zywotnosc'.W sumie zakup do pracy zrobilem, bo spodnie nadaja sie dla fizoli, mysle ze jak ktos na budowie robi, to bardzo dobry zakup.Zeby nie bylo:do normalnego chodzenia tez sie znajda, zwlaszcza na jakies wieksze wycieczki, np.po gorach.Nie sa obcisle w kroku, jajka sie nie poca, sciagacz w pasie, fajny patent na podwijanie u dolu nogawki-a ja praktycznie wszystkie podwijam, bo rozmiaru nie moge wyszukac dla siebie-sprawdzcie sobie ich produkty.

Wrogu, jak mnie bedziesz liczyl?Po kursie NBP, czy jakos sie dogadamy?

EDIT:

@jude-kupujesz zapaliczki Zippo, a pozniej na chleb brak i zalisz sie na szaoucie.

@Loki-chyba przebiles wszystkich, achiv unlocked?
Załączone Grafiki
File Type: jpg IMG_0175.jpg (92.9 KB, 43 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_0176.jpg (96.0 KB, 41 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez wrog : 12-12-2013 o 10:40
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2011, 22:10   #22
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

specjalnie dla setha i juvego, mozecie fapowac, playpowah!!

ostatnie zakupy

w tych bandyckich czasach dokupilem drugiego mova (pierwszego kupilem ze starterem we wrzesniu 2010 + sports champions) i fighta, napierdzielam nobow po mordach, a co!!

the shoot, tu fajna sprawa, bo ktos sie je*nal w sklepie i zestaw z klamka sony kosztowal 129zl eheeee

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2011, 22:22   #23
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Ten pistolet wygląda lepiej niż ten z EK Dead Space 2, ale weź go na fun daya to będziesz się z Jaskrem w policjantów i bandytów bawił
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2011, 22:28   #24
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

ja chce byc bandyta, niech mnie suka skuje kajdankami!!!!!!1

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2011, 22:29   #25
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Dziś z fajniutkich rzeczy to 2 t-shirty,pasek,i perfum Emporio Armani.

Ostatnio edytowane przez mrmarko : 25-01-2011 o 22:33
mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2011, 22:34   #26
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Pasek całkiem spoko, sam niedawno szukałem i żadnego fajnego nie mogłem znaleźć. Ile dałeś i gdzie?
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2011, 22:37   #27
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Lista Osiągnięć

W Reserved,kosztował on chyba 30zł nie powiem Ci czy na 100% tyle kosztuje bo nie mam paragonu

Stary 25-01-2011, 22:49   #28
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał mrmarko Zobacz post
Dziś z fajniutkich rzeczy to 2 t-shirty,pasek,i perfum Emporio Armani.
takie gimberskie ciuchy to pewnie z croppa, ale masz plusa, że yeti wywalił śledzia na wietrzenie
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2011, 22:53   #29
mrmarko
Uzależniony

mrmarko's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
takie gimberskie ciuchy to pewnie z croppa, ale masz plusa, że yeti wywalił śledzia na wietrzenie
o ku*wa racja,spostrzegawczy jesteś

Stary 25-01-2011, 23:30   #30
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

bleeee, wczesniej nie widzialem nic, tylko sama podkoszulke, a teraz caly czas tylko ta parowe... a zeby nie bylo off - ile dales za smierdzidelko?

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2011, 23:53   #31
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12025

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Mam ten sam model, tylko że limitowaną edycję z metalową obudową
Moja też jest metalowa, wszystkie 6700 mają taką obudowę.
Stary 25-01-2011, 23:56   #32
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4346

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Moja też jest metalowa, wszystkie 6700 mają taką obudowę.
Taką?
Stary 26-01-2011, 00:42   #33
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12025

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

To nie jest żadna limited edyszyn, po prostu masz w innym kolorze, przysłali mi taką przez pomyłkę, ale jednak zamieniłem, bo mi się zajebiście nie podobała, mam czarną, różnią się tylko kolorem, z tego samego materiału są wykonane.
Stary 26-01-2011, 01:28   #34
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10945

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Posprzątałem jednak. W tym temacie:
1. Chwalimy się zakupami.
2. Dyskutujemy o pokazanych przedmiotach, ale też w granicach rozsądku.

Dziękuję.
Stary 26-01-2011, 06:46   #35
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

IMO te wszystkie "perfumy" to nie perfumy są.
To są zwykłe wody toaletowe,które po 2 godzinach stają się bezwonne.
Sam mam Dior'a i Ralph Lauren i z zapachu jak i może jestem zadowolony tak z długotrwałości niezbyt.

Z góry dzieki za minusy.

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2011, 13:54   #36
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8583

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Wrog ale temat założyłeś, zaraz ktoś napisze że rano kupił 10 kajzerek i pieczywo ziarniste za 6,58zł

Juve z tą Lacostą to przesadziłeś, lepiej kupiłbyś sobie klasycznego Brutala lub Warsa, przynajmniej pachniał byś jak prawdziwy facet z lat '80 a niej jak większość gejzerów co się teraz po dyskotekach włóczy.

Żeby było na temat to wczoraj zakupiłem Galaxy I5800, przy okazji do sprzedania będę miał roczną E72 - jak by ktoś był zainteresowany

Ostatnio edytowane przez komar : 26-01-2011 o 13:58
komar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2011, 14:07   #37
mrmarko
Uzależniony

mrmarko's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
bleeee, wczesniej nie widzialem nic, tylko sama podkoszulke, a teraz caly czas tylko ta parowe... a zeby nie bylo off - ile dales za smierdzidelko?
Foxiu,za śmierdleko dałem ok 100zł.

Ostatnio edytowane przez mrmarko : 26-01-2011 o 14:32
Stary 26-01-2011, 15:32   #38
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 

@Maksik - to niestety prawda, z tym, że wodę perfumowaną dla facetów ciężko nabyć, albo ja ujowo szukałem. Używałem kiedyś jednej perfumowanej wody, ale zrezygnowałem, bo jej zapach wydawał się zbyt słodki, jak na mnie.

@Komar - no racja, Lacosta to trochę pospolity zapach, ale nigdy wcześniej takich nie nosiłem
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2011, 16:18   #39
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Juve są,są ale kosztują bardzo dużo a jak na moje to nie warto wydawac nie wiadomo ile pieniedzy za "markowe" perfumy,ważne czy temu kto je ma zamiar używać będę się podobały a nie czy były super drogie.Ci, którzy patrzą na to za ile się ubierasz są ludźmi fałszywymi i nie wato mieć z nimi jakiegokolwiek kontaktu.
A te swoje dostaje od mamy,żeby za chwile hejtu nie było ;]

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2011, 17:18   #40
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Mało jest wód perfumowanych dla facetów, większość tych zapachów jest zbyt intensywne i lepiej jak pozostają w formie wody toaletowej. Odnośnie trwałości to lacosta słabo wypada na całej linii, to samo ck. Ja mam kilka takich smierdzidełek, ze jebią przez cały dzień, a człowiek, który je nosi i tak po czasie nic nie czuje - norma, pomyślcie co by się działo z wodą perfumowaną Zresztą to wszystko zależy od ph i temp, itp dlatego jest podział na śmierdzidełka na wiosnę, lato / jesień, zimę

No, chyba, że ktoś kupuje wodę toaletowa na allegro, to niech się nie dziwi, że szybko się ulatniają. Tam to jest 98% podróbek

Ostatnio edytowane przez Foxter : 26-01-2011 o 17:23
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania