Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Stacjonarne Nintendo Nowe oblicza rewolucji - Wii, WiiU, Switch.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-04-2011, 18:09   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10998

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Wii U

Już oficjalnie, chociaż bez szczegółów. Nintendo potwierdziło ostatnio krążące plotki i ujawniło, że na E3 pokaże swoją następną konsolę. Niestety nadal nie wiemy co to dokładnie będzie.

Cytat:
Nintendo's rumoured Wii successor, thought to be codenamed Project Café, will run off AMD's R700 GPU architecture, according to a new report.

Anonymous sources told IGN that, on that basis, the system will out-perform the PlayStation 3's NVIDIA 7800GTX-based processor.

Its CPU will apparently be a custom-built triple-core IBM PowerPC chipset similar to that of the Xbox 360 but with faster clocking speeds.

According to the sources, the console will output at 1080p with possible, but as yet unconfirmed, support for stereoscopic 3D as well.

It's also claimed that the console will be roughly the same size as the original Xbox 360 and resemble a modern take on the classic SNES' form.
http://www.eurogamer.net/articles/20...-leaked-report

Fanowskie/plotkarskie obrazki:

Stary 25-04-2011, 18:20   #2
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365
Domyślnie Odp: Następca Wii

Co to znowu za dziwactwo ? Ekran w padzie ? Przynajmniej jest pad. E3 znowu będzie ciekawe.
Stary 25-04-2011, 18:40   #3
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Plotki sie pojawialy od jakiegos czasu, Pachter przewidywal Wii HD jakos od dwoch lat, no i prosze-jest!Nintendo dziwna korporacja jest:wydali 3DS w tym roku z bardzo srednim line-upem, a mierza w kolejna konsole.Nie wiem, czy to dobry krok, bo jesli specyfikacja podana wyzej jest prawdziwa, to znow beda opoznieni wzgledem kolejnej generacji, o ktorej, jak glosza plotki, mielibysmy uslyszec w 2012.Nad konsola pewnie pracowali od dluzszego czasu, no bo jak inaczej, wiec technologie maja opracowana, moze dev kity juz gdzies kraza, ale martwi mnie owo opoznienie wzgledem konkurencji.Wielkie N wtopilo i nie zauwazylo potencjalu Apple, ktory zagarnal rynek handheldowych gierek;Iwata na konferencji GDC wspominal, ze ich sprzet przenosny ma cos wiecej do zaoferowania, ze tak niskie ceny aplikacji na AppStore i u Androidow niszcza rynek, ale nie poszly za tym czyny, bo nic w zamian nie zaoferowano.Gry na 3DS kosztuja 30 funtow, widzialem pre-ordery na Zelde za 4 dychy, czyli cene gry retailowej na konsole stacjonarna.Mysle, ze ludzie zaczynaja przyzwyczajac sie do niskich cen albo nawet darmowych aplikacji, wiec taki model moze sie nie sprawdzic.Przykladem GTA:Chinatown Wars na sprzety Apple za 5-6 funtow chyba, na Nintendo za 15-20 obecnie, nie orientuje sie.
Ja bym chcial zeby wielkie N weszlo na rynek konsol dla hardcorowcow, bo 3DS mnie urzekl-gram jeszcze w Ghost Recona, ta gra to gigant, ale juz koncze, chyba-bo bedziemy mieli wiekszy wybor i wieksza konkurencje, co zawsze dla klienta jest czyms pozytywnym;Japonia nowe Wii lyknie bez popitki, ale czy reszta swiata?Za malo na razie wiemy, cholera wie, co Nintendo gotuje w swoim garze, jakie nowe pomysly im wpadly do glowy, bo Vitality Sensor poszedl na smietnik, nie?

Kolejna wazna rzecz:czy rusza z konkretnym i przystosowanym do dzisiejszych czasow online?XBL jest juz ogromy, PSN nie odstaje, mimo ze chwilowo nie dziala-jude, tylko nie dawaj znow przykladow jak to w 2007 XBLA nie dzialalo, bo to jest zalosne-wiec jak Nina by sie odnalazla tutaj.Competitive multiplayer to juz taka oczywistosc,z e wiekszej nie moze byc.Owszem, na Wii mozna grac w CoD:MW, ponoc zaskakujaco dobre, jest Conduit, nie wiem co jeszcze, ale kto w te gierki gra.Yyyy, wlasnie sie zlapalem, ze slowotok ze mnie leci, a nie wiem po co pisze, wiec konczymy.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-04-2011, 19:31   #4
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12444

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Nieważne co to będzie nie popełnię drugi raz tego samego błędu i nie kupię Wii.
Stary 25-04-2011, 19:54   #5
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Mam nadzieję, że konsola będzie bardziej nastawiona na hardcorowych graczy, lepsze multi to mus, bo jak będzie znowu multum casualowych gierek, nawet nie nazwę ich grami, to ja podziękuję. Na Wii, które mam praktycznie od premiery mam w sumie mniej gier niż w przeciągu pół roku lub mniej kupuję na PS3 bądź Xboxa. No sorry, ale Mario Galaxy, No More Heroes 1 i 2, Mad World, Wario Shake Dimension (te minigierki z Wariem do mnie nie przemawiają), Super Smash Bros Brawl no i Zelda Twilight Princess, to chyba jednak mało gier wartych zachodu. Wiem, że jeszcze Red Steel 2 daje radę, Goldeneye, Monster Hunter Tri, Mario Kart i Conduit też są całkiem całkiem. No i niedawno wyszedł Donkey Kong. I to z grubsza większość naprawdę ciekawych gier na Wii (z listy do Zeldy włącznie mam ). I nietrudno zauważyć, że większość dobrych jest od Nintendo, a te od third-party developerów są już rzadsze.

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-04-2011, 20:11   #6
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

dla mnie ta konsola to lipa sorry ale znowu bedzie graficzna kupa układ graficzny ATI R700 to już zabytek z 2008 roku to bedzie konsola troszke mocniejsza od PS3/X360 wiec kiszka jak na 2012 rok ale pewnie odniesie sukces jak Wii, ciekawe co teraz zrobi Sony i M$ będą się bezczynnie przyglądać jak po raz kolejny Nintendo zdominuje rynek czy pokażą swoje nowe zabawki ? hehehe

---------- Wiadomość dodana 20:11 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:03 ----------

Cytat:
Napisał Pujos PL Zobacz post
Mam nadzieję, że konsola będzie bardziej nastawiona na hardcorowych graczy, lepsze multi to mus, bo jak będzie znowu multum casualowych gierek, nawet nie nazwę ich grami, to ja podziękuję. Na Wii, które mam praktycznie od premiery mam w sumie mniej gier niż w przeciągu pół roku lub mniej kupuję na PS3 bądź Xboxa. No sorry, ale Mario Galaxy, No More Heroes 1 i 2, Mad World, Wario Shake Dimension (te minigierki z Wariem do mnie nie przemawiają), Super Smash Bros Brawl no i Zelda Twilight Princess, to chyba jednak mało gier wartych zachodu. Wiem, że jeszcze Red Steel 2 daje radę, Goldeneye, Monster Hunter Tri, Mario Kart i Conduit też są całkiem całkiem. No i niedawno wyszedł Donkey Kong. I to z grubsza większość naprawdę ciekawych gier na Wii (z listy do Zeldy włącznie mam ). I nietrudno zauważyć, że większość dobrych jest od Nintendo, a te od third-party developerów są już rzadsze.
co do casualowych gierek to chyba jest odwrotnie porównaj poziom trudności takiego Mario Galaxy 1 i 2 czy Donkey Konga z grami na x360 śmiech na sali jakiś Assasin Creed, Enslave, Fable 3 czy ostatni Test Drive i można tak wymieniac dalej są to gry dla niemowlaków a nie hardcoru hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 25-04-2011 o 20:19
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-04-2011, 20:39   #7
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Chodzi mi o większość gier wydawanych na Wii, wiem, że Mario Galazy jest trudne, bo grałem Ale musisz przyznać, że takich na prawdę porządnych gier na Wii jest na prawdę mało.

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-04-2011, 21:36   #8
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Konsola ma być na tyle mocna, aby pojawiały się na niej wszystkie tytuły multiplatformowe. Jakoś nie wydaje mi się, aby ta nowa konsola była sporo silniejsza od PS3/X360. Nie wydaje mi się też, aby była tak popularna co Wii.
Mamy Move i Kinecta, więc jakiejś nowe casualowe wynalazki Nintendo nie będą miał takiego parcia. A ja chętnie poczekam aż do 2013/14 na bardzo mocne next-geny, do tego czasu niech Nintendo sobie zdobywa rynek i przy okazji próbuje wydać grę ładniejszą od God of War 4 na swoim next genie ;P
Stary 26-04-2011, 01:39   #9
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Konsola ma być na tyle mocna, aby pojawiały się na niej wszystkie tytuły multiplatformowe. Jakoś nie wydaje mi się, aby ta nowa konsola była sporo silniejsza od PS3/X360. Nie wydaje mi się też, aby była tak popularna co Wii.
Mamy Move i Kinecta, więc jakiejś nowe casualowe wynalazki Nintendo nie będą miał takiego parcia. A ja chętnie poczekam aż do 2013/14 na bardzo mocne next-geny, do tego czasu niech Nintendo sobie zdobywa rynek i przy okazji próbuje wydać grę ładniejszą od God of War 4 na swoim next genie ;P

Idzie wlasnie o to, ze Nina ladnych gier nie wydaje, a sprzedaja sie rewelacyjnie.Bo czym mamy mierzyc sukces, jaki narzedziami sie poslugiwac.Sprzedaz, to pierwsze co przychodzi na mysli, wiec podaj mi wyniki porownujace GoW3 z takim Just Dance, albo Dance, Dance Revolution czy jakias inna produkcja casualowa.Third party u nich kuleje okropnie, co widac zwlaszcza w tym roku:nic na Wii praktycznie nie wyszlo, oprocz Donkey Kong, Epic Mickey-chociaz tu nie jestem pewien czy to N, czy jakies studio-czy Kirbiego.

Frezer wspomnial o poziomie trudnosci, ale nalezy pamietac, ze Mario da sie przejsc, zdobycie wszystkich gwiazdek, masterowanie gry-to jest wyzwanie.I cos Ty sie tak uczepil Enslaved?Hehehe.

Ja tak sobie teraz mysle, ze jakiegos ogromnego postepu wzgledem hardware nie zauwazymy, ale aspekt spolecznosciowy, czyli wieksza dostepnosc, linkowanie kont z FB, Twitterem i czym tam jeszcze, jest przyszloscia kolejnej generacji.Czyli Nintendo szloby do piachu, przynajmniej u nas, bo w Japoni to sie zamawia Bic Maca przez DS-a.Waznym jest dla N, co pokazac moze konkurencja, a ja widzialbym przyszlosc w aplikacjach przeciez tak powszechnych obecnie:takie Spotify za dosc male pieniadze oferuje nam niewyobrazalnie wielka biblioteke mp3, bez sciagania, bez zajmowania miejsca:buferujemy i koniec.Czy bedzie tak wygladal rynek gier za kilka lat?Moze byc, nosniki przejda do lamusa, bo na co one komu, juz teraz na YT mozemy obejrzec wideo w 720p, a za dwa-trzy lata:hoho.Rynek obecnie jest tak nieprzewidywalny, ze ciezko cokolwiek dociekac, ale jedno jest pewne:online musi byc rozwijany, zadne tam wysokie rozdzielczosci i tekstury, gdzie nalozone jest 150 filtrow.Jesli N ow warunek spelni, w co nie wierze, to moga odniesc sukces z nowa konsola.
Stary 26-04-2011, 02:11   #10
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

te pady to jakos do mnie nie przemawiaja, jesli tak maja wygladac to ile beda kosztowac? zreszta w jakiejs konsoli byl taki myk no i sie nie przyjal zreszta przy graniu to patrzy sie na ekran tv a nie na pada ;f
Stary 26-04-2011, 02:22   #11
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Kubers, zeby to takie latwe bylo.Kiedys to pady, kazdy sie smial z nunczaka, a okazalo sie, ze mozna grac, tak samo inne przystawk do Wii.No rany;miliony ludzi graja na Kinetcie, wiec jakis tam touch pad na kontrolerze, to zadne novum.
Stary 26-04-2011, 02:41   #12
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

ale to touchpad czy jakiejs lcd hd? bo ja zalozylem druga opcje ;f
i jak tu takim padem ciepnac o sciane czy cos jak sie wkurwisz? od razu peknie + no wlasnie wydaje mi sie ze to bedzie dosc drogie w porownaniu do standardowych gruch/padow czy nawet move
Stary 26-04-2011, 04:53   #13
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

kbrs, grales na DSie? To teraz wyobraz sobie twoj telewizor jako gorny ekran a wyslwetlacz w padzie jako dolny i masz stacjonarnego DSa. Coraz wiecej jest plotek na temat tego, ze bedzie mozna uzywac DS jako kontrolera do tej konsolki. Ile we wszystkim prawdy to sie okaze na E3. Osobiscie uwazam, ze Nintendo tak wlasciwie to wydaje dopiero current gena, bo nie oszukujmy sie ale z modyfikacja jaka sie pojawia to szalu nie zrobia, chociaz dla posiadaczy Wii to skok bedzie dosyc spory Druga sprawa to koszt technologi, ktore najnowsze nie sa wiec ich cena tez za wysoka nie jest, tym samym mysle, ze Nintendo bedzie chcialo dosyc tanio sprzedawac ta konsole, no chyba, ze koszty padow beda bardzo wysokie i bedzie ich dwa w zestawie. Jesli chodzi o mnie to powiem tak, jesli cena bedzie w okolicach X360 czy PS3 to chetnie kupie z ciekawosci, jesli cena bedzie wyzsza to oleje i juz.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2011, 05:07   #14
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Jakoś,to mnie nie jara. Wolę sobie kupic PSP 2 niż to. Jak nie będzie bardzo drogie,można kupic i zobaczyc co się będzie działo. Jak będzie lipa,to się sprzeda.
Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2011, 10:39   #15
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

wizi mialem ds'a, ale wydaje mi sie ze odleglosc ekranikow w nim a miedzy padem i tv dosc znaczaco sie jednak rozni :o
Stary 26-04-2011, 14:22   #16
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Rozni sie rozni kbrs, ale mysle, ze na takiej zasadzie wlasnie bedzie to dzialac. Powiedzmy grasz w jakiegos erpega majac na padowym ekraniku mapke caly czas albo inventory, gdzie mozesz sobie na bierzaco zmieniac ekwipunek etc.
Stary 26-04-2011, 14:41   #17
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
Jakoś,to mnie nie jara. Wolę sobie kupic PSP 2 niż to. Jak nie będzie bardzo drogie,można kupic i zobaczyc co się będzie działo. Jak będzie lipa,to się sprzeda.

Baczku, jak zwykle zniszczyles moja psychike.Masz plusa.Swoja droga fajnych masz rodzicow, ze Ci pozwalaja siedziec o 4 w nocy na necie.Musza Cie bardzo kochac i byc jeszcze bardziej odpowiedzialni.
Stary 26-04-2011, 15:40   #18
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Moze to nie odpowiedni temat ale tak z ciekawosci zapytam, czy Nintendo w ostatnim czasie stworzylo jakies nowe IP? Nie sledze poczynan tej firmy, wiec nie wiem ale wydaje mi sie, ze oni nadal jada tylko na Zeldzie, Marianie i Metroidzie, gdzie zarowno Sony jak i Microsoft co jakis czas cos nowego staraja sie tworzyc. Mysle, ze wraz z nowa konsola sytuacja nie ulegnie zmianie i nadal bedzie Zelda, Marian i Metroid w roznych mozliwych kombinacjach. Nie zebym sie czepial, bo sam posiadam Wii ale ***** na dobra sprawe to nie ma w co grac. Na Wii w sumie przeszedlem chyba ze 3 gry, No More Heroes, Mad World i Monster Hunter lol. Jesli taki sam wysyp rarytasow mnie czeka na kolejnej to w sumie chyba nawet nie ma sie nad czym zastanawiac
Stary 26-04-2011, 16:16   #19
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Baczku, jak zwykle zniszczyles moja psychike.Masz plusa.Swoja droga fajnych masz rodzicow, ze Ci pozwalaja siedziec o 4 w nocy na necie.Musza Cie bardzo kochac i byc jeszcze bardziej odpowiedzialni.
Heh. Wolne jest,to sobie pogram,bo w tygodniu rzadko gram jak chodzę do szkoły.
Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2011, 14:19   #20
piteros29
Nowy
piteros29 Wkrótce będzie sławny

Miasto: Raszyn / Warszawa
Reputacja: 76

Wii było moją ostatnią konsolą Nintendo, nie mam zamiaru więcej płacić takiej kasy za przestarzały sprzęt. Boję się, że powtórzy się sytuacja z 3DS (technologi stara, grafika jak w leciwym PSP za 400 zł . Tutaj może być podobnie, skoro bebechy będą trochę lepsze od Xboxa i Ps3...
piteros29 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania