Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Stacjonarne Nintendo Nowe oblicza rewolucji - Wii, WiiU, Switch.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-06-2011, 16:26   #41
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7064

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Wii U

Ciekawa rzecz, ale ten kontroler nie wygląda jakby był specjalnie wygodny.
A do tego konsola pewnie będzie kosztować MILJARDY DOLARUW
Ale i tak za mało wiemy by móc cokolwiek o niej mówić :P

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2011, 11:56   #42
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Cytat:
Napisał Gawlick Zobacz post
Nie no wiadomo, ale DUST cośtamcośtam ma mieć opcje grania na PS3 i na Vicie z przenoszeniem progresu itp. dodatkowo obsługa gry PS3 na PSV. Założenia w sumie podobne, ale jak mowisz na pewno nie będzie to wymuszone we wszystkim.
jak coś to Sony raczej znów zgapia od wielkiego N

http://www.gamesfirst.com/previews/g...cted_large.gif

Krul Frume
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2011, 11:55   #43
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

kurde, ja, wielki fan Kung Pow, wcześniej nie skojarzyłem skąd Nintendo wzięło nazwę
Stary 04-06-2012, 09:40   #44
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Kontrolery do Wii U. Jest normalny pad, choć gałki są w linii co mu trochę ujmuje, bo jak wiadomo gracze mają krzywe kręgosłupy i ciężko im cokolwiek trzymać prosto i równo.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2012, 09:45   #45
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

no i guziki ma ciut za bardzo w lewo jak na mój gust. szczerze to nie wiem czy sprzeda się to cudo skoro Sony I MS już mają własne kontrolery ruchu i do tego większą bazę gier. Co do pseudo tableta to żeby nie skończyło się jak z uDrawem - dobry pomysł ale odczytywanie komend i wykonanie dużo poniżej średniej.
Stary 04-06-2012, 10:07   #46
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

pad od xboksa lol.
Stary 04-06-2012, 10:16   #47
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
pad od xboksa lol.
zjeb@ny pad od xboxa bardziej
no chyba że chińczykom wygodniej będzie grać w te dwa tytuły co na to wyjdą
Stary 04-06-2012, 10:18   #48
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

tak czy inaczej kszałt ten sam
Stary 04-06-2012, 11:30   #49
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

prawa gałka jest w złym miejscu ale za to strzałki lepsze niz u x360 hehehe
Stary 04-06-2012, 12:14   #50
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Malebolge PL Zobacz post
no i guziki ma ciut za bardzo w lewo jak na mój gust. szczerze to nie wiem czy sprzeda się to cudo skoro Sony I MS już mają własne kontrolery ruchu i do tego większą bazę gier. Co do pseudo tableta to żeby nie skończyło się jak z uDrawem - dobry pomysł ale odczytywanie komend i wykonanie dużo poniżej średniej.
uDraw to byla wtopa, Ubi stracilo kupe kasy na tym, z tego co czytalem. Wielkie N nigdy nie traci na hardwarze, nawet slaby start 3DS pokazal, ze pozniej mozna zarobic, nalezy miec baze gier.

Kontrolery ruchowe sa juz spiewem przeszlosci: Move nie podbilo rynku, Sorcery wyszlo, mialo byc killerem, a wyszlo jak zwykle. Kinect podbil rynek, ale jakie gry na to cudo wychodza, wiemy wszyscy.
Nintedo probuje czegos nowego, ale sa tak daleko w tyle za pozostala dwojka jesli chodzi o uslugi online i third party, ze nie wrozylbym sukcesu. Ale znowu:kazdy sie nabijal z Wii po prezentacjach, a konsola zmiazdzyla wszystkich.
Zastanawia mnie, jak beda wygladac gry od third party devow na nowy sprzet od N, bo jesli beda obslugiwac tableto-pada, to beda to calkiem inne doswiadczenia, niz na pozostalych konsolach. Tylko czy devom bedzie chcialo robic sie cos takiego? Nintendo obiecywalo, ze beda gry od innych developerow, nie tylko Mario, Zelda i Metroid, czas pokaze czy beda grywalne. Konsola bedzie pewnie miala premiere w tym roku, listopad jest dobrym terminem, ale przydalby sie jakis system seller, np. KoD na WiiU, oferujacy cos, czego nigdzie indziej nie mozna przezyc. Z tego co pamietam Colonial Marines sie robi tez, nie kojarze co jeszcze-czy gry beda mialy premiery w tym samym czasie, jak u konkurencji?
Pad mi sie podoba, pierwszy xbox sie klania, ale tamten to byla ceglowka, tutaj pewnie bedzie leciutko; jakos tez mi sie kojarzy z padem od OnLive.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2012, 17:58   #51
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Mało zainteresowania widze w kwestii nowej konsoli Nintendo, więc w skórcie:

- Wii U wyjdzie 30 Listopada w Europie, w cenie $299 wersja biała 8GB i $349 32GB
- Bayonetta 2 wyjdzie w marcu 2013 tylko na Wii U
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2012, 18:04   #52
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Podałeś amerykańskie ceny W Europie nie ma sugerowanej ceny detalicznej, jak to w przypadku Nintendo. Sklepy same ustalają. Oglądałem te konferencje śmieszne i mam nadzieję, że drugi raz Nintendo się nie uda ludzi przekonać. W sumie mi wisi przyszłość tej firmy, ale jak znowu odniosą sukces, to MS i Sony znowu zaczną podpatrywać...

W ogóle nie są w stanie zainteresować mnie swoją konsolą. Porty z PS360, wyglądające tak samo i jakieś pierdoły od Nintendo albo odgrzewany Mario... No ludzie.
Stary 13-09-2012, 18:22   #53
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

raczej nie kupie WiiU ale cenie Nintendo że ma jaja bo po pierwsze ustala standardy które inni pokornie kopiują po drugie nie boją się robić trudnych gier takich jak np Mario czy Donkey Kong czy Zelda na Wii hehehe
Stary 13-09-2012, 18:34   #54
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Miałem o tym dopisać, ale wypadło mi z głowy. Wiadomo zresztą - ceny podałem w dolarach :P
Oby tylko sklepy nie powtórzyły historii jak w przypadku 3DS - konwersja
1 dolar = 1 euro = 1 funt
Nintendo powinno trochę nad tym zapanować i podać te sugerowane ceny.

Mi nie jest wszystko jedno. Gry jak gry, przed X360 grałem tylko na PC, jeśli udało mi się z sukcesem przenieść na konsolę MS to i tym razem znajdę przyjemność z grania na Wii U.
Tak, już wiem co sobie zażyczę pod choinkę

Wrogu skoro tak mówisz o dostępnych tytułach to widać, że nie podchodzisz do tej konsoli obiektywnie. Już zapowiedziane jest kilka tytułów "exclusive", i nie są to klony Mario.
Pikmin 3, Zombie U czy Bayonetta 2 - fajnie by było gdyby na klocka wyszły takie tytuły podczas premiery niż to co się ukazało.
Multiplatformery też wybrałbym na tą konsolę, czy też będą chodziły w 1080p czy nie, to 100% jestem pewien, że wyglądałyby lepiej.
Nie okłamujmy sie, że nie jest to ważne, skoro co kolejny tytuł wychodzący na PS3 i 360 jest zawsze porównywany - czy to chodzi w rozdzielczości o pare pikselów większej, czy ma płynniejszą ilość klatek na sekundę, czy też nawet w grze nie brakuje trawy na jednej z konsol.
Stary 13-09-2012, 18:56   #55
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

http://sklep.muve.pl/wii/konsole-wii-u

1290zł
1500zł

Stary 13-09-2012, 19:02   #56
vivi
Uzależniony

vivi's Avatar

http://www.amazon.co.uk/Nintendo-Wii-U-White/dp/B004Y59P3A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1347555669&sr=8-1
£220/£264. Polska... jak zwykle ;]
Stary 13-09-2012, 22:34   #57
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Ok, to teraz ja bede spamowal ile wlezie.

Jak wiadomo N nie ma dobrej struktury sieciowej, cos musza z tym fantem zrobic, ale ciezko mi sobie wyobrazic zeby zgarneli z takiej 'kodowej' platformy jak x-szrot graczy, przekonali ich do kupna nowej i zabawy z wielkim jak stodoloa padem.

http://www.gametrailers.com/videos/p...-demo--stream-

Jaskier pewnie dla tej gry kupi:

http://www.gametrailers.com/videos/u...easer--stream-

Tutaj montaz gierek z Nintendo Direct:

http://www.gametrailers.com/videos/5...ntage--stream-

Ogladanie TV i filmow na konsoli to tez zadna juz nowosc, na swoim sprzecie coraz wiecej czasu spedzam na Netflixie, no ale zeby byc konkurencyjnymi, N musi wymyslic cos wiecej.

http://www.gametrailers.com/videos/6...ailer--stream-

Wiecej nie bede meczyl, przynajmniej dzisiaj. Ciezko powiedziec, co z tej konsoli bedzie; z Wii tez sie smiano, eksperci wieszczyli fiasko i klape, a bylo jak bylo. Nintendo bedzie tluc gry o Mario, Zeldzie i Metroidzie, bo jest na ow towar zapotrzebowanie, dla nas moze sie to wydawac smieszne i niedojrzale, ale sa tlumy ludzi, ktorzy takie gry uwielbiaja i chca wiecej. Tylko jakim sposobem Nintendo przekona do siebie bardziej zatwardzialych graczy? Jesli third party gry beda wychodzic w tym samym czasie, co na inne platformy, a u sluga sieciowa bedzie konkurencyjna, to czemu nie. Chociaz ciezko jest w to uwierzyc, wiem.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 15-09-2012 o 01:19
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-09-2012, 01:51   #58
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Z tym wsparciem third party to spora niewiadoma. Wygląda na to, że deweloperzy i wydawcy dość nieufnie jeszcze podchodzą do tego sprzętu. Zauważ, że gry zapowiadane na początek przyszłego roku w wielu przypadkach nie mają wersji dla Wii U.

Do tego ile takie wsparcie będzie trwało? Za rok dostaniemy pewnie nowego Xboksa i może PS4. Wtedy zostaną jakieś marne porty wybranych gierek, wydawane głównie ze względu na dużą bazę użytkowników (jeśli uda się powtórzyć sukces Wii), a konsola stanie się dodatkiem do Xa i PS, głównie dla fanów gier samego N. Jeszcze jest ważna kwestia - czy padlet przyjmie się tak samo dobrze, jak wiilot?
Stary 14-09-2012, 11:11   #59
Mr Perfect
No-life

lvizzz- widać ze nie masz pojecia o grach Nintendo proponuje zagrać w Mario, Zelda Metroid czy Donkey Kong zapewniam cie że są to właśnie gry dla hardcorowców są trudne i nie prowadza za rączke jak wiekszosć samograjowych exów na PS3/X360 wiec nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz pojecia, co do usługi sieciowej masz racje wydaje mi się że to bedzie coś na kształt poczatków PSNu czyli wielki śmiech na sali, ciekawe czy WiiU dostanie jakis rodzaj osiągnięć ? hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 14-09-2012 o 11:17
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-09-2012, 11:22   #60
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Beka, ale ostatnio Big N spuszczało z tonu, jeśli chodzi o ceny - 3DS poleciał w dół, ale podobno już są na prostej. Tak czy siak cena dobrze wypasiona, ale zobaczymy, jak będzie ze sprzedażą w EUR / USA.

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Stacjonarne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania