Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Pomoc

Pomoc Wszelkie problemy natury technicznej rozwiązywane są w tym miejscu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-05-2016, 12:39   #1
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6013

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Indukcja

Pytanie :
Kto posiada kuchenkę indukcyjną i jakiej marki. Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego ustrojstwa bo ja miałem zero styczności z takim egzotycznym tworem.
Bardzo proszę o pomoc w wyborze, interesują mnie opinie użytkowników nie treści znalezione w necie.

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2016, 13:22   #2
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Indukcja

Mam Bosch-a od ponad dwoch lat. Jestem mega zadowolony z robienia koryta na pradzie (wywalilem w*izdu gaz z chaty). Szybko f*uj sie robi; utrzymanie czystosci top lvl.
Expertem nie jestem, wybierz poprosty jakas mocna (W) kuchenke i koniecznie podepnij jak pod osobny korek (zeby uniknac akcji typu kuchenka+piekarnik+czajnik=korek off)
... aaa i gary musza byc dostosowane do kuchenek indukcyjnych (znaczek spirali) albo musisz kupic za grosze tak podkladke zeby grzac na obojetnie jakich garach ... podkladka sie przydaje zeby uniknac akcji typu: tesciowa wpada z garem biogosu na swieta, kladzie gar a kuchenka nie odpala - a ty musisz sie pier*olic z przerzucaniem koryta do gara ktory dziala na indukcji.
Stary 17-05-2016, 14:42   #3
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839
Domyślnie Odp: Indukcja

ja mam od paru lat - marki nawet nie pamietam - jak zobacze/sobie przypomne to napisze -
ogolnie jak wyzej

szybkosc robienia w porownaniu do np gazu to niebo a ziemia, czystosc szybkosc
ale sa i minusy - zdejmiesz patelke zeby rozsmarowac olej to ci pika od razu, ze zdjales - nie wiem jak jest w nowszych modelach moze to jakos rozwiazali - u mnie po 2/3 sekundach sie wylacza sama
nalesniki tez troche inaczej sie robi niz na gazie - no ale mowie, moze to w nowszych modelach lepiej wyglada

i gary bedziesz musial wszystkie powymieniac - albo do indukcji albo te stare emaliowe [czy jak one sie nazywaly] zeliwne? tez dzialaja :P

Xbox Online Center Forum > Inne > Pomoc

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania