Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-09-2006, 20:16   #1
M2cl3k
Nowy
M2cl3k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do M2cl3k
Domyślnie TV

Czy ktoś z Was gra na Xboxie360 bez telewizora HDTV? Jeżeli tak to bardzo mnie ciekawi jak sobie radzicie, jakie macie monitory itd. Ja na oku mam kabelekVGA Microsoft oryginalny i do tego podłącze monitor Philips 17". Czy ktoś używał już tego podobne kabelki? Bo słyszałem że nie zawsze jakość jest ok. Mnie osobiście nie stać na HDTV bo na Xboxa zbieram z tygodniowki od niedawna 15złotowej :P Czekam na odpowiedzi
Stary 26-09-2006, 15:32   #2
Pabliq
Początkujący
Pabliq Wkrótce będzie sławny

Pabliq's Avatar

Miasto: Toruń
Reputacja: 56
Wyślij wiadomość przez AIM do Pabliq Wyślij wiadomość przez MSN do Pabliq
Domyślnie Telewizory

co prawda przymierzam sie do HD TV ale poki co gram na zwyklym 21" i nie narzekam... wiadomo to nie to co HD ale jak siema co sie lubitosielubi co sie ma
Stary 26-09-2006, 19:29   #3
M2cl3k
Nowy

Domyślnie Telewizory

ale masz jkaies przejsciowki?
Stary 27-09-2006, 11:56   #4
Pabliq
Początkujący
Pabliq Wkrótce będzie sławny

Pabliq's Avatar

Miasto: Toruń
Reputacja: 56
Wyślij wiadomość przez AIM do Pabliq Wyślij wiadomość przez MSN do Pabliq
Domyślnie Telewizory

nie mam zadnej przejsciowki... gram na zwyklym polaczeniu, cinch-video podlaczone do euro-scart (tzw. eurozlacze) i do tv dzwiek mam osobno podlaczony, optykiem na glosniki
Stary 01-10-2006, 21:42   #5
RavenRuLeZ
Nowy
RavenRuLeZ Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do RavenRuLeZ Wyślij wiadomość przez MSN do RavenRuLeZ
Domyślnie Telewizory

A Ja już dołączam do Grona Xboxowców ;] Kupuje Xbox360 Premium moze kupie HDTV ale narazie bede grał na LCD ;/ 19 Calowym musze przejściówkę VGA kupic

<br />
RavenRuLeZ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2006, 02:10   #6
Bender
Uzależniony
Bender Wkrótce będzie sławnyBender Wkrótce będzie sławny

Bender's Avatar

Reputacja: 149

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Telewizory

Witam, mam pytanie, który kabel da mi najlepszą jakość grafiki na zwykłym TV 17-calowym. Testowałem dwa: ten, który otrzymałem wraz z zakupem konsoli premium, a wczoraj na próbę od brata wziąłem kabelek Xbox 360™ Advanced SCART AV Cable.
Zauważyłem zdecydowanie lepszą jakość obrazu na 2 kablu, obraz jest bardziej wyraźny na bądź co bądź moim niezbyt dużym TV. Tylko mam takie do Was pytanie: na tym 2 kablu, na którym właśnie mam lepszą jakość zauważyłem dosyć mocne pogorszenie kolorów - kolory są mniej żywe, bardziej wyblakłe, "szarawe". Czy tak na tym kablu one mają wyglądać (z tego, co wiem RGB zawsze troche przyciemnia kolory)? Przyznam szczerze, że kolory bardziej podobały mi się na 1 kablu, z tym, że jakość tam o wiele słabsza w porównaniu z kablem Advanced SCART. Który Waszym zdaniem kabel będzie dla mnie najlepszy? Microsoftu, a może innej firmy? No i czy z tymi kolorami na Advanced SCART to normalne?
Stary 26-11-2006, 12:07   #7
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10775

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Telewizory

Co do firmy to zawsze najlepiej inwestować w oficjalne kable. Nie ma się wtedy co martwić o jakość i żywotność. Z kolorami ci nie pomogę, ze zwykłym TV używałem tego kabla z zestawu.
Stary 26-11-2006, 12:31   #8
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1687

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Telewizory

Nie chce zakładać nowego tematu. Czy moze mi ktos powiedziec jak wygląa grafika na zwykłym TV? Nie z jakims HD i innymi rzeczemai. Zwykłym TV 21". Widać ze to next-gen?
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2006, 12:59   #9
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 88

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Telewizory

Ktoś gdzieś napisał, że różnica jest tylko w rozdzielczości... Więc costam pewnie widać. Ale watpie zebys mial kase na HDTV i konsole
Stary 26-11-2006, 13:06   #10
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Telewizory

Wiesz, jesli juz to kupie jakis dobry monitor np. ten http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=4275
Chociaz ostatnio mój tata ciagle gada o HD TV i telewizji N. Strasznie go nakręciło wiec mam taka cicha nadzieje
Stary 26-11-2006, 13:14   #11
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 

Domyślnie Telewizory

masz cicha nadzieje ze jak stargo nie bedzie, albo bedize zjaety czyms tam lub cie dopusci do TV to sibe pograsz na next genie ? stary sobie lepiej kup monitor o ktorym mówisz bo tak byc uzależnionym od czyjegoś widimisie to jest dupna sprawa, od kad mam PSXa mam swój TV ichwała mi za to bo gdybym miał grać w BFa w duzym pokoju to ni chujeńkki nie mógłbym nawet zabluzgać, a co to za gra bez bluzgów :]

Co do kabelka to tak jak mowi wróg, używaj orginalnych kabli od M$ niby xrożej, ale wiesz za co płacisz ;]

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2006, 13:22   #12
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Telewizory

Pewnie, ja tez mam swój własny TV w pokoju i na nim gram . O to chodzi, że mój stary to raczej TV nie ogląda i czas na granie zawsze by sie znalał

Sory za offtopa. To był mój ostatni (chyba :P ) post.
Stary 26-11-2006, 16:18   #13
Bender
Uzależniony

Bender's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Telewizory

Cytat:
Napisał neo_angin
Co do kabelka to tak jak mowi wróg, używaj orginalnych kabli od M$ niby xrożej, ale wiesz za co płacisz ;]
No ten kabel Advanced Scart jest od Microsoftu i daje o wiele lepszą jakość od dołączonego do zestawu, tylko kolory robią się bardziej stonowane i wyblakłe i ciężko mi się przyzwyczaić. Stąd moje pytanie czy na tym kabelku RGB od Microsoftu tak z tymi kolorami po prostu jest, że zmienia się sposób wyświetlania i tym samym barwa?
Stary 27-11-2006, 19:55   #14
M2cl3k
Nowy

Domyślnie Telewizory

ktory kabelek bedzie lepszy do monitora 17"? Xbox 360™ Advanced SCART AV Cable czy
Kabel VGA Microsoft - oryginalny (X360). Ultima pokazuje ten advanced scart av tak jakby był do Xa starego nie do 360.
Stary 27-11-2006, 21:12   #15
Bender
Uzależniony

Bender's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Telewizory

Pod monitor to możesz conajwyżej podłączyć VGA, SCART AV jest pod TV do Xa 360
Stary 02-12-2006, 14:26   #16
Flipek_PL
Nowy
Flipek_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Flipek_PL
Domyślnie LE32N71B + Xbox360 + Kabel VGA

Czesc wszystkim to moj pierwszy post na tym forum, wiec od razu sory za jakies glupie pytania . Jestem posiadaczem tego telewizorka - LE32N71B i mam problem, chodzi o to ze nie moge polaczyc go razem z Xboxem 360 kablem VGA oryginalnym Microsoftu.
Kabel mam podlaczony z tylu do telewizorka do wejscia PCin (bo tylko do takiego pasuje) i z tylu do konsoli w ustawieniach telwizora zaznaczam opcje: wybierz zrodlo, a nastepnie wybieram "PC", ale to nie dziala pojawia sie napis ze tryb jest niedostepny. Napis PC w ustawieniach telewizora jest podswietlony jasniejszym kolorem, czyli tak jakby telewizor wykrywal ze jest podpiety do niego kabel VGA, ale obrazu nie ma, co robic . Dodam, ze konsola normalnie jest podpieta do kabla Component i obraz jest bardzo dobry - kabel dodawany do zestawu premium.
Chcialem sprawdzic jak by to wygladalo po podpieciu VGA, wtedy moglbym wybrac poprzez menu konsoli rozdzielczosc jak najblizsza rozdzielczosci natywnej telewizora. Moglby ktos pomoc, nie chce mi sie wierzyc ze to wejscie jest uszkodzone . . Dzieki za kazda pomoc.
Stary 02-12-2006, 14:43   #17
Yacolek
Wariat

Lista Osiągnięć

Domyślnie Telewizory

Nowsze telewizory reagują na to, z którego wejścia coś się włączy i automatycznie włączają dany kanał.

Podłącz pod VGA, włącz TV i odpal konsolę, jesli samo się nie włączy to są pewne podejrzenia, że TV walnięty...

Swoją droga między VGA a component chyba nie ma aż tak dużej różnicy....

P.S. a nie trzeba czasem w opcjach x'a włączyć, że nadaje na VGA ? podłącz pod component i pogrzeb conieco.
Stary 02-12-2006, 14:46   #18
Flipek_PL
Nowy
Flipek_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Flipek_PL
Domyślnie Telewizory

Szukalem w opcjach konsoli, ale nic nie znalazlem. A po co jest ta przejsciowka dodawana w oryginalnym kablu Microsoftu, ona w ogole nie pasuje z tylu do mojego TV???
Stary 02-12-2006, 14:53   #19
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10775

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Telewizory

Ta przejściówka jest do monitorów - przy niektórych trzeba ją zastosować, bo inaczej nie da rady w ogóle kabla podłączyć (zła końcówka). Co do twojego problemu z obrazem, to nie jestem w stanie Ci pomóc. Złącza PC używałem z laptopem i bez problemów mi wykrywało obraz. W ustawieniach TV albo konsoli może pogrzeb jeszcze trochę.
Stary 02-12-2006, 16:22   #20
Yacolek
Wariat

Lista Osiągnięć

Domyślnie Telewizory

A może ten kabel jest "majkrosoftu" (podróbka) ? albo się uszkodził ?

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania