Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-12-2006, 23:45   #21
Flipek_PL
Nowy
Flipek_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Flipek_PL
Domyślnie Telewizory

Kabel jest oryginalny Microsoftu tylko z roczna gwarancja 3 metry ekranowany. A jesli chodzi o uszkodzenie to tez wykluczam bo pozyczylem od kumpla inny kabel VGA - ze sklepu Robson i tak samo mi go nie wykrywa. Reklamowac TV, czy co robic jak myslicie???
Stary 02-12-2006, 23:53   #22
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Telewizory

Reklamuj, nic nie tracisz.
Stary 03-12-2006, 00:21   #23
Flipek_PL
Nowy

Domyślnie Telewizory

Za jakis tydzien kumpel kupuje ten sam TV co moj, wtedy bede mial 100% pewnosci, jesli bedzie u niego chodzilo. Tak jeszcze zapytam przy okazji component ustawia rozdzialke 1280x720, a VGA 1366x768 - czyli blizsza nizszej rozdzielczosci natywnej TV, czyli obraz po VGA powinien byc troche lepszy??
I jeszcze jedno zapytam bez zakladania nowego posta. Mam konto na Xbox live, zalozone na UK i miesiac darmowego grania, chcialbym kupic roczny abonament poprzez allegro i tutaj moje pytanko, slyszalem ze w marcu ma wystartowac polski Dashboard do Xboxa360 i stare konta beda pokasowane, czy jak zakupie teraz roczny abonament to podczas kasacji skasuje sie tez moja oplata roczna, czy jedno z drugim nie ma nic wspolnego i moge spokojnie oplacic abonament za caly rok z gory i potem zalozyc nowe konto???
Stary 03-12-2006, 01:12   #24
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Telewizory

Cytat:
I jeszcze jedno zapytam bez zakladania nowego posta. Mam konto na Xbox live, zalozone na UK i miesiac darmowego grania, chcialbym kupic roczny abonament poprzez allegro i tutaj moje pytanko, slyszalem ze w marcu ma wystartowac polski Dashboard do Xboxa360 i stare konta beda pokasowane, czy jak zakupie teraz roczny abonament to podczas kasacji skasuje sie tez moja oplata roczna, czy jedno z drugim nie ma nic wspolnego i moge spokojnie oplacic abonament za caly rok z gory i potem zalozyc nowe konto???
Start polskiego Live'a w I lub II kwartale to termin optymistyczny, jeśli rozumiesz o co mi chodzi. Nie masz się co obawiać o obecne konto, nie ma czegoś takiego jak kasowanie. Jak będziesz chciał to sobie najwyżej nowe założysz dodatkowo. Jeśli chcesz kontynuować ten wątek to są odpowiednie tematy.
Stary 03-12-2006, 09:19   #25
Flipek_PL
Nowy

Domyślnie Telewizory

Ok dzieki za pomoc :ok:
Stary 13-12-2006, 21:54   #26
curtis
Znajomy
curtis Zobaczymy co z niego wyrośnie

curtis's Avatar

Miasto: Kraków

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home  360 stopni Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie HDMI ????

Mam pytanko mam Samsunga N71 i podłaczyłem x360 tymi kablami z componenta i właczam x-a nie przez to wejscie HDMI tylko tymi kabelkami i niewiem czy to niepogarsza mojej jakosci w grach ??

curtis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2006, 22:15   #27
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Telewizory

Pod HDMI konsoli nie podepniesz, bo nie ma takiej możliwość. Masz do wyboru Component albo VGA.
Stary 13-12-2006, 22:23   #28
curtis
Znajomy
curtis Zobaczymy co z niego wyrośnie

curtis's Avatar

Miasto: Kraków

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home  360 stopni Na dobre i na złe 

Domyślnie Telewizory

Aha dzieki ale tyle sie naczytalem ze z tym HDMI to si podpina ale nic dzieki teraz tlyko włacze GOW( juz mam ) a jutro neta i zacznie sie polowanie

curtis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2006, 01:26   #29
mariostar
Nowy
mariostar Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Telewizory

Cytat:
Kabel mam podlaczony z tylu do telewizorka do wejscia PCin (bo tylko do takiego pasuje) i z tylu do konsoli w ustawieniach telwizora zaznaczam opcje: wybierz zrodlo, a nastepnie wybieram "PC", ale to nie dziala pojawia sie napis ze tryb jest niedostepny.
odpal 360 na monitorze pc i zobacz jak jest ustawiona konsola tzn jaka rozdzialka leci przez ten kabel vga . byc moze konsola jest ustawiona na rozdzialke ktorej nie obsługuje twoj hd-ek .by łatwiej to zrozumiec masz przyklad : moj hdtv(le26r72b) wyswietla sygnal przez PCin (w gornych granicach) rozdz. 1024x768 i dalej 1360x728 i jezeli ustawie xa na cos pomiedzy te wartosci to wypisuje mi brak sygnalu na tv . kumasz
mariostar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2006, 01:36   #30
mariostar
Nowy
mariostar Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Telewizory

po zakupie x360 odrazu zbieraj na hdtv . na tym sprzecie konsola pokazuje moc . monitory lcd np taki 17 cali to jak głaskanie ferrari a nie jazda nim
mariostar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-12-2006, 21:28   #31
kapec112
Początkujący
kapec112 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez AIM do kapec112
Domyślnie Telewizory

No niestety, nowa generacja konsol i gier są tworzone z myślą o HDTV, czzego perfidne przykłady można znaleźć w niektórych grach(Dead Rising), w których napisy w menu są nieczytelne bądź część HUD-a jest niewidoczna... Dlatego jak next-gen, to i HDTV...
Stary 24-12-2006, 21:08   #32
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Telewizory

Tak sobie czytam i.... to prawda ze na niektórych grach na zwykłym TV nie widac napisów?
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-12-2006, 21:38   #33
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Telewizory

Przesadzone stwierdzenie. Niektórzy zarzekają się, że nie bardzo mogli rozczytać napisy w Dead Rising i tyle.
Stary 27-12-2006, 00:26   #34
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 

Domyślnie Telewizory

W Lost Planet też gówno widać, ale już naprawili to i na zwykłym TV jest ok.
Stary 29-12-2006, 18:08   #35
Flipek_PL
Nowy

Domyślnie Telewizory

Cytat:
Napisał mariostar
odpal 360 na monitorze pc i zobacz jak jest ustawiona konsola tzn jaka rozdzialka leci przez ten kabel vga . byc moze konsola jest ustawiona na rozdzialke ktorej nie obsługuje twoj hd-ek .by łatwiej to zrozumiec masz przyklad : moj hdtv(le26r72b) wyswietla sygnal przez PCin (w gornych granicach) rozdz. 1024x768 i dalej 1360x728 i jezeli ustawie xa na cos pomiedzy te wartosci to wypisuje mi brak sygnalu na tv . kumasz

Masz u mnie duze piwo to naprawde pomoglo :eek: :ok: , mialem juz wysylac telewizor do serwisu, a tutaj dziala!!! Zalozylem podobny temat na roznych stronach, ale tylko tobie udalo sie rozwiazac problem. I niech to bedzie rowniez dla innych osob wskazowka jak to rozwiazac. Jeszcze raz wielkie dzieki.
Stary 23-01-2007, 13:55   #36
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Telewizory

zna ktos strone z jakims rankingiem najlepszych HDTV? np jakies podsumowanie z roku ubieglego czy cos
Stary 10-02-2007, 18:43   #37
chudini
Nowy
chudini Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Telewizory

w nie ktorych tytułach na zwykłym tv (ja mam 21" 50Hz) sa trudnosci z rozczytaniem czcionki ja mialem tak z RAINBOW SIX VEGAS troche to uciazliwe i denerujace. I zastanawiam sie nad kupnem tego TV Samsung
Stary 10-02-2007, 19:13   #38
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Telewizory

Cytat:
Napisał chudini
ja mialem tak z RAINBOW SIX VEGAS
w demie czy w pelnej?
Stary 10-02-2007, 19:31   #39
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Domyślnie Telewizory

Cytat:
Napisał chudini
w nie ktorych tytułach na zwykłym tv (ja mam 21" 50Hz) sa trudnosci z rozczytaniem czcionki ja mialem tak z RAINBOW SIX VEGAS
hmm...mialem cos podobnego z GTA:SA (na PS2)...
wina byl stary TV (panasonica...nawet nie wiem ile juz lat mial )...
dostalem nowego thomsona i dziala be zproblemowo ...
moze tez to byc zwiazane tj. hos pisal ze wzgledu ze to demo i jakis bug wystepuje...
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2007, 20:17   #40
chudini
Nowy
chudini Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Telewizory

Cytat:
Napisał Hosen
Cytat:
Napisał chudini
ja mialem tak z RAINBOW SIX VEGAS