Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-06-2009, 16:37   #21
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Domyślnie Odp: Alan Wake

Ja się zgadzam z In The End (?) akcja z latarką trochę do mnie nie trafia... otoczka fabularna za to rządzi. Teren na którym będzie się rozgrywać akcja gry również robi wrażenie. Gameplay wyglądał OK, tylko ta latarka - jeśli dzięki niej gra zyska klimat jak w przypadku Silent Hill i SH2 i wygeneruje efekty świetlne a'la Doom3 to jestem za inaczej może być lipa...

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2009, 11:06   #22
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 783

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

Alan Wake Xbox 360 Video - GC 2009: Sam Lake Video
http://xbox360.ign.com/dor/objects/7...ake_81909.html
Stary 19-08-2009, 12:37   #23
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

To je to wideo z Eurogamer z początku tygodnia. Tutaj w wygodniejszej do obejrzenia formie:
Stary 13-11-2009, 20:19   #25
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.onlinecenter.pl/5591/Aktu...e-filmiki.html

tu jest wszystko w jednym miejscu...

Klimat zapowiada się fajnie. Czy tylko mi odgłos poruszania się Alana w filmiku o policji wydał się nieco dziwny?
Stary 13-11-2009, 21:21   #26
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Reputacja: 489

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Zapalczywy Wyginam śmiało ciało 
Liczba Osiągnięć: 23

Po obejrzeniu filmików zapowiada się całkiem dobrze,lecz mam jakiś niedosyt np:ciekaw jestem czy będzie zmiana w czasie rzeczywistym pogody czy też tornada o którym narazie nic nie mówili.Też zauważyłem że mogą być akcje liniowe jak np:ta koparka która za każdym razem będzie rozwalała ten sam budynek lub drzewo będzie spadać w tym samym momencie.
szamann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2009, 21:29   #27
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Gra bedzie pewnie na maxa poskrtyptowana i do bolu liniowa i wlasnie dzieki temu bedzie na maxa zajebista. W ten sposob tworcy maja duza kontrole nad klimatem. Dla mnie Alan to wypal jak cholera, jak przypomne sobie maxa i pomysle ze Alana robia ci sami goscie to moge spac spokojnie. Otoczka i klimat az wylewa sie z tej gry.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2009, 22:04   #28
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8103

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Ja w Alana wierzę, odkąd zobaczyłem pierwsze materaiały (już fpytę czasu temu) Mam nadzieję,że się nie przeliczę tak jak w przypadku Alone In The Dark...
Stary 14-11-2009, 03:59   #29
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Ja w Alana wierzę, odkąd zobaczyłem pierwsze materaiały (już fpytę czasu temu) Mam nadzieję,że się nie przeliczę tak jak w przypadku Alone In The Dark...
ciesze sie, ze chcesz mi ja sprezentowac
hehehe
Stary 14-11-2009, 13:28   #30
Vito2744
Nowy
Vito2744 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Kraków
Reputacja: 10

Czekam z niecierpliwością na Alana. Czuję i mam nadzieję, że tym tytułem pokonamy Heavy Rain. Na początku byłem do tego tytułu bardzo sceptycznie nastawiony ale teraz wraz z tymi nowymi filmikami ma coraz większą chrapkę.
Stary 25-11-2009, 07:04   #31
adi17messi
Nowy
adi17messi Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Poznań

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Na dobre i na złe Go! Go! PSP/Vita Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Na grę czekam z niecierpliwością już od dłuższego czasu, ale wydaję mi się, że nie na marne.
Po filmikach/gameplayach można wywnioskować, że gra ryje beret!
Pozostało nam już tylko czekać na to, aż gra od Remedy pojawi się na sklepowych połkach. Dla mnie jest to must have!
adi17messi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2009, 12:50   #32
iDrake 360
Nowy
iDrake 360 Wkroczył na dobrą drogę

iDrake 360's Avatar

Miasto: Gorzów Wlkp.

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Jakość, nie ilość 360 stopni Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 4

Ogólnie nie gram w tego typu gry. Po prostu nie są w moim typie... Jednak koło tego tytułu nie da się przejść obojętnie. Oj będzie wielkie granie jak w końcu dostanę tą grę w łapki.

iDrake 360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2010, 20:16   #33
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Pojawily sie informacje, ze Alan Wake bedzie mial otwarte zakonczenie i planowane sa rozszerzenia;domyslac sie mozna, iz chodzi o DLC, moze w podobnym typie, jak te, ktore beda wspierac Heavy Raina na PS3.Fajnie czy niefajnie?
http://www.computerandvideogames.com....php?id=234775
http://www.trueachievements.com/n107...-an-ending.htm

---------- Wiadomość dodana 19:16 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:07 ----------

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 14-02-2010 o 23:50
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2010, 20:41   #34
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

bardzo licze na Alana i mam nadzieje że sie nie zawiode, no i będzie po polsku, a co do DLC to logiczne że bedą chcieli wydoić dodatkową kase od graczy jak wiekszosć developerów ostanio, pytanie ile wytną z gry i przeznaczą na DLC hehehe

Ostatnio edytowane przez Frezer : 14-02-2010 o 20:48
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2010, 21:09   #35
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

hmm fajnie fajnie

czyli co do 3 razy sztuka ?
Stary 17-02-2010, 10:26   #36
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Kilka nowych informacji o AW.Niestety, nie ma jeszcze nowego gameplayu.

http://www.gametrailers.com/video/x1...lan-wake/61955
Stary 18-02-2010, 12:11   #37
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

A ten gameplay widziałeś? -> http://www.gameblog.fr/news_13854_al...ameplay-inedit

Gra mnie od siebie odrzuciła, kiedy zobaczyłem pierwszy gameplay, więc zbytnio się na temat filmiku nie wypowiem, lecz całkiem ładna grafika i klimacik za dnia. Niestety imo pryska on wraz z nadejściem nocy - okrzyki 'Die!!!' niezbyt mnie do siebie przekonują
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2010, 18:49   #38
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nowe gameplaye są bardzo fajne. Remedy nie zmarnowało tych sześciu lat. Szkoda tylko, że wychodzi pod koniec maja, kiedy będę zajęty czym innym.
Stary 18-02-2010, 19:03   #39
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nowy gameplay bardzo dobry.Moze okrzyki 'Die' nie przemawiaja do mnie calkowicie, ale produkcja Remedy to nie Twin Peaks, gdzie praktycznie wszystko bylo niepoznawalne, a zlo kryjace sie w lasach niezrozumiale i prastare.Nie jest to must have, ale czekam na wiecej.
Stary 18-02-2010, 20:32   #40
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

"Prastare zło w lasach" to było w Evil Dead, a nie w tym gniocie Twin Peaks, zrozumiałym tylko dla rodziny i znajomych Lynch'a
A propos Twin peaks i gier- w USA ma wyjść japońska gra Deadly Premonition (nazwana przez niektórych, moim zdaniem słusznie, "Silent Hillem dla ubogich",), która łudząco przypomina własnie Twin Peaks (przynajmniej film, serialu nie ogladałem to nie wiem). Podobno w 2007 roku po zaprezentowaniu na E3 to w ogole ludziska (ciekawe czemu?) czepiali się, ze to wręcz kalak dzieła Lynch'a i od tego czasu nieco grę zmieniono.
Jak myslicie czy w Stanach bedzie to godna konkurencja dla Alan'a?

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania