Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-11-2009, 13:22   #21
Jawor6
Nowy
Jawor6 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Ostróda
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gears of War 3

Czekam z niecierpliwością...
Stary 24-11-2009, 14:31   #22
eSKaIPE
Banned
eSKaIPE Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Kraków

To jeszcze trochę poczekasz ...
eSKaIPE jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2009, 15:42   #23
Przemski
Guest

Reputacja:

Poprzednia odsłona ukazała się w okolicach świąt Bożego Narodzenia, myślę więc, że i premiera trzeciej będzie starannie zaplanowana i spodziewałbym się jej na gwiazdkę za rok:-)
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2009, 16:08   #24
robson1984_84
Nowy
robson1984_84 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Pruszków

Cytat:
Napisał Przemski Zobacz post
Poprzednia odsłona ukazała się w okolicach świąt Bożego Narodzenia, myślę więc, że i premiera trzeciej będzie starannie zaplanowana i spodziewałbym się jej na gwiazdkę za rok:-)
Też mi sie tak wydaje ze nowe Gearsy wyjdą w okolicach świąt 2011.W tym( nowym 2010) raczej nie ma na to co liczyć , M$ ma na ten rok dość dobry line up plus a do tego dochodzi Natal, więc GoWa zostawi sobie na 2011r.A czego po nich oczekuje? Lepszego multi, lepszej fabuły, oraz grafy która wyciśnie ostatnie soki z 360tki( UE3.9
Stary 24-11-2009, 23:30   #25
vaio
Początkujący
vaio Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: pl
Reputacja: 22

Wyjscie 3 na aktualna generacje jest juz raczej niemozliwe. MS planuje wydac nowa konsole w 2012 co wynika z ich zapowiedzi i cyklu zywotnosci. Na startupa musza miec przygotowane gry, ktore "sprzedaja" konsole - pewnie Halo4 i wlasnie GoW3. A jak wiadomo gry wysokobudzetowe robi sie dobre dwa-trzy lata. Jesli zaczeli dziabac od premiery dwojki, to wyrobia sie na 2012.

Co do kierunku w jakim pojdzie gra maja tylko dwa wyjscia. Albo przekonwertuja gre na rodzaj lekkiego stealth-action-rpg (mgs4+bioshock) z masa bajerów urozmaicających walke albo zminimalizuja rozgrywke do formy jaka dali w pierwszym GoWie. Chociaz w ta druga opcje watpie - a szkoda.

Ostatnio edytowane przez vaio : 24-11-2009 o 23:32
vaio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2009, 01:23   #26
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

nie zmienia tak radykalnie rdzenia gry, juz predzej stawialbym na twoja druga opcje. dwojka wyszlo w 2008, to wg. tego co napisales powinna max w 2011 a nie 12 i ja tak tez bym stawial.
Stary 25-11-2009, 20:50   #27
Saszłyk
Znajomy
Saszłyk Komuś podpadł

Miasto: Warszawa
Reputacja: -5

Bierzecie informacje z kosmosu, a wystarczy poczekać na oficjalne info. Tyle...
Saszłyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2009, 21:34   #28
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał vaio Zobacz post
Wyjscie 3 na aktualna generacje jest juz raczej niemozliwe. MS planuje wydac nowa konsole w 2012 co wynika z ich zapowiedzi i cyklu zywotnosci. Na startupa musza miec przygotowane gry, ktore "sprzedaja" konsole - pewnie Halo4 i wlasnie GoW3. A jak wiadomo gry wysokobudzetowe robi sie dobre dwa-trzy lata. Jesli zaczeli dziabac od premiery dwojki, to wyrobia sie na 2012.

Co do kierunku w jakim pojdzie gra maja tylko dwa wyjscia. Albo przekonwertuja gre na rodzaj lekkiego stealth-action-rpg (mgs4+bioshock) z masa bajerów urozmaicających walke albo zminimalizuja rozgrywke do formy jaka dali w pierwszym GoWie. Chociaz w ta druga opcje watpie - a szkoda.
Z całym szacunkiem do Ciebie... ale nie mogłem się powstrzymać ze śmiechu jak przeczytałem te informacje z dupy wzięte
Wiem że w przewidywanie można się pobawić... ale póki co M$ nie planuje wydawać nowej konsoli w 2012, chociaż nie ma wątpliwości że tęgie umysły już ją projektują. Co nie zmienia faktu że ta generacja się nie skończy w 2012 z prostego powodu: dostęp do sieci internet większości posiadaczy obecnych konsol.
Po GoW3 nie oczekuje dobrego multi, może być chociaż grywalne w przeciwieństwie do dwójki. I wg. dotychczasowych danych trylogia zakończy się na tym iksboksie.

Ostatnio edytowane przez Brodacz : 25-11-2009 o 21:39 Powód: żeby było chociaż troche na temat.
Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2009, 16:14   #29
kpiasek
Znajomy
kpiasek Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Piła
Reputacja: 14

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Zapalczywy Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 23

ja bym obstawiał na gwiazdke 2011 więcej czasu mogło by spowodować odejście fanów na inne tytuły a konkurencja nie śpi
i też obstawiam, że stary Marcelusa jest powiązany z lucasami
Stary 08-12-2009, 14:07   #30
vaio
Początkujący

Cytat:
Napisał Brodacz Zobacz post
Z całym szacunkiem do Ciebie... ale nie mogłem się powstrzymać ze śmiechu jak przeczytałem te informacje z dupy wzięte
Wiem że w przewidywanie można się pobawić... ale póki co M$ nie planuje wydawać nowej konsoli w 2012, chociaż nie ma wątpliwości że tęgie umysły już ją projektują. Co nie zmienia faktu że ta generacja się nie skończy w 2012 z prostego powodu: dostęp do sieci internet większości posiadaczy obecnych konsol.
Tak jak pisałem wyżej plus.

MS jeszcze przed wyjsciem X360 zapowiadał, że generacja ich konsoli będzie oscylować na 6-7 lat i nie ma powodu im nie wierzyć. A czas bardzo szybko mija. To że wprowadzą nowego xboxa w 2012 nie znaczy, że oleja 360. Będzie tak jak z PS3 i PS2. Exclusivy pokroju Halo4 czy GOW3 zostaną wydawane tylko na nową konsole a gry multiplatformowe także na starego xboxa. Nikt nie zostawi 30mln użytkowników 360 - to już nie te czasy.

Miłym akcentem na zakonczenie tej generacji będzie pewnie natal, halo reach i może kilka porządnych pozycji by utrzymać prowadzenie względem konkurencji.

Wypuszczenie gyrosów na aktualnym xboxie mija się w celem przed wszystkim z punktu marketingowego. Od strony wizualnej już w żaden sposób nie podbiją - już w dwójce gra cieła niemiłosiernie. Czym nakręca się hype - tylko grafiką. Abstrahując już od tego, że Epic zapowiadał wypuszczenie UE4 dopiero w 2012 a na tym enginie ujrzymy wszystkie ich gry.

Ja osobiscie nie chciałbym by GOW3 pojawił się na aktualnej generacji. Nic nowego nie wymyslą i lepiej poczekać aż zaliczymy opad szczeny na nowym xboxie.

Cytat:
Napisał Brodacz Zobacz post
I wg. dotychczasowych danych trylogia zakończy się na tym iksboksie.
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/...etu-23749.html
Stary 08-12-2009, 20:16   #31
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

"trzecia część gry Gears of War. Jeśli pojawi się ona w ciągu najbliższych lat (4-5), to będzie nadal opierać się na Unreal Engine 3"

przeciez masz tu jasno powiedzniane, ze 3 bedzie na 360'tke ...
ucialem fragment "prawdopodobnie powstanie" [ bo jest typowym marketingowym gadaniem ... ]
Stary 08-12-2009, 23:44   #32
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4346

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Szaszłyk, wbijaj do Epic i zrób nową fabułę. Daj skrzatowi podwyżkę, żeby fajniejsze bajki wymyślał .
Rafcio PL, coś słaba ta twoja bajka.
A ja nie czekam z taką 'niecierpliwością'. W tym czasie wymyślą wiele zajebistych gier i one będą mnie cieszyć, że zanim przypomne sobie, że czekam na gowa on już wyjdzie ^^;
Stary 09-12-2009, 09:49   #33
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał vaio Zobacz post
Tak jak pisałem wyżej plus.

MS jeszcze przed wyjsciem X360 zapowiadał, że generacja ich konsoli będzie oscylować na 6-7 lat i nie ma powodu im nie wierzyć. A czas bardzo szybko mija. To że wprowadzą nowego xboxa w 2012 nie znaczy, że oleja 360. Będzie tak jak z PS3 i PS2. Exclusivy pokroju Halo4 czy GOW3 zostaną wydawane tylko na nową konsole a gry multiplatformowe także na starego xboxa. Nikt nie zostawi 30mln użytkowników 360 - to już nie te czasy.

Miłym akcentem na zakonczenie tej generacji będzie pewnie natal, halo reach i może kilka porządnych pozycji by utrzymać prowadzenie względem konkurencji.

Wypuszczenie gyrosów na aktualnym xboxie mija się w celem przed wszystkim z punktu marketingowego. Od strony wizualnej już w żaden sposób nie podbiją - już w dwójce gra cieła niemiłosiernie. Czym nakręca się hype - tylko grafiką. Abstrahując już od tego, że Epic zapowiadał wypuszczenie UE4 dopiero w 2012 a na tym enginie ujrzymy wszystkie ich gry.

Ja osobiscie nie chciałbym by GOW3 pojawił się na aktualnej generacji. Nic nowego nie wymyslą i lepiej poczekać aż zaliczymy opad szczeny na nowym xboxie.

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/...etu-23749.html
Hmm... a ty nadal swoje... Epic stwierdził że nadal będzie rozwijał UE3, przynajmniej, podkreślam PRZYNAJMNIEJ do 2012 roku. A o marketingu to ty wiesz niewiele, podobnie jak ja, z tym że ty bujasz w obłokach sądząc że GoW3 wyjdzie na nowego iksboksa jako system seller, a ja jestem realistą i uważam że byłoby to niezwykle głupie nie dać sobie zarobić sprzedając 5 mln kopi gry w pierwszy tydzień od premiery na dotychczasowej platformie z bazą ponad 30 mln użytkowników.

Sadzisz takie teksty że mam wrażenie jakbyś był analitykiem-wannabe. A info z tego linka, to zwykłe pier*olenie i nic nowego poza tym co wiem nie dowiedziałem się.

Stary 09-12-2009, 20:42   #34
Cichoociemny
Stały bywalec
Cichoociemny Jest wokół niego pozytywna auraCichoociemny Jest wokół niego pozytywna auraCichoociemny Jest wokół niego pozytywna aura

Cichoociemny's Avatar

Miasto: Thorn/Rydzyk city
Reputacja: 222

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 15

A może to?http://grrr.pl/2009/12/09/gears-of-w...e-awards-2009/
Cichoociemny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-12-2009, 21:43   #35
vaio
Początkujący

brodacz tak z ciekawości ile masz lat?
Stary 09-12-2009, 22:06   #36
Rafcio PL
Początkujący
Rafcio PL Wkroczył na dobrą drogę

Rafcio PL's Avatar

Reputacja: 24

Lista Osiągnięć
 Konsekwentny Hall of Fame n00b Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Szaszłyk, wbijaj do Epic i zrób nową fabułę. Daj skrzatowi podwyżkę, żeby fajniejsze bajki wymyślał .
Rafcio PL, coś słaba ta twoja bajka.
A ja nie czekam z taką 'niecierpliwością'. W tym czasie wymyślą wiele zajebistych gier i one będą mnie cieszyć, że zanim przypomne sobie, że czekam na gowa on już wyjdzie ^^;

Może i słaba ale się zdiwisz jeśli jestem bardzo blisko
Stary 09-12-2009, 23:38   #37
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał vaio Zobacz post
brodacz tak z ciekawości ile masz lat?
Też od czasu do czasu lubie zabłysnąć na jakimś forum takim tekstem. Wydłuża e-penisa i czyni cie inteligentniejszym tudzież daje jasno do zrozumienia że olewasz rozmówcę

Co do wieku podawalem w ktoryms temacie, jak nie chce ci sie szukac to wal na priva, wymienimy się zdjęciami, wymiarami i innymi fajnymi rzeczami.
To tyle z offtopa, coby wróg się zbytnio nie sadził ;>

Coż, to że GoW3 powstaje - pewniak, trzeba jedynie poczekać na pierwsze info/teaser. Oficjalne. Jeśli epic idzie za ciosem (druzgocącym za sprawą tragicznej dwójki) po dolary to będzie to niedługo. Chyba że będzie hype na miare Halo 3...

Stary 16-03-2010, 19:46   #38
VGONZOV
Znajomy
VGONZOV Wkroczył na dobrą drogę

VGONZOV's Avatar

Miasto: Tychy

Filmik prezentujący nowe możliwości silnika unreal:
http://www.youtube.com/watch?v=07dxaEktqrs
Stary 16-03-2010, 20:15   #39
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

wlasciwie to co jest w tym nowego ? =p
Stary 16-03-2010, 20:28   #40
VGONZOV
Znajomy
VGONZOV Wkroczył na dobrą drogę

VGONZOV's Avatar

Miasto: Tychy

Wiesz jakości filmiku nie jest dobra ale skoro jest to nowy silnik graficzny to uwierz mi napewno graficzne gra będzie się prezentowała lepiej od poprzednika zarys postaci otoczenia itp.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania