Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-01-2015, 04:15   #461
Bagin
Nowy
Bagin Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie słuchawki z mikrofonem?

Witam, mam pytanie do posiadaczy słuchawek Tritton AX 720 albo Tritton PRO.

Moje wcześniejsze słuchawki to Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha i były podłączone w taki sposób że:

Do konsoli były podpięte najtańsze dwukolumnowe głośniki komputerowe które posiadały gniazdo na 3.5mm jack. Podpinałem wtedy moje słuchawki do głośników i wszystko grało tak głośno w, że nie dało rady grać na 100% głośności w słuchawkach i musiałem je nawet ściszać. Gram w BF4 i lubię mieć dźwięk naprawdę bardzo głośno ;]

Ostatnio zdecydowałem się aby kupic jakieś lepsze słuchawki i zakupiłem Tritton Warhead 7.1... Okazało się dla mnie to, że nawet na maxa są one dla mnie za ciche. Grają ładnie nie zaprzeczam lecz za cicho!

Moje pytanie do posiadaczy wyżej wymienionych słuchawek: Jak głośne są wasze przewodowe? Gracie cały czas na maksymalnych ustawieniach głośności czy je musicie przyciszać?
Bagin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2015, 10:29   #462
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5861

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Tomci84 Zobacz post
Możesz coś wiecej napisać o tych astro ?
co chcesz wiedzieć grają bardzo dobrze są bardzo wygodne co więcej ?

---------- Wiadomość dodana 10:29 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 10:27 ----------

Cytat:
Napisał Bagin Zobacz post
Witam, mam pytanie do posiadaczy słuchawek Tritton AX 720 albo Tritton PRO.

Moje wcześniejsze słuchawki to Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha i były podłączone w taki sposób że:

Do konsoli były podpięte najtańsze dwukolumnowe głośniki komputerowe które posiadały gniazdo na 3.5mm jack. Podpinałem wtedy moje słuchawki do głośników i wszystko grało tak głośno w, że nie dało rady grać na 100% głośności w słuchawkach i musiałem je nawet ściszać. Gram w BF4 i lubię mieć dźwięk naprawdę bardzo głośno ;]

Ostatnio zdecydowałem się aby kupic jakieś lepsze słuchawki i zakupiłem Tritton Warhead 7.1... Okazało się dla mnie to, że nawet na maxa są one dla mnie za ciche. Grają ładnie nie zaprzeczam lecz za cicho!

Moje pytanie do posiadaczy wyżej wymienionych słuchawek: Jak głośne są wasze przewodowe? Gracie cały czas na maksymalnych ustawieniach głośności czy je musicie przyciszać?
tak z ciekawości ile masz lat nie masz jeszcze dzwonienia w uszach

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2015, 12:38   #463
Bagin
Nowy
Bagin Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
tak z ciekawości ile masz lat nie masz jeszcze dzwonienia w uszach
Martwisz się o mnie? Czy posty nabijasz? Oczekiwałem odpowiedzi na moje pytanie a nie jakiejś troski
Bagin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2015, 14:42   #464
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Bagin Zobacz post
Martwisz się o mnie? Czy posty nabijasz? Oczekiwałem odpowiedzi na moje pytanie a nie jakiejś troski
Mam Warhead 7.1(Halo) i nigdy nie podgłaśniałem do oporu nie widzę takiej potrzeby. Mam słyszeć co się dookoła dzieje z kąd napierają co dzieje się za placami a do tego nie potrzeba brać na full tylko po to żeby po takiej sesji mieć łeb jak bania

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 22-01-2015, 15:57   #465
re4per
Znajomy
re4per Można na niego liczyćre4per Można na niego liczyćre4per Można na niego liczyć

re4per's Avatar

Miasto: Newcastle upon Tyne
Reputacja: 297

Ja mam A40 ale one raczej nie roznia sie praktycznie niczym od A50 poza tym ze sa na kablu, 40 czy 50, to bez roznicy, jezeli chcesz dobre sluchawki do konsoli to lepszych od Astro nie znajdziesz

---------- Wiadomość dodana 16:57 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:54 ----------

Jezeli chodzi o glosnosc dzwieku to mam A40 ustawione naprawde cicho, jezeli ustawisz dzwiek na maxa to momentami az glowa boli ale to raczej zasluga mixampa a nie sluchawek, jezeli chcesz to kup sobie mixamp od Astro, mozna podlaczyc do niego wiekszosc sluchawek, sam mam tez Trittony AX Pro 5.1 i normalnie dalo sie je podlaczyc pod mixampa ale nie sprawdzalem jakosci dzwieku jako ze same sluchawki troche mi sie zjebaly
Stary 06-11-2015, 15:07   #466
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

no proszę Morele.net sprowadzo HS Astro http://www.morele.net/search/netspri...i+Astro+Gaming

Stary 28-09-2016, 16:52   #467
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

http://www.ibood.com/pl/pl/product-s...atz-freq9.html

Czy ktos z Was slyszal cos o tych sluchawkach, cena kuszaca jak na bezprzewodowe, pytanie tylko jak to z One'em dziala?
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
słuchawki, tritton, turtle beach

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania