Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-05-2010, 14:13   #41
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Jakie słuchawki z mikrofonem ?

Maly cytat od gosci z Cnetu na temat AX720.

Cytat:
In terms of sound quality, we were very impressed with the overall performance of the AX 720. We played various games on all consoles including Gears of War 2 on Xbox 360, Resistance 2 on PlayStation 3, and Shadow of the Colossus on PlayStation 2, and the AX 720 was really sharp and precise. During the height of some gun-fighting sequences, you're really immersed in the experience, something even a great 5.1 home theater system isn't always able to do. The headphones' excellent noise canceling and sound isolation really allow for this type of intimate effect to shine.
Jakosc dzwieku jest ta sama zarowno w wersji pro jak i AX720. Ja po przetestowaniu obu naprawde nie widzialem roznicy. Na niekorzysc wersji Pro przemawialy tez malutkie zaklucenia, ktore bylo slychac podczas braku dzwieku w sluchawkach i brak elastycznego mikrofonu. Mimo iz wersja Pro ma po 4 glosniczki na ucho, to i tak znajduja sie one kolo siebie, do tego technologia Dolby Headphone w AX720 pozwala cieszyc sie wysokiej klasy dzwiekiej przestrzennym na sluchawkach z tyllko dwoma glosniczkami. Pamietaj tez ze wersja AX720 jest o wiele lzszejsza od wersji Pro a po kilku godzinach grania waga robi ogromna roznice.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2010, 16:41   #42
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 686

Lista Osiągnięć

i slyszysz przestrzen wokol siebie? dobrze pozycjonuje?

twoje slowo przeciwko jemu
http://www.youtube.com/watch?v=GwBMf...eature=related

Ostatnio edytowane przez OCC Senior : 14-05-2010 o 17:02
OCC Senior jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2010, 17:05   #43
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak gram w Bad Company 2 to moge stwierdzic kto z ktorej strony sie zakrada i mniej wiecej jaki dystans nas dzieli. Nawet slyszysz jak ktos przeladowywuje bron i mozesz dokladnie powiedziec gdzie dany osobnik sie znajduje.

Grajac na takich sluchawkach to tak naprawde nie slyszysz jak na normalnych sluchawkach, po chwili wogole zapominasz ze masz je na uszach. Symuluja one pomieszczenie z rozstawionymi glosnikami a Ty jestes umiejscowiony na srodku tego pomieszczenia. Dzwiek do twoich uszu dobiega tak jakby wydobywal sie z glosnikow a nie sluchawek. Czujesz odleglosc miedzy soba a dobiegajacym dzwiekiem, IMO bardzo fajnie jest to zrobione.

Jesli chcesz mozesz wziac wersje Pro, ale bedzie ci ja ciezko znalezc jesli chcesz import ze stanow. Raz ze sprzedawane sa tylko w Best Buy a dwa ze malo ktory ja ma.

W polsce mozesz je kupic na tej stronie
http://www.pixmania.pl/gra-s-uchawki...354_jvart.html/plpl5315354_jvart.html

Jak juz pisalem wczesniej, to jest moja opinia i po testach obu nie widzialem powodu dlaczego mialbym placic extra $50 skoro tak naprawde nie widzialem roznicy.

Jesli kasa nie jest problemem to wez wersje PRO i juz, nie bedziesz mial dylematu a i zalowal tez nie bedziesz.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 14-05-2010 o 17:22
Stary 14-05-2010, 17:25   #44
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

bede bral ja najprawdopodobniej z amazon.co.uk za 125funtow.

poza grami chce tez ogadac filmy na tych sluchawkach.

Ostatnio edytowane przez OCC Senior : 14-05-2010 o 19:54
Stary 14-05-2010, 17:31   #45
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Wszystko to jest kwestia gustu i generalnie zalezy kto czego wymaga od sluchawek. Sa osoby ktore twierdza ze Turtle Beache klada wszystkie inne headsety, inni twierdza ze Astro sa najlepsze a jeszcze inni wola Trittony. Ja mialem zarowno Astro jak i Turtle Beach i najlepiej gra mi sie w Trittonach, wlasnie z tego wzgledu ze nie czujesz ze grasz na sluchawkach a do tego masz swietna jakosc dzwieku.

Pamietaj tez jesli chcesz uzywac mikrofonu, ze w tych sluchawkach generalnie to nie slyszysz siebie jak mowisz i jesli bedziesz gral i masz jeszcze kogos w domu to nie dziw sie ze beda pytac dlaczego tak krzyczysz Z czasem sie przyzwyczaisz i zaczniesz ciszej mowic ale na poczatku bedziesz bardzo glosny
Stary 14-05-2010, 18:04   #46
OCC Senior
Uzależniony

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

rozumiem ze na 720 nie ma regulacji sciezek tak jak w pro? co robisz jak okazuje sie ze np ogldajac film albo grajac nie slyszysz przodu i tylu jednakowo glosno?
Stary 14-05-2010, 18:16   #47
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Regulacja nie jest potrzebna w przypadku AX720, bo wszystko jest ustawiane automatycznie. Jeszcze mi sienie zdazylo zebym slyszal przod glosniej niz tyl i na odwrot.
Stary 14-05-2010, 18:19   #48
OCC Senior
Uzależniony

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

czyli problem wyboru polega na automatycznjej emulacji kontra prawdziwemu 5.1 z 4terema glosnikami na strone. zobaczymy czy znajoma znajdzie to dzis w stanach.
jak nie znajdzie to bede sie dalej martwil, jak znajdzie to pozostanie czekac na szczesliwe londowanie
Stary 14-05-2010, 19:22   #49
xtomashx
Nowy
xtomashx Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

hmm zabójcze te ceny... a co możecie polecić do powiedzmy max 100 zł ? takie które na pewno działają na xboxie
xtomashx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2010, 19:56   #50
OCC Senior
Uzależniony

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

obawiam sie ze nic. to co moge polecic to oszczedzanie.
sluchawki 5.1 sa odpowiedzia na brak kina domowego. a kina domowego tez nie kupisz za 100zl
Stary 14-05-2010, 21:13   #51
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał xtomashx Zobacz post
hmm zabójcze te ceny... a co możecie polecić do powiedzmy max 100 zł ? takie które na pewno działają na xboxie
Jesli chcesz jakies sluchawki z dzwiekiem sorround to w tej cenie nic nie znajdziesz. Lepiej dozbieraj i kup cos porzadnego bo tanie Dolby Headphones nie beda mialy swietnego dzwieku i efektu surround.
Stary 14-05-2010, 22:22   #52
rafal180
Nowy
rafal180 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 14

Witam, ja natomiast mam słuchawki Trittony AX360, przywiozłem je juz jakieś 2 -3 lata temu z USA i jeszcze jakoś z nich nie korzystałem . Teraz po przeczytaniu tematu przypomniałem sobie o nich i pomyślałem, że fajnie by było gdybym je podłączył . W związku z tym mam dwa pytania:
1. Co w ogóle o nich sadzicie ?- widzę, że jest parę osób siedzących dość dobrze w temacie to na pewno udziela mi rzetelnej odpowiedzi .
2. Siedziałem dziś z 40 min i nie wiedziałem jak je podłączyć do konsoli, znam się na paru innych nowinkach technologicznych ale w przeciwieństwie do was mam zerowe pojecie na temat systemów audio, ich podłączeń, kabelków itd… Niestety po tych 40 min i tak ich nie podłączyłem do konsoli . W instrukcji było napisane, że do konsoli podłącza się je kablem „ digital fiber optic” (nie wiem czy dobrze napisałem) i powinno go się wpiąć do kabelka HD od Xbox. Problem jest taki, że kupiłem konsole arcade i podłączoną ja mam do TV HD (PHILIPS PFL7403D) kablem hdmi. W komplecie są jeszcze innych kabli jak „coaxial audio cable” i „G9 Adapter (PC/MAC, 5.1 sound card adapter)”, lecz nadal nie wiem jak to wszystko podłączyć. Może mi pomożecie .
rafal180 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2010, 23:00   #53
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Problem jest w tym ze w xboxsie nie masz wyjscia optycznego jako tako, jest ono tylko w tej siwej wtyczce. Nie wiem czy jest on dodawana do wersji arcade czy nie, ale raczej powinna byc. Nie wiem tez jakim kablem masz podlaczonego x0 do TV.

Jesli w zestawie masz kabelek component (siwa koncowka z rozno kolorowymi czinczami) to w niej masz wlasnie wejscie optyczne. Wkladasz tam kabel optyczny a drugi koniec do adaptera od sluchawek.

Jesli chcialbys uzywac kabla HDMI w X0 a do tego grac na sluchawkach czy kinie domowym podlaczonym przez optyke, to wtedy musisz zrobic male modyfikacje w kabelku component, a dokladniej to zdjac ten siwy plastik z tego kabla bo inaczej nie podlaczysz HDMI i component w tym samym czasie bo wtyczka od componentu jest za gruba. Jesli juz sciagniesz ten plastik to podlaczasz oba kable HDMI i component, HDMI podlaczasz do TV a Componenet moze lezec nie podlaczony, w ten sposob mozesz grac na HDMI i miec dzwiek przez optyke.

Jesli masz wiecejpytan do wal smialo

Ty masz ten model?

Ostatnio edytowane przez WiZi : 14-05-2010 o 23:04
Stary 14-05-2010, 23:45   #54
rafal180
Nowy

Cytat:
Napisał WheeZzyy Zobacz post
Jesli chcialbys uzywac kabla HDMI w X0 a do tego grac na sluchawkach czy kinie domowym podlaczonym przez optyke, to wtedy musisz zrobic male modyfikacje w kabelku component, a dokladniej to zdjac ten siwy plastik z tego kabla bo inaczej nie podlaczysz HDMI i component w tym samym czasie bo wtyczka od componentu jest za gruba. Jesli juz sciagniesz ten plastik to podlaczasz oba kable HDMI i component, HDMI podlaczasz do TV a Componenet moze lezec nie podlaczony, w ten sposob mozesz grac na HDMI i miec dzwiek przez optyke.
Jej troche okretna droga i głupio rozwiazane, że jak chce miec hdmi i wyjście optyczne to msze wpiąć dodatkowo kabel hd od xboxa, który nie jest w zestawie dodawany, daja tylko composite (ten zwykły z 3 wyjściami).
Konsole mam własnie wpiętą kablem hdmi, a do TV mam podłączone 2 głosniki z subuferem (komputerowe), to jeszcze bede musiał wpiąć kabel HD do konsoli aby podpiać słuchawki . Troche kabli sie robi pod telewizorem (konsola, głosniki, zasilacze, adapter od słuchawek, dojdzie kabel HD od xboxa).
Słuchawki mam dokladnie takie jak na tym zdjęciu, dobre to ?
Stary 14-05-2010, 23:50   #55
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie wiem czy dobre bo nigdy ich nie uzywalem, juz ich chyba nawet nie produkuja

Jezeli nie masz kabla component to nie musisz go kupowac aby grac na optyce, sa jakies przejsciowki na to do x0 z tego co sie orientuje, pewnie wyniosa cie taniej niz kabel.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 15-05-2010 o 00:01
Stary 15-05-2010, 00:10   #56
rafal180
Nowy

Dzieki za odpowiedzi, chyba wszystko juz wiem. Poszukam jakis przejściówek, byłbym wdzieczny też za jakiegos linka może do nich . Tak z ciekawości to nie moge słuchawek jakoś podpiac do TV. Dzwięk leci chyba kablem hdmi do TV i do TV podłaczyc słuchawki ? Nie wiem nie znam się ale tak na chłopski rozum sobie myśle, ale jak nie to przejściówka mi odpowiada. Jeszcze raz dzieki za wyjaśnienia
Stary 15-05-2010, 00:33   #57
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Tu masz taki audio adapter do X0, ten jest w zestawie razem z kablem HDMI, moze gdzies uda ci sie znalezc bez, na pewno bedzie taniej.

http://www.amazon.com/dp/B000UODATY?tag=com0b-20

Stary 15-05-2010, 18:22   #58
M4rUd41
Stały bywalec
M4rUd41 Wkroczył na dobrą drogę

M4rUd41's Avatar

Miasto: Cz-wa/Schifferstadt
Reputacja: 16

Lista Osiągnięć

Ale mnie sie wydaje że jeżeli mam taki gadżet jak WheeZzzyy pokazałeś, to jeżeli podepne to od audio to nie wejdzie mi HDMI i odwrotnie, czy się myle?? Pytam bo też mam zwykły HDMI a z konsolą dostałem tylko zwykły component -> euro z 3-ma czinczami...

PS: 250 post

---------- Wiadomość dodana 18:22 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 18:18 ----------

Dobra, chyba jednak mi się zdaje. Znalazłem taką fotkę, więc pewnie musi pasować

Ale z drugiej strony cena tego zestawiku jest dosyc spora, a sam adapter moglby byc tanszy, bo 40zl za kawalek kabla to troszke drogo ;p

Ostatnio edytowane przez M4rUd41 : 15-05-2010 o 18:29
M4rUd41 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2010, 18:45   #59
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Dlatego tez pisalem zeby poszukac gdzies samej przejsciowki bo bedzie tansza ale nie wiem czy sprzedaja je odzielnie.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 15-05-2010 o 19:36
Stary 16-05-2010, 17:35   #60
OCC Senior
Uzależniony

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.psykoaudio.com/
zobaczcie co znalazlem. pisza ze dziala z ixem

ps. nie ma dekorera dolby digital wiec odpada.

Ostatnio edytowane przez OCC Senior : 16-05-2010 o 20:55
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
słuchawki, tritton, turtle beach

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania