Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox

Xbox Wszystko o pierwszym konsolowym dziele Microsoftu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-07-2011, 11:55   #41
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2734

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Odp: Ninja Gaiden

jeszcze do tego te zajbiste filmiki jak alma wpada przez szybę i jak rachel wisi na tej piramidzie.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2012, 09:03   #42
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Nie wiem co mnie tknęło, ale odkopałem mojego Xbox'a dwa dni temu. Najpierw zapuściłem sobie Conker'a, ale po chwili spojrzałem na pudełko z NGB i...zniknąłem na 7 godzin. Miałem save'y z różnych miejscówek (w większości z poziomu MN) z mojego Karma Runu, który skończyłem z 3 lata temu. Na początku strasznie mnie przeciwnicy kroili bo jednak kawałek czasu nie grałem, ale po godzinie było już ok. Kilku bossów doprowadziłem do płaczu siekąc wiosłem jak marzenie. Później kilka misji i zacząłem grę od nowa. Złapałem się na tym, że nie potrafię grać inaczej niż na wynik.
Ehhh, gra kompletna. Lepszej nie było, nie ma i nie będzie.
Stary 10-01-2013, 14:25   #43
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1215

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Zarżnęłem na niej xbox'a, dosłownie, nigdy nie dokończyłem tej gry
evlqpa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2013, 08:36   #44
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

orientujecie sie czy można grać po kablu hdmi na x360?

Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2013, 09:07   #45
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

Cytat:
Napisał Brodacz Zobacz post
orientujecie sie czy można grać po kablu hdmi na x360?
oczywiscie że można hehehe
Stary 07-03-2013, 00:05   #46
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

dzięki, nie byłem tego taki pewien gdy niegdyś odpaliłem Halo 2 na kablu VGA i odmówiło zabawy

Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2013, 15:12   #47
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1215

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Potwierdzam, również próbowałem i wszystko śmiga
Stary 17-08-2015, 21:14   #48
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1903

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Ps3 dostało Sigme. 360 nie dostała.
Mam ból dupy o to. I nie tylko o to... zajechali takiego kozaka [']
W dobie remasterów, na jednej płycie Sigma 1 i 2... łakomy kąsek.

Nie ma to jak odpisać w temacie po 2 latach xD
Stary 17-08-2015, 22:48   #49
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Reputacja: 3044

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Ps3 dostało Sigme. 360 nie dostała.
Mam ból dupy o to. I nie tylko o to... zajechali takiego kozaka [']
W dobie remasterów, na jednej płycie Sigma 1 i 2... łakomy kąsek.

Nie ma to jak odpisać w temacie po 2 latach xD
Tylko sigma nie była żadnym wyzwaniem nie mówiąc juz o wersji black na pierwszego xboxa której to nawet do pięt nie dorastała.
Stary 18-08-2015, 21:04   #50
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Były trofea
Blacka skończyłem i jednak misje w Sigmie bardziej dawały w kość.
Stary 19-08-2015, 09:33   #51
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Reputacja: 3044

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Były trofea
Blacka skończyłem i jednak misje w Sigmie bardziej dawały w kość.
Akurat Black to najtrudniejsza z czesci, zadne Sigmy nie maja startu do tej czesci, trofea/achiwy nikogo oprocz Yu.
Stary 19-08-2015, 10:10   #52
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Blacka na MN skończyłem i miałem kłopoty w tych misjach Sigmy. Do tego dochodzi przejście każdej misji na każdym poziomie. Męczące jak w 2 przejście całej gry używając jednej bronii.

Tak czy siak gra upadła. 3 to juz w ogole jakieś nieporozumienie.
Stary 19-08-2015, 10:11   #53
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

....Jednak pod względem właśnie trudności aczków król jest tylko jeden Ninja Gaiden 3, w misjach na poziomie Ultimate już potrzeba dwóch dobrych graczy-nie da się tego wylamić

luck :Tak czy siak gra upadła. 3 to juz w ogole....

przesadzasz,tylko troszkę obniżyła loty...

In loving memory of Charlie Ruggles<1886-1970>

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 19-08-2015 o 10:17
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2015, 14:18   #54
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

Ninja Gaiden 3 ssała po całości, ale tylko podstawka. Nie dość,że technicznie było słabo (framerate!) to jeszcze była tylko jedna (sic!!) bron. Really Team Ninja?!
Natomiast NG3: Razor`s Edge to bylo dokladnie to co mialo wyjsc od razu. Nie mam zadnych zastrzezen do tej gry. Kwestia gustu czy i jak bardzo odstawala od np dwojki. Bardzo, ale to bardzo licze na BC w przypadku Razor`s Edge wlasnie. Na remaster trzech czesci raczej trudno liczyc. No i czekam na TGS. Moze w koncu czworke zapowiedza?
Stary 19-08-2015, 19:01   #55
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post

przesadzasz,tylko troszkę obniżyła loty...

Obniżyła? Przecież zarył o ziemię.

A ten Razor to co to dokładnie? Słyszałem, widziałem na allegro, ale już się tym nie interesowałem.

Mi się dwójka nie podobała... lokacje, bossowie..... Wenecja i Wolf, reszta patologia i klimat totalnie poleciał na łeb i szyję. W 1 też nie było rasowego klimatu dla Ninja- jak np Tenchu. Jakieś lasy, bushido itp kwiatki. Ale szło to przełknąć, 2 totalnie poleciała.

Zaciekawiłem się tym Razorem, obczaję zaraz.
Stary 20-08-2015, 09:09   #56
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

Razor`s Edge moim skromnym zdaniem warto brać, zważywszy dodatkowo na fakt,że można tą grę wyhaczyć za grosze. Modlę się o BC, albowiem X360 już nie posiadam.

A porównanie do Tenchu troche nie teges moim zdaniem. Tamta gra to raczej skradanka nastawiona na skrytobójstwa, zaś NG to jawna rozpierducha...
Stary 20-08-2015, 22:30   #57
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Chodziło o klimaty Ninja. W Tenchu to się wylewało. A w Ng? Miasto, cyborgi itp itd. Zupełnie odstrzał.
Stary 09-11-2015, 13:29   #58
masterbkb
Nowy
masterbkb Wkrótce będzie sławnymasterbkb Wkrótce będzie sławny

masterbkb's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 107

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Hall of Fame n00b No-life? Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 5

Jeśli chodzi o klimat w nowszych odsłonach Ninja Gaiden to w każdej kolejnej części był właśnie taki jaki powinien być, zróżnicowany. Przypomnijcie sobie stareńkie, ośmiobitowe Gaideny a zobaczcie że tam też feudalizm mieszał się z industrializmem, mieliśmy demony i żołnierzy. Oczywiście nie każdemu musi się to podobać, aczkolwiek ten miszmasz jest z serią od jej początku. Ninja Gaiden takie właśnie jest, zróżnicowane... i trudne.
masterbkb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2015, 23:45   #59
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

No jedynka, to jedynka.
W dwójce podobały mi się nowe bronie i boss Wolf. Reszta meh.
Na dwa razy brałem 2. A 3 na pałę. Szkoda serii [']
Jak już tak masterują wszystko, to niech wydadzą NG HD
Stary 10-11-2015, 22:20   #60
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

NG HD czyli trylogia czy remaster edycji Black? Bralbym i gral do utraty przytomnosci.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania