Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-11-2010, 20:35   #1
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Premier League

Zapraszam do dyskusji na temat jednej z najlepszych (jak nie najlepszej) lig na świecie. Prosiłbym jeśli komentujecie jakiś mecz o pisanie w jakiej kolejce był rozegrany np

Kolejka 11
Manchester United 2:1 Wolverhampton
Manchester wogóle się w tym meczu nie popisał. Było widać ,że brakuje kluczowych zawodników takich jak Berbatow ,Nani czy Giggs .Mieli naprawde szczęście ,że nie zremisowali tego meczu

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2010, 16:08   #2
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Premier League

Przepraszam, że odświeżam ten temat, ale to co się dzieje to jest paranoja.... A mianowicie druga porażka z rzędu Chelsea..... Drużyna - szpital, która ma utalentowanych młodzików. Carlo nie zauważa tego i może tego gorzko pożałować, bo kolejna porażka nie przejdzie bez echa...
Stary 21-11-2010, 16:44   #3
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Przynajmniej Manchester zrównał się z nimi w tabeli

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2010, 20:31   #4
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam nadzieje, że po zimowym okienku transferowym Chelsea wyjdzie z tego kryzysu kilkoma dobrymi transferami i ManU nie będzie miało nic do gadania do końca sezonu
Stary 29-11-2010, 23:35   #5
LIMOP
Znajomy
LIMOP Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 24

Wstydze sie ze kibicuje Liverpool FC...
Stary 30-11-2010, 07:35   #6
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał LIMOP Zobacz post
Wstydze sie ze kibicuje Liverpool FC...
To ja ci powiem, że jesteś hooy a nie kibic. Z drużyną jest się na dobre i na złe a nie tylko jak wygrywa
Stary 30-11-2010, 11:21   #7
LIMOP
Znajomy

Od kilku lat ogladam ich kazdy mecz i widze jak ta druzyna sie stacza. Bardzo to boli . Poziom jaki teraz prezentuja pod wodza Hodgsona doprowacza mnie do szalu.
Ilez mozna zyc nadzieja... ale taki moj los:

You never walk alone!!!
Stary 30-11-2010, 11:46   #8
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

LIMOP będzie dobrze... wydaje mi się, że utrzymają się i w letnim okienku zrobią mega zakupy i się odrodzą powoli. Może już teraz w styczniu coś zdziałają i zaczną coś tam grać. Szkoda takiego klubu z takimi kibicami!
PS. Wczoraj młody skład Realu nie wytrzymał presji ale trudno się mówi... z każdej porażki trzeba zebrać jakieś doświadczenie. W formie fizycznej byli ale psychicznie klapa...
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2010, 12:27   #9
LIMOP
Znajomy

Dla mnie problemem jest Roy Hodgson, jest to manager ktory szczyt swoich mozliwosci osiagnal w latach 90 tych. Od tamtej pory prowadzil druzyny z srodka tabeli i tam wlasnie teraz jest Liverpool.
Nie wiem czy stac go na wiecej... zobaczymy...

You never walk alone!!!
Stary 30-11-2010, 16:49   #10
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał brolly Zobacz post
LIMOP będzie dobrze... wydaje mi się, że utrzymają się i w letnim okienku zrobią mega zakupy i się odrodzą powoli. Może już teraz w styczniu coś zdziałają i zaczną coś tam grać. Szkoda takiego klubu z takimi kibicami!
PS. Wczoraj młody skład Realu nie wytrzymał presji ale trudno się mówi... z każdej porażki trzeba zebrać jakieś doświadczenie. W formie fizycznej byli ale psychicznie klapa...
Nie wiem w jakiej kwestii dla ciebie wczorajszy skład Realu był młody. Real miał po prostu wczoraj sprawdzian czy Jose ich tak naprawdę mocno odmienił
Oblał go z wyróżnieniem. Zwłaszcza Ronaldo i Ramos, którzy przegrywać nie umieją (co nie jest tajemnicą) i tak naprawdę tylko mi Ikera żal bo to naprawdę świetny bramkarz ale jak ma się obronę dziurawą jak ser szwarjarski to nie ma mocnych na Messiego czy Ville. Swoją drogą Villa wczoraj zagrał świetne zawody a Messi nie strzelił tylko dlatego, że miał trochę pecha (słupek) a potem dlatego, że chciał wejść z piłką do bramki
Stary 30-11-2010, 18:05   #11
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Nie wiem w jakiej kwestii dla ciebie wczorajszy skład Realu był młody. Real miał po prostu wczoraj sprawdzian czy Jose ich tak naprawdę mocno odmienił
Oblał go z wyróżnieniem. Zwłaszcza Ronaldo i Ramos, którzy przegrywać nie umieją (co nie jest tajemnicą) i tak naprawdę tylko mi Ikera żal bo to naprawdę świetny bramkarz ale jak ma się obronę dziurawą jak ser szwarjarski to nie ma mocnych na Messiego czy Ville. Swoją drogą Villa wczoraj zagrał świetne zawody a Messi nie strzelił tylko dlatego, że miał trochę pecha (słupek) a potem dlatego, że chciał wejść z piłką do bramki
A powiedz mi co Ronaldo mógł zrobić wczoraj sam? Z wolnego ładnie uderzył i brakowało niewiele. Valdes by się zesrał a by tego nie wybronił. A co niby skład nie jest młody? Za Ramosa wstyd ale piłkarze Barcelony w cale lepiej nie robili (a nawet Guardiola śmieszny ;])
Wracająć do Liverpoolu to nie oglądałem ich meczów dawno. W tym sezonie chyba tylko ten nieszczęsny z Arsenalem na początku sezonu. Mają dobry skład a mimo to jakoś im to nie idzie. Oby coś zdołali zrobić z tym póki nie będzie za późno.
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2010, 19:08   #12
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał brolly Zobacz post
A powiedz mi co Ronaldo mógł zrobić wczoraj sam? Z wolnego ładnie uderzył i brakowało niewiele. Valdes by się zesrał a by tego nie wybronił. A co niby skład nie jest młody? Za Ramosa wstyd ale piłkarze Barcelony w cale lepiej nie robili (a nawet Guardiola śmieszny ;])
Wracająć do Liverpoolu to nie oglądałem ich meczów dawno. W tym sezonie chyba tylko ten nieszczęsny z Arsenalem na początku sezonu. Mają dobry skład a mimo to jakoś im to nie idzie. Oby coś zdołali zrobić z tym póki nie będzie za późno.
Miałem taką samą reakcję po tym pierwszym wolnym Rolando. Pomylił się może o jakieś 20/30cm, a Valdes wyjebał ze swoim uśmieszkiem, a gówno by zrobił, a nie to wyjął. Tak samo reakcja Valdesa po odepchnięciu Guardioli przez Ronaldo. Przebiegł pół boiska, żeby spluć japę - tak się nie robi.
Jeśli ktoś nie wierzy w umiejętności Ronaldo to wystarczy odpalić sobie ostatni mecz Portugalii z Hiszpanią. Tam Ronaldo wkręcił Pique i resztę hiszpańskiej obrony w ziemię po czym "sieknąłby" (kto oglądał to wie o co chodzi) taką bramkę, którą zapamietałoby się na długo.
Co do Villi to lubię go, ale to nie on zagrał wczoraj świetne spotkanie. Wykorzystanie piłki na talerzu (bo takie wczoraj otrzymał) na jego poziomie jest na porządku dziennym.
Dryblingowi Ronaldo myślę, że nikt aktualnie nie może dorównać. Mówię tutaj o technice i umiejętności prowadzenia piłki i trzymania jej blisko siebie. Messi głównie manewruje ciałem (robi to oczywiście bardzo dobrze), jest to bardziej efektywne niż efektowne w przypadku Ronaldo. Jeszcze jedna sprawa co do Cristiano, ja też nie lubię, kiedy pociągany za koszulkę przestaje biec i oburza się na cały świat, ale wczorajsze zachowanie kibiców barcy kiedy on był przy piłce nie było stosowne. Poza tym Barca też pokazała niezły teatrzyk (Messi po tym leciutkim szturchnięciu wyglądał jakby dostał na ringu).
Stary 30-11-2010, 19:24   #13
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Brawo popisałeś się. 25 lat to średnia wieku piłkarzy Realu we wczorajszym meczu (wyjściowy skład). Średnia wieku piłkarzy Barcelony to 26 lat. Faktycznie banda gówniarzy biegała wczoraj w białych koszulkach. A po stronie Barcy sami emeryci i renciści. Guardiola może nie zachował się jak powinien ale Ronaldo zachował sie jeszcze gorzej. Mówisz, że Valdes by się zesrał a by tego nie obronił? Szkoda, że żyjesz marzeniami bo jakbyś nie zauważył Ronaldo gola wczoraj nie strzelił a ten wolny to była jego jedyna okazja. Sam mógłbym powiedzieć, że Messi mógł strzelić gola ale trafił w słupek ale tego nie zrobię bo asystował 2 razy i to wystarczyło, żeby upokorzyć Real. 2 raz w ciągu ostatnich 5 meczy Real dostał ostre manto.
A powiedz mi co takiego zrobili wg ciebie piłkarze Barcy co porównujesz do wyczynu Ramosa? Aha no tak, ścięli równo z trawą Messiego na koniec meczu. Albo prowokowali piłkarzy drugiej drużyny agresywną grą i kopaniem rywali. A nie czekaj pomyliło mi się... Przecież to byli piłkarze Realu. Prawda jest taka, że nawet i Mourinho z gówna ciasta nie ulepi i jeszcze dużo pracy przed nim. Przypomniałem sobie wypowiedź Ronaldo, że zobaczymy czy Barcelona nam też strzeli 8 goli. Jakby mecz miał trochę więcej czasu albo piłkarze Barcy nie kombinowaliby, żeby wejść do bramki to kto wie... kto wie...

---------- Wiadomość dodana 19:24 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:17 ----------

A może Parker mi powiesz, że Ronaldo nie zasłużył na takie zachowanie kibiców? Jakbyś nie ogladał nigdy jego meczów w ManU. Na pewno wiesz, że to jest niestety boiskowy i poza boiskowy burak i sam sobie zasłużył na takie traktowanie. Tak samo jak Brolly zyjesz tym, że Ronaldo mógłby strzelić wolnego i VV nic by nie powiedział. Ale gola nie było i Valdes miał pełne prawo do tego uśmiechu. A co może powinien być smutny? Co do sytuacji pomiędzy CR a Pepem i zachowaniem VV to jakbyś nie wiedział wszyscy piłkarze Barcy bardzo szanują Guardiolę ale Victor jest jednym z tych, którzy stoją za nim największym murem. Jakby ktoś odepchnął tak twojego trenera dzięki któremu zawdzięczasz to, że przeszedłeś do historii to co byś zrobił? Stałbyś i patrzał jak Ronaldo pokazuje swoje szoł??? I mówisz o odpaleniu meczu Portugalii z Hiszpanią. Szkoda, że ten mecz był jakiś czas temu i widocznie wczoraj Ronaldo nie potrafił tak mocno wkręcić Pique w ziemię. Szkoda, że wczoraj nic nie potrafił...
Stary 30-11-2010, 19:29   #14
LIMOP
Znajomy

Pomyliliscie tematy, tutaj jest Premier League a nie La Liga
Stary 30-11-2010, 19:55   #15
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Lista Osiągnięć

Snake, masz sporo racji. Co do Valdesa, to nie znoszę tej pałki i tyle w tym temacie. Jeśli chodzi o ten wolny, to nie wyjąłby go, bo ledwo co ruszył do tej piłki, a strzał był tak blisko słupka, że nie mógł być pewien, że to nie wpadnie do siatki.
"Gdyby mecz trwał dłużej" - tutaj komentarz nie ma sensu :P
Co do reakcji na odepchnięcie Guardioli, mógł sam postawić się Ronaldo, i uciszyć swoich piłkarzy, nie byłoby takiego halo, ja zrobiłbym to samo, ale miałbym do niego znacznie bliżej. To jest już podsycanie atmosfery, a powinno się ją gasić a nie podjudzać.
Ronaldo, jak każdego, irytuje swoją osobowością, ale mam ogromny szacunek dla jego talentu, tyle.
BTW. Proponuję zmienić nazwę tematu na nasze ogólne wywody o piłce nożnej, gdyż jest to takie forum, gdzie nie ma sensu zakładać osobnych tematów o każdej lidze. Jeśli jest o czym podyskutować, lepiej zrobić wszystko tutaj.
Stary 30-11-2010, 20:15   #16
LIMOP
Znajomy

Po ta sa tematy o roznych ligach zebym nie musial czytac tutaj bzdur o Realu, Mourinho i buraku Ronldo.
Oszczedzcie mi tego. Dzieki

You never walk alone!!!
Stary 30-11-2010, 22:37   #17
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Parker sprawdź tutaj - http://forum.onlinecenter.pl/showthr...ion#post143325
Limop sory ale było o czym gadać a nie było narzekania na L`pool i nikomu z nas nie jest wstyd za swój klub przynajmniej.
Stary 30-11-2010, 23:16   #18
Parker
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

W takim razie sorki za niewiedzę. Ten temat jest pierwszym jaki został poruszony na temat piłki nożnej odkąd założyłem tutaj swoje konto. Dobrze wiedzieć, że rozprawialiście już sporo o tym xD
Stary 01-12-2010, 10:04   #19
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Parker za dużo dywagujesz.

Sytuacja z Guardiolą jest raczej jasna - mecze Realu z Barcą ZAWSZE bedą budzic emocje (chocby m.in. przez historię między tymi dwoma klubami - faszysci forsujący Real jako reprezentację Hiszpanii) i kazdy, kto wychodzi na boisko w takim spotkaniu musi o tym wiedziec. Jakim trzeba być debilem, żeby odepchnąć dwóch przyjaciół z reprezy (vide Ramos)? I co teraz pojadą na zgrupowanie i zbiją sobie piątki? Niby po meczu Puyol sie wypowiadał, ze "co sie dzieje na boisku, zostaje na boisku" i to jest dobra postawa, bo nie zaszkodzi reprezentacji.

A scysja Ronaldo vs. Pep Guardiola - czysta (i skuteczna!) gra psychologiczna - trener Barcy widział, co się dzieje na boisku (2:0), widział nerwy graczy Realu (świadczy o nich chociażby liczba kartek, które dostali - 8 zółtych + czerwona), to po prostu nie był ich dzień. Co nie znaczy, że Pep zachował się z klasą - nie, takie zachowanie trenerowi srednio przystaje i gdyby Ronaldo zachował się inaczej to byłoby inaczej odbierane, a że odepchnął trenera (czego się po prostu nie robi i piłkarze o tym wiedzą, dlatego przybiegli bronić swojego - a co mieli robic, przyklasnąć Crisowi? Nie badz smieszny...)

Zresztą oni już od sezonu czy dwóch nie mają patentu na Barce - ostatnie pięć spotkań to dwie strzelone bramki Realu i 14 strzelonych przez Blaugrane. Serio - jako oddany culés i fanatyczny wręcz fan Barcy staram się patrzyć na mecze Madryt - Barcelona zawsze obiektywnie, ale tutaj fakty mówią same za siebie - dwie wygrane różnicą co najmniej 4 bramek (6:2 w sezonie 08/09 i teraz 5:0), ostatnia wygrana Realu, gdy jeszcze van Nistelrooy tam grał - nie mają na nich patentu ostatnio.

Meczy przechodzi do historii, tak grającej Barcy nie widziałem dawno - 89% skutecznie wymienionych podań (a było ich prawie 700!), 70% posiadania piłki - dominacja, innego słowa nie ma. A to, że nerwy pusczały głównie po stronie madridistas to tylko potwierdza.

Aha - wnoszę za zmianą nazwy tematu na "Piłka nożna", chyba lepiej, niż zakładać 7 tematów typu "Liga polska / hiszpanska / angielska" etc.
Stary 01-12-2010, 10:11   #20
LowMen
Stały bywalec

LowMen's Avatar

Lista Osiągnięć

Zrobi się wtedy śmieynik.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania