Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-11-2008, 20:47   #801
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Xbox 360 - temat ogólny

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ja mam czerwonego...
Czerwony też jest? Czy sam mu stuningowałeś przednią obudowe? Jeśli nie, to poprosze o zdjęcie.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-11-2008, 21:17   #802
elsaint360
Uzależniony
elsaint360 Grabi sobieelsaint360 Grabi sobie

elsaint360's Avatar

Reputacja: -111

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Pokaż się! Hasbro Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 11

Gdybym to ja wiedział,jak zmienić samemu obudowę.

Czy jest sens wymienić półtorarocznego pada na nowego?

elsaint360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-11-2008, 22:20   #803
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

No jeśli ci przeszkadza lekko luźna gałka która potrafi lekko na stałe przechylić sie w lewo, lub klekoczący krzyżak podczas naciskania w dół i czasami lewo i prawo to jest sens. Mam 2 pady, jeden ma "zwichniętą" lekko gałke drugi ma klekoczący krzyżak. Wielce to nie przeszkadza w większości gier, ale można chyba zapytać o zielonego/czerwonego pada.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-11-2008, 21:42   #804
neo kusi pl
Początkujący
neo kusi pl Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Dębica
Reputacja: 10

Jest sprawa potrzbeny mi kabel do przesylania danych z dysku na dysk ;/ podobno jedno razowy i jeszcze dostarczaja go tylko do elite ;/ Czy ma ktos taki na sprzedaz ?
Stary 20-11-2008, 21:01   #805
HalVa
Znajomy
HalVa Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Poznań
Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do HalVa

Lista Osiągnięć

Jaką rzeczywistą pojemność powinien mieć dysk od X360 (wersja 20GB) ?

Bo mi pokazuje że mam zajęte 12,7GB i zostało wolnego 460 MB :/ ?
HalVa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-11-2008, 22:40   #806
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

normalka, dyski 20GB "dają" użytkownikowi jakieś 13-14GB miejsca tak naprawdę
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-11-2008, 23:49   #807
HalVa
Znajomy

Lista Osiągnięć

Z moich obliczeń, nawet gdyby to 20GB było podawane przy jednostce 1GB=1000MB to i tak powinna być strata tylko jakieś ~0,9 GB więc gdzie do cholery podziało się jeszcze 6 GB?
Stary 21-11-2008, 00:31   #808
szuja
Wariat

szuja's Avatar

Lista Osiągnięć

nie tak się to liczy...
M$ w ogóle dziwnie to jakoś zrobił, po prostu tak jest z dyskami do x0, 20GB to tak na prawdę ~13,5GB (system zapisu? nie wiem)...
dla porównania,u mnie w kompie dysk 160GB ma naprawdę 149GB, czyli "strata" 11GB, nie ma co tego porównywać do x0...
nie pamiętam czym to jest spowodowane, tak samo jak np. karty memory stick - deklarowana pamięć- 2GB (2048MB), a w praktyce np. taki san disk daje 1992MB...
niestety, nie zostałeś oszukany przez M$ bo dostałeś mniejszy dysk niż inni- każdy dysko 20GB ma pojemność ~13,5 (głupio to brzmi ; )...
Stary 21-11-2008, 07:02   #809
Pawlok
Stały bywalec
Pawlok Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 80

Lista Osiągnięć
Konsekwentny  Byłem pierwszy! Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 7

To miejsce jest przeznaczone dla jakiś plików systemowych. Jeśli chodzi o kabel do transmisji danych pomiędzy dyskami to nie jest sprzedawany razem z elitem, a z nowymi dyskami(120GB i chyba 60GB).
Pawlok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 10:45   #810
HalVa
Znajomy

Lista Osiągnięć

To jest totalnie bez sensu. Po cholerę wypisują 20 GB? Najlepsze jest to że zorientowałem się o tym dopiero teraz gdy NXE jest rzeczywistością i załadowałem na dysk 2 gry :/
Stary 21-11-2008, 11:26   #811
siekier
Początkujący
siekier Zobaczymy co z niego wyrośnie

siekier's Avatar

Wyślij wiadomość przez AIM do siekier

Lista Osiągnięć

Jest to spowodowane tym, że każdy 1GB nie równa się 1000MB, tylko 1024MB...zatem na 10GB mamy już "stratę" 240MB, na 100GB - strata - 2400MB itd. Podobnie zobaczcie w przypadku płyt DVD - wcale nie mamy 4700MB, jakby się mogło wydawać po oznaczeniu na płycie 4.7GB W HDD od X0 być może jakaś część jest odstąpiona na plik wymiany i inne tego typu czary, stąd z ładnie wyglądających 20GB, robi się nam 13 000MB.
Stary 21-11-2008, 12:39   #812
Smerfu
Znajomy
Smerfu Wkroczył na dobrą drogę

Smerfu's Avatar

Miasto: sto(L)ica

Nie, nie jest to spowodowane tym siekier, ale masz racje w tym co mówisz. To zupełnie inna sytuacja, aczkolwiek to co piszesz jest prawdą. Przecież przeliczając sobie GB na MB nie stracimy przy tej pojemności dysku aż 8gb... Po prostu te 8gb idzie na software. A piszą, że dysk ma 20 gb, bo de facto jest to prawdą - nie można im zaprzeczyć... dysk ma 20gb mimo tego, że część nam odpada i jest zarezerowowane na system. Taki chwyt marketingowy
Stary 21-11-2008, 12:50   #813
Chrono
Nowy
Chrono Wkroczył na dobrą drogę

Chrono's Avatar

Miasto: Bieszczady

Chciałem się zapytać, co byście wybrali z tych gier jeśli moglibyście sobie wziąść z tych tu wymienionych tylko dwie:

Bioshock
Burnout Paradise
Gears of War
Halo 3
The orange box (half-life)

Chyba wziąłbym Gears of War, ale zupełnie nie wiem co do GoW wziąść, wszystkie gierki tu są zacne - a akurat z tych tu mogę wybrać póki co tylko dwie - które byście proponowali? (w żadną nie grałem, nie mam pojęcia jakie są, wszystkie gatunki mi odpowiadają - ale które połączenie da mi najwięcej zabawy?) A może całkowicie póki co z Gears'ów zrezygnować a jakieś inne połączenie - mówcie dlaczego jakie gry byście wzięli bardzo mi zależy na takich uwagach.

Wiem że wielokrotnie zawracam Wam głowę w tym temacie - to już ostatni raz, odnośnie gier przynajmniej na najbliższy czas. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

A tak na marginesie - http://www.gram.pl/news_8g7jJ,i3_7_m...w_Europie.html

Co myślicie o tej notce? Nie wiem czy tu wnioskować, iż będą najlepsze święta ze względu na obniżki które już zaszły we wrześniu, czy coś znów szykują ciekawego na święta? Może jakieś nowe packi w niższych cenach?

Jak Wy myślicie?
--- Przez tą notkę, zastanawiam się czy kupić X'a już teraz, czy zaczekać opierając się na tej informacji do świąt.

I w sumie zastanawiam się czy źle nie rozumuje tego co tam zostało napisane.

Ostatnio edytowane przez Chrono : 21-11-2008 o 12:54
Chrono jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 14:09   #814
HiTMAN47
Wariat
HiTMAN47 Wkroczył na dobrą drogę

HiTMAN47's Avatar

Reputacja: 41

Orange 5 gier na 1 plycie jak pamietam, i Halo 3 na COOP split/live
HiTMAN47 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 15:13   #815
siekier
Początkujący
siekier Zobaczymy co z niego wyrośnie

siekier's Avatar

Wyślij wiadomość przez AIM do siekier

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Chrono Zobacz post
Chciałem się zapytać, co byście wybrali z tych gier jeśli moglibyście sobie wziąść z tych tu wymienionych tylko dwie:

Bioshock
Burnout Paradise
Gears of War
Halo 3

Chyba wziąłbym Gears of War, ale zupełnie nie wiem co do GoW wziąść, wszystkie gierki tu są zacne - a akurat z tych tu mogę wybrać póki co tylko dwie - które byście proponowali? (w żadną nie grałem, nie mam pojęcia jakie są, wszystkie gatunki mi odpowiadają - ale które połączenie da mi najwięcej zabawy?) A może całkowicie póki co z Gears'ów zrezygnować a jakieś inne połączenie - mówcie dlaczego jakie gry byście wzięli bardzo mi zależy na takich uwagach.

Wiem że wielokrotnie zawracam Wam głowę w tym temacie - to już ostatni raz, odnośnie gier przynajmniej na najbliższy czas. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Co myślicie o tej notce? Nie wiem czy tu wnioskować, iż będą najlepsze święta ze względu na obniżki które już zaszły we wrześniu, czy coś znów szykują ciekawego na święta? Może jakieś nowe packi w niższych cenach?

Jak Wy myślicie?
--- Przez tą notkę, zastanawiam się czy kupić X'a już teraz, czy zaczekać opierając się na tej informacji do świąt.

Z zaproponowanych Bioshock'a(jeśli chcesz klimatycznie, aczkolwiek nie baardzo długo - brak multi) lub Orange Box, jeśli chcesz długiej zabawy...Portal i TF2 Multi powinny ci przypaść do gustu...mają to "coś" Jednak z drugiej strony wszystkie te tytuły, to gry akcji, a już GoW jest postanowiany, zatem celowałbym na teraz w inny gatunek. Sam nie lubię mieć 2 gier jednego gatunku za jednym zamachem Ja wyżej cenie PGR4 oraz FORZE2(śmiesznie tania), aniżeli Burnouta, ale typowy arcade też nie jest zły.
Stary 21-11-2008, 15:20   #816
szuja
Wariat

szuja's Avatar

Lista Osiągnięć

co do TF2 z Orange Box'a to ludzi na serwerach nie ma, ba, nawet gier nie ma!
wczoraj z yacolkiem chciałem pograć to założyłem grę i w szczytowym momencie było ok 4 vs 4 ; ) ...
chrono, proponuje burnout+orange box lub burnout+gow, ew burnout+halo 3...
bioshocka bym odpuścił jak na razie, jak ci podejdzie to będziesz sie długo bawił, ale wielu osobom nudzi się po peirwszym przejściu...
Stary 21-11-2008, 16:03   #817
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał Chrono Zobacz post

Bioshock
Burnout Paradise
Gears of War
Halo 3

Jak Wy myślicie?

Co do cen, to raczej juz obnizki od M$ w tym roku i tak nie uświadczysz. Na nizsze ceny mozesz liczyc jedynie w promocjach jakis wiekszych marketow (tam wojna o klienta bedzie zapewne przeogromna ).
Teraz i tak mozesz kupic konsole w bundlu z dwiema gierkami Kung Fu Panda i Lego Indiana Jones (to juz jest bonus).

A co do gier to na Twoim miejscu brałbym Gearsy i Bioshocka. Ale to jest tyko i wyłacznie moje zdanie....
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 16:07   #818
Chrono
Nowy
Chrono Wkroczył na dobrą drogę

Chrono's Avatar

Miasto: Bieszczady

W takim razie, jestem w kropce bo ani w GoWa, ani w Halo 3 nie grałem.
Dopuszczam dwie możliwości:
Burnout + GoW
Burnout + Halo 3

Pytanie co lepiej kupić, znacie się na obu grach bo pewnie wiele razy w nie graliście, co daje więcej zabawy, przy której grze będę miał większy szczenopad i będzie mnie bawić długo na co-opie z kolegą itd.? GoW vs Halo 3 bardzo trudny wybór, patrze na necie na oceny wszędzie oceny porównywalne - tak samo wysokie. Nie miałem styku ani z jedną ani z drugą grą - pozostaje mi jedynie polegać na Was.
Chrono jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 16:23   #819
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Re: Xbox 360 - temat ogólny

GoW. Zdecydowanie. Lepsza grafika i wiecej funu. Jak wiekszosc ludzi, GoWem sie prawdopodobnie zachwycisz, a Halo3 rozczarujesz.
Aha, ocenami z netu sie nie sugeruj.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 16:23   #820
Q-Jot
Guest

Reputacja:

GoW to tylko 5h singla ,tyle samo jak grasz z kolegą w co-opie .Może godzina czy dwie więcej ,zależy od umiejętności i poziomu trudności .Multi jak lubisz takie gry to może się spodobać .Halo to strzelanie laserkami ,jak lubisz to bierz bo gra podobno genialna .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
live, problem, xbox

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania