Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-11-2008, 08:52   #421
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Dashboard przyszłości

Cytat:
Napisał MCnalep Zobacz post
a mnie wku%*#a fakt ze pomimo zgrania gry na dysk , to zeby ja odpalic i tak plytka musi byc w napedzie....
jedyny plus tego , ze konsola juz tak nie "grzmi"
Hahaja tez się przez jakiś czas łudziłem że będę pozyczać od kumpli gry i je zgrywać Wczoraj dla próby zainstalowałem GTA 4 i jakoś nie zauważyłem specjalnie szybszego loadingu (poza tym pierwszym) a tak to nawet konsola czasem trochę dłużej odczytywała dane przez co momentami jechałem po czym co wyglądało jak dopiero co rozlany cement.

Dashboard wygląda teraz fajnie, jest intuicyjny (mimo iz nadal się troche gubię). Szkoda że nie można zmieniać koloru ubrań do Avatarów. Mimo to i tak wczoraj siedziałem do 2-ej w nocy dobierając coraz to nowe ciuchy (chciałem stworzyć Snake`a ale kurna nie da się póki co idealnie go odwzorować), ale na pewno idzie zrobić Elvisa
Jedyna rzecz która mnie strasznie wku****a to fakt iż tematy są teraz widoczne tylko w połowie a ich wygląd nie zmienia się gdy zmienimy zakładkę tak jak to miało miejsce w starym dashu.

Krótko - dash wygląda teraz fajnie (i ma fajną wejściówkę) ale jest jeszcze sporo rzeczy do dopracowania
Stary 21-11-2008, 09:57   #422
Smerfu
Znajomy
Smerfu Wkroczył na dobrą drogę

Smerfu's Avatar

Miasto: sto(L)ica
Reputacja: 10

Nowy dashboard jest bardzo sympatyczny. Co prawda, czasem się w nim jeszcze gubie, bo przyzwyczajenia ze starego dasha mimo wszystko zostały. Ogólnie zmiana moim zdaniem wyszła na dobre, jest to spore urozmaicenie dla posiadaczy konsoli. Napewno wielką zaletą jest możliwość rozmawiania z paroma kolegami.

Co do themów to wogóle mam wrażenie, że są takie "rozciągnięte"... I mniej wyraźne (nasycenie kolorów) niż w starym dashu.

Mam pytanie. Czy można w końcu usuwać gry z 0GS?
Stary 21-11-2008, 10:09   #423
Nagash
Nowy
Nagash Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Tarnów
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home I love Apple Achievement Whore Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Smerfu Zobacz post
(...)
Tak można

Nagash jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 10:09   #424
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Smerfu Zobacz post
Nowy dashboard jest bardzo sympatyczny. Co prawda, czasem się w nim jeszcze gubie, bo przyzwyczajenia ze starego dasha mimo wszystko zostały. Ogólnie zmiana moim zdaniem wyszła na dobre, jest to spore urozmaicenie dla posiadaczy konsoli. Napewno wielką zaletą jest możliwość rozmawiania z paroma kolegami.

Co do themów to wogóle mam wrażenie, że są takie "rozciągnięte"... I mniej wyraźne (nasycenie kolorów) niż w starym dashu.

Z tego co pamiętam to musisz wejść w grę i chyba trzeba wcisnąć X ale moge się mylić
Stary 21-11-2008, 10:17   #425
Nagash
Nowy
Nagash Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Tarnów

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home I love Apple Achievement Whore Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 5

Wciskasz pierścień>>Zakładka Gry>>Osiągnięcia i tam możesz wykasować

Nagash jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 12:42   #426
Smerfu
Znajomy
Smerfu Wkroczył na dobrą drogę

Smerfu's Avatar

Miasto: sto(L)ica

Dzięki wielkie Nagash. Ja tu wczoraj przeczesywałem dysk w poszukiwaniu jakiegoś pliku, który by był odpowiedzialny za GS, a tu wystarczą 3 przyciski i gotowe ^^
Stary 21-11-2008, 12:57   #427
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał ConayR Zobacz post
Płacz na oficjalnym forum, może pomoże. Xbox team może to zmienić bez pełnej aktualizacji, więc jeśli wystarczająco wiele osób będzie narzekało, może zmienią domyślną kolejność. Ja też wolałbym My Xbox domyślnie. :/
Ano, My Xbox domyślnie albo przynajmniej możliwość ustawienia tego samemu oraz chowanie kanałów.
Stary 21-11-2008, 14:03   #428
sadorg
Znajomy
sadorg Wkroczył na dobrą drogę

sadorg's Avatar

Miasto: Gdańsk

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Ilość, nie jakość 360 stopni Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał colossuspl Zobacz post
Wczoraj dla próby zainstalowałem GTA 4 i jakoś nie zauważyłem specjalnie szybszego loadingu (poza tym pierwszym) a tak to nawet konsola czasem trochę dłużej odczytywała dane przez co momentami jechałem po czym co wyglądało jak dopiero co rozlany cement.
Mi raz się tak doczytywało jak byłem w budynku i szybko po schodach zbiegałem,jakieś 5 pięter,a tak to nic,nic się nie doczytuje,nie znika,robiłem coś co zawsze mi przeszkadzało,wsiadłem w Lambo i jechałem z maks. szybkością przez centrum Algonquin(?) i nic nie zniknęło jeszcze jak jest ta nowa rozdzielczość na monitory to cieszę się tą grą na nowo

"Umiesz liczyć? Licz na siebie-Twoje szczęście innych jeb..!"
sadorg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 15:54   #429
brodacz215
Nowy
brodacz215 Wkroczył na dobrą drogę

Cytat:
Napisał crazzie Zobacz post
brodacz, konsoli nie da sie w zaden sposob uruchomic? jesli nie, to jest to zapowiadany we wszystkich serwisach internetowych brick okazjonalny przy updejcie konsoli, cos sie zle nadpisalo i jest zonk

Konsola normalnie się włącza tyle że zamiast profilu jest właśnie ten że błąd a gdy wkładam gry do napędu to nie reaguje tylko cały czas wyświetla się ten błąd
brodacz215 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 16:38   #430
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Ja mam problem właśnie z tymi rozdzielczościami dla monitorów. Dodano obsługę 1440x900, czyli właśnie tyle ile wyciąga mój monitor. Na kompie śmigam tak cały czas, a tutaj obcina mi górę i dół. Boki są dobre. Ktoś ma podobny problem?
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 16:46   #431
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Mam tak samo. Centymer na górze i dole ucięty. Wprawdzie już się przyzwyczaiłem i nie przeszkadza to, ale dziwna sprawa.
Stary 21-11-2008, 16:47   #432
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał mefp Zobacz post
Ja mam problem właśnie z tymi rozdzielczościami dla monitorów. Dodano obsługę 1440x900, czyli właśnie tyle ile wyciąga mój monitor. Na kompie śmigam tak cały czas, a tutaj obcina mi górę i dół. Boki są dobre. Ktoś ma podobny problem?
Ja mam dokładnie to samo.
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 17:11   #433
dzedi
Nowy
dzedi Zobaczymy co z niego wyrośnie

dzedi's Avatar

odnosnie czarnych pasow:

microsoft poszedl po najmniejszej linii oporu i dodal te pasy aby uniknac nieprzyjemnego rozciagania obrazu.

Wszystko(wiekszosc elementow) jest nadal generowane w rozdzielczosci 1280x720(16:9) a zmiana rozdzielczosci w ustawieniach powoduje jedynie odpowiednie dzialanie ze strony chipu skalujacego.

Pasy sa mniejszym zlem, poniewaz nadal wyswietlany jest caly obraz a unika sie rozciagniecia.

Pozostaje miec nadzieje ze w przyszlosci tworcy gier beda dodawac do gier kod zmieniajacy format wyswietlania na 16:10, jednak w takim wypadku mogloby to oznaczac zachwianie rownowagi widocznosci online w stosunku do graczy formatow 16:9 i 4:3.

(oczywiscie wszystko powyzsze jest oparte na informacjach ktore posiadam i moge sie mylic)

dzedi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 18:25   #434
sadorg
Znajomy

sadorg's Avatar

Lista Osiągnięć

z Turokiem to jest nieprzyjemnie,bez tego to było ucięte, a z tymi teraz to mikrus totalny będzie

Stary 21-11-2008, 18:32   #435
dzedi
Nowy

dzedi's Avatar

sadorg:
jak to uciete?
grales na monitorze/tv 4:3?
jesli tak, to gdy miales czarne pasy na gorze i na dole, to bylo to normalne. wiekszosc gier tak teraz robi, aby nie zmieniac pola widzenia
i teraz nie bedzie inaczej jesli nadal bedziesz gral na ekranie 4:3.

Mozesz sobie wlaczyc widescreen i Ci rozciagnie na caly ekran ale proporcje zostana zachwiane.

Stary 21-11-2008, 19:13   #436
sadorg
Znajomy

sadorg's Avatar

Lista Osiągnięć

No to jest dziwne bo ja gram na NEC LCD22WV i ten turok jakoś mi tak zwęża do 16:9

Stary 21-11-2008, 20:01   #437
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Co do dysku (ktoś tu pytał): nie ma problemu, można przekładać dysk między konsolami bez utraty profilu.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 21:54   #438
qbes
Stały bywalec
qbes Jest wokół niego pozytywna auraqbes Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Old School Playaz  Ilość, nie jakość 
Liczba Osiągnięć: 12

Bardzo podoba mi sie nowy dashboadr na moje 100 razy lepszy niż był do tej pory. Zaś awatary fajne urozmaicenie ogólnie jestem na tak. Jeszcze jedno jest przede wszystkim cichutko aż dziwnie się gra. Muszę tylko kupić dysk 120GB bo 20stka to mało, ale czekam do grudnia podobno będą zniżki.
qbes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2008, 22:15   #439
dzedi
Nowy

dzedi's Avatar

@sadorg:
bo tak wlasnie ma byc

jesli ustawisz na monitorze 16:10 rozdzielczosc o formacie 16:9 to zostanie on rozszerzony, lub(jesli masz naprawde dobry monitor posiadajacy opcje 1:1) bedzie on pomniejszony

jesli ustawisz rozdzielczosc (oczywiscie na X360) 16:10 na takim monitorze, to otrzymasz najczesciej obraz zwezony o te czarne pasy na gorze i dole(to najlepsze co moga zrobic bez ingerowania w kod gry, jesli sie nie myle), w celu zachowania proporcji, chyba ze tworcy gier(i tutaj widze raczej tylko pozycje wylaczenie offline) zaczna dodawac do samych gier obsluge tego typu rozdzielczosci-wtedy obraz bedzie zajmowal cala powierzchnie monitora bez zachwiania proporcji.

Stary 21-11-2008, 22:36   #440
mat90
Początkujący
mat90 Wkroczył na dobrą drogę

mat90's Avatar

Miasto: Szwecja
Reputacja: 20

Cytat:
Napisał qbes Zobacz post
Muszę tylko kupić dysk 120GB bo 20stka to mało, ale czekam do grudnia podobno będą zniżki.
No właśnie jedyny teraz problem z tym nowym dashem to właśnie ten dysk. Też mam właśnie 20Gb i zastanawiam się na 120Gb. No, a jak w grudniu pojawią się jakieś promocje to będzie wypadało skorzystać.
mat90 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania