Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-11-2008, 20:08   #721
Joker_King
Nowy
Joker_King Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gears of War 2

Single fajny duzo emocji dostarcza, ale multi troche lipa, moze z czasem sie poprawi(oby)

PS. Witam wszystkich na forum
Joker_King jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2008, 21:57   #722
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

No witamy Joker_King! Obyś tu często pisał

Z początku słyszałem o GoW same dobre rzeczy. Świetne multi, ciekawa kampania, i krwawa jadka. Gdy wyszedł Gears of War 2, musiałem to sprawdzić. Nie wiem czemu, bałem sie że pożałuje tego zakupu.... Myliłem sie! Gra jest świetna tak, jak sie o niej mówi. Kampania ma naprawde super fabułe. Nawet ten wątek "dramatyczny" o którym narzekali w recenzjach, ma tu jakieś swoje miejsce. A grając z kumplem na coopie, kampania dostaje turbo doładowanie, zwłaszczna na split screen (poprostu uwielbiam ten tryb i uważam że głównie po to są konsole). Tryb Horde jest bardzo dobry, ale spodziewałem sie lepszego efektu. Poziom trudności kolejnych hord jest bardzo wysoki nawet na normalu, a więc przejście samemu jest praktycznie niemożliwe, a we dwójke już jest jakaś szansa. Temu trybowi również czegoś brakuje. Mutli ponoć miało być genialne, i lepsze niż gdziekolwiek indziej. Troszke sie jednak zawiodłem. Wszystkie tryby są drużynowe, nie ma nawet tradycyjnego deathmatch. Dało by sie to przeboleć gdyby nie to że trzeba przed każdą rozgrywką trzeba gromadzić drużyne, a nie każdy ma zawsze taką możliwość.
GoW2 jest naprawde super grą, czepiać już sie można tylko szczegółów. Grze daje 9-/10.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2008, 22:08   #723
gerber
Uzależniony
gerber Zobaczymy co z niego wyrośnie

gerber's Avatar

Miasto: Gryfów Śląski
Reputacja: 1

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b Achievement Whore Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Skyline, również uważam że serii GOW przydał by się tradycyjny Deathmatch z nieustającym respawnem. Z kolei zupełnie nie kminie czego ci brakuje w trybie Horde, jak dla mnie masa zabawy, chociaż nawet nie grałem ze zgraną ekipą tylko randomami. Czyste emocje, gęstniejące z każdą falą :>

gerber jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2008, 15:02   #724
Smerfu
Znajomy
Smerfu Wkroczył na dobrą drogę

Smerfu's Avatar

Miasto: sto(L)ica

Cytat:
Napisał Skyline14 Zobacz post
Tryb Horde jest bardzo dobry, ale spodziewałem sie lepszego efektu. Poziom trudności kolejnych hord jest bardzo wysoki nawet na normalu, a więc przejście samemu jest praktycznie niemożliwe, a we dwójke już jest jakaś szansa. Temu trybowi również czegoś brakuje.
Ja uważam hordę za czysty fun! Czego można się więcej spodziewać? Poziom jest wysoki i o to chodzi. Jeżeli uważasz go zbyt wysoki, możesz przecież grać na casualu. Tryby są po to żeby z nich korzystać a nie myśleć "nie gram na casualu bo to noobstwo". Co do przejscia samemu to nie wiem, ponieważ zawsze grałem z kumplami (to jest cała frajda hordy tak naprawde - dobra ekipa, kupa śmiechu i latających po mapie flaków locustów). Moim zdaniem trybowi nie brakuje zupełnie nic. Jest bardzo dynamiczny, ciągle coś się dzieje, dostarcza kupe zabawy, nudzi się dosyć powoli (a nawet gdy się znudzi, wystarczy zmienić mape co nadaje rozgrywce zupełnie nowy wymiar - chociażby dlatego, że miejsca respawnów na niektorych mapach są dziwnie porozkładane i przez to trzeba przyjąć zupełnie inną taktyke). Sądze że horde i skrzydłowy to 2 najlepsze nowe tryby
Stary 24-11-2008, 16:21   #725
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja nie uważam że granie na casualu to noobstwo. Ktoś nie daje rady, trudno, trza se poziom obniżyć. Ale w coopie to już można podwyższyć Dla mnie Horde to też czysty fun i emocje. Lubie ten tryb, no ale czegoś mu brakuje i nie wiem czego. Może fortecy i jej umacniania, i kupowania broni, tak jak w CoD5 w trybie zombie na filmiku widziałem.
Stary 24-11-2008, 17:24   #726
Saszłyk
Znajomy
Saszłyk Komuś podpadł

Miasto: Warszawa
Reputacja: -5

Jak rozmawiałem z wieloma osobami z, którymi ciorałem dobre miechy na live'ie i singlu to większość podziela moją opinię iż jeśli jesteś wielkim fanem jedynki to dwójka nie sprostała twoim oczekiwaniom. Na odwrót jest zatem z ludźmi, których przyciągnęła kampania reklamowa sekłela, wszystkim takim GoW2 się zaj..biście podoba i na pewno kupią trzecią część. Ale i tak najlepiej na tym zarabia Epic i Cliff ponieważ jako fan jedynki kupisz 3 część, a nowy konsument w postaci dwójki to też nabędziesz ostatnią nawet, aby tylko zobaczyć zwięczenie trylogii(a może i nie;p).
Saszłyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2008, 19:46   #727
Joker_King
Nowy
Joker_King Wkroczył na dobrą drogę

Pierwsza czesc trzyma bardzo wysoki poziom i zazwyczaj gdy 1 jest wybitna kontunulacji nie udaje sie jej pobic, a nawet dorownac. GOW2 urzekl mnie masa ciaglej akcji , tylko liczylem na bardziej spektakularne zakonczenie
Joker_King jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2008, 20:01   #728
Skyline14
Wariat

Skyline14's Avatar

Lista Osiągnięć

Niestety bardzo rzadko tak jest że kontynuacja dorównuje pierwszej części.
Stary 24-11-2008, 20:14   #729
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Mnie singiel wgniótł do ziemi. Dwa mocne momenty w grze, nie będę spojlował. Dają radę i cholernie pompują akcję do przodu. Choć mimo, iż nie jestem ckliwy to motyw złapał za serducho.
Ogólnie rzecz biorąc MOJA GRA ROKU 2008.
Stary 24-11-2008, 20:17   #730
gerber
Uzależniony

gerber's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Skyline14 Zobacz post
Niestety bardzo rzadko tak jest że kontynuacja dorównuje pierwszej części.
Prawda, jednak w tym przypadku kontynuacja przebija część pierwszą pod każdym względem :>

Ostatnio edytowane przez gerber : 24-11-2008 o 20:18 Powód: Automatycznie scalone podwójne posty.
Stary 24-11-2008, 20:48   #731
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Może i bije, ale na pewno nie powala tak jak część pierwsza dwa lata temu. Bo to niestety sequel...
Stary 24-11-2008, 21:41   #732
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Racja, rzadko kiedy sequel pobija pierwowzór. Nie dziwie się tym, którzy twierdzą ze 2 jest lepsza. To dlatego że za mało grali w 1 albo w ogóle nie grali w 1 częsc. Ja się bardzo zawiodłem. Oczekiwałem Bigger, Better & More Badass a dostałem spierd*loną jedynkę. Multi różni się tylko tym że już nie można strzelać backpacków (jak ty to robisz? ), postać się kołysze, dodano nowe, gówno warte bronie a glitche są nadal i z tego co widzę to jeszcze ciekawsze niż w pierwszej częsci.

Jeden wielki żal i pytanie czemu Epic nie postąpilo jak Bungie: "co nie zepsute - nie naprawiać"... no k*rwa czemu?

Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2008, 22:00   #733
gerber
Uzależniony

gerber's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Brodacz Zobacz post
Nie dziwie się tym, którzy twierdzą ze 2 jest lepsza. To dlatego że za mało grali w 1 albo w ogóle nie grali w 1 częsc
Chamuj takie teksty bo nie masz żadnych podstaw żeby coś takiego pisać.

Gówno warte bronie? Nie wydaje mi się. Te bronie wprowadzają powiew świeżości, a niektóre wymuszają inne zachowania. Takie czepianie granatów do ścian, czy sam granat z trującą chmurą mają konkretne wykorzystanie taktyczne. Mortar też odmienił rozgrywkę.

Może niektórzy są tacy niezadowoleni bo w jedyneczke byli pro-madafaka a tu stare patenty nie przechodzą? Ciekawe tryby, więcej taktyki... Jak to można nazywać "spierd*loną jedynką"

No i jak ktoś pisze że nie jest bigger/better/more badass to chyba nie ruszył kampanii, bo do diaska jak to nie jest mocniejsze lepsze et cetera to ja nie wiem co takich by zadowoliło

Stary 24-11-2008, 22:24   #734
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

A w czym ta kampania jest lepsza i z czym jest tak bigger,better and more badass? Bo dodali pseudo-fabułę... bo singiel jest dłuższy... bo jest wątek miłosny rodem z "M jak miłość". Skoro jest tak dobrze to czemu nie ma nawet porządnego bossa do pokonania... Gierka jest fajna, lepsza graficznie i bardziej krwawa, ale żeby tak się nad nią spuszczać jak niektórzy to tu robią, to już przesada.
Stary 24-11-2008, 23:46   #735
dude0666
Znajomy
dude0666 Wkroczył na dobrą drogę

dude0666's Avatar

Miasto: gdansk
Reputacja: 22

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Na dobre i na złe 

Cytat:
Napisał komarek78 Zobacz post
A w czym ta kampania jest lepsza i z czym jest tak bigger,better and more badass? Bo dodali pseudo-fabułę... bo singiel jest dłuższy... bo jest wątek miłosny rodem z "M jak miłość". Skoro jest tak dobrze to czemu nie ma nawet porządnego bossa do pokonania... Gierka jest fajna, lepsza graficznie i bardziej krwawa, ale żeby tak się nad nią spuszczać jak niektórzy to tu robią, to już przesada.
hi,hi... racja,gram sobie i bez żadnej rewelacji,fajnie i tyle...a bieganie w brzuchu robala mnie znudziło,ale to moje subiektywne zdanie...

Od Zera Do Bohatera
dude0666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2008, 23:46   #736
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

no troszku i ja sie zawiodlem ale nie zmienia to faktu ze singla przelazlem ze 4 razy i nadal sie podpinam do co-pa w multi niestety z hamburszotami nie idzie grac chyba ze chost jest po naszej stronie to wtedy cieko spiewaja multi bije na leb ten z 1 nie ma biegania z shotganem w lapie i napindalania do wszystkiego co sie rusza i nie ma cwaniaczkow co biegali i jednoczesnie strzelali z shotgana i to pewno najbardziej boli tych madafakerow

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2008, 07:43   #737
gerber
Uzależniony

gerber's Avatar

Lista Osiągnięć

Rozmach z jakim jest zrealizowana kampania, totalna wojna, ciągła intensywna akcja, akcja z robalem, fajnie zrealizowani pseudo-bossowie = bigger better more badass. I czemu niby pseudo-fabuła? Fabuła jest w sam raz jak na shooter'a. Zrozum, to jest gra akcji nie oczekuj od takiej gry wielowątkowej złożonej fabuły na miarę paro tomowej serii książek...

Stary 25-11-2008, 10:43   #738
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Dla mnie najważniejsze jest multi. Kampania to tylko parę godzin, a multi zapewnia zabawę nawet na kilka miesięcy. GoW 1 trzymał mnie od premiery 2 lata, GoW 2 powolił zaczął nudzić po 2 dniach. Cośjest nie tak. Multi ma masę błędów i to wiele poważniejszych niż jedynka. Gra jest wolniejsza niż pierwowzór. Termin "randomowość" shotguna dopiero teraz nabiera na znaczeniu. Pilarz jest prawie nie do zatrzymania. Gdy mam lagi na amerykańskich hostach i tak jestem prawie nie do zatrzymania z piłą. Mimo wszystko nie wracam już do jedynki. Multi było lepsze, ale znałem już każdy mm mapy. Gram w 2 z nadzieją, że wydadzą patcha, który potrafi chociaż wyszukiwanie przeciwników pod względem dobrego połączenia, pingu a nie skilla (co i tak często mija się z prawdą) i liczę na poprawę shotguna.
Stary 25-11-2008, 11:14   #739
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Wielu kolesi z mojej listy z którymi grałem w GOW i gram w GOW2 podniecają się fabułą w drugiej częsci, że "hollywood'zka" i takie tam, co ja na to?? Gra akcji z super fabułą to BioShock. Z fabuły drugich gearsów wspominam tylko wejście Cola ( akcja a'la J. Stalinn ) oraz odliczanie killów przy "sniper practice" ( five motherfuckers RULA ). Wątek miłosny wcale do mnie nie trafił, a akcja z Brumakiem nie wykorzystała potencjału w niej drzemiącego Multiplayer - gdy mamy w drużynie hosta wygrywamy 5:0 i/lub połowa burgerów wychodzi. Jeśli host jest po ich stronie nie pozostaje nic poza podkładaniem granatów ( tylko co druga runda ) lub mortar ( jeśli jest na mapie). No i najlepsza akcja GOW2 - czyli bieganie bez broni crabwalkiem - SPooKY średnio co trzecią rundę biega robiąc sztuczny tłum nie mogąc nawet przeskoczyć przez murek. Jeśli Epic oleje sprawę i nie wyda łatki usprawniającej chociaż matchmaking'u ( łącznie do gry ludzi z tego samego kontynentu, przydzielanie hosta ) to w GOW2 będę się bawił tylko przy Hordzie i meczach prywatnych. Więcej info na żal.pl

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2008, 11:17   #740
raven66633
Znajomy
raven66633 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Rybnik
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Achievement Whore Jakość, nie ilość Na dobre i na złe 

Gra jest bardzo dobra, ale nie jest tym czym była dla Nas pierwsza odsłona czyli super hiper tytułem który grało się od rana do nocy. W dwójeczce Singiel daje dużą dozę zabawy i frajdy naprawdę sie świetnie bawiłem jednak odpalając tryb wieloosobowy doznania sie zmieniają i to na gorsze. Wszem obecne lagi i dziwne zdarzenia zniechęcają do grania. Ktoś pisał wyżej w postach że trzeba działać taktycznie, a najczęstrzą taktyką jest rzucenieu smoka i wbicie z włączoną piłą. Oczywiście jest to spowodowane błedami gry bo po rzuceni smoka powalony przeciwnik może powstać w innym miejscu niż Ty widzisz go na ekranie. Piła to już zupełnie inna bajka ale co do tego błędu chyba wszyscy sie zgadzamy. Kiedy wyjdzie pach to napewno sprawdze czy Epic poprawi to co trzeba ale narazie w moim rankingu gier CoD5 bije GoW2.

Ostatnio edytowane przez raven66633 : 25-11-2008 o 11:29
raven66633 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania