Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-05-2007, 20:56   #1
carloawake
Nowy
carloawake Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie Call of Duty 4: Modern Warfare

CO o tym myślicie czyż nie będzie to piękna gra :>

Trajlerek przedstawiajacy wygląd GRY CoD 4
Stary 09-05-2007, 23:08   #2
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Call of Duty 4

a) news jest older than jesus!
b) milo by bylo dac ludziom link do trailerka
fajny jest, faktycznie!

http://download.gametrailers.com/gt_..._cod4_h264.wmv
prosze

[size=9px][ Dodano: 09-05-2007, 23:17 ][/size]
aaa ;p zaspalelem

news stary, ale 2. linijka jest linkiem do trailerka
Stary 13-05-2007, 17:07   #3
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Call of Duty 4

no nen pomysl z nowym call of duty mi sie podoba zobaczymy jak wyjdzie demko
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-05-2007, 17:45   #4
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Call of Duty 4

Mnie od Call of Duty zawsze odpychał klimat WWII. Nie lubie tych czasów, ze względu na przed potopowe wyposażenie :P Wole pobiegac z jakimś FAMAS'em tak jak np. w GRAW'ie . Teraz na 100% wyposaże się w nowego CoD'a Teraz tylko czekać na premiere
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-07-2007, 15:21   #5
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Call of Duty 4

pojawiły sie nowe filmiki i widac ze graficznie wypas. czekam na tą gierke tylko ciekawe jak bedzie z kasa
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2007, 15:00   #6
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Call of Duty 4

Temat widze troche zapomniany, ale chce odswiezyc, by podzielic sie wrazeniami z bety Z gory zaznaczam, ze nie gralem po mp w cod2 i 3, wiec byc moze czesc rzeczy, o ktorych napisze, byla juz wczesniej
W becie zostaly nam oddane do dyspozycji 3 mapki, dwie sa sredniej wielkosci, a jedna wieksza. Aktualnie najwyzszy mozliwy do osiagniecia level to 11 [nazwy rangi nie pamietam], oraz kilka klas postaci - po paru levelach otrzymujemy mozliwosc zrobienia custom clasy. Podobaja mi sie te 'skille' - czyli 3 umiejetnosci, ktore mozemy nadac naszej postaci, m.in. takie jak wiecej zycia, wiecej bullet damageu, dluzszy sprint, etc. Ja korzystam z potrojnego special granatu, wieksze obrazenia i mozliwosc oddania paru strzalow tuz przed smiercia. Ta ostatnia jest szczegolnie dobra, bo za normalnie zabitego przeciwnika otrzymujemy 10 punktow, a za zabicie kiedy ktos nas polozy dostajemy az 20.
W becie mamy 4 tryby gry: Team Deathmatch [najpopularniejszy], Free-For-All, Team Tactical i Team Objective. 2 pierwsze sa oczywiste, Team Tactical to Search and Destroy, a TObjective to cos w stylu Cature The Flag, z tym, ze sa 3 punkty na mapie i mamy je utrzymywac.. Gralem w sumie tylko w TDM, wiec za duzo o pozostalych trzech nie napisze.
Jesli chodzi o sama rozgrywke, to jest ona po czesci taktyczna, a po czesci zwykla rozwalka.. Na tej najwiekszej mapie nie ma szans wyjsc luzacko na srodek, bo zawsze cie jakis snajper/koles na dzialku trafi, trzeba sie przekradac, kucac, chowac, kurcze, nie lubie tej mapy :P O wiele bardziej przypasila mi gra na pozostalych dwoch mapkach, gdzie nie trzeba bylo sie szukac zbyt dlugo. W becie maksymalna ilosc graczy to 12, tak btw. Na poczatku dziwilo mnie to, ze tak szybko sie ginie, wystarczy pare strzalow i juz nie zyjemy. Do gry dali KillCam, czyli jak ktos nas zabije, to widzimy powtorke z oczu przeciwnika, wiemy dzieki temu co zle zrobilismy itp. Plusem jest brak koniecznosci czekania na respawn [ w Team Objective chyba trzeba czekac do konca rundy, ale w TDM od razu mozemy grac dalej ]. Nie podoba mi sie troche celownik, bo niemal zawsze musze zoomowac na LT by ubic wroga. Nie napisze o rodzajach broni, bo sie nie znam :P ale granatow specjalnych mamy 3 rodzaje: flash, stun i smoke. Fajny jest efekt, kiedy dostaniemy ogluszajacym, zarys poprzedniego obrazu, rozjasniony ekran i taki zagluszony dzwiek... bylo to juz gdzies wczesniej wykorzystane, ale i tak fajnie, ze jest. W becie mamy oczywiscie mozliwosc party game, wiec jak mamy kumpla, ktory tez sie zalapal, to mozemy latwo z nim pograc.
Jesli chodzi o grafike, to widac, ze to beta. Wyglada teraz najwyzej dobrze, szoku nie ma, ale dla mnie najwazniejsza jest calkowicie plynna animacja. Nie uswiadczylem jeszcze zadneg dropu animacji.
Gdziesz przeczytalem, ze od jutra bedzie mozna wspiac sie wyzej, niz na 11 level. Ciekawe - jest jeszcze troche skillsow poblokowanych, a z checia bym je wyprobwal i pogral wiecej. Teraz mam poziom 11 i nie mam ochoty grac, bo po co
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2007, 11:03   #7
grzech1991
Początkujący
grzech1991 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Częstochowa
Domyślnie Call of Duty 4

ja mam takie pytanie te poziomy to resetują się po zakończeniu daniej mapy? czy Ci zostają? bo w cod3 dostajesz poziomy tylko na daną grę

pzdr
Stary 28-08-2007, 11:08   #8
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Call of Duty 4

grzech1991, poziomy zostają.
Stary 28-08-2007, 13:48   #9
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Call of Duty 4

Tak, caly czas mam poziom 11, wlasna stworzona klasa rowniez sie nie resetuje po wylaczeniu bety. Sa rowniez leaderboardy, gdzie mozemy sprawdzic ile mamy killsow/deathsow, accuracy, wygranych itp.
Stary 28-08-2007, 18:07   #10
grzech1991
Początkujący

Domyślnie Call of Duty 4

a ile trzeba "na oko" natłuc że by dostać ten 11lvl?
Stary 28-08-2007, 18:25   #11
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Call of Duty 4

Obecnie mam [ i wiekszosc grajacych ] 3649 punktow i jest to jeden punkt przed levelem 12stym. Mialem chyba moze 3h i pare minut time played kiedy wskoczyl mi 11 poziom. Mam nadzieje, ze pozwola wkrotce wskoczyc na wyzsze levele.
Stary 28-08-2007, 22:14   #12
grzech1991
Początkujący

Domyślnie Call of Duty 4

to ile jest lvl bo sie pogubiłem? :P

4k - sporo

[size=9px][ Dodano: 28-08-2007, 22:15 ][/size]
a i są już jakieś glicze? albo jakieś wykorzystanie bugów gry? w cod3 potrafie mieć 500 fragów za mecz
Stary 28-08-2007, 22:59   #13
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Call of Duty 4

chłopie, toc to dopiero beta jest, wiec jak jakieś bugi są to raczej w pełnej wersji gry ich nie zobaczysz. Poza tym nie ładnie tak oszukiwać
Stary 29-08-2007, 00:49   #14
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Call of Duty 4

Aktualnie maksymalny level mozliwy do zdobycia to 11 - oczywiscie w full bedzie wiecej, ale to beta i 12 level jest zablokowany Ponoc mieli udostepnic dzis wiecej leveli do zdobycia, ale nic nie bylo...
Co do glitchy, to jestem niemal pewien, ze... ich nie ma! Gram juz troche czasu i nikt nigdy nic o tym nie mowil, a sam niczego nie zauwazylem.
Zaczyna mnie powoli wkurzac ten 'bajer' z pociskami przebijajacymi ciensze scianki - dostane troche, chowam troche ale zaraz i tak gine
Stary 30-08-2007, 14:04   #15
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Call of Duty 4

Graficznie betka nie powala, jest tylko dobrze. Jakieś to wszystko takie niewyraźne, jakbym na SDTV grał. Pewnie poprawią. Za to płynność animki super, chyba to nawet 60 FPSów jest. Poza tym zabawa naprawdę radosna.
Stary 31-08-2007, 09:42   #16
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Call of Duty 4

Beta jest świetna Wczoraj grałem z 5 meczy i bawiłem się świetnie . Bardzo mi się podoba, że tutaj nie można iść na chama, tylko trzeba wykorzystywać elementy otoczenia, aby się ukryć. Wspaniała gra
Stary 31-08-2007, 13:46   #17
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Call of Duty 4

Tez sie trochu pobawilem wczoraj i musze przyznac ze jak na bete to gra juz zadzi... Gra sie wspaniale tylko jedna zecz co mnie boli to przy zoomie ten duzy celownik.... Ale moze jak odblokuje inne bronie to bendzie lepiej... Kupno pelnej wersji przy premieze murowane na 100% :mrgreen:

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-08-2007, 17:30   #18
LDyn
Nowy
LDyn Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Call of Duty 4

Zdecydowanie zgadzam się z opiniami przedmówców. Beta bardzo wciąga i mimo że jakimś wielkim fanem CoD'a nie jestem, przedwczoraj wręcz nie mogłem się oderwać od Modern Warfare. Bardzo spodobał mi się motyw z atakami z powietrza, zabijanie za pomocą noża też daje radę, choć oczywiście za często nie ma okazji do stosowania tego sposobu. Gra się w każdym razie naprawdę kozacko (IMO in plus przeskok z klimatu II wojny do czasów teraźniejszych), a przecież to tylko przedsmak finalnej wersji. Oj, będzie się działo ;]
LDyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-08-2007, 20:15   #19
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Call of Duty 4

Cytat:
Napisał LDyn
atakami z powietrza
No włąśnie. Niestety jeżeli chodzi o świeżość, to COD4 to kopia battlefielda. Oczywiście to plus :P mam pytanko- czy bronie są stworzone tak, że jak odblokuje się powiedzmy AK-47, to będzie ono pod każdym względem lepsze od broni, która jest dostępna na początku? jeżeli tak, to widać, że mądrzy twórcy to nie są...
Stary 31-08-2007, 20:51   #20
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Call of Duty 4

AK-47 Jest gorsze od Uzi kture jest dostepne na poczatku......

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania