Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-02-2010, 21:39   #61
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: True Achievements OCPL Ranking!

A może by tak założyć ranking też pod względem TA pkts. ? ;>
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2010, 01:18   #62
Narwaniec'TAY
Nowy
Narwaniec'TAY Wkroczył na dobrą drogę

Narwaniec'TAY's Avatar

Miasto: Miasto Aniołow polskie LA :)
Reputacja: 46

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 6

Super ranking ja wole jednak nie sprawdzac by się nie dołować :P

Narwaniec'TAY jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2010, 12:26   #63
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Best game :
- Mortal Kombat vs DC Universe 5,130
Best Achievements :
- Super Moves Master 959
Stary 10-09-2010, 18:53   #64
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Best Game: Fuel (3,048)
Best Achievement: 'Completion Obsession Syndrome' z Fuel (5.87)

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2010, 22:31   #65
NML
Znajomy
NML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiek

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Reputacja: 353
Domyślnie True achivments

Ostatnio TA potraciło serwery i gdy już wszysto wróciło do normy dostałem mejla o ponownej rejestracji. Wszystko ok, ale cały czas nie ma na ta danych o moich osiagnieciach i wogole o niczym ock ?
NML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2010, 22:39   #66
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: True achivments

Nie rejestruje na bieżąco aktualnych osiągnięć, trzeba chyba jeszcze poczekać ze dwa tygodnie, może wróci do normy...
Stary 06-10-2010, 22:53   #67
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: True achivments

Za pozno znow sie zarejestrowales.Poszedl skan po wszystkich uzytkownikach trwajacy dwa tygodnie, w tym czasie nie skanowalo nowych achivow i brak bylo mozliwosci rejestracji nowych uzytownikow, ale wszystko wraca do normy.Mozna juz wymuszac skan.Wiecej info o tym, co sie stalo, na glownej stronie TA.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2010, 09:14   #68
NML
Znajomy
NML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiek

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Reputacja: 353

Udało mi sie jakis czas temu zarejestrować , ale jakoś wolno skanuje mi konto z acziwów pokazuje z dużym opóznieniem tylko moje acziwy, a jednej gry wogóle nie widzi ock ?
NML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2010, 15:24   #69
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Weź manualne odświeżenie w końcu musi załapać. Mi nie widziało jednej gry też sporo czasu.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2011, 22:32   #70
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

ranking nagradzający gracza za jego umiejętnośći manualne i wytrzymałość - świetny pomysł
Stary 14-02-2011, 22:40   #71
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 

Nie do końca. Dla przykładu taki banalny calaczek w Game Roomie wart jest 5k, a GH II z którym się męczyłem więcej czasu warte jest 2k. Gdzie tutaj sprawiedliwość ? TA ocenia acziwy pod względem zdobycia przez graczy. Im mniej osób ma acziwa tym więcej punktów jest warta gra. Bez sensu. Taki Game Room powinien być warty max 1200 bo powiedźmy sobie szczerze, że każdy głupi by mógł zdobyć calaka w tej grze - jest tak banalny, ale nie każdy jest w stanie wydać 8000 MSP za takie badziewie.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2011, 10:47   #72
Flapjack wald
Znajomy
Flapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innych

Reputacja: 802

Lista Osiągnięć
Forever Alone Top 10 Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 20

Nie na sprawiedliwości na tym świecie !!! A sam system jest bardzo dobry i sprawdza się znakomicie w przypadku większości gier. Oczywiście na to ile osób ma zdobytego konkretnego achievementa wpływa wiele czynników ale głównymi są poziom trudności i czas. Prosta matematyczna formuła, żadnego subiektywizmu, jak dla mnie super.

381 completed games
Flapjack wald jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2011, 17:08   #73
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Ranking bardzo fajny, stara się jakoś wyrównać przepaść między grami z łatwymi achievementami i tymi trudniejszymi, dzięki temu, że niektóre "samograje" są mniej punktowane niż gry wymagające.
Czasami są jakieś dziwaczne "pomyłki", ale ogólnie pomysł świetny.

Bo 1000GS w Devil May Cry 4 i 1000GS w Prince of Persia to mimo wszystko troszkę inna para kaloszy. Warto zatem się starać i grać w gry bardziej ambitne, a nie tylko trzaskać tysiące w łatwych calaczkach. Ten ranking ma za zadanie zrekompensować czas poświęcony w bardziej wymagającej grze (wyżej nagradzając gracza), bo w tym samym czasie mógłby zrobić kilka calaków w np. King Kongu, FNR3 i czy ultra-mega-superszybkim Avatarze o tej samej łącznej wartości w TA, a o wiele wyższej w "normalnym" GS.
Jestem "ZA".

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2011, 18:55   #74
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Dokładnie, ten ranking z pierwszej strony powinien być ułożony wg ratio a nie c% .TrueAchievements bdb strona wzgledem przelicznika i guidów do acziwmentów

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2011, 19:33   #75
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Lista Osiągnięć

Właśnie. Zapomniałem o tym wspomnieć.
Świetne jest to, że na TA każdy może dodać swój guide do danego achievementa. Często ludzie mają trochę inne podpowiedzi niż np. x360a, itp.
Czasem są dokładniej opisane lub podają alternatywny sposób osiągnięcia tego samego celu

Stary 15-02-2011, 20:39   #76
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał Matik_MP Zobacz post
Właśnie. Zapomniałem o tym wspomnieć.
Świetne jest to, że na TA każdy może dodać swój guide do danego achievementa. Często ludzie mają trochę inne podpowiedzi niż np. x360a, itp.
Czasem są dokładniej opisane lub podają alternatywny sposób osiągnięcia tego samego celu
To jest bardzo wygodna i dobra rzecz, na x360a.org tez jest taka możliwość, ale ludziska tam częściej z opcji podpięcia tekstu pod achieva korzystają do napisania "lol, stoopid name fur an acheevement".

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2011, 21:02   #77
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał FireFlow Zobacz post
Dokładnie, ten ranking z pierwszej strony powinien być ułożony wg ratio a nie c% .TrueAchievements bdb strona wzgledem przelicznika i guidów do acziwmentów
Raczej nie ma problemu, aby ktokolwiek z użytkowników OC założy taki ranking. Jest jeden z % ukończonych gier, może powstać również taki pod względem ratio. Proszę bardzo: http://www.trueachievements.com/lead...erboardid=2548

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 15-02-2011 o 21:04
Stary 17-02-2011, 23:01   #78
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 

Ja zrobiłem ranking OC, według TA score'a. Coś między zwykłym rankingiem gs'a, a TA ratio. Jak ktoś ma ochotę się porównać z innymi graczami to zapraszam. http://www.trueachievements.com/lead...erboardid=2550
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2011, 22:35   #79
Matik_MP
Znajomy

Matik_MP's Avatar

Lista Osiągnięć

No cóż.
Teraz po odejściu MGC do Krainy Wiecznych Łowów TrueAchievements.com wydaje się być jedyną rozsądną alternatywą. Mimo, że doceniłem tę stronkę już wcześniej, to teraz doceniam ją 2x bardziej.
Polecam innym graczom zainteresowanym osiągnięciami, zwłaszcza że stronka oferuje kilka innych, a bardzo ciekawych rozwiązań, włączając w to oczywiście szeroki zasób gamercardów w trzech dostępnych stylach

Stary 26-02-2011, 22:39   #80
jasiopatryk
Fanatyk

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Karty gracza na tej stronce to chyba najsłabszy element. Jakościowo są na maksa słabe. Co do reszty nie mam zastrzeżeń, no może małym wyjątkiem jest przesadzony calak w Game Roomie.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania