Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-08-2010, 02:24   #1
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Resistance 3

Insomniac potwierdziło ze pracuje nad 3 częscią (w sumie wiedzieliśmy to już od dawna) i wypuściło tizera:

http://www.youtube.com/watch?v=lbkXT...layer_embedded

Klimat jak najbardziej
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2010, 08:29   #2
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Resistance 3

na początku myślałem, że Ci się coś pomyliło i dałeś nową reklamę dezodorantu AXE... ale po chwili stwierdziłem.... Klimat jak najbardziej i do tego ta fotorealistyczna grafika... premiera zapewne pod koniec 2011. (?) Oby tylko online nawiązywał do tego z 1 i będzie git majonez.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 18-08-2010 o 08:37
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2010, 09:31   #3
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Singiel też mogłby być bardziej brudny, taki jak w 1. I mniej laserków
Stary 18-08-2010, 09:42   #4
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

No w końcu potwierdzili, że R3 jest w fazie produkcji Nie ukrywam, że jestem zaciekawiony 3 częścią, zwłaszcza po zakończeniu 2 [ten, kto grał, wie, że zakończenie miażdżyło] i mam nadzieję, że jakoś z niego wybrną. No i oby bossowie byli na miarę Leviatana z dwójki Tero, to tylko czekać na jakiś gejplej
Stary 18-08-2010, 10:07   #5
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Ja też chętnie zagram, R2 był świetny. Jedyne co bym mógł tej grze zarzucić to bronir, które mimo, że w single wypadały swietnie, to jakoś nie pasowały do multi, przez co tryb zawodził.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2010, 11:52   #6
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

przyznam że sie zdziwiłem, byłem pewien że ta seria skończy się na ostatniej czesci bo nie oszukujmy sie Resistance2 nie zrobił zbyt dużej furory i nie sprzedała sie zbyt dobrze no może jedynka bo była jedną z niewielu gier na starcie hehehe
Stary 12-12-2010, 09:10   #7
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.gametrailers.com/video/vg...tance-3/708333
Z VGA
Stary 12-12-2010, 12:08   #8
LIMOP
Znajomy
LIMOP Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 24

Super wiadomosc, moze spotkamy sie znowu w komplecie z ekipa z jedynki.
Jak za starych dobrych czasow...
Stary 14-12-2010, 13:43   #9
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Lolololo ależ ta gra się zapowiada! Nie wierzę, że TO będzie TAK wyglądać, nie wierzę! Nie na PS3! Dwójka wyglądała moim zdaniem lepiej od KZ2 i jeśli Insomniac zepnie fest poślady to powinni jeszcze bardziej dźwignąć poprzeczkę niż zrobiło to R2 ale żeby aż TAK! Przyszły rok zapowiada się wyśmienicie dla posiadaczy PS3, po prostu wyśmienicie!
R3, U3, KZ3 - Trójka trójek rozp***doli wszystko w drobny mak!

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2010, 13:55   #10
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Mnie cieszy bardziej brudnawy klimat Trzymam kciuki żeby tego było więcej
Stary 14-12-2010, 14:17   #11
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
przyznam że sie zdziwiłem, byłem pewien że ta seria skończy się na ostatniej czesci bo nie oszukujmy sie Resistance2 nie zrobił zbyt dużej furory i nie sprzedała sie zbyt dobrze no może jedynka bo była jedną z niewielu gier na starcie hehehe
Może i dwójka nie sprzedała się rewelacyjnie, ale moim zdaniem gra w singlu, była lepsza niż KZ2 i H3 razem wzięte.
I dla gracza tylko to się liczy.
Stary 21-01-2011, 06:29   #13
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

"Transition to in-game footage"
Ja nadal nie mam przekonania co do autentyczności tego trailera... Sceny z walki na barce wyglądają jakby akcja została naniesiona na wcześniej sfilmowane autentyczne tło.
Nie mogę się doczekać żeby sprawdzić to u siebie, Insomniac albo wyjdzie na kolejnego Piotrusia M. albo na prawdziwych Kick-Ass'ów zawstydzających całą branżę!
Fuck Yeah!

Stary 01-02-2011, 20:26   #14
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Gra na filmikach wygląda lepiej niż KZ3 czy tylko mi się wydaje, bo rosnę ?
Stary 02-02-2011, 02:33   #15
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Ale to wygląda Jak hanys zobaczy ten filmik to wystrzeli w majty Chrono masz plusika.
Stary 02-02-2011, 07:07   #16
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Trzeba poczekać na ten sam materiał w lepszej jakości - przy takiej kompresji nie widać za dokładnie tekstur. Na przekór komarowi napiszę, że trailer na barce zrobił na mnie dużo większe wrażenie, a ten utwierdza mnie na razie w przekonaniu że sceny na barce to fake.
Warunki atmosferyczne koszą za to dupy. Co do porównania Chrono - Resistance2 kosił KZ2, a materiały video z obu następców pozwalają przypuszczać że Insomniac znów wciągnie Guerrillę noskiem

Stary 02-02-2011, 12:20   #17
LIMOP
Znajomy
LIMOP Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 24

Jak dla nie nie wazne jak ta gra wyglada, nigdy sie tym nie sugerowalem. rESISTANCE nigdy nie powalal graficznie.
Najwazniejsze zeby miala ona tyle modu co poprzedniczki - i bede szczesliwy. Z tego co do tej pory widzialem/wyczytalem JEST DOBRZE!
Stary 02-02-2011, 17:56   #18
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Ten sam level, materiał sporo dłuższy i dostępny w 720p. Analizuj tekstury SethMethod ?

Coś mi się wdaje, że pod koniec roku dojdzie do pojedynku między R3 i U3 o miano najładniejszej gry na konsolach. Ach to PS3

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 02-02-2011 o 18:01
Stary 02-02-2011, 18:04   #19
Q-Jot
Guest

Reputacja:

przynajmniej się już gilami nie strzela
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2011, 06:50   #20
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Łałałiłał - gameplay bardzo dobry. Graficznie też fajnie - szkoda że obraz nie jest tak ostry jak w "trailerze na barce". Teraz to wszystko wygląda po prostu bardzo dobrze, wcześniej wyglądało niemożliwie wręcz i tak też pozostało

Mam podkurwke na to, że sam nie wierzyłem że ta gra może wyglądać tak dobrze i przekonawszy się iż mam rację i tak się czuję troszku zawiedziony :/ To jest tak jabyś grając wcześniej w zajebistą grę, grał później w jej crapiskowaty port na innym sprzęcie - widziałeś że wszystko tam może wyglądać lepiej a tu jest jak jest... i nie zawsze trzeba znaleźć chęci żeby to zaakceptować.

Czekam z niecierpliwością (chociaż emocje już nieco opadły) na premierę oraz pierwsze materiały promo multi. Ta gra nie może zawieść.

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Tagi
resistance 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania