Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-11-2010, 22:04   #81
Sala8
Nowy
Sala8 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Polska
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Turniej FIFA 11 - Dyskusja

Oj widze jaki masz poziom, szczylu sobei mow do kolegi albo psa.
Sry ja w nocy grac nie mam zamiaru to ze on tylko o 21 moze byc ? a w dzien nie to ja mam cierpiec ? wampir czy co..
Sala8 jest offline  
Stary 01-11-2010, 23:21   #82
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Sala8 Zobacz post
Po mojej stronie hahahahahha xd nie moge w piatek cie wogole nie bylo w sobote napisales ze jutro a w niedziele cie tez nie byl raz napisales jak moi kuzyni grali turniej. ! Bez wymyslow prawie cie wogole nie ma na xbl ! Zjacer nawet powtwierdzil ze mial klopoty z toba w poprzednich meczach w zlapaniu cie. A ja teraz juz nie dam rady bo nie mam dostpeu w takim razie jak do jutra to ja wnosze o w.o cale dnie siedze na xbl cie wogole nie ma.
Jako, że Qjot zapewne tutaj nie zagląda pozwolę sobie za niego kontynuować tradycję ciętych ripost za pomocą obrazków.

Mefp@ Sala nie przechodzi dalej bo nie śpiewa.

Pozdro.

Ostatnio edytowane przez Albii : 01-11-2010 o 23:24
Albii jest offline  
Stary 02-11-2010, 16:17   #83
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Miasto: Królów Polski Kraków
Reputacja: 178
Wyślij wiadomość przez AIM do DamianX360

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita  Każdy piłkę kopie Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Bez żartów, piątek to za późno. Jutro najpóźniej.
Jeżeli dzisiaj jest ostateczny termin to odpada ten co nie może go rozegrać i po sprawie ...

Co roku ten sam problem z jakimś dzieciakiem w końcowych fazach turnieju.
Stary 02-11-2010, 16:29   #84
Sala8
Nowy

Cytat:
Napisał DamianX360 Zobacz post
Jeżeli dzisiaj jest ostateczny termin to odpada ten co nie może go rozegrać i po sprawie ...

Co roku ten sam problem z jakimś dzieciakiem w końcowych fazach turnieju.

Aha tak twoim zdaniem jesli mam do dzis termin i specjalne jestem cale 4 dni zeby rozegrac bo nie bedzie mnie w ostatni dzien to ja odpadam no brawo Mam nadzieje ze jestes dumny ze swoich pogladow.
No i oczywiscie problem jest tylko ze mna ? no bo poco brac do wiadomosci ze przynajmniej cala wina nie lezy po mojej stronie.

Ostatnio edytowane przez Sala8 : 02-11-2010 o 16:35
Sala8 jest offline  
Stary 02-11-2010, 16:37   #85
Diverso
Stały bywalec
Diverso Wkroczył na dobrą drogę

Diverso's Avatar

Reputacja: 22

Lista Osiągnięć

Cytat:
Aha tak twoim zdaniem jesli mam do dzis termin i specjalne jestem cale 4 dni (!!!!)
Lol, ciekawe.
Stary 02-11-2010, 16:39   #86
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Skończcie tę dyskusję. Sorry Sala, ale jeśli rozegranie meczów w godzinach 21:00-00:00 to taki problem dla Ciebie, to nie wiem czemu zapisywałeś się do turnieju. Mefpa mam na liście i widziałem go przez cały weekend online wieczorami.

Mam nadzieję, że uda Wam się dzisiaj rozegrać te mecze.
Stary 02-11-2010, 16:39   #87
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Aha tak twoim zdaniem jesli mam do dzis termin i specjalne jestem cale 4 dni zeby rozegrac bo nie bedzie mnie w ostatni dzien to ja odpadam no brawo Mam nadzieje ze jestes dumny ze swoich pogladow.
No i oczywiscie problem jest tylko ze mna ? no bo poco brac do wiadomosci ze przynajmniej cala wina nie lezy po mojej stronie.
heh źle trafiłeś, bo akurat cały weekend grałem z mefp'em na xbl, więc przestań ściemniać.
Jaki miałeś problem, żeby odpisać na jego wiadomości i umówić się na jakąś konkretną datę?
Przestań kombinować tylko postaw się rodzicom, powiedz im, że dzisiaj nie idziesz spać po wieczorynce bo masz mecz o finał do rozegrania i koniec kropka.
Stary 02-11-2010, 16:43   #88
Sala8
Nowy

Wlasnie wieczorami ? I tylko wieczorami ja mam sie umawiac on nie ? Ja jakos go caly dzien nie moglem zlapac i tez moze ktos to inny potwierdzic. To ze ja gram caly dzien on tylko wieczorami to ja musze sie umawiac a on juz nie ? Jasne.. I nic nie sciemniam bo jakbym go spotkal to bym zagral raz tylko byl i nie wiedziaelm bo grali kuzyni turniej! ,a raz to on przelozyl na nastepny dzien. Moj problem heh no tak moglem sie spodziewac ja poco sie zapisywalem ... a on ? jesli w dzien nie ma czasu..

Ostatnio edytowane przez Sala8 : 02-11-2010 o 16:45
Sala8 jest offline  
Stary 02-11-2010, 16:47   #89
DamianX360
Stały bywalec

DamianX360's Avatar

Lista Osiągnięć

Czyli, jeżeli nie ma kogoś obecnie online to nie odpisujesz na wiadomości i nie potrafisz się umówić?
On przełożył ???
Cytat:
Napisał Zjacer Zobacz post
Zjacer - Mefp

1 mecz// 2:1
2 mecz// 3:3(1:4 po karnych)
3 mecz// 1:2
4 mecz// 3:2
5 mecz// Wielkie sry ze musimu go zagrac w innym terminie
Dalej chcesz wciskać kit, że mefp przekładał mecz??
Skończ już tą dziecinadę. Do dzisiaj jest termin. Nie zagrasz = odpadasz. Oczywista oczywistość.
pzdr
Stary 02-11-2010, 16:49   #90
Sala8
Nowy

Mnie jego z kims innym mecz nie obchodzi .. ja mowie o naszym

"
Czyli, jeżeli nie ma kogoś obecnie online to nie odpisujesz na wiadomości i nie potrafisz się umówić?" A on juz nie mogl napisac daty kiedy bedzie albo nie zorientowal sie ze mnie wieczorami nie ma ?

PS. Pytalem sie zjacera jak on mial znim i tez mowil ze trudnosci mial ze zlapaniem jego. To ze on gra tylko wieczorami to nie jest usprawiedliwienie. W niedziele i swieto nie mogl nawet w dzien byc ? tylko wieczor no dziwne nie mowcie ze pracowal.

"Skończ już tą dziecinadę. Do dzisiaj jest termin. Nie zagrasz = odpadasz. Oczywista oczywistość.
pzdr" Jesli ogolna zasada to on tez odpada ? Przestan sie wtracac jak nie prowadzisz turnieju a jesli tak to przynajmniej patrz obiektywnie.
Co do dogrania to mowilem ze dam rady dopiero w piatek zreszta pisalem dlaczego mam pretensje itd. (Do tego mefp napisal w poscie ze ja przechodzie i usunal ze znajomych) Ale to i tak nie wazne.

Ostatnio edytowane przez Sala8 : 02-11-2010 o 17:36
Sala8 jest offline  
Stary 02-11-2010, 17:56   #91
Diverso
Stały bywalec

Diverso's Avatar

Lista Osiągnięć

Bo tak, najlepiej właśnie, żeby jedna osoba zabiegała, cały czas masz pretensje, że On (mefp) nie ustawił meczu wcześniej, tylko był wieczorem. Trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce, numer gg, telefonu i się umówić wcześniej, a Ty tylko czekałeś aż przeciwnik się odezwie. Tak samo to, że Ty grasz tylko dniami to też nie jest usprawiedliwienie. Niektórzy mają tak zwane "życie osobiste" i nie mogą grać cały dzień...
Stary 02-11-2010, 18:01   #92
Sala8
Nowy

Cytat:
Napisał Diverso Zobacz post
Bo tak, najlepiej właśnie, żeby jedna osoba zabiegała, cały czas masz pretensje, że On (mefp) nie ustawił meczu wcześniej, tylko był wieczorem. Trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce, numer gg, telefonu i się umówić wcześniej, a Ty tylko czekałeś aż przeciwnik się odezwie. Tak samo to, że Ty grasz tylko dniami to też nie jest usprawiedliwienie. Niektórzy mają tak zwane "życie osobiste" i nie mogą grać cały dzień...

On nie moze w dzien a ja musze wieczorem ? moze na odwrot ? Ok ja nie umowilem sie ale on tez nie. Ja bylem wdzien nie jest to usprawiedliwienie a to ze on wieczorem tez ! wiec wina lezy nie tylko po mojej stronie, czego ty chyba nie przyjmujesz do wiadomosci bo to co piszesz zreszta nie tylko ty tyczy sie tez mefpa.
Sala8 jest offline  
Stary 02-11-2010, 18:26   #93
Diverso
Stały bywalec

Diverso's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak się nie umawiał, jak pisał do Ciebie wieczorem, trzeba było napisać, że chcesz grać w południe, ot tyle. A słowo Ty z dużego T, chłystku.
Stary 02-11-2010, 18:40   #94
Sala8
Nowy

Zebym pisal Ty z duzej musi sobie ta osoba zasłużyć xD
No dobra on nie zauwazyl ze mnie wieczorami nie ma ? Idac za tokiem rozumowania twego on tez mi mogl napisac ze jest tylko wieczorami choc itak bym nie dal rady. Naprawde dziwne to masz rozumowanie ja jestem caly dzien on wieczor i moja wina. Przeciez ja nie mowie ze wina lezy wylacznie po jego stronie ale nie zwalajcie wszystkiego na mnie
Sala8 jest offline  
Stary 02-11-2010, 18:47   #95
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Zamiast pisać te posty spróbuj uzgodnić dzisiejszy termin meczu.
Stary 02-11-2010, 18:51   #96
Diverso
Stały bywalec

Diverso's Avatar

Lista Osiągnięć

Moje rozumowanie jest takie, że On do Ciebie pisał wiadomości wieczorem i chciał zagrać, a Ty nie napisałeś mu wiadomości, że chcesz zagrać w południe. ROZUMIESZ?
Stary 02-11-2010, 19:19   #97
Sala8
Nowy

Tak rozumiem tyle ze ja dowiadywalem sie o wiad na nastepny dzien bo mnie nie bylo przy konsoli a tak tu jest moja wina tyle ze on mogl sie zjawic w dzien jak widzial ze mnie wieczorem nie ma. Albo napisac kokretna date albo zaprosic do grupy jak mnie widzial a nie wysylac np. jak jestem offinle
Sala8 jest offline  
Stary 02-11-2010, 19:50   #98
Zjacer
Nowy
Zjacer Wkroczył na dobrą drogę

W moim przypadku bylo tak ze mefp sie umowial ze mna na mecze i sie nie zjawial, musialem caly dzien siedziec na xboxie zeby tylko na niego czekac. I wlasnie 5 mecz musielismy przelozyc bo jasnie madry i stary mefp zjawil sie pozniej niz sie umawialismy. Dlatego bede bronil Sali bo jakim problemem dla mefpa bylo chociazby wczoraj lub w niedziele zjawic sie wczesniej na xboxie.

Co do wypowiedzi mefpa ,,Co rodzice muszą oglądać Taniec z Gwiazdami? Słuchaj szczylu masz za mało lat" i ogolnej konwersacji diverso - Nie bojcie sie, jakos to bedzie, zapewne gdzies w waszej okolicy znajdzie sie szpital dla dzieci w wielkim ego i porazeniem mozgowym JESTESMY Z WAMI!!

Ale tak to wlasnie jest jak za organizowanie biora sie ludzie ktorzy nawet nie potrafia napisac w zapisach aby podac numer gg...
Zjacer jest offline  
Stary 02-11-2010, 20:24   #99
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

mrmarko jest offline  
Stary 02-11-2010, 20:25   #100
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Zamiast pisać te posty spróbuj uzgodnić dzisiejszy termin meczu.
Wrogu to jest szkoda czasu. Wpisz mu, że wygrał bo się popłacze.
Koniec tematu.
mefp jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania