Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-02-2019, 09:45   #21
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Anthem

chyba szybko stanieje patrząc na niewielką sprzedaż i anulację pre-orderów..

dobrze, bo chętnie sprawdzę

Ostatnio edytowane przez kroolik37 : 22-02-2019 o 10:47
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2019, 18:50   #22
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182
Domyślnie Odp: Anthem

Ale...jest aż tak źle? Zawsze kupuję loot shootery po pierwszym sezonie (D1 i 2 po premierze TTK i krótko przed Forsaken). Nie mam zamiaru telepać się z początkowym syfem, ale w Anthem pokładałem większe nadzieje jeśli chodzi o start.

Niech ktoś powie, że jest nadzieja.
Stary 26-02-2019, 00:35   #23
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Dużo do poprawy jest. Tutaj gość ładnie podsumował priorytetowe rzeczy: https://www.forbes.com/sites/insertc.../#5cc7f39263a5
Stary 06-03-2019, 09:16   #24
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3421

Czas loadingów i innych bzdet, jakieś dziwne glitche i babole się trafiają, a to coś nie da się odblokować, takie opinie się trafiają i komentarze.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-03-2019, 16:34   #25
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8790

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

No bo tak jest, masa błędów i niedoróbek, kij wie czy tą grę da się połatać, naprawić, usprawnić. A mimo to trzon gry daje mi taką frajdę z grania ze szarpię w nią codziennie. Jak żyć
Stary 18-04-2019, 09:38   #26
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ta gra jeszcze żyje? dużo poprawili od czasu premiery?
chodzi mi tylko o "kampanię" i maxymalne levelowanie postaci, bo endgame nigdy nie chce mi się grać.

Generalnie można już spokojnie wyrwać poniżej 100zł, a powiedziałem sobie, że więcej nie zapłacę
Stary 18-04-2019, 15:05   #27
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ja od kilku tygodni nie włączałem, czekam spokojnie na majowy event (kataklizm). Co do poprawek, to oni głównie w endgamie grzebią właśnie, bo tam są problemy z lootem i zawartością. Kampanię od początku można było spokojnie przejść.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania