Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-02-2018, 00:53   #8421
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11208

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

O skurczybyk jeden. Grubo Wojciechu, grubo. Lata grania w Call of Duty jednak na coś się przydały.
Stary 08-02-2018, 10:04   #8422
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
Przejście gry na najtrudniejszym poziomie trudności bez śmierci(Gdy zginiesz wyrzuca cie do menu) Za jednym posiedzeniem
Kuuurła nienawidzę takich acziwów. Ja zawsze przechodzę wszelkie veterany na chama, przebiegając przez pół mapy wrogów byleby dobiec do checkpointa (może po obecnym GS tego nie widać, ale nie kłamię!) W Cupheadzie zginąłem chyba 800 razy (edit: 1107!) Tak czy owak szacuneczek!

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 26-02-2018 o 09:30
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2018, 12:35   #8423
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

A też się wpisze a co tam.
The Incredible Adventures of Van Helsing III 1000/1000
Czyli dobry szpil z golda (h&S) Biegamy,siekamy potworki jedną z 6 postaci,zbieramy loot.Takie krótsze diabolo .Na początku było trochę zgliczowanych arczerów alu już wszystko naprawili.A i gra strasznie tnie przy większej liczbie wrogów slo-mo jest okropne.

Season after fall 1000/1000 Prosta ni to platformówka 2d połączona z symulatorem chodzenia.Plus zagadki z użyciem pór roku.Nie można gdzieś doskoczyć,zmieniamy na wiosnę(pada deszcz),poziom wody się podnosi,zamrażamy i robi się kładka.Cała gra oparta na żonglowaniu tymi porami.Co urzeka piękna grafika 2d i muzyka (skrzypce)

I drugi szpil z golda.Polecam hardcorowemu Wojtkowi co ojebał wolfa bez deda.

Zombi 1000/1000
Surival z krwi i kości gdzie ginąc tracimy cały swój dobytek, jeśli nie dojdziemy do swojego truchła.Takiej adrenalinki nie miałem już dawno w żadnej grze.Osiągniecie za przejście całej gry na jednym życiu.Giniemy nadpisuje sejwa i zaczynamy od nowa.Jeden zombiak jest jeszcze do ogarnięcia ale 2 to już robi się ciekawie.
Na plus efekt zaszczucia,ciasne uliczki ciemność,ukrywająca grafikę 5 letniej już gry.Ex z z wiiu i to niestety widać.
Stary 21-02-2018, 22:49   #8424
naughtydog
Stały bywalec
naughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innych

naughtydog's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 860

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Swój! 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 9

10/04/2012 - 21/02/2018

Trochę się z tym zeszło, ale w końcu dobrnąłem do celu.

TUTAJ filmik z ostatnim Onyxem.
Stary 22-02-2018, 11:08   #8425
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7716

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał naughtydog Zobacz post

10/04/2012 - 21/02/2018

Trochę się z tym zeszło, ale w końcu dobrnąłem do celu.

TUTAJ filmik z ostatnim Onyxem.
to jeden z tych fenomenalnych, bardzo długich calaczków, gratsy i plus -dupny
Stary 24-02-2018, 22:00   #8426
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Pozwolę sobie zacytować bo zgadzam się z tym w 100%

DOOM 1580/1580 - Dobra kampania i dobre multi. Zwłaszcza z tego drugiego jestem zadowolony, bo jak grałem to nie mogłem nikogo znaleźć na ustawkę (z jeden prestiż wyboostowałem), więc musiałem wbić lvl i porobić inne acziwy normalnie. Jakieś 25h mi to zajęło bez 2x xp. Story spoko, odmóżdżające zabijanie demonów, trochę za dużo zbieractwa. Oczywiście wielki plus za udostępnienie tych słabych dodatków za darmo po jakimś czasie.

Dodam od siebie że multi nadal żywe i gra się naprawę spoko,pełen oldchool aż zatęskniłem za pełnoprawnym unrealem
Osiągnięcia bardzo fajnie wyważone,bez zbytnich przegięć w stylu przejścia kampani na jednym życiu.Tylko pierwszy lewel.W story pod koniec zaczęła się wkradać monotonia.
Stary 25-02-2018, 12:24   #8427
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1357

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Szacun crazolu a przy okazji masz wersję PL, czy ENG? Polski dubb to jedyna rzecz która owstrzymała mnie od zakupu Dooma.

Ostatnio edytowane przez evlqpa : 25-02-2018 o 12:27
evlqpa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2018, 12:42   #8428
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Pl,na początku też miałem takie wtf jak słyszałem,pojawi się srako demon albo przybył pośpiechAle potem przyzwyczaiłem się i grało się już wpytkę.
Stary 25-02-2018, 15:23   #8429
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12338

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wystarczy język w konsoli zmienić na angielski i nie ma tego zjebanego dubbingu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 25-02-2018, 19:13   #8430
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

Czy w Halo 5 ten magiczny trik też działa? olałem 5kę po krótkiej przygodzie z wersją pl
Stary 25-02-2018, 19:25   #8431
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Musisz zmienić region i pobrać grę z hamerykańskiego store, poźniej wracasz na Polskę i masz ang dubbing i polskie napisy.
Stary 25-02-2018, 20:30   #8432
evlqpa
Stały bywalec

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

gamepass zakupiony na polskim regio będzie trybił po zmianie na Hamburgerykański?
Stary 25-02-2018, 21:43   #8433
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie wiem, ja miałem grę normalnie kupioną, sprawdź, najwyżej miejsce na dysku zwolnisz.
Stary 26-02-2018, 00:34   #8434
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11208

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Abonament działa wszędzie.
Stary 14-03-2018, 20:57   #8435
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2656

Do PPWojtek...cała gra bez ginięcia? nieźle...przypomina mi się limbo, dead space 2 i 3( zaliczone), swoją drogą gra wygląda obłędnie.Must have.

Ostatnio edytowane przez Balisard : 14-03-2018 o 21:01
Balisard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2018, 23:04   #8436
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7610

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Yup... Apropo, uzupełniłem calaka jako, że wyszedł wczoraj 3 i chyba ostatni dodatek do wolfa, polecam, teraz chyba nawet season pass po przecenie, jak ktoś ma gierke to warto kupić, bo po pełnej cenie to nie wiem czy się opłaca.

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2018, 18:36   #8437
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Dobre szpile z golda
Zheros 1210/1210
Staroszkola chodzona bijatyka,idziemy w prawo i klepiemy robociki.Tworcy wpadli na zajo pomysł dodali dlc które jest wycięte z podstawki, a jakżeDlc masakrycznie trudny,naszpikowany tonami przeciwników.Wszystkie arczery spaczowali tak że wliczają to dlc i aby dostać arczera za harda trzeba skończyć to nieszczęsne dlc.

No i nasz Polski szpil.
Superhot 1000/1000
strzelanina w której czas płynie gdy się poruszamy.Brzmi może głupio ale w praktyce gra zmienia się w taktycznego szutera.Jedyne do czego można się przyczepić to do tego że całość sprawia wrażenie dema.Jest bieda 1 rodzaj przeciwników,3 giwery,katana i to wsio.Grę trzeba skończyć kilkanaście razy w tym raz całość bez zgonuCo nie jest jakimś mega wyczynem gdyż lewele mają po kilka sekund i po którymś razie zna się je na pamięć.W grę można się wkręcić...superhot...superhot...superhot!
Stary 23-03-2018, 21:32   #8438
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7610

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

No, superhot świetna giereczka, też sie zastnawiam czy nie zcalakowac, zdecydowanie jedna z lepszych gier z golda, gratki

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2018, 22:02   #8439
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Polecam,jak się wkręcisz to potem takie balety się odwalaNajbardzej obawiałem się przejścia wszystkiego na raz ale to pikuś Praktycznie jeden lewel w windzie jest taki że musisz robić wszystko na styk.Teraz będzie się trudno przestawić jak odpalę tytany 2 kupione z super ofercik twojego ziomala:P
Stary 23-03-2018, 22:32   #8440
evlqpa
Stały bywalec

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

Czesiu, jesteś przedstawicielem wymierającego gatunku, respekt i gratsy

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania