Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-04-2011, 23:47   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Need for Speed: The Run

Electronic Arts jutro ma zapowiedzieć kolejną odsłonę swojej flagowej wyścigowej serii - Need for Speed: The Run. Dzisiaj jednak wyciekł już do sieci zwiastun, który możecie obejrzeć w dalszej części newsa (jeśli jeszcze nie zniknął z YouTube). Po symulacyjnym Shift 2 Unleashed wrócimy do bardziej zręcznościowej jazdy. Z materiału wideo wynika ponadto, że znowu będzie to gra z fabułą. Zanosi się na ucieczkę przez większą część terytorium Stanów Zjednoczonych, chociaż w tej chwili nie wiemy z jakiego powodu. Znamy za to datę premiery na Starym Kontynencie - 18 listopada 2011. Jutro powinniśmy poznać więcej informacji, w tym nazwę studia, które szykuje grę.

http://www.onlinecenter.pl/8042/Aktu...stopadzie.html

Stary 28-04-2011, 23:51   #2
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Domyślnie Odp: Need for Speed: The Run

Hmm... Fajnie,że znów kolejna cześc NFS. Muszę skończyc dwójeczkę,to się zabiorę za tego,ale mam jeszcze czas.
Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2011, 01:11   #3
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Nowy NFS co pół roku to jak dla mnie nieco przesada, i to przy równoczesnym faszerowaniu poprzednich licznymi DLC.
Ale zapowiada się ciekawie, jeśli wysoki poziom HP zostanie utrzymany, możemy otrzymać fajną grę w innych niż ostatnio klimatach. Nie obraziłbym się przy tym na jakieś klimaty w stylu Underground, czyli sporo wyścigów po mieście (choć trailer zapowiada zróżnicowanie lokacji) i nieco wiejskiego tuningu, który w grach jest całkiem fajny.
Stary 29-04-2011, 01:30   #4
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Jako wielki fan Undergroundów jestem dobitnym przykładem na to, jak EA do wyrzygania męczy potencjalnych klientów marką NFS. Shift był mocno przeciętny, a do tego kopiował konkurencję, zamiast robić to, co wychodziło serii najlepiej, czyli czysty fun. Niech sobie darują kolejną edycję co pół roku. Chcę Underground 3 i to zapowiedziany co najmniej rok przed premierą, bo nawet jakbym chciał to "nie nadążam" kupować wyścigów od EA- wychodzą jedne, a jak cena zejdzie do rozsądnego poziomu to już jest dawno po premierze następnych.
Stary 29-04-2011, 02:08   #5
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ja tam nie narzekam, dobrych zrecznosciowych racerow jest na tyle malo ze ciesze sie jak zapowiadaja kolejny, a to ze wychodzi znowu od ea idzie na plus bo kilka ostatnich zebralo swietne recenzje, a hp razem z dirtem2 moje faworyty tej generacji w ogole.
ta fabula tylko troche przeraza bo pewnie jakis niezly gniot wyjdzie, oby bylo zrecznosciowo, szybko, rozwalka, na tuningu mi nie zalezy no i obowiazkowo sliczna grafa =]
Stary 29-04-2011, 07:43   #6
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Kolejnego NFSa z undergroundową/ Most Wantedową metką chętnie zobaczę (nie pograłem za długo w słabego Undercover), ale fakt 2 gier NFS w roku, nawet jeśli jedna miała by byc 100% arcade a druga niby pseudo Sim, to chyba za dużo jednak.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2011, 09:15   #7
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Najpierw demko i cycki, innej opcji nie ma - nie wiem czem, ale w HP nie siadało mi sterowanie w ogóle, jeśli tutaj będzie inaczej z chęcią pośmigam.
Stary 29-04-2011, 12:05   #8
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

NfS'a w stylu Undergrounda przyjmę z otwartymi ramionami , bo stęskniłem się za wiejskim tuningiem i cyckami tylko martwi mnie studio Black Box , bo z ich modelem jazdy bywa różnie . Ale jeśli będzie ok to mnie mają .
Stary 29-04-2011, 14:28   #9
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

a skad wiadomo ze to bedzie robic black box?
Stary 29-04-2011, 14:42   #10
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

EA o tym kiedyś mówiło: http://www.onlinecenter.pl/7267/Aktu...for-Speed.html
Stary 29-04-2011, 14:43   #11
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

bo robili Undercovera któremu najbliżej do TR z tego co było widać póki co. Criterion na bank odpada przecież.

e: no i zapomniałem o tym newsie co wrog wyżej wrzucił ;]

#uwolnicplusy

Ostatnio edytowane przez Colin84PL : 29-04-2011 o 14:45
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2011, 14:48   #12
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

no ze criterion odpada to tak, mozna sie domyslec ale nie bylem pewien co do bb wczesniej ;f
Stary 29-04-2011, 14:49   #13
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
REDWOOD SHORES, Kalifornia – 29 kwietnia 2011. Jeśli lubisz jazdę na granicy ryzyka i jesteś uzależniony od prędkości i adrenaliny, zacznij odliczać czas do 18 listopada. Tego dnia Electronic Arts wypuści z boksów Need for Speed™ The Run, kolejną odsłonę kultowej serii wyścigowej, która zabierze cię w niesamowitą podróż drogami Ameryki od San Francisco aż po Nowy Jork. Nie nastawiaj się jednak na oglądanie krajobrazów, wkroczysz bowiem do światka nielegalnych wyścigów o dużą stawkę. Będzie gorąco, nie tylko z powodu policji na ogonie. W Need for Speed™ The Run granice są po to, by przejeżdżać je na pełnym gazie, a zatłoczone miasta, oblodzone górskie zakręty i wąskie drogi w kanionach to nie ograniczenia, a dodatkowe atrakcje. Gra oszałamia grafiką, samochody trzymają się drogi jak przyklejone, a całość okraszona jest wciągającą fabułą. Wybierz jedno z superaut, usiądź w fotelu i nie zdejmuj nogi z gazu od startu na moście Golden Gate aż po metę przy Empire State Building!

„W tym roku Need for Speed wjeżdża na zupełnie nowy poziom” – deklaruje producent Jason DeLong. „Myślę, że Need for Speed The Run zaskoczy wszystkich trzymającą w napięciu fabułą i potężną dawką akcji. Oczywiście nie zabraknie też elementów obowiązkowych, czyli najlepszych samochodów świata i pościgów na złamanie karku. Szaleńcza jazda i igranie z ryzykiem przy 300 km/h – to właśnie The Run w pigułce”.

Need for Speed The Run stworzono z użyciem dysponującego ogromnym potencjałem silnika Frostbite™ 2, któremu gra zawdzięcza spektakularną grafikę i model jazdy samochodów. Gracz zostanie wplątany w intrygę, która rzuci go w wir wydarzeń w świecie bez ograniczeń prędkości, zasad ani przyjaciół. Fani rywalizacji sieciowej będą mieli do dyspozycji ulepszoną wersję funkcji Autolog, umożliwiającej nieustanną kontrolę nad rozwojem swojej kariery i statystykami.

Producentem Need for Speed The Run jest studio EA Black Box. Gra ukaże się 18 listopada w polskiej wersji językowej na PC, Xbox 360®, PlayStation®3, Wii™ i Nintendo 3DS™.
Oficjalna zapowiedź.
Stary 29-04-2011, 14:55   #14
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Frostbite 2 jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić oO jak na razie śmierdzi mi średniakiem nie mam zaufania do EA Black Box ale pożyjemy zobaczymy.
Stary 29-04-2011, 15:37   #15
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

po obejrzeniu trailera pierwsze co mi przyszło na myśl to gra z C64 - The Great American Cross-Country Road Race. ktoś to w ogóle pamięta ? tam się jechało od wybrzeża do wybrzeża z możliwością wyboru dalszej trasy po zakończeniu odcinka. chyba nigdy nie udało mi się osiągnąć mety w tej grze.
Stary 29-04-2011, 18:15   #16
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Coś ty? To cienias jesteś Ja tam czasy śróbowałem i zapisywalem sobie na kartce, taki mój własny leaderboard. Można było zatrzeć silnik, skrzynia tylko manual i było tankowanie, stare dobre czasy. Grałem na atarynie

Ostatnio edytowane przez mataman : 29-04-2011 o 18:18
mataman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2011, 20:06   #17
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Po ostatnim 'dziele' Black Boxa do tego NFS-a będę podchodził jak pies do jeża, szkoda że Criterion odpada (może Hot Pursuitem 2 jest zajęty , gdyby Run był w stylu Hot Pursuita to bym się nie obraził, tunerskich plastik fantastik z tzw. fabułą mi wystarczy, Most Wanted i oba Undergroundy jeszcze poziom trzymały ale później... Na trailerze Undercover też nieźle się zapowiadał . Bez demka ani rusz, taki mix jazdy w mieście i poza to zbyt duży nie pewnik jak dla mnie. Jezeli gra się ustrzeże zbytniej plastikowości to kto wie... Niech to tylko kaszanka w stylu World Online nie będzie.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2011, 20:52   #18
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Sorry, ale jesli to znowu maja byc jakies nielegalne wyscigi, klimaty undergrounda, wiejskiego tuningu etc to ja dziekuje, do tego jeszcze BB jest deveoperem. Myslalem, ze na dobre odeszli juz od tego badziewia ale jak widac nie.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2011, 20:57   #19
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Zmieniają studia. Slightly ma Shifta, Criterion i Black Box na zmianę zręcznościowe odsłony, dzięki czemu każde z nich ma te kilkanaście miesięcy na produkcję.
Stary 29-04-2011, 22:32   #20
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

@igor Criterion niech lepiej nowego Burnouta robi, nfs'ów narazie wystarczy choc podobno w tym roku miały wyjść cztery.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
italian pack, osiągnięcia, the run

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania