Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-10-2011, 21:03   #41
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Need for Speed: The Run

Z przykrością muszę stwierdzić ze to kupa totalna. Liczyłem na coś pokroju nfs hp ale do tytułu Criterion to coś nie ma żadnego startu. Graficznie dno, dziwne oddalanie i przybliżanie sie kamery tez do luftu. Kompletnie nie czuć samochodu smród black box wisi nad tym tytulem. Dno, kiła i mogiła. Pre order wycofany.
Stary 18-10-2011, 21:34   #42
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Po demie nie wiem co myśleć o tym tytule . Fakt minusów jest sporo [syndrom Black Box] , ale jako taki rejser dla relaksu za powiedzmy połowę ceny może się nadać . Zapewne gra będzie tracić na wartości w oczach i na allegro nie będzie problemu z okazjami
Stary 18-10-2011, 21:54   #43
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@Luke
dokładnie. za pół ceny, można brać bez wahania, jak się lubi rejsery.

@mataman
dziwię się, że w ogóle składałeś preorder na ten tytuł ; ]
Stary 19-10-2011, 11:59   #44
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Na filmikach wyglądało na HP w troche innym settingu ale to jest undercover w innym settingu.
Stary 19-10-2011, 12:17   #45
FalsoVero
Znajomy
FalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna aura

FalsoVero's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 211

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 13

Czyli potwierdza się, że prócz Shifta, seria NFS to dno ponieważ jeden HP nie wystarczy. Cóż czekam na trzecią odsłonę shifta jeżeli takowa wyjdzie
Stary 19-10-2011, 17:17   #46
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Marna ta gra. Tanie efekciarstwo osiągane dzięki dziesiątkom skryptów, krzykliwy HUD w stylu kreskówek o superbohaterach, średnia grafika, taki sobie model jazdy. Jak widać HP pozostaje dalej jedynym godnym zagrania NFS'em ostatnich lat.
No może jeśli osiągnięcia będą proste, to można kupić używkę, przejechać przez te Stany (bo sam pomysł był niezły), sprzedać i zapomnieć. Bo ekscytować się tą grą mogą chyba tylko mali chłopcy.
Stary 20-10-2011, 20:57   #47
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Po demku gra zalowa, grafa dużo gorsza niz w HP, jeżdzi się słabo, skrypty to żal. Ogólnie żal żalem pogania i zalem biczuje. Czyli żal.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2011, 10:14   #48
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

@recenzenci OC
gracie może już w ten tytuł ?

ponoć nowy NFS wygląda i rusza się bardzo dobrze. co więcej czytałem w Playbox, że prezentuje się lepiej niż ostatnia gra autorów Frostbite 2. zaciekawiony tym faktem pobrałem dwa ostatnie trailery z XBL i na gejmplejach faktycznie gra wygląda bardzo atrakcyjnie.
Stary 14-11-2011, 10:18   #49
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Na gameplayach i screenach to wszystko wygląda atrakcyjnie. Zagraj w demko .

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2011, 10:54   #50
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

demko ograłem ze 3 albo 5 razy. wiem doskonale, jak wygląda w nim gra - nienajlepiej. ale to wciąż demo. natomiast jeśli opinia dziennikarza (zwykle subiektywna ale jednak) potwierdza to, co widzę na gejmplejach, to wolę spytać bardziej zaufanego źródła, czy tak faktycznie jest.

premiera jutro, a ja nie mam aktualnie żadnej ścigałki do grania, dlatego coraz przychylniej zerkam w stronę NFS The Run. jeśli okaże się, że gra faktycznie bardzo dobrze wygląda, a do tego całkiem przyjemnie mi się w demie jeździło, to... środki na zakup się znajdą : ]
Stary 14-11-2011, 12:02   #51
novy21
Nowy
novy21 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Wrocław
Reputacja: 10

Ja osobiście jestem rozczarowany wystarczy mi demo, żeby zrezygnować z zakupu tej części :/
novy21 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2011, 12:02   #52
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie mamy jeszcze.
Stary 14-11-2011, 12:37   #53
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Cytat:
Napisał novy21 Zobacz post
Ja osobiście jestem rozczarowany wystarczy mi demo, żeby zrezygnować z zakupu tej części :/
właśnie dlatego nie rozumiem dlaczego wydawcy decydują się na wydanie dema, które może nie w pełni pokazywać jakość gry. inna sprawa to zbyt pochopne wyciąganie przez graczy wniosków z wersji demonstracyjnej, która zwykle nie jest wyciągiem z finalnego builda.

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Nie mamy jeszcze.
jak już będziecie mieli, to dajcie taką krótką informację na forum, jak gra się prezentuje wizualnie. z góry dzięki : ]
Stary 14-11-2011, 14:40   #54
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
właśnie dlatego nie rozumiem dlaczego wydawcy decydują się na wydanie dema, które może nie w pełni pokazywać jakość gry. inna sprawa to zbyt pochopne wyciąganie przez graczy wniosków z wersji demonstracyjnej, która zwykle nie jest wyciągiem z finalnego builda.

jak już będziecie mieli, to dajcie taką krótką informację na forum, jak gra się prezentuje wizualnie. z góry dzięki : ]
nie zawsze da się przewidzieć to czy ludziom się spodoba dane demko, pewnie czasem wpływa negatywnie a czasem pozytywnie na wyniki sprzedaży hehehe
Stary 14-11-2011, 14:53   #55
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

nie pamiętam dema, które spowodowałoby ogólną euforię i tłumy rzuciłyby się do sklepów składać preordery. zwykle jest odwrotnie, a w najlepszym demo wypadku nie budzi żadnych emocji. mimo, że chętnie przed zakupem sprawdziłbym grę, to jednak jestem zwolennikiem nie wypuszczania dem, bo te z reguły mogą tylko zaszkodzić i nie prezentują finalnej jakości danego tytułu... więc po co w ogóle coś takiego publikować w sieci.
Stary 14-11-2011, 15:16   #56
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
nie pamiętam dema, które spowodowałoby ogólną euforię i tłumy rzuciłyby się do sklepów składać preordery. zwykle jest odwrotnie, a w najlepszym demo wypadku nie budzi żadnych emocji. mimo, że chętnie przed zakupem sprawdziłbym grę, to jednak jestem zwolennikiem nie wypuszczania dem, bo te z reguły mogą tylko zaszkodzić i nie prezentują finalnej jakości danego tytułu... więc po co w ogóle coś takiego publikować w sieci.
Wierzysz w to? Bo ja jakoś średnio i naprawdę musiałbym się sporo nagłowkować aby wskazać demo, które się rózniło od fulla. Mówimy oczywiście o grafice, bo jesli chodzi o gameplay to zgadza się, były dema, które były źle "wycięte" i przez to nie oddawały fajności fulla. Dla przykładu z ostatnich miesiecy byłby to Bodycount. Demo mnie totalnie odrzuciło, ale full juz wciągnął.
Ale grafa? Zostanie taka sama jak jest ide o zakład.

Tez miałem zamiar kupic na premiere nowego NFSa (lubie serie, choć wiem iż brakuje im do NFS1, NFS2, Hot Pursuit (ten pierwszy) czy też Underground (mogliby 3 wydać, choć pewnie boją sie że by się nie przyjeło w tych czasach, w których czas neonów i spojlerów minął - co było akurat w Under bardzo fajne). Ale nie kupie, poczekam aż zjedzie po jakichs 100zł na allegro, właśnie po demie bo grafika to jakas kpina, a ten cały Frostbite to lezy i kwiczy. Nie wiem może na kompach Frostbite jest super silnikiem, ale na konsolach EWIDENTNIE się nie sprawdza i gry wyglądają średnio.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 14-11-2011 o 15:18
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2011, 15:43   #57
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

przeciez zeszloroczne demo nfs:hp bylo paskudne i ogolnie nie zachecilo mnie do kupna, ale mimo wszystko potem lyknalem i to imo najlepsze zrecznosciowe wyscigi tej generacji :f

tutaj jednak sie wstrzymam, moze kiedys kupie ale na pewno nie teraz, szczegolnie ze dodatki ktore mozna dostac na premiere w 'limitce' to jakiejs badziewie
Stary 14-11-2011, 16:35   #58
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

ze ścigałek to chociażby NFSHP (o czym kubers napisał) oraz FM3. pisząc o prezentowaniu gier poprzez dema nie miałem jedynie oprawy wizualnej. ogólnie dema zwykle są słabo wyciętym fragmentem gry - koronny przykład Dead Space 2. w życiu po demo bym tej gry nie kupił, bo za wiele z pełną wersją wspólnego demo nie miało.
Stary 14-11-2011, 20:39   #60
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Obejrzałem reckę i nie wygląda tak źle, demko mi się podobało po parunastu podejściach. Kupię jak stanieje, to samo zrobiłem w przypadku HP ; d.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
italian pack, osiągnięcia, the run

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania