Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-05-2010, 23:11   #421
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Alan Wake

Albo Big Mutha ^^

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-05-2010, 23:38   #422
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Spoiler:
chce zdobyc achiva za przejscie nad cauldron bez oddania strzalu, jestem juz dosc daleko i teraz mam problem bo mam jedna race tylko w tych typow jest no w chvj doslownie, juz zadnej fury nie mam bo to jest w tym momemncie jak spadaja z nieba jakiejs kloce a mnie okraza chyba z 6ciu gosci, jak to przejsc nie ma czegos schowanego gdzies? : [
Stary 28-05-2010, 00:50   #423
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Nie możesz po oczach co chwilę latarką świecić i dawać do przodu? Na normalu nie miałem żadnego problemu.
Stary 28-05-2010, 01:01   #424
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

ciezko tak, jak sie zleci paru typow to zanim ta kaleka alan sie ruszy to pewnie raz dostanie, do tego w tym akurat momencie zaczeli mnie okrazac i bylo dosc ciezko. potem na normalu sprobuje, przed chwila skonczylem glowny watek, no przyznam ze zakonczenie ciekawe :d
Stary 28-05-2010, 01:38   #425
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
Spoiler:
chce zdobyc achiva za przejscie nad cauldron bez oddania strzalu, jestem juz dosc daleko i teraz mam problem bo mam jedna race tylko w tych typow jest no w chvj doslownie, juz zadnej fury nie mam bo to jest w tym momemncie jak spadaja z nieba jakiejs kloce a mnie okraza chyba z 6ciu gosci, jak to przejsc nie ma czegos schowanego gdzies? : [
Spoiler:
w jednym wagonie są 2 flesze
Stary 28-05-2010, 21:39   #426
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Wie ktos ile alan kosztuje w euro w irlandii?? bo na irlandzkiej stronie game stopu nie ma cen.. :_

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-06-2010, 14:33   #427
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 

Filmik z pierwszego DLC:
http://www.gram.pl/news_8Q7lG,e3_E3_...Alan_Wake.html
Stary 27-07-2010, 14:11   #428
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

dzisijł ma wyjść pierwszy dodatek do Alana gdyby ktoś miał niech napisze czy jest on po polsku hehehe
Stary 27-07-2010, 15:10   #429
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

jest po polsku
Stary 27-07-2010, 15:37   #430
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Wydaje mi się, że teraz wszystkie DLC od MS powinny wychodzić po polsku przez to, że LIVE ma być na jesieni. EA to się nie tyczy, bo niedługo dadzą DLC do ME2, które nie śmiga z PL ^_^

Ostatnio edytowane przez MANDo : 27-07-2010 o 15:43
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 16:03   #431
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

cisne wlasnie w ten sygnal, dodatek jest trudniejszy niz podstawka i zaczyna sie calkiem kozacko, ciekawe jakie to bedzie dlugie
Stary 27-07-2010, 16:11   #432
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Gdzieś czytałem, że długość ma być porównywalna do odcinków z podstawki. 560msp wydaje się być odpowiednią ceną.
Stary 27-07-2010, 16:17   #433
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Miasto: Królów Polski Kraków
Reputacja: 178
Wyślij wiadomość przez AIM do DamianX360

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita  Każdy piłkę kopie Zapalczywy 

Byłem pewny, że będzie kosztować 800 msp, tyle też sobie odłożyłem a tu taka miła niespodzianka. 560 msp bardzo dobra cena . Już ściągam.
Stary 27-07-2010, 16:25   #434
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

przeciez pisalo wszedzie ze 560msp bedzie kosztowac :f
na razie to mam wrazenie ze ten dodatek jest lepszy niz podstawowe epizody, ale z ostateczna opinia poczekam do konca
Stary 27-07-2010, 16:26   #435
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Pytanie do tych, którzy mają już dodatek. działa on z polską wersją gry? Jest po polsku?
Stary 27-07-2010, 16:33   #436
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał Manolito Zobacz post
Pytanie do tych, którzy mają już dodatek. działa on z polską wersją gry? Jest po polsku?
Tak jest po polsku,kilka postów wyżej kbrs napisał to co ja teraz.

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 18:14   #437
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
na razie to mam wrazenie ze ten dodatek jest lepszy niz podstawowe epizody, ale z ostateczna opinia poczekam do konca
Poprawili tą mimikę? Zapowiadali, że przy premierze dodatku/ów coś pozmieniaja w silniku itp
Stary 27-07-2010, 18:27   #438
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 

Wiele gadania nie ma to nawet nie zauważyłem czy poprawili. Dodatek wydał mi się strasznie trudny w porównaniu do podstawki. Gra praktycznie non stop męczy nas kłopotliwymi sytuacjami. Jak na te 380mb kodu to posklejali całkiem niezłe lokacje, choć wszystko to za szalone mi się wydawało. Nie byłem zbyt szczęśliwy, że znowu pojawiły się te napisy typu "ściana", "wspinaj się" - kto grał w podstawkę ten wie o czym mówię. No, ale kilka było fajnych jak piece, "bum" xd i zawsze przydatne skrzynki z zaopatrzeniem. Przejście zajęło mi 1h 50min więc sporo, ale jednak lepiej bawiłem się w podstawce. Walka końcowa sycąca, wiadomo nieco więcej niż po zakończeniu podstawki (ten epizod ma numerek 7 w polskiej wersji i faktycznie jest to kontynuacja co mnie zdziwiło). Następny dlc niestety must have jak się chce poznać "prawdziwy" finał sezonu 1. Ci do mieli kod będą wniebowzięci, ci co lecą na chińskich kontach w sumie też się będą dobrze bawić, ale nie jestem pewny czy ten dodatek jest wart legalnych punktów. =7/10

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 18:42   #439
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

w sumie to nawet nie zwrocilem uwagi na to =p
Stary 27-07-2010, 18:55   #440
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Miasto: Królów Polski Kraków
Reputacja: 178
Wyślij wiadomość przez AIM do DamianX360

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita  Każdy piłkę kopie Zapalczywy 

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
Nigdzie nie sprawdzałem tej informacji, dlatego była to dla mnie niespodzianka

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania