Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-07-2010, 21:34   #441
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Alan Wake

ale mnie ta koncowka wkurwila, caly dodatek przechodzilem nie tracac zycia to przy samym koncu, przy finalowym bossie w
Spoiler:
jego drugiej formie
musialem tak mega z dupy zginac, no ***** co za idiota cos takiego wymyslil
Stary 27-07-2010, 21:44   #442
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Dla mnie cały ten dodatek przegięty, zginąć można w każdej chwili. Jakby dali jakieś poziomy trudności to bym chętnie o 250G się pokusił, a tak to starczy mi przejście i ew. może coś jeszcze wbije.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 21:57   #443
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

przeciez sa poziomy trudnosci nie rozumiem o co Ci chodzi =p
Stary 27-07-2010, 22:49   #444
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
przeciez sa poziomy trudnosci nie rozumiem o co Ci chodzi =p
Ja włączałem poprzez zakładkę Zawartość do pobrania... nie mów mi, ze włączyłem najwyższy bo jebne...

Stary 27-07-2010, 22:59   #445
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

w epizodach wybierasz ostatni, i poziom trudnosci jest albo na odwrot. ja na tym wyzszym gralem to bylo ciezko, na normalnym spoko, idzie zginac ale nie jest jakos specjalnie trudno.
Stary 28-07-2010, 08:44   #446
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Ja włączałem poprzez zakładkę Zawartość do pobrania... nie mów mi, ze włączyłem najwyższy bo jebne...
Jak włączysz poprzez "zawartość dodatkową" to automatycznie ustawia się normal- można to poznać po ilości strzałów z rewolweru potrzebnych do skasowania poszczególnych przeciwników.
Trudny wydał mi się tylko moment ze,hmmm jak to nazwać?....- "słownym polem minowym"; z tym, że do samej finałowej walki nie dotarłem, to nie wiem jak jest trudna, dzisiaj się okaże.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2010, 12:21   #447
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

fajny jest ten dodatek do alana wake'a, ile kosztuje i czy jest długi?
Stary 28-07-2010, 12:52   #448
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
fajny jest ten dodatek do alana wake'a, ile kosztuje i czy jest długi?
1.Ludzie piszą wyżej,że im się podoba.
2.560 msp
6.Z tego co R1p pisał to mu zajęło 1h 50min

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2010, 13:01   #449
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Średnia ocen całkiem całkiem. IGN trochę przesadził, ale zapewne dlatego, że potraktował ten dodatek jako free dla wszystkich. "As a free download, The Signal is certainly a treat." Co racja to racja, ale i tak trochę za wysoko te 9.

Co do czasu to oczywiście wliczyłem wszystkie dialogi, cut-scenki i przeglądanie kątów w poszukiwaniu znajdziek.

Do dodatku wrócę przy najbliższej okazji bo teraz znowu mnie naszło na arcade i nawet odstawię moją ukochaną fifkę 10 ;]

Stary 28-07-2010, 14:45   #450
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

mi tak średnio się spodobał max 6/10 te same lokacje, ciągła przesadzona nudna walka ,może oczekiwałem czegoś świeższego

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2010, 17:04   #451
mooncat
Nowy
mooncat Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Gnipahellir
Reputacja: 10

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
ale mnie ta koncowka wkurwila, caly dodatek przechodzilem nie tracac zycia to przy samym koncu, przy finalowym bossie w
Spoiler:
jego drugiej formie
musialem tak mega z dupy zginac, no ***** co za idiota cos takiego wymyslil
można było jescze głupiej zginąć , np jak np
Spoiler:
zabijając sie podczas spadania do tego studia fotograficznego na końcu nie mając 100% zdrowia a tam tarcisz 3/4 o czym nie kazdy pamieta .epic fail
tak mi sie udało zginąć po przejsciu całej gry bez umierania...
mooncat jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2010, 17:07   #452
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

bo tam trzeba bardzo powoli schodzic, wtedy stracisz jedynie skrawek hp, specjalnie przed ta koncowka obejrzalem to na yt zeby gafy nie odwalic do achiva a i tak nie wyszlo =p
Stary 31-07-2010, 03:04   #453
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

A mnie sie konsola zawiesila podczas ostaniej walki lol
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-07-2010, 14:40   #454
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał WheeZzyy Zobacz post
A mnie sie konsola zawiesila podczas ostaniej walki lol
To samo było u mnie, kiedy używałem racy. ewidentnie skasowanie wszystkiego na ekranie w jednym mega-błysku przerastało moc obliczeniową konsoli/programu. Później ryzykowałem bardziej tradycyjne podejście, zwiecha nie doświadczyłem, ale o mały włos nie zginąłem.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 31-07-2010, 17:53   #455
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Miasto: Królów Polski Kraków
Reputacja: 178
Wyślij wiadomość przez AIM do DamianX360

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita  Każdy piłkę kopie Zapalczywy 

Cytat:
Napisał DamianX360 Zobacz post
Byłem pewny, że będzie kosztować 800 msp, tyle też sobie odłożyłem a tu taka miła niespodzianka. 560 msp bardzo dobra cena . Już ściągam.
Natomiast niemiłą niespodzianką jest to, że to słaby odcinek.
Przejście mi zajęło nie całą godzinę. Prawdopodobnie grałem na poziomie "normalny", nie wiem gdzie jest wybór poziomu dodatkowego odcinka ...
Jednak poziom "normalny" był trochę cięższy niż "trudny" w podstawce.
Trochę jestem rozczarowany ... liczyłem na dłuższą i ciekawszą przygodę.
Stary 31-07-2010, 18:30   #456
zloto
Nowy
zloto Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
To samo było u mnie, kiedy używałem racy. ewidentnie skasowanie wszystkiego na ekranie w jednym mega-błysku przerastało moc obliczeniową konsoli/programu. Później ryzykowałem bardziej tradycyjne podejście, zwiecha nie doświadczyłem, ale o mały włos nie zginąłem.

Hehe, to nie wiem jak wy gracie chłopaki, mi się AW nigdy nie zwiesił, a na końcu też robiłem niezły rumor bo zaliczałem acziwa fast and furious, więc wszystkie pistolety na race, flary, granaty poszły w ruch, wątpię żeby konsola nie nadążała, porostu pewnie za długo wam sprzęt chodził i się trochę zgrzał

A dodatek świetny, trudniejszy od podstawki i bardziej schizowany, to się lubi
zloto jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2010, 21:27   #457
qbes
Stały bywalec
qbes Jest wokół niego pozytywna auraqbes Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Old School Playaz  Ilość, nie jakość 

Gierkę kupiłem niedawno i jestem nią mega oczarowany. Już ściągnąłem dodatek zacieram rączki bo też pewnie będzie niczego sobie. A co do zacinania też pierwsze słysze grałem też sporo na jednej sesji i nic dziwnego nie zauważyłem.
qbes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2010, 22:06   #458
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SHejk Zobacz post
Gierkę kupiłem niedawno i jestem nią mega oczarowany. Już ściągnąłem dodatek zacieram rączki bo też pewnie będzie niczego sobie. A co do zacinania też pierwsze słysze grałem też sporo na jednej sesji i nic dziwnego nie zauważyłem.
Jeśli chodzi to o czym pisałem ja i WheeZe (wybaczcie jak źle napisałem), to nam chodziło o końcową walkę w dodatku, bo w jej czasie mnie się przytrafiły dwa zwiechy, WheeZemu też.
Zaznaczę (moze ma to jakieś zanczenie), że jak grałem w dodatek to gry nie maiłem zainstalowanej na dysku, a zwiech zdarzał się kiedy korzystałem z racy.

Stary 10-08-2010, 13:10   #459
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Wpis, też jak walnąłem od razu z rakietnicy w magazynie, to zwis poszedł, z huczącymi głośnikami i wibrującym padem included.
Stary 10-08-2010, 17:51   #460
qbes
Stały bywalec
qbes Jest wokół niego pozytywna auraqbes Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Old School Playaz  Ilość, nie jakość 

Aha myślałem, ze w podstawowej wersji. W dodatek gram także zobaczę co będzie. Ja od razu instaluje gry na dysk trochę to trwa ale warto.
qbes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania