Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-12-2011, 17:08   #301
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie Odp: Achievementy z których jesteście dumni

Bucket List z FM 4. Aczik znany i 'lubiany, jedyne 150 h mordęgi .
Platinum Gotham Arcader z PGR 4 i Platinum Plus z DLC. Już nie tak trudne jak w trójeczce a może po prostu miałem dobry 'performance-owy' tydzień nie mniej kilka z podstawki i wszystkie z dodatku potrafiły zaleźć za skórę.
Challenger i All Rounder z Blura. Czelendże poza dwiema sztukami też nie są jakieś szczególnie trudne ale wygranie na hardcorze z wyjadaczami z czołówki leaderborda już tak. Tak mnie już to zirytowało że założyłem ustawkę na TA ale arcz wpadł 10 min później i wszytsko udało się zrobić na legalu i dlatego tak mnie satysfakcjonują zwłąszcza że gra wyjątkowo przypadłą mi do gustu że pomimo calaka dalej chce się w nią w sieci pocinać, wciąga jak bagno. Git że dalej o każdej porze doby gra w to pełno ludzi.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2011, 21:03   #302
Robotmen
Początkujący
Robotmen Wkroczył na dobrą drogę

Robotmen's Avatar

Miasto: Włocławek -.-
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Zapalczywy Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

A co powiecie na Smile (25G) z Geometry Wars RE2? Nad tym, przyznam się, pracowałem odkąd ta gra wyszła, a odblokowałem je chyba miesiąc temu. Pamiętam że wtedy wrzeszczałem na cały regulator. Frustrowało mnie najbardziej, kiedy to byłem na ostatniej fali a tu nagle ni stąd ni zowąd dobierało się do mnie to dziadostwo i... Aj, myślałem, że rzucę kolejnym padem w ścianę :s

Robotmen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2011, 23:27   #303
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Smile jak smile. Sam się z tym męczyłem długo ale wystarczyło obejrzeć jeden filmik i mniej więcej nauczyć się tego co tam jest (oczywiście wprowadzając pewne zmiany) i Cyk - Osiągnięcie wpada. Prawdziwym wyzwaniem jest w tej grze zdobycie wyniku plasującego ciebie przynajmniej w pierwszym 1000 a już nie mówię nawet o pierwszej 100 (bądź miejscu nr 48 )
Stary 17-01-2012, 16:53   #304
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Dead Men Rising z Kane & Lynch 2: Dog Days, osiagniecie pewnie jest o wiele łatwiejsze gdy gra sie z kims w co op, ale ja niestety zrobilem w pojedynke i nazwał bym ta gre na tym poziomie symulatorem strzelaniny
Stary 17-01-2012, 22:34   #305
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
Dead Men Rising z Kane & Lynch 2: Dog Days, osiagniecie pewnie jest o wiele łatwiejsze gdy gra sie z kims w co op, ale ja niestety zrobilem w pojedynke i nazwał bym ta gre na tym poziomie symulatorem strzelaniny
Serio? To był jeden z najłatwiejszych "najtrudniejszych" poziomów w jakie grałem. I najlepiej robić je samemu, wtedy komputerowy partner robi za nieśmiertelnego robocopa i nawet jak ustrzeli ze dwóch, trzech to i tak pomaga. Jedynym momentem kiedy cokolwiek się męczyłem była eskorta limuzyny, a tak to w sumie spoko. Robiłem sam bo do co-opa nikogo nie mogę znaleźć jakbyś też go potrzebował to uderz na PW
Stary 27-01-2012, 01:54   #306
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Niezupelnie na temat:wlasnie sprawdzalem liste do MGS HD i wyszlo, ze calak bedzie nieosiagalny przez tego achiva:

http://www.trueachievements.com/a158...m?showguides=1

Dziekuje.
Jak zdobede, to sie pochwale tutaj tez.Pa.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2012, 01:57   #307
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

O ja cię pie*dole... koleś napisał, że po 26h grania miał te osiągnięcie... Jako fan MGS nie mogę odpuścić

Będzie pewnie pad połamany (niejeden?) ale warto będzie na pewno poświęcić trochę czasu
Stary 28-01-2012, 03:03   #308
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

SINGLE PLAYER VIC. - LEVEL 6 z Test Drive: Unlimited, czyli zaliczenie na złoty pucharek wszystkich 120 wyzwań. Kilka z nich jest co najmniej bardzo trudnych i frustrujących, np. taki Tantalus Time Challenge... Polecam ludziom o nerwach ze stali lub z kratką (osłoną przed rzutami padem) na telewizorze

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2012, 02:38   #309
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Matik_MP Zobacz post
SINGLE PLAYER VIC. - LEVEL 6 z Test Drive: Unlimited, czyli zaliczenie na złoty pucharek wszystkich 120 wyzwań. Kilka z nich jest co najmniej bardzo trudnych i frustrujących, np. taki Tantalus Time Challenge... Polecam ludziom o nerwach ze stali lub z kratką (osłoną przed rzutami padem) na telewizorze
Ja polecam to ludziom z problemy z zasypianiem albo takim, którzy mają dostęp do dużej ilości kawy i napojów energetycznych. Te wyścigi są takie łatwe i nudne, że wielokrotnie podczas grania zasypiałem. Jadę, jadę, jadę, a tu mi się oczy same zamykają i łup w drzewo... :/

A Monument to All Your Sins 150gs - Halo Reach: Complete each Campaign Mission on Legendary - alone.
Ten acziv dał mi masę frajdy i satysfakcji. Reach jest świetną grą, która dostarcza wielu przeżyć i emocji nawet na łatwym poziomie, a granie na legendary potęguje wszystkie odczucia. Bardzo mocno czuć tą walkę o przetrwanie i nastój panujący na upadającej planecie. Wielokrotnie trzeba dobrze się zastanowić i pokombinować by przejść jakiś fragment misji. Jest kilka frustrujących momentów, ale nie przypominają mi tych z coda, kiedy w furii waliłem padem o krzesło stojące tuż obok. Te momenty wywoływały we mnie taką pozytywną złość i wchodziły mi na ambicje, zmuszając mnie bym się jeszcze bardziej starał. No i przy okazji gra nauczyła mnie trochę cierpliwości. Czasami trzeba kilka... kilkanaście minut czaić się w jakimś miejscu by załatwić grupkę przeciwników. No i dodam jeszcze, że hejloł wydaje mi się dość specyficzną grą, bo to, że jest się dobrym w shooterach, nie znaczy, że się będzie dobrym w tą grę. Trzeba się sporo o niej nauczyć by sobie z nią poradzić. Przy okazji wpadły mi też aczivy za legendary i za heroica.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2012, 11:46   #310
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał Albii Zobacz post
Ja polecam to ludziom z problemy z zasypianiem albo takim, którzy mają dostęp do dużej ilości kawy i napojów energetycznych. Te wyścigi są takie łatwe i nudne, że wielokrotnie podczas grania zasypiałem. Jadę, jadę, jadę, a tu mi się oczy same zamykają i łup w drzewo... :/
he he wiem o co chodzi, zwłaszcza po doświadczeniach z calakowaniem FM3, aczkolwiek żeby nie usnąć dwóch najdłuższych (>110 mil, ale dość łatwych), czyli Millionaire's Club & Island Tour wybrałem sobie motocykl - w moim wypadku MV Agusta F4 Tamburini i oba zaliczyłem za pierwszym razem. Ale żeby usnąć z nudów na Tantalusie albo The Maserati Trophy to trzeba być naprawdę kozakiem i chyba urodzić się w bolidzie F1

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2012, 14:30   #311
PLaYer1
Znajomy
PLaYer1 Jest wokół niego pozytywna auraPLaYer1 Jest wokół niego pozytywna aura

PLaYer1's Avatar

Miasto: Oborniki Wielkopolskie
Reputacja: 171

Platinum Performance 20 GS - DIRT 3
Najcięższy achiev z wszystkich z DIRT'cie. Większość prób była prosta i bezproblemowo kończyłem je za pierwszym razem. Ale niektóre jak z numerem: 03, 04 to nie wk*****nie się graniczyło niemal z cudem. Przykładowo: przy ostatnim Gymkhana Sprint 03 przy ostatnim skoku często miałem tak, że po skoku miałem 52 200... Ale w końcu udało się i to zrobić i achiev wpadł. Satysfakcja ogromna.
PLaYer1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2012, 23:42   #312
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Do "platyny" z Prototypa, jako osiągnięcia z którego jestem szczególnie dumny, dołączyło osiągnięcie "Tactical Challenger" z Vanquisha. Pamiętam jak Qbalu studził entuzjazm Kubersa odnośnie calaka w tej dość ciekawej strzelance słowami "NIE, nie będzie", przywołując właśnie taktyczne wyzwanie nr 6. Trudne jak sam sk@rwesyn to jest, początkowo moje nastawienie wyglądało tak:

ale nie zniechęcałem się i przez trzy kolejne dni ciężko trenowałem (parę ładnych godzin na to zeszło, może nawet z 10) masterując wyzwanie, oglądałem też filmiki na YT japońskich wymiataczy i zapożyczałem z nich co zmyślniejsze rozwiązania i taktyki, żeby w końcu dzisiaj poczuć się tak:

(tak, zgadza się, za dużo kwejka).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2012, 23:59   #313
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Albo failbloga, ale gratulacje sie naleza.A Ty nie chcesz sie meczyc z zombiakami czy innym Space Marine.
Stary 02-02-2012, 00:05   #314
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Ja byłem dumny z osiagniecia jak w PESie trafiłem z wolnego w poprzeczke a wyskoczył achiv za 5 strzelonych goli z wolnego. Ale byłem zadowolony.
Stary 02-02-2012, 00:37   #315
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Albo failbloga, ale gratulacje sie naleza.A Ty nie chcesz sie meczyc z zombiakami czy innym Space Marine.
Bo to nie to samo. W takim Vanquishu wszystko zależy ode mnie i pewnych rzeczy można (wręcz trzeba) się nauczyć, więc można to wymasterować. W Zombie czy Exterminatusie masz więcej ryzyka, bo zmaga się z gra paru graczy, musisz uważać nie tylko na własne błędy, ale i na błędy innych. W dodatku czynnik losowy jest tam znacznie większy. Poza tym, 6 challenge w Vanquishu to kwestia kilkunastu minut, a nie jak w zombie - szlag cię trafić może w 30 rundzie po wieeeelu minutach gry i wszystko od początku i nie wiadomo co ze skrzyni wyskoczy, ja pasuje.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2012, 00:43   #316
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Dorosły facet, a się wirtualnymi punkcikami podnieca hehehe®
Stary 02-02-2012, 01:21   #317
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Marcin ma tylko 123k, przeciez to nieduzo, nieprawdaz?
Stary 02-02-2012, 01:28   #318
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
"Tactical Challenger" z Vanquisha.
No popatrz pan. Jako 4 osoba na świecie zrobiłeś calaka. Gratuluję
Z coraz większym obrzydzeniem patrzę na trudne gry. Nie satysfakcjonuje mnie zaliczenie tytułu na 98%, a nie mam już sił i ochoty na męczenie gry przez XX godzin po jedno osiągnięcie. Calak/platyna of GTFO. Casualowieję normalnie

A, i masz plusa ode mnie
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2012, 01:34   #319
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Chyba w Polsce.
Stary 02-02-2012, 01:51   #320
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Chyba w Polsce.
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania