Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-02-2012, 02:18   #321
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Achievementy z których jesteście dumni

Co w moim poście jest takiego, że aż musiałeś obrazek z interneta wstawić? Według TA 369 osób grę wycalakowało, a wątpię żeby 365 było oszustami.
Stary 02-02-2012, 08:05   #322
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Tyle tylko, że ja jeszcze raz grę muszę przejść żeby calak wpadł, ale to już formalność niejako .

@Wrog - długość e-penisa masz w porządku, ale widać są kompleksy na tle grubości

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2012, 10:29   #323
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Redeemed z Red Dead Redemption - osiagniecie 100% w ststach troche czasu mi zajelo, robilo sie to calkiem przyjemnie oproz misji master hunter ile sie musialem wyciekac za zwierzyna uhh
Stary 11-02-2012, 23:26   #324
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

You Snooze, You Lose (srebro)

Mała poprawka bo to trofeum. Swoją drogą można by zmienić nazwę tematu tak aby legalnie można było się tutaj pochwalić trofikiem

Pucharek polega na podejściu do The End od tyłu i wyciągnięciu broni po czym ten się kładzie i po chwili oddaje nam swój kamuflaż. Super sprawa bo trzeba trochę się nachodzić i nasłuchać gdzie też ten stary dziadyga leży i (najprawdopodobniej) śpi.
Zajęło mi to ponad godzinę ale warto było. Trzeba mieć dużo szczęścia żeby The End znajdował się w pozycji dla nas osiągalnej no i trzeba go podejść tak aby nie zdążył zareagować. Super sprawa. Nie potrafię sobie przypomnieć ostatniego tak dobrego bossa w grach na tej generacji konsol. MGS 4 miał bossów bez szału. Raam był dobry bo walka do łatwych nie należała ale sama metoda banał.
No i fakt, że zjechałem mu staminę a nie życie
Stary 24-02-2012, 01:45   #325
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

Nic nie trwa wiecznie... (ukryte osiągnięcie)

Rayman Origins
Muszę przyznać że ta dodatkowa plansza w Raymanie była świetnie pomyślana, sensownie rozłożone chekpointy, niezła szybkość
Boss przypomina moją teściową, jest nieco czystszy i maluje paznokcie ale z ryja wypisz wymaluj tereska

Dla mnie najlepsza platformówka z zeszłego roku, a grafika REWELACYJNA.
Do calaka brakuje mi tylko zrobienia czasówek w dwóch planszach i już.
Stary 24-02-2012, 10:07   #326
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
You Snooze, You Lose (srebro)

Mała poprawka bo to trofeum. Swoją drogą można by zmienić nazwę tematu tak aby legalnie można było się tutaj pochwalić trofikiem

Pucharek polega na podejściu do The End od tyłu i wyciągnięciu broni po czym ten się kładzie i po chwili oddaje nam swój kamuflaż. Super sprawa bo trzeba trochę się nachodzić i nasłuchać gdzie też ten stary dziadyga leży i (najprawdopodobniej) śpi.
Zajęło mi to ponad godzinę ale warto było. Trzeba mieć dużo szczęścia żeby The End znajdował się w pozycji dla nas osiągalnej no i trzeba go podejść tak aby nie zdążył zareagować. Super sprawa. Nie potrafię sobie przypomnieć ostatniego tak dobrego bossa w grach na tej generacji konsol. MGS 4 miał bossów bez szału. Raam był dobry bo walka do łatwych nie należała ale sama metoda banał.
No i fakt, że zjechałem mu staminę a nie życie
Dobre. Pamietam jak biegałem za nim jeszcze za czasow PS2. A nie ma teraz takiej opcji,że jak gdzieś siedzi to widac błysk jego snajpy? Bo to własnie ułatwiało sprawe.
Stary 24-03-2012, 06:06   #327
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Drugi re-up w Gyrosach:musze sie tym pochwalic, bo to masa grania.Prawie dwa miesiace po pierwszym, 1300 KotH rozegranych, czyli nawet nie w polowie do onyxa, ale oczywiscie EPIC nie dalo licznika do gry dla takich ludzikow jak ja, wiec nie wiem ile czasu spedzilem w tym zjebanym/pieknym multi.Pewnie duzo, czy wiecej niz w BF '43...Moze byc, ze wiecej.Moglem w tym czasie robic cos konstruktywnego, uczyc sie, szukac lepszej pracy, chlonac zycie, bo ja wiem, zakladac rodzine, sadzic drzewo, tego rodzaju klimaty.
Achiv nie ma jakiejs wielkiej wartosci na TA, sporo ludzi gra, najwyzszy level jaki widzialem, to chyba 83 niebieski, a u mnie ledwo wielka czerwona jedynka sterczy.No i mozna boostowac w singlu, jak ktos ma cierpliwosc.Ja sie wolalem powkurwiac online, mimo ze ekipa sie calkowicie wykruszyla, co mnie nie dziwi, bo gra sie w Gyrosy tak dziwnie czasem.Jedyne takie multi-jak cos sie uda, to satysfakcja ogromna, zadna gra takiej nie da, ale jak ktos sprzedaje heada za headem, sa lagi, a pojedynek na szoty znow sie nie udal, to piana na pysk wychodzi.Raiders dobrze pisal-jak chcecie byc spokojniejsi, to nie grajcie w GoW.Tyle.Nocka zarwana, ale wszystko zgodnie z planem poszlo.Teraz tylko wszystkie onyxy....
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-03-2012, 11:00   #328
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Drugi re-up w Gyrosach:musze sie tym pochwalic, bo to masa grania.Prawie dwa miesiace po pierwszym, 1300 KotH rozegranych, czyli nawet nie w polowie do onyxa, ale oczywiscie EPIC nie dalo licznika do gry dla takich ludzikow jak ja, wiec nie wiem ile czasu spedzilem w tym zjebanym/pieknym multi.Pewnie duzo, czy wiecej niz w BF '43...Moze byc, ze wiecej.Moglem w tym czasie robic cos konstruktywnego, uczyc sie, szukac lepszej pracy, chlonac zycie, bo ja wiem, zakladac rodzine, sadzic drzewo, tego rodzaju klimaty.
Achiv nie ma jakiejs wielkiej wartosci na TA, sporo ludzi gra, najwyzszy level jaki widzialem, to chyba 83 niebieski, a u mnie ledwo wielka czerwona jedynka sterczy.No i mozna boostowac w singlu, jak ktos ma cierpliwosc.Ja sie wolalem powkurwiac online, mimo ze ekipa sie calkowicie wykruszyla, co mnie nie dziwi, bo gra sie w Gyrosy tak dziwnie czasem.Jedyne takie multi-jak cos sie uda, to satysfakcja ogromna, zadna gra takiej nie da, ale jak ktos sprzedaje heada za headem, sa lagi, a pojedynek na szoty znow sie nie udal, to piana na pysk wychodzi.Raiders dobrze pisal-jak chcecie byc spokojniejsi, to nie grajcie w GoW.Tyle.Nocka zarwana, ale wszystko zgodnie z planem poszlo.Teraz tylko wszystkie onyxy....
I tak Cie wyzerują.
Stary 25-03-2012, 12:44   #329
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Pewnie tak.
Stary 25-03-2012, 13:10   #330
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Kongraczylejszns. Kawał solidnej robótki. Ostatnio natknąłem się na kolesia z niebieską 98mką. Ten to dopiero musiał sobie posiedzieć.
Od września niewiele grałem w inne gry więc ten czerwony prestiż po prostu siłą rzeczy wpadł, ale niebieski już sobie podaruję. Jeszcze 24 Onyxy i gra idzie do lamusa bo zakładam, że achievementy z FoN wpadną znacznie szybciej.
Stary 25-03-2012, 18:57   #331
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Yap Zobacz post
Kongraczylejszns. Kawał solidnej robótki. Ostatnio natknąłem się na kolesia z niebieską 98mką. Ten to dopiero musiał sobie posiedzieć.
Od września niewiele grałem w inne gry więc ten czerwony prestiż po prostu siłą rzeczy wpadł, ale niebieski już sobie podaruję. Jeszcze 24 Onyxy i gra idzie do lamusa bo zakładam, że achievementy z FoN wpadną znacznie szybciej.
Tylko 24 onyxy, dobre.Ze chce Ci sie siedziec, nawet zostawianie konsoli na idle jest denerwujace.
Stary 25-03-2012, 20:14   #332
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Nie jest tak źle. Gearsy 3 naprawdę mi się podobają. Nie musi to być koniecznie sieczka on-line (choć tak jest najfajniej), ale palenie, cięcie i rozstrzeliwanie mięsa w żadnej innej grze tak mi nie odpowiada jak tutaj. Za jakiś czas mam nadzieję zapodać tutaj 2000 GS w Gears of War 3.
Stary 26-03-2012, 15:46   #333
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

osiągnięcie China Shop w Plants vs Zombies wersja na WP7, aczek troche wnerwiający, bo nigdy nie wiadomo na co sie natrafi w takiej wazie, a od 10 levelu pojawiają sie 2x boss na level wiec nie jest łatwo, zrobilem to chyba za jakimś 50-70 podejściem
Stary 26-03-2012, 16:43   #334
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Dobre. Pamietam jak biegałem za nim jeszcze za czasow PS2. A nie ma teraz takiej opcji,że jak gdzieś siedzi to widac błysk jego snajpy? Bo to własnie ułatwiało sprawe.
Ja go załatwiłem sposobem z datą w konsoli, oczywiście na PS2. Wystarczyło przestawić datę o ponad tydzień do przodu i po wczytaniu sejwa The End umierał ze starości. Ehh to były czasy, BTW ciekawe czy na PS3 i Xbox360 to zadziała (rzecz jasna przy odłączonym XBL). Jak możesz sprawdź to Snake'u.
Stary 26-03-2012, 17:49   #335
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Tak widać ten błysk ale przeważnie oznacza on, że nie tylko ty jego widzisz ale także i on Ciebie.

Cytat:
Napisał CruelCrewCut Zobacz post
Ja go załatwiłem sposobem z datą w konsoli, oczywiście na PS2. Wystarczyło przestawić datę o ponad tydzień do przodu i po wczytaniu sejwa The End umierał ze starości. Ehh to były czasy, BTW ciekawe czy na PS3 i Xbox360 to zadziała (rzecz jasna przy odłączonym XBL). Jak możesz sprawdź to Snake'u.
Jako, że mi HDD w PS3 niedawno jebnął i straciłem wszystkie zapisane gry to będę musiał jeszcze raz pokonać The End. Jak tylko uda mi się sprawdzić to dam znać
Stary 03-04-2012, 12:44   #336
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Grand Slam 100G w WRC 2 trzeba przejsć cały tryb kariery (wszystkie mistrzostwa) na 1 miejscu zajmuje to jakieś 20-26h na plus daje to iż można robić wszystko na easy i wtedy jedzie się z opaską na oczach i jesteś pierwszy ale z długością kariery przegieli, z tego co wiem to gry od tej firmy zawsze są tak bezsensownie długie
Stary 03-04-2012, 13:32   #337
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Jesteś dumny z tego, że przeszedłeś karierę na easy?
Stary 03-04-2012, 13:42   #338
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Jesteś dumny z tego, że przeszedłeś karierę na easy?
Weź poprawkę na to, że on nie jest normalny
Stary 03-04-2012, 17:35   #339
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

nie ale siedzieć przed monitorem te 20 godzin tylko poto żeby na końcu dostać aczera za 100g to chyba jest wyczyn
Stary 03-04-2012, 17:45   #340
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
to chyba jest wyczyn
Wyczynem jest chwalenie się tak bzdetnym gównem. Widać, że mało w arczerowej karierze doświadczyłeś, skoro duma Cię rozpiera po łyknięciu osiągnięcia wpadającego po 20h grania.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania