Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-06-2012, 12:30   #441
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Achievementy z których jesteście dumni

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Wróci Marcin zza wielkiej wody to porobi tu porządki. Chyba że wcześniej ubiegnie go Hosen, jak tylko wytrzeźwieje
przeczytalem właśnie co tu wypisują i tak mi się żal zrobiło, że nie mam siły na interwencje jakąkolwiek.
Stary 05-06-2012, 12:31   #442
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 

ee a czemu Jima nie ma na liderbordzie forumowym?
Stary 05-06-2012, 13:08   #443
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Malebolge PL Zobacz post
ee a czemu Jima nie ma na liderbordzie forumowym?
Bo grał bez sezon passa i sie liderboard zgliczowal
Stary 06-06-2012, 17:22   #444
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

A ja może wrócę do właściwego tematu.
Z ostatnich:
- Run the Gauntlet (40G) w Resident Evil 5 - he he, nic trudnego... tylko przejście Desperate Escape na poziomie Professional...
Gorzej, jeśli przechodzisz to samemu - wtedy wg. mnie jest się już czym pochwalić :-) Ostatnie sekundy w oczekwianiu na helikopter -> bezcenne
- True Blue (100G) w Need for Speed: Hot Pursuit - zdobycie złotej odznaki we wszystkich eventach jako gliniarz - Rapid Response's sucks!
- Club Race Victories (10G) w Test Drive: Unlimited - za wygranie 3 wyścigów międzyklubowych - ustawka, ale międzynarodowa, bo ze względu na problemy z NAT'em i połączeniem między graczami ciągle kogoś wywalało i z 4 wymaganych graczy było nas o wiele więcej ;-) No i nareszcie, po pół roku wpadł calaczek :-)

Completed retail: 43 Completed arcade: 18

Ostatnio edytowane przez Matik_MP : 06-06-2012 o 17:29
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2012, 03:06   #445
nagarot
Początkujący
nagarot Wkroczył na dobrą drogę

nagarot's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 44

Lista Osiągnięć
Donator o wielkim sercu Donator Złomiarz  
Liczba Osiągnięć: 14

To podobno temat o `aczkach` ale dawno mnie nie było więc....O Bogowie wczoraj(nie dzisiaj hm) o 2. nad ranem zrobiłem wszystkie Rangi S+ w Resident Evil ORC-Skill nie Gamescore
Stary 09-06-2012, 17:04   #446
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 

Deus Ex:
Foxiest of the Hounds : 100GS
(przejście całej gry bez włączania alarmu)
Pacifist : 100GS (bez zabicia, ale takiego na śmierć)
trochę się napociłem, ale z pacyfistą wkurzający był motyw z zapadającymi się w posadzkę przeciwnikami po takedownach... musiałem sporo lokacji dla świętego spokoju powtórzyć żeby nie żałować pod koniec. Foxiest dzięki przystosowaniu gry do skradania był w miarę łatwy do ogarnięcia, najtrudniejszy był ostatni poziom
jeszcze tylko missing link do kupienia i będzie calak

Ostatnio edytowane przez Malebolge PL : 09-06-2012 o 17:43
Malebolge PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2012, 10:56   #447
NML
Znajomy
NML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiek

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Reputacja: 353

WANTED » 20G w Gta 4 myśle żę najwięcej spalony nerwów oraz wiele śmiechu podczas mozolnego zaliczania Hagmann Noose. Ile to agentów sie tam spotkało , oj do dziś mordeczka mi się śmieje
NML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2012, 11:34   #448
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

"O" is for Overachiever (75G) w Blood Drive -I miejsce we wszystkich 107 eventach z Championshipa. Upierdliwe o tyle że jak w Sega Rally trzeba wygrać w 3-5 eventach pod rząd, przegrana to powtarzanie całej serii od początku a autka mają różne statystyki i nie nadają się do wszystkiego tak samo dobrze do tego skopana fizyka i kolizje.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-07-2012, 19:12   #449
plexius1
Nowy
plexius1 Wkroczył na dobrą drogę

plexius1's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Konsekwentny Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 5

Ja jestem dumny z wbicia calaka Red Dead Redemption, Call of Juarez BiB wbicie 1 000 000 pkt w multi bylo masakrą ( wtedy nie wiedziałem ze jest cos takiego jak Online Center i ustawki xD ) no i oczywiście Viva Piniata 50h było udręką
plexius1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2012, 07:07   #450
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 

Seriously...(50)- Chyba nikomu nie trza tłumaczyć ile mi to czasu i nerów mnie to kosztowało. Najlepsze w tym jest to ze jak juz dałem se spokój bo myślałem ze nie wpadnie, to po koło 12500 kilow wskoczylo jak grałem mecza najebany z kumplem na burgerow.

Ostatnio edytowane przez Rashid PL : 17-07-2012 o 14:35
Rashid PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2012, 07:42   #451
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Call of Duty 3: General (120G)
Receive 40000 total points in ranked matches. (Multiplayer)

Udało mi się zdobyć jedno z najgorszych osiągnięć online, jakie kiedykolwiek widziałem. Polegało ono na zdobyciu 40 tysięcy punktów w trybie sieciowym. Brzmi to wyjątkowo mało zachęcająco, kiedy tylko dowiemy się, że w trzeciej części Call of Duty zabicie wroga warte jest cały jeden punkt...

Ratunkiem, wymyślonym przez hamburgerowych wymiataczy, okazała się być metoda z rzucaniem flagą, polegająca na podzieleniu się na dwie grupy w proporcji zazwyczaj 1:3 (system wymaga minimum 8 graczy). W jednym z trybów gry na dwóch końcach map ustawione są dwie flagi, a cała filozofia polega na tym, iż jedna osoba z wrogiej drużyny podnosi flagę (za co dostaje każdorazowo punkt) i rzuca ją w stojącą obok grupkę przeciwników. Za "złapanie" flagi w zależności od jakości hosta (im gorszy, tym więcej punktów) otrzymuje się od jednego do nawet pięciu punktów. W 90% przypadków należy się jednak liczyć ze stałym przypływem jednego-dwóch punktów, co przy 20-minutowych meczach gwarantuje około 500-700 oczek.

Najgorsze było jednak nie samo boostowanie, tylko godziny, w jakich miały miejsce ustawki. Jako, że w Polsce znalezienie stałej, przynajmniej ośmioosobowej ekipy było wykluczone - jedynym słusznym wyjściem okazały się sesje z burgerami poprzez True Achievements. Najpopularniejszą godziną rozpoczynania się ustawek była 5:00 czasu polskiego, a do zaliczenia osiągnięcia potrzebowałem wstać/zarwać noc dobrych kilkanaście razy.

Do zdobycia 40 tysięcy punktów przyszło mi rozegrać 66 trwających równe 20 minut meczów, co daje łączny czas gry wynoszący 22 godziny.

Teraz przyjdzie pora na kampanię w Call of Duty 3, o której od niejednej osoby słyszałem, że jest cięższa nawet od tej w części drugiej...

Póki co - dobranoc

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 19-08-2012 o 16:06
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2012, 23:13   #452
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Max Payne 3
osiągnięcie The Shadows Rushed Me przejście gry na jednym życiu daje mocno w kość, ale moja strategia była taka żeby nauczyć sie mniej więcej poziomów, głównie skąd wybiegają przeciwnicy i w jakiej ilości i pruć w nich szczególnie w głowe, za jakimś 5 razem poszło
Stary 15-08-2012, 18:18   #453
Robotmen
Początkujący
Robotmen Wkroczył na dobrą drogę

Robotmen's Avatar

Miasto: Włocławek -.-
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Zapalczywy Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Weapon Crazy (150G) z RE Code Veronica X. Przejście gry w poniżej 4,5h, bez sejfów, bez sprejów i restartów. Dopuszczalny był tylko jeden zapis po walce z Tyrantem. Nie należało to do najtrudniejszych acziwów, ale jak podnosi GS :o

Robotmen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2012, 22:39   #454
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Bardzo trudnym osiągnięciem jest zdobycie 100 wins survival single, tag, w Doa4 tutaj lamuch nieznający systemu zginie marnie, a komp naprawdę jest chamski na wyższych poziomach, ( zresztą bardzo nieliczne grono osób na świecie posiada tego acza ) , ale zawsze warto sprawdzić swego manuala, powodzenia
Stary 12-12-2012, 00:08   #455
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Tower of Babble - kto robił, ten wie, kto nie robił, niech spróbuje. Zombie zrobione, teraz czekać DLC. Aaaa, wpadło jeszcze You Have No Power Over Me w tej samej rozgrywce; dziś na kompletnym luzaku roztrzaskaliśmy zombie, gdzie przy spinkach zawsze coś się działo.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2012, 08:54   #456
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Tower of Babble - kto robił, ten wie, kto nie robił, niech spróbuje. Zombie zrobione, teraz czekać DLC. Aaaa, wpadło jeszcze You Have No Power Over Me w tej samej rozgrywce; dziś na kompletnym luzaku roztrzaskaliśmy zombie, gdzie przy spinkach zawsze coś się działo.
Nie gratuluję, bo Damianek najpierw lud grający nagabuje do współpracy, smaka na grubego aczika robi, a potem plecami się odwraca i zdobycze z CCC zgarnia. Tak nie postępuje prawdziwy Polak!!!

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2012, 10:38   #457
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Jaskier, wiesz ile nam zeszło na zrobienie tego achiva? Myślę, że ponad 15 godzin prób i błedów, gdzie spora część poszła na zwyczajne zbieranie hajsu, a nie na zwykłe podejście do losowań i zrobienia achiva.
Gra nam się jednak ze sobą najlepiej, wjehu jeszcze był tą osobą, z którą się świetnie współpracowało, bo nie *********ał, był zawsze, można było na niego liczyć. Achiv jest przegięty, nie ma się co nastawiać na sukces, wczoraj graliśmy na takim luzie z podejściem 'zarobimy trochę kasy', że się nie mieści w głowie, iż tak gładko poszło.
Stary 12-12-2012, 10:49   #458
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Damiany takie są. Miły, pitu, pitu, przytula się na Fun Day i w ogóle, a potem obrzyn i kosa w plecy.

Stary 12-12-2012, 11:41   #459
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dlaczego wiedzialem, ze to Ty cos takiego napiszesz.
Stary 28-12-2012, 02:16   #460
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Łatwiznaaa, ja robiłem dzisiaj pierwsze podejście i wpadło...... dziękuje dobranoc

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania