Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-08-2016, 18:07   #3581
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Zapomniales wspomniec o czarownicy ktora zamienila sie w krolowa ze swiatyni ozyrysa i jej przydupasie co wygladal jak boss z miasta aztekow

Ten film byl spoko fo momentu jak wysiedli ze smiglowca, tam juz zaczyna sie szrot

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-08-2016, 00:12   #3582
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

to już podchodzi pod kategorię spoiler, ale w tym wypadku nie ma to jakiegoś znaczenia, bo fabuła zdecydowanie nie jest silnym punktem tego filmidła, właściwie nic nie jest
Stary 11-08-2016, 10:24   #3583
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

A tak pierdulenie. Byłem wczoraj i jestem bardzo zadowolony i chyba skocze raz jeszcze za tydzień. Wszystko zależy od tego jak sie podchodzi do tych filmów. Harley <3
Stary 12-08-2016, 12:54   #3584
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Zachwyty krolika skutecznie mnie odstraszają.

Jason Bourne - takie se, trylogia to mistrz, ale tutaj brak ikry. Szejki kamery nie znoszę, ale właśnie w filmach o Bournie się sprawdzała, w tej odsłonie jednak jest tego elementu zbyt wiele, czasem nie wiadomo co się dzieje na ekranie. Pacing jest ok, końcowe sceny, pościg - super, ale to po prostu jest tylko jakieś kolejne kino akcji do zapomnienia, gdzie o trylogii pamiętam po wielu latach. Bardzo średni średniak, a ten wątek fejsbukowo-applowy to głupotka straszna. Nie róbcie więcej Bourne'a, nie niszczcie dobrych wspomnień.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2016, 14:42   #3585
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Miasto: Poznań
Reputacja: 899

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Lubiany 4 The Players Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

Wczoraj byłem na zniesławionym Suicide Squad. No i powiem Wam, że film mi się podobał.
Poszedłem — z racji tego co można poczytać w internecie — z nastawieniem na największą kaszanę/gniot/dno, cokolwiek i zostałem zaskoczony. Mało tego, zaskoczony pozytywnie.

Podobała mi się postać Deadshota i Will Smith jest w tej roli super. Harley Quinn i Margot też super. Prawdę mówiąc, te dwie postaci + Amanda Waller obroniły film w jakimś tam stopniu.
Nie, nie jest to też poziom Marvela. Bardzo żałuję, że przed Sucide Squad nie zrobiiono filmów o Deadshot'cie, Harley Quinn czy Enchantress. Przez Origin pokazany w ten sposób jest niedosyt. Nie wiesz dlaczego Harley Quinn siedzi w pierdlu, co się z nią stało — tzn. wiesz, bo pokazują, ale krótko. Każdy Origin postaci to może 2-3 minuty.

No i Joker. Joker w tym filmie jest nijaki, do momentu pisania już o nim zapomniałem. Raczej wina kreacji bo Jared Leto zagrał poprawnie. Żadna scena z nim nie zapadła mi w pamięć. Jakoś mało szału/wariacji w nim było. Bałbym się gościa, ale nie z tych samych powodów co w The Dark Knight.

Oceny są narzucone tym co Marvel stworzył w swoim uniwersum, to jasne. DC przespało trochę moment. Chciałbym zobaczyć filmy o Jokerze, Harley Quinn, Deadshot'cie, Enchantress z jednym zastrzeżeniem — przed Suicide Squad, wtedy film byłby zacny. Teraz jest do ugryzienia. Niekoniecznie w kinie.

Scena po napisach końcowych? Meh.

Ostatnio edytowane przez Shtv : 25-08-2016 o 14:47
Shtv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2016, 23:42   #3586
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

też byłem wczoraj na legionie, film ratuje harley i w sumie tyle. Will Smith jak zwykle wskoczył w postać ojca roku, mało brakowało a przed ostatnim strzałem uroniłby łezkę... płaku płaku, taki on prawy, superzłoczyńca. Killer Crock -mistrz ciętego suchara, dobrze że żyje pod wodą, ma czym zapijać te swoje żarciki. Ogólnie cała ta banda jest nijaka, Joker jest gdzieś w tle, ich czarna superniania zachowuje się jak ze spotu kampanii politycznej, taka 'modern twarda babka', szkoda tylko ze postać płaska jak rozjechany karton.

Dlaczego poszedłem? a żeby pooglądać tyłek Harley na dużym ekranie.
Co mnie zaskoczyło na plus? soundtrack, mogliby wyciszyć aktorów, i byłby fajny 90minutowy teledysk
Stary 26-08-2016, 20:04   #3587
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

The Americans, sezon 3 - niech rekomendacją będzie fakt, że zamiast oglądać Stranger Things albo Mr Robot, to obejrzałem Amerykanów. Jeden z najlepszych serialów ever, a na pewno ostatniego 10-lecia. Stawiam obok BB, Vikings, The Shield, Fargo. Aktorskie mistrzostwo. Szkoda że nie zdobywa zasłużonej popularności, ale trudno, nie każdy musi mieć dobry gust.
Stary 01-09-2016, 01:51   #3588
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Stranger Things - nostalgia to słowo klucz przy omawianu tego serialu. Nostalgia to, nostalgia tamto. Dla dzieci VHS i lat 80-tych rzecz wydaje się wspaniała i obowiązkowa.
Dlaczego? To dziecinnie proste: nostalgia.

Nostalgia to źródło wszelkiego zła, karze nam wierzyć, że coś, co przeżyliśmy kiedyś, a odnosi się to zwłaszcza do dzieciństwa, jest najlepsze i najfajniesze. Dzięki nostalgii potrafimy utwierdzić się, że w przekonaniu, że NASZE wspomnienia, NASZE kulturowe rozwiązania, są tymi najciekawszymi. I jedynymi.Słusznymi. Pokolenie wychowane w latach 80-tych było pierwszym, które zaczęło wchodzić w erę netu, doświadczać nowej technologii, było też pierwszym, które obczajało social media. Jednak w tej całej odkrywczości się zatraciło, bo social media nie potrafią postawić nowej platformy dla starzejącego się pokolenia, przynajmniej dla piszącego nic takiego nie jest widoczne. Owszem, jest snapchat, ale korzystają z niego 20+ zazwyczaj, stare social media zostały w tyle, nie gwarantują przejścia w 2.0, o ile takie istnieje.

Co można zaradzić? Nostalgia.

Wrócić do czasów dzieciństwa, wszystko jedno jakich, byleby było chwytliwie, dzieciństwo się wspomina mile na ogół, chyba że gwałcił Was wujek, ale hej, cóż można zaradzić na wujka, hm?

ST zapowiada się na początku na kawał dobrej historii, ale wpada w szambo zużytych klisz. Jeśli już tak mamy żerować na ubiegłej czasach, to dlaczego nie robić efektów na miarę wspomnianej epoki. Zamiast tego dostajemy dysonas w postaci dobrze - z perspektywy 30-latka mieszkającego gdziekolwiek poza US, ale też w US - odzwierciedlonego życia małego miasteczka, a z drugiej strony bardzo marne efekty CGI. Pamiętacie The Thing? Najlepsze efekty praktyczne ever, bronią się teraz, po 30 latach od wypuszczenia filmu. Czy Stranger Things będzie broniło się tak samo? Yyyy, nie, będzie wywoływało salwy śmiechu.

Owszem, ST ma klimat starego Kinga, filmów jak Stay by Me, It, czy co tam sobie wymyślicie, ale wiele rozwiązań zachacza o plagiat po prostu. Pod koniec sezonu śmiałem się sam do siebie jak głupiutkie to jest. Nie sądzę, żeby takie było zamierzenie.

Serial jest ok, jest dobry, ale absolutnie nie zasługuje na obecną famé w sieci, jest korporacyjnym produktem skrojonym na miarę, niczym innym. Nostalgią po prostu. A nostalgia, jak się rzekło, jest złem największym.

Dzięki, czekam na hejt.

EDIT

Oczywista zapomniałem: obejrzyjcie Turbo Kid, tak się robi rzeczy nastawione na nostalgię, plus łączone to jest z uber przemocą z lat 90-tych. Bardzo fajna produkcja.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 02-09-2016 o 14:12
Stary 01-09-2016, 06:25   #3589
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

W tym nostalgicznym bełkocie, zapomniałeś Pan wspomnieć o tym że ST ma świetną ścieżkę dźwiękową. No chyba że ta też Ci Damianie nie przypadła do gustu, ale to można by już zrzucić na karb zwyrodnienia spowodowanego długoletnim giercowaniem. Pozdrawiam
Stary 02-09-2016, 14:21   #3590
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Gdzie napisałem, że mi nie przypadł serial do gustu? Proszę czytać ze zrozumieniem, cytując klasyka. Napisałem, że jest dobry, ale nic nowatorskiego nie oferuje. No może tłumaczenie nauczyciela o innych wymiarach na przykładzie akrobaty i mrówki jest jakieś nowe, ale to bardziej wariacja na temat, który już był wielokrotnie wałkowany.

Komar, jakby to wyszło w latach 80-tych, czy myslisz że zdobyłoby aż taką popularność, jaką się cieszy teraz? Niektóre rozwiązania fabularne wołają o pomstę, wszyscy ci naukowcy i żołnierze to jakieś drony, Breener jest wycięty z kartonu, brakuje tylko złowieszczego śmiechu. Serial ma o wiele większy potencjał, niż to zostało pokazane w tym sezonie, i mnie to wkurza, bo mogło być o wiele lepiej. Naprawdę, jak robimy retro, to efekty też by się przydało retro robić, a czasem to CGI wygląda biednie.

O muzyce po prostu zapomniałem, jest bardzo klimatyczna i się sprawdza.

Za stary jestem żeby przełykać wszystko co mi popkultura oferuje bez mrugnięcia okiem i krytycyzmu.
Stary 02-09-2016, 14:45   #3591
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Jest tylko jeden dobry gust we wszechświecie - gust Damiana.

Komar nie dyskutuj.

Ja byłem zachwycony serialem, ale po rozmowie z Damianem musiałem zmienić zdanie i ten serial jest tylko dobry ! EOT
Stary 02-09-2016, 14:56   #3592
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nikt nie zadał zasadniczego pytania: Damian, czy lepsze niż Gotham?!
Stary 02-09-2016, 15:31   #3593
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Damiano mnie się ST podobał i tyle. Żadne to dla mnie arcydzieło. O wiele lepszy był The Night Of z HBO.

Już nie dyskutuje
Stary 02-09-2016, 16:39   #3594
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Czy był lepszy? Jak dla mnie tak samo dobry, tylko zakończenie jakoś tak nie bardzo. Może za dużo się spodziewałem.
Stary 03-09-2016, 00:39   #3595
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nic nie jest lepsze od Gotham.

Oglądam teraz 2 sezon Mr Robot i niszczy mnie ten serial. Dawno mnie coś tak nie pierdolnęło i zmusiło do myślenia.

Marcin, The Wire też oglądam, wczoraj 3 odcinki łyknąłem, więc pomału idzie.
Stary 03-09-2016, 01:39   #3596
Rob1N
Stały bywalec
Rob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiek

Rob1N's Avatar

Reputacja: 359

Dla mnie ST jest spoko ale jak ktoś oglądał super 8 to nic nowego w tym serialu nie zobaczy. Btw narcos s2 wylądował
Stary 03-09-2016, 13:44   #3597
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

Damian jestem po 4 odc drugiego sezonu mr robota, nie masz wrażenia ze gdzieś ulecial klimat pierwszego sezonu?
Stary 04-09-2016, 01:32   #3598
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie, bo zmienił się po prostu sam klimat, nie sam serial. Neuroza sięga zenitu, nie wiadomo co jest prawdą, co wizją, Angela wchodzi w korpo nieosiągalne dla zwykłych śmiertelników. Przypomina m to połącznie najlepszych elementów z Kubricka i Lyncha, podlane sosem książkowym z Stephensona i Pynchona. Samemu trzeba rozwiązywać zagadkę.

No i prawda o ruchu życia, jako o spadaniu i próbowaniu naprawania błędów w trakcie, przygotowywaniu się na kolejny upadek. Nie to przestarzałe: podnoszę się żeby walczyć dalej. W sumie też nic nowego, bo 'kobiety rodzą z nogami rozkraczonymi nad grobem', ale bardziej logiczne, a nie nihilistyczne. Bardzo mnie to walneło, że jesteśmy w trakcie permanentengo upadku, ale że można nad nim panować.
Stary 24-09-2016, 00:24   #3599
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

zawsze wychodziłem z założenia że w Indyjskich produkcjach musi być roztańczona scena,czy to dramat ,komedia,czy horror.jakie było moje zdziwienie po zobaczeniu filmu Wazir,film wydawał się kalką nietykalnych,jednak porównanie jest błędne.film trzyma w napięciu do samego zakończenia,które mnie wyebało z kapci.polecam obejrzeć ,choć pewnie większość odrzuci Indyjskość produkcji.

film niestety tylko z napisami
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2016, 10:29   #3600
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Ostatnia produkcja Netflix + Marvel + ABC nie powala wręcz jest słaby, szkoda czasu. Jessica Jones było takie se ale i tak dużo lepsze.
O ten pan zrecenzował

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 04-10-2016 o 14:57
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania