Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-10-2016, 23:36   #3601
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Mr.Robot - drugi sezon mnie zniszczył i pozamiatał, jeśli dzie o seriale, to nic nie może się równać z tą produkcją, jeden z najoryginalniejszych ever. Trafia na moją top listę, zachwyty nie mają końca. Jedna rzecz mi się nie podobała, bo poszli na łatwiznę i deus ex machina, ale co tam, mają mnie. Oglądać, oglądać, oglądać.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-10-2016, 14:13   #3602
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ktoś był na Wołyniu i Ostatniej Rodzinie? Jak wrażenia? Na Wołyń bardzo czekam, Smarzowskiego styl uwielbiam, przypomina mi pisartwo Hłaski.
Stary 15-10-2016, 16:45   #3603
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Byłem w środę na Ostatniej Rodzinie. Nie śledziłem jakoś specjalnie historii Baginskich (wiedziałem, ze gość malował obrazy, a syn nadawał w Trójce), ale film zdobił na mnie ogromne wrażenie.

Mam wrażenie, ze każdy z nich miał coś z garem, ale z drugiej strony kto normalny maluje "takie" obrazy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 15-10-2016, 21:53   #3604
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Beksińskich!

Co ma wizja artystyczna do bycia 'normalnym', nie ma czegoś takiego jak wzorzec i wykładnik normalności, każdy ma coś z garem.

Tomka czytałem w Tylko Rocku lata temu, jego ostatni felieton to był list pożegnalny, od razu było widać, ale wiedzę miał ogromną. No i tłumaczył Pythonów jako pierwszy w PL
Stary 30-10-2016, 00:06   #3605
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

True Detective - kolejny zachwyt, serial który bardziej strukturą i przedstawioną historią przypomina film, tyle że bardzo długi, tak z 8 godzin.Postaci wykreowane przez Harrelsona i McConaughey to jedne z najlepszych postaci gliniarzy-partnerów, jakie dane mi było zobaczyć. Zwłaszcza postać Rusta mi przypadła do gustu, bo mówi rzeczy o których obecnie myślę: swiadomość jako wypadek natury, który nie powinien mieć miejsca, ludzie nie są stworzeni do życia ze sobą całe lata, robione jest to tylko dla dzieci, wolna wola to iluzja, jesteśmy mięsem myślącym, każdy uważa się za kogoś wyjątkowego i ważnego, gdzie jesteśmy niczym, no ogólnie nihilizm. Marty też daje radę z tym swoim zakłamaniem, ale też potrzebą posiadania jakiegoś kodu moralnego.

Wspaniałe, ale to naprawdę niesamowite zdjęcia, dialogi przewspaniałe, super oprawa muzyczna, nawet troszeczkę z Lovecrafta klimatu jest, bo jakiś kult i przedwieczni bogowie, i tajemnica w bogatej rodzinie. Czuć napięcie na każdym kroku, a zmienianie perspektyw czasowych tylko bardziej dodaje serialowi mocy.
Stary 30-10-2016, 00:48   #3606
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

lviz drugi sezon nadrobisz?
Stary 02-11-2016, 15:18   #3607
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał solidnys Zobacz post
lviz drugi sezon nadrobisz?

Slyszalem ze sporo slabszy, jesli to poziom gowna jak TWD to bankowo nie.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 02-11-2016, 17:03   #3608
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Na Twoim miejscu bym odpuścił.
Stary 02-11-2016, 17:13   #3609
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Pierwszy sezon był najlepszy i nic kompletnie nie będzie w stanie go przebić z jednego, prozaicznego powodu.

Cycki Alexandry Daddario.
Stary 02-11-2016, 18:46   #3610
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

snake zabiles moje argumenty,tyś wygroł z nami
Stary 02-11-2016, 18:52   #3611
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Doctor Strange - bez wątpienia jest to jeden z najlepszych filmów Marvela. Zaciekawił mnie na tyle, że zapomniałem o trzymanym w rękach popcornie Cumberbatch to strzał w dziesiątkę. Polecam.
Stary 02-11-2016, 21:11   #3612
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Film dobry, ale bez przesady.

Przegrywa z Civil War i Ant-Man.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 11-11-2016, 23:20   #3613
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

Na Netflix jest dostępny pierwszy sezon Gotham to sobie to w końcu obejrzałem.
Kompletnie nie rozumiem najeżdżania pewnych ludzi na ten serial bo jest naprawdę niezły.
Zdecydowanie lepiej mnie się to ogląda od TWD które już olałęm, a odkąd w Agentach Tarczy wprowadzili Ghost Ridera to zrobiło się to jakieś dziwne i choojowe.
Tak więc sobie siedzę i oglądam Gotham.

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2016, 01:26   #3614
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dr Strange - Marvel jak Marvel, nie jest to nic odkrywczego, ot kolejne origin story, villian bardzo słaby, ale nawet taki Ant-Man miał tu problemy, a to jeden z najlepszych filmów od M. od kilku lat. Walka z demonem to taki Dzień Świstaka, ale chodzi bardziej o wkurzenie wroga niż jakąś większą ideę. Efekty spoko, ale efekty mnie pierdolą, nie mam 15 lat żeby się spuszczać nad takimi drobiazgami. Dla mnie ok, o wiele lepsze niż ostatni Cap. Marvel movie, z jakimś tam twistem lekkim. No i jazdy narkotykowe a' la lata gdy Strange był tworzony, propsy za to; 2001:Odyssey samo się przywołuje.

Arrival - slow burner w stylu Contact z Foster, ale o WIELE lepszy. Nie ma nudy po prostu, gdzie Contact ledwo zmogłem. Jak chcecie standarowej historyjki o obcych porywających/pożerających nas, gwałcących nasze kobiety, robiących eksperymenty na nas, i wyżerających nasz kapuśniaczek, to źle trafiliście.

Mamy do czynienia z filmem bardzo dobrym, feministycznym w pierwotnym rozumieniu tego słowa, bez żadnych naleciałości politycznych. Maskulinistyczna wizja jest taka, że trza walczyć, nieważne po co, ważne że trza: zabijać, mordować, gwałcić, byle w ramach ideii i ustalonego status quo.

Feministyczna wizja jest taka: próbujmy nawiązać kontakt, próbujmy się porozumieć, mimo inności i postrzegania rzeczywistości czasu.

Film daje sporo do myślenia, stawiam go gdzieś obok Interstellar, oczywiście bez hiper efektów.Język jako zrozumienie świata? Pewnie! Język jako postrzeganie czasu? Wow, to ma sens.

Dla wszelkiego rodzaju królików to odradzam, ale jak chcecie rozkminę, to polecam.

Piszący nie wierzy w istnienie wolnej woli i dodatnie postrzeganie świata; nie wierzy również w porozumienie między jednostkami, a co dopiero rasami - jest tylko jedna ludzka rasa btw - bo sami siebie zrozumieć nie możemy, ale być może to dlatego, że nasz język wykreował się na funkcjach czysto przetrwalnikowych, a poznawcze doszły później. A być może dlatego, że jesteśmy idiotami. Piszący sam się do tej grupy zalicza.

Trailer Park Boys -
jakiś tam nowy sezon w Europie się dziejący. Nowa formuła, jest troszkę nowych żartów, nawet się uśmiałem raz czy dwa, nie jest źle, jest o wiele lepiej niż wcześniejsze sezony. Mogliby to skończyć.

American Psycho - trochę się zestarzał, ale pokazuje jak zjebanymi jednostkami możemy być.

My Left Foot - Day Lewis pokazuje klasę, bardzo ciężkie angielskie kino w najlepszej tardycji. Szczerze polecam.
Stary 23-12-2016, 22:42   #3615
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Co tu taka cisza ? Tylko P.Damian ogląda filmy ?
Jak tam Łobuzica 1 ?
Ja ze swojej strony mogę napisać że trzymają się faktów i wszyscy giną
Spoiler:
rozpierdol Vadera na końcu całkiem w pyte,tylko ciś mi w nim nie pasowało nie wiem albo dziwnie się poruszał kręcił tyłkiem jak panienka i czegoś jeszcze chyba brakowało w jego kostiumie a do tego jeszcze chyba jest za niski

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 24-12-2016 o 15:46
Stary 25-12-2016, 09:25   #3616
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Byłem w IMAX tydzień temu, ale nawet mi się pisać specjalnie nie chciało. Kilka dni później obejrzałem reckę od RLM, zgadzam się z chłopakami w 100%, więc zamiast czytać moje wypociny, to sobie obejrzyjcie.

Stary 30-12-2016, 23:03   #3617
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Deepwater Horizon co tu dużo pisać świetny film katastroficzny z genialną muzyką
Marky Mark jeszcze trochę musi nad sobą popracować nie to że bym coś do niego miał wręcz przeciwnie fajnie się go ogląda, ale John Malkovich kradnie każdą scenę mimo iż wiele ich nie ma.
Pasażerowie (?) qrwa Titanic, błękitna laguna w kosmosie chooj wie wynudziłem się jak mops. Jest to chyba rola życia Fishburne złote maliny wygrywa w przedbiegach zresztą całe dzieło to jedna wielka malina

Stary 05-01-2017, 22:08   #3618
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

w sumie juz dosc dawno, ale dawno mnie tu nie bylo

ostatnia rodzina
film o beksinskich - jesli ktos sie interesuje ta rodzina koniecznie, jesli nie to tez warto zobaczyc (: - ogrodnik i seweryn zajebiscie zagrali - i nie - ten film nie jest przerysowany, jest o zyciu po prostu;
dodatkowo bardzo dobrze dobrana sciezka dzwiekowa
9/10

swoja droga jutro assassin wchodzi do kina - jak ktos sie wybiera to niech da znac potem czy warto na to isc
Stary 06-01-2017, 18:37   #3619
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
w sumie juz dosc dawno, ale dawno mnie tu nie bylo

ostatnia rodzina
film o beksinskich - jesli ktos sie interesuje ta rodzina koniecznie, jesli nie to tez warto zobaczyc (: - ogrodnik i seweryn zajebiscie zagrali - i nie - ten film nie jest przerysowany, jest o zyciu po prostu;
dodatkowo bardzo dobrze dobrana sciezka dzwiekowa
9/10

swoja droga jutro assassin wchodzi do kina - jak ktos sie wybiera to niech da znac potem czy warto na to isc
Nie warto. Wskaż dobry film na podstawie gry.
Stary 06-01-2017, 19:52   #3620
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Silent Hill

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania