Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-12-2016, 19:25   #101
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: The Last Guardian

Marcin mozesz zwijac forum - ja i chrono sie w czyms kompletnie zgadzamy
Stary 02-01-2017, 23:06   #102
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Teraz za 159zł w większości sklepów.

Chyba warto
Stary 03-01-2017, 00:27   #103
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

tez tak myśle, ale muszę poczekać do wypłaty :P
Stary 27-02-2017, 16:43   #104
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Trzeba było coś wybrać na wypróbowanie napędu w slimce, więc Trico już do mnie leci. :P Mam nadzieję, że warto obczaić tego indyka :P, choć w poprzednie 'części' nie grałem (nie znalazłem czasu na Team Ico Collection z plusa...). Później pewnie i tak się wymieni na jakieś Uncharted 4... Akurat hype na Horizon minie i będzie można nabyć w godnej cenie.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2017, 16:46   #105
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Czekam na Twoja opinie.

Ja ino boje się tej kamery. No cóż, zobaczymy. Ja jednak jeszcze poczekam, bo Horizon, nieR i Samuraj nie dadzą mi spokoju
Stary 27-02-2017, 18:05   #106
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Czekam na Twoja opinie.

Ja ino boje się tej kamery. No cóż, zobaczymy. Ja jednak jeszcze poczekam, bo Horizon, nieR i Samuraj nie dadzą mi spokoju

Okej, coś tam skrobnę po weekendzie.

Stary 05-03-2017, 18:03   #107
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Udało się chwilę pograć (jakaś połowa za mną :P), zatem czas na pierwsze wrażenia. Przede wszystkim nie bardzo przeszkadzały mi rzeczy, na które psioczyli recenzenci - kamera i grafa. Może z raz Trico zasłonił mi cały ekran w niewłaściwym momencie, ale na ogół jest nie gorzej niż w innych produkcjach. Grafika natomiast bywa bardzo stylowa, oświetlenie pierwsza klasa, no ale oczywiście teksturki z poprzedniej generacji - ps3 dałoby sobie radę przy ponadprzeciętnej optymalizacji. Niestety takiej poskąpiono w tym przypadku i framerate czasem nie zachwyca. Gameplay po części unikatowy dzięki wprowadzeniu pierzastego towarzysza, ale już sekwencje bez jego udziału raczej nikogo nie zaskoczą. W rezultacie wyszedł nawet smaczny miks, rozgrywka jest dość intuicyjna, przynajmniej od momentu, gdy mamy większą kontrolę nad poczynaniami zwierzaka. Sam podopieczny (interpretacja tytułu może być zaskakująca...) to taki wyrośnięty kiciuś, jeżeli zamiast zmiany koloru oczu by naprzemiennie machał ogonem ze złości i mruczał mielibyśmy komplet analogii. Jeśli ktoś lubi ambitne gierki, to powinien sprawdzić, cena już teraz jest rozsądna, a na Wielkanoc pewnie będzie można dorwać cyfrę poniżej stówki.

Stary 09-03-2017, 20:55   #108
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Udało się chwilę pograć (jakaś połowa za mną :P), zatem czas na pierwsze wrażenia. Przede wszystkim nie bardzo przeszkadzały mi rzeczy, na które psioczyli recenzenci - kamera i grafa. Może z raz Trico zasłonił mi cały ekran w niewłaściwym momencie, ale na ogół jest nie gorzej niż w innych produkcjach. Grafika natomiast bywa bardzo stylowa, oświetlenie pierwsza klasa, no ale oczywiście teksturki z poprzedniej generacji - ps3 dałoby sobie radę przy ponadprzeciętnej optymalizacji. Niestety takiej poskąpiono w tym przypadku i framerate czasem nie zachwyca. Gameplay po części unikatowy dzięki wprowadzeniu pierzastego towarzysza, ale już sekwencje bez jego udziału raczej nikogo nie zaskoczą. W rezultacie wyszedł nawet smaczny miks, rozgrywka jest dość intuicyjna, przynajmniej od momentu, gdy mamy większą kontrolę nad poczynaniami zwierzaka. Sam podopieczny (interpretacja tytułu może być zaskakująca...) to taki wyrośnięty kiciuś, jeżeli zamiast zmiany koloru oczu by naprzemiennie machał ogonem ze złości i mruczał mielibyśmy komplet analogii. Jeśli ktoś lubi ambitne gierki, to powinien sprawdzić, cena już teraz jest rozsądna, a na Wielkanoc pewnie będzie można dorwać cyfrę poniżej stówki.
pamietam że kamere chyba troche usprawnili łatką, wiec może dlatego mniej cie irytowała hehehe
Stary 13-03-2017, 16:13   #109
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

'Trochę', to jednak dobre określenie. W drugiej połowie już tak fajnie nie było, do tego sporo dziwnych rozwiązań gameplayowych, więc można było się zagotować miejscami. :P Przypomniały mi się trójwymiarowe gierki z początku stulecia, w których nic nie było podane na tacy - ani to wada, ani zaleta. Czuć tutaj jednak magię, coś czego na Xboxie raczej się nie znajdzie, ale taki jest efekt wysyłania do piachu marek pokroju Fable. Ode mnie bardzo słaba ósemka.

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania