Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-02-2005, 11:47   #1
Variat!!
Nowy
Variat!! Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Variat!!
Domyślnie Szmieszne historje z waszymi grami i konsolami

Ja mialem kiedys pechowy dzien ale to juz za czasow PSX'a co nie ide do sklepu konsolowego wielkie zamieszanie praktycznie wszyscy ludzie kupują PSX'a a niektorzy juz gry no a ja ogladam wszystko kurde juz praktycznie zapasy plejsztejszyn giną no to ja biegne do domu bo od dawna zieralem kase na PSX'a no juz w chacie jestem kiedy musze zjesc obiad i pojsc do kolegi ktory mieszka daleko no to pojechalem autobusem szybko no i juz jestem na miejscu na szczescie mialem kase przy sobie ide do jego domu bo bylem z wazną rzeczą musialem mu oddac ksiazki ktore od niego pozyczylem no to mu oddalem i wziąlem od niego nr tel.Bo bedzie wtedy o duzo latwiej no szybko ide na przystanek autobusowy i czekam czekam czekam nic nie jedzie no to stoje z pol godziny kiedy nagle przyjechal autobus no to wsiadam i kurde jaki niefart nie mialem biletu powtornego i se mysle oh fuck co ja teraz zrobie ale fart byl taki ze nie bylo konduktora i nikt nie pytal mnie o bilety no juz jestem na miejscu odrazu biegene do tego sklepu i gowno wszystkie konsole byly sprzedane no i lipa koles powiedzial mi wtedy ze za 1 miech bedzie dostawa no to ja na kolejny miesiac przychodze i nie ma no trudno po jakis 2 miechach przychodze i czadzior jest konsola no i to byla moja smutna histroja !! :grin:
Stary 22-02-2005, 23:03   #2
whymaster
Nowy
whymaster Zobaczymy co z niego wyrośnie

Hahahah! Jakze smieszne było jak moja plejka odmówiła posłuszeństwa!! Hhahaha!! Wziąłem wraz z płytą w środku zacząłem w nią jebać itp. Hhahaha!! Jak się okazało, laser podpalił w paru miejscach płyte! 200 zł w plecy!! Hahaha!! Ale mi było do śmiechu !! Hahaha
whymaster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-02-2005, 13:42   #3
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

mi siadlo kilka laserow i brechtalem wiecej niz jak mi sie B3 zjechal
Gaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-02-2005, 15:30   #4
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Mam trzecią ps2 (poprzednie dwie siadły po roku i druga po półtora )

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-02-2005, 18:46   #5
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer

Proponuje zmiane nazwy tego działu na smutne historie. Też taką mialem na szczeście wszystko dobrze się skończyło. Pewnego razu za gorami i dolinami i innymi takimi śmieciuchami co by tylko miejsce w książkach zajmowały i wpieniały czytających yyy grałem sobie w tekkena3 no i mi sie ryska mała zrobiła jak.... no i gra przestała działać. Wziąłem więc posuwistym ruchem płyn do polerowania szkiełek od zegarków no i tym płyne ten no tak to robiłem ruchem obrotowym i udało sie działa do dziś a już chciałem wywalić gre za 99zł w platynie. A i jeszcze jedno, karta pamieci nie oryginalna mi sie zjarała taka wiecie co to miała 30 bloków full pełna i wtedy się śmiałem dopiero :x
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2005, 18:28   #6
Miud
Początkujący
Miud Zobaczymy co z niego wyrośnie

Teraz ja, teraz ja !
Kopalem row zeby zakopac swojego psa, mialem pol tora i sznur, 120cm wzrostu i 3 jablka, nagle mnie olsnilo i pobieglem na babci po troche likieru, babka to szczwany lis byl wiec musialem jej dosypac arszeniku do butli z azotem. Wracam do pracy, patrze a tam kot mojego sasiada zapina drugiego kota, pomyslalem ze tez bym tak se zrobil, zlapalem psa, sciagam spodnie a ta cholera sie budzi i mi odgryza pracie, wyciagnalem CKM'a z nogawki i zaczynan siac po ludziach na chodniku, amunicja mi sie skonczyla wiec schowalem sie w koszyku z warzywami mojej siostry, kiedy bylem w drodze do domu, potracila ja ciezarowka i polecialem razem z piruszka do rowu. Wyskoczylem z niego, otrzepalem sie, a tu ten cholerny piesiur zapier... z moim czlonkiem, zaczalem gonic bestie, juz mam go na lasso, rozgladam sie a tu ani psiura, ani mojego lassa. Powoli zmierzch zapadal wiec potracilem jeszcze jednago rowerzyste, dobiegam do mojego miejsca pracy, biore troche lisci z drzewa i w krzoki mnie wciaglelo, natura, ja lekkszy o 2 hamburgery i kurczaka spakowalem swoje rzeczy do plecaka i w koncu wracam do domu. Jestem na miejscu, rozebralem sie, wskakuje do lozka i czuje ze cos mnie zaczyla po odbycie smyrac, wpadlem w panike ale nie drgnalem ani troszeczke, zaczalem prosic "tato, nie teraz", zebralem sie na odwage, swiece swiatlo, odchylam lekko kołdre pod ktora sie schronilem, patrze a dam Dual Shock ! Se ciagne kabla, a tam konsola pod lozkiem lezy ^_^ biegne do taty podziekowac, niestety przerwalem mu rozmowe sluzbowa z jedna z moim kumplem z klasy, a ze ja z tata czesto rozmawiamy to wszedlem do zabawy. Od tamtej pory jak siadam na kiblu slychac tylko cichutki powiew powietrza i glosche "chlup". Na szczescie plejak jeszcze dziala i mam kupe smiechu.
Stary 25-02-2005, 22:50   #7
Bezel
Początkujący
Bezel Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 34

Cytat:
Napisał whymaster
w nią jebać
ojjoj
Stary 18-04-2005, 23:43   #8
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe

. Siedziałem sobie pewnego wrześniowego poranka w domu nudząc się okrutnie. Kolejny już raz odezwało się we mnie dziecko i kolejny już raz przeczesałem internet w poszukiwaniu czegokolwiek co ruszyłoby na moim komputerze. Zirytowany brakiem takowych ubrałem buty i poszedłem w do rynku. Mijając po drodze lombard zastawiłem swojego minidiska. Bogatszy o 400zł wszedłem raźnym krokiem do MediaMarktu i bez zbędnych ceregieli wziąłem pierwszy z góry karton PS2 w wersji z Singstarem :]
. Tego samego popołudnia próbowałem namówić Ojca na wycie do mikrofonu jedynego (Roy Orbison) znanego przez niego szlagieru w brytyjskim dialekcie. Nie przeszło. Po dwóch podejściach do Foo Fighters zbastowałem i zacząłem grać w dema.
. Tak, tak. Wiem, to nie było śmieszne. Spierdalać :]]
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-04-2005, 00:37   #9
Manhunt
Nowy
Manhunt Zobaczymy co z niego wyrośnie

Hmm a ja jak to ja,wkurviłem stuknołem ben freda i morde miał złamaną,kase opendzlowałem mu z portek i co i lipa,hu.ja kasy. Więc poszedłem do łysego żeby dał sztachnąc macha bo mnie ***** bolała ręka jak tego freda stuknołem,a ***** był kawał jełopa z niego.No nie ważne,po powrocie od łysego,poszedłem do tej dziwki Kasi,spytałem czy pójdzie ze mną na miasto ona się zgodziła.Wieć poszlimy w sina dal.Rozmowa sie tak kleiła że następnym naszym obiektrm był park i żłopienie razem nalewki albo wina juz tesz nie pamiętam,bo się ***** tak sprałem w tedy...No nie ważne,no więc wracając na miasto(ja ledwo trzeźwy) stały pały! :shock:
A ja ***** z tą zdzirą w dodatku be legitek-jak to nie letni, bez niczego,idziemy i czuć od nas na kilomter,a oni nic :grin:
No więc siadnelimy razem na ławce szedł jakiś dziadyga,niby nic,a jednak!
Staremu wypadło coś(albo już leżało :shock! obok pały jakieś 30 metrów i ludzi w hu.ja.
No więc ja go podnosze portwel zaglądam, a tam sporo kasy(chyba 1900zł),więc co?szybko drapaka z tą zdzirą w inne miejsce,oczywiście sobie zażyczyła nawet nie wiecie co!
Jakieś ciuchy i powiedziała, że możemy iść dzisiaj do niej-bo jej starych nie ma,no więc podrodze kupiłem 0.5L i kondonny w kiosku,bez problemów sie zerżnelimy i usnelimy.
No nic my spimy a tu jej starzy,ona zalana ja zalany,ona naga,ja nagi,ona nie wszkole,ja nie wszkole,ale godzina 21:00.Więc ja się chowałem...A ona szybko się przebrała i powiedziała z pokojuz że jadła kolacje, a teraz siedzi i czyta(jakoś tak).Więc nie wchodzili już do pokoju-jej starzy.Się szybko przebrałem i wioo do łazienki obok dżwi frontowych,ona razem ze mną,a potem zapukalismy razem w dżwi ona powiedziała, że odtwoży i otwarła ja zwiałem buzi na droge z kasą!A ona jak gdyby nic powiedziała że to domokrąszcy,na szczęście rodzice nic nie zajażyli,ba nawet jej niewidzieli że jest zalana.Więc poszła spać.Rano wszytko było okey,a ja już trzeźwy(prawie) poszedłem po ps2(tak za tą forse) i pod parasolki z kolegami. :P
Od tej pory się z Kasią duuużo więcej widywałem,miała mi to za złe,że przejebałem na konsole fore
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania