Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-02-2013, 15:33   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Kickstarter

Kickstarter stał się marką tak dużą w branży gier, że postanowiłem utworzyć temat dla projektów, które zdobyły Wasze zainteresowanie i aprobatę. Pewnie skończy się na tym, że będę sam spamował....Nie przedłużając: wpisujcie co Wam wpadło w oko, niekoniecznie muszą być gry; ostatnio spotkałem się z projektem budowy Gwiazdy Śmierci.

A bardziej serio: Dreamfall się pojawił, poprzednia część to jedna z fajniejszych przygodówek, w jakie grałem, mimo że to trochę jak granie w film było, zwłaszcza w końcówce. Czekam, chciałbym żeby wyszło na konsole też, ale na razie mowa o PC.

http://www.polygon.com/2013/2/8/3966...to-kickstarter
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2013, 16:08   #2
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie

Mi wpadła w oko ta żarówka Lifx, która sterujemy za pomocą smartfona. Jak dostajemy powiadomienie to żarówka miga. Pełna paleta barw i różne tryby. Fajny gadżet.
Z gier to ani nie interesuje mnie ta konsola za 99$ ani też te biedne gogle Oculus Rift.
Stary 08-02-2013, 18:20   #3
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904
Domyślnie Odp: Kickstarter

FTL: Faster Then Light, niestety nie zdążyłem i nie wsparłem, za to kupiłem zaraz jak wyszła.
Oraz Star Citizen, twórcy Freelancera i paru innych kosmicznych gier. Tym razem nie chciałem wydawać pełnej kwoty gry AAA na coś co wyjdzie za parę lat. Ale jestem pewien, że ją kupię gdy już wyjdzie.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2013, 19:08   #4
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

W koncu jest pierwszy prawdziwy gameplay z Wastelands 2! To jest projekt ktoremu chyba najbardziej przyklaskuje, na konsole pewnie nie wyjdzie nigdy, ale chociaz na PC.

http://www.gametrailers.com/videos/t...d-2-first-look
Stary 13-02-2013, 19:33   #5
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Nie jest to kickstarter, ale podobnie http://www.indiegogo.com/projects/326495/ Polacy również chcą stworzyć własną konsolę Potrzebują prawie 500 tys $ i raczej nie zbiorą sumy
Stary 09-03-2013, 15:25   #6
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Alfa Shadowruna została pokazana, wygląda ciekawie i oldskulowo, mam nadzieję, że projekt wypali i kiedyś się ukaże.

http://www.gametrailers.com/videos/4...y-presentation
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania