Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-07-2010, 08:49   #41
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i polecam

Też się wczoraj wybrałem, jak to miło pójść na premierę przy pustej sali prawie Świetny film, Nolan w formie. Fajne jest też to, że film nie wyjaśnia wszystkiego i można go sobie na różne sposoby interpretować.
Stary 01-08-2010, 00:59   #42
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Właśnie wróciłem z seansu Incepcji i nie powiem, film trzyma w napięciu, i czasami zmusza do intensywniejszego myślenia, ale.. nie jest to, to, czego się spodziewałem. Miałem nadzieję, że będzie to no.1 tego roku, a wyszedł tylko i aż, bardzo dobry film
Ale polecam jak najbardziej.
Stary 01-08-2010, 23:00   #43
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Swietny film.

Spoiler:
Jak uważacie na koniec to był sen czy nie?
Stary 02-08-2010, 15:03   #44
Infidel
Stały bywalec
Infidel Wkrótce będzie sławnyInfidel Wkrótce będzie sławny

Infidel's Avatar

Reputacja: 139

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Pozdrowienia z Paryza - jak ktos lubi rozpierdol wszystkiego dookola,to film wlasnie dla niego.

Lot nad kukulczym gniazdem - film jest juz mala legenda i nie wiem, jak to mozliwe,ze jeszcze go nie widzialem.
Stary 02-08-2010, 23:36   #45
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

O, tak. Pozdrowienia z Paryża gud szit A tak rly, to jak najbardziej polecam.
Stary 03-08-2010, 09:19   #46
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Swietny film.

Spoiler:
Jak uważacie na koniec to był sen czy nie?
Spoiler:
W sumie można się kłócić, bo z jednej strony mógł być to sen, bo wszystko wyglądało tak, jak w jego wspomnieniach, nawet był tak samo ubrany, a dzieci były w tym samym wieku, jak przed jego wyjazdem. A z drugiej strony mogło być to Limbo stworzone przez tego Azjatę ( nie pamiętam jego imienia ), bo w końcu sam spędził w nim ok. 50 lat i miał czas, żeby odpłacić się Cobbowi za wykonanie zadania, stwarzając mu takie Limbo, które nie będzie się różniło od snu/rzeczywistości. A zresztą sen to nie mógł być, bo jego Totem, pod koniec ostatniego ujęcia zaczął drgać, a jak mówili wcześniej, kiedy jest się w śnie, to on nie ma prawa się przewrócić, ani nawet przestać kręcić się w takim samym tempie
Stary 03-08-2010, 09:59   #47
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Otóż to

Drgał wiec wszystko jasne.
Stary 04-08-2010, 14:02   #48
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8790

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Coś dla fanów zombiaków, krew, sieczka i fajny klimacik, francuski La Horde z 2009 roku.
opis na Filmweb
Stary 07-08-2010, 16:27   #49
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Spoiler:
W sumie można się kłócić, bo z jednej strony mógł być to sen, bo wszystko wyglądało tak, jak w jego wspomnieniach, nawet był tak samo ubrany, a dzieci były w tym samym wieku, jak przed jego wyjazdem. A z drugiej strony mogło być to Limbo stworzone przez tego Azjatę ( nie pamiętam jego imienia ), bo w końcu sam spędził w nim ok. 50 lat i miał czas, żeby odpłacić się Cobbowi za wykonanie zadania, stwarzając mu takie Limbo, które nie będzie się różniło od snu/rzeczywistości. A zresztą sen to nie mógł być, bo jego Totem, pod koniec ostatniego ujęcia zaczął drgać, a jak mówili wcześniej, kiedy jest się w śnie, to on nie ma prawa się przewrócić, ani nawet przestać kręcić się w takim samym tempie
ja wczoraj bylem
podobalo mi sie
Spoiler:

zalezy jak bardzo sie wglebimy ;]
bo jesli wszystko zaczyna sie od mysli w glowie, to mozemy zalozyc, ze cala sytuacja w filmie byla snem - ale to juz filozofuje na sile

a co do koncowki, nie ma jednoznacznie powiedziane, ze sie totem przewrocil, wiec zalozenie, ze byl to sen czy nie, jest bledne

bo nie wiem czy pamietacie, ale ten totem cobb stworzyl dla swojej zony, zeby odrozniala rzeczywistosc w snie, byl to jej totem a nie jego

tak sobie gdybam ;]
Stary 08-08-2010, 21:32   #50
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

W końcu obejrzałem Hurt Locker. PO obejrzeniu filmu i oddaniu do wypożyczalni płyty DVD, doszedłem do wniosku, że sporo krytyków jka i kinomanów ma dziwne hobby polegające na chodzeniu w rejonach, gdzie odbywają się roboty na wysokościach, bez kasków ochronnych. potem jednemu i drugiemu pustak spadnie na głowę i później taki jeden z drugim pisze głupoty pokroju "to Avatarowi należał się Oscar a nie Lockerowi".
Film Bigelow jest nie tylko dobrym filmem, posiadający treść w przeciwieństwie do efekciarskiej wydmuszki Cameron'a, w dodatku (ponownie, w opozycji do "dzieła" Cameron'a) nie jest on a ni przez chwilę nudny, niemal cały czas trzyma w napięciu. CO więcej- nie jest to tez film robiony na potrzeby Cannes czy innego Berlina- festiwalu na potrzeby snobistycznej pseudo-elity, tylko jest to film dla normalnego Smith'a/Kowalskiego. Ba! Sporo przygód jakie ma główny bohater i jego kompani są dość nieprawdopodobne (ale nie az tak, żeby to raziło), ale przez to cały czas coś ciekawego w filmie się dzieje.
Na plus należy też zaznaczyć, że pomimo swojej niszowości film ten nie wpisuje się w zdawałoby się obowiązkowy wśród nie-mainstreamowych twórców, kult potępiania w czambuł wojny w Iraku. W filmie są oczywiście "źli" Amerykanie, ale przesłanie jest jasne- za tragiczne zgony w Iraku odpowiadają nie cofający się przed niczym miłośnicy Saddama, a amerykańscy żołnierze lepiej lub gorzej próbują wykonać swoja robotę.
Film też stanowi pewien przegląd (chyba prawie) wszystkich zagadnień dotyczących konfliktu Iraku, więc mamy tu i przyjazne Amerykanom irackie dzieci, dzieci nie przyjazne, fedainów walczących z ukrycia jak i tych w miarę otwartej walce, najemników etc.
Oscar zasłużony, a jak ktoś twierdzi, że widowiskowy ale autentycznie pusty w środku Awatar powinien dostać to niech wie, że jego (albo jej) opinia to raczej 10-cio latki przystoi.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2010, 22:44   #51
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

To zes wybral film.Akurat mialem 'przyjemnosc' obejrzec to cos kilka miesiecy temu na BD.Ogladalem z dwoma znajomymi, gusta mamy rozne, jeden lubi kino akcji, drugi rozne rzeczy, czasem bardziej wysmakowane.Zadnemu z nas Hurt Locker nie przypadl do gustu, film zjechalismy, stwierdzilismy ze jest nudny i kompletnie nie trzyma w napieciu;o prawdopodobienstwie psychologicznym postaci nawet nie wspomne.Lubie filmy wojenne, lubie w ogole taka tematyke w ujeciu bardziej klasycznym:ludzie sie strzelaja, zabijaja, krwawia i takie tam.Zeby nie bylo:nie uwazam 'Szeregowca Ryana' za najlepszy film wojenny, cenie sobie emocje u odgrywajacych zolnierzy aktorow, ukazanie ich relacji, wplyw wojny na ich psychike.Takim, genialnym miksem rozrywki z dawka zadumy, jest 'Cienka, czerwona linia'.Brak mi slow na jakis wiekszy opis, ale ten film zrobil kiedys na mnie ogromne wrazenie, tak samo zreszta jak ksiazki Jamesa Jonesa.Tak wlasnie powinno sie opowiadac o wojnie.Gdyby tak tylko ktos mial odwage i zrobil adaptacje 'Nagich i martwych' Mailera...Mozna pomarzyc.
Ja wiem, ze Irak to inna wojna, inaczej prowadzona, z zupelnie innymi ludzmi, wiec i z innej perspektywy nalezy ja pokazywac, ale nie pokazywac w sposob nudny;bo nuda to jedyne slowo na opis Hurt Locker.Z drugiej strony jak pokazac nude, atakujaca Amerykanow z kazdej strony, w jakis sensowny sposob?Bo ze nuda w wojsku, zwlaszcza takim wojsku, jest wszechobecna, to raczej naturalne.Ogolnie film uwazam za nudnyyyyyyyyy, ale crapem bym nie nazwal.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2010, 23:22   #52
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Rozumiem, że komuś się może ten film nie podobać, ale żeby nazywac go nudnym? nawet takie "adrenaline junkie" jak ja, który nie interesuje się filmami i grami pozbawionymi przemocy się na nim nie nudził.
Moim zdaniem Szeregowiec Ryan to JEST najlepszy film wojenny, ALE niekoniecznie najlepszy film o żołnierzach. "Cienka czerwona linia" mnie znudził niemiłosiernie, książka była lepsza, ale i tak to była najsłabsza część trylogii Jones'a.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 09-08-2010, 12:45   #53
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał Infidel Zobacz post
(...) Pozdrowienia z Paryza (...).
To jeden z najlepszych filmów jakie ostatnio widziałem. Travolta ma tam taką rolę że hej. Widok "trochę" spasionego Johna goniącego po dachach trochę mnie rozbawił ale dialogi i sceny walk mocno na plusie. Naprawdę świetny odmóżdżony film. Dawno takiego nie było.

Z tych co ostatnio trafiły do wypożyczalni:

Street Fighter - recenzent dałby pewnie 3/10 ale mnie się podobało, na pewno lepsze niż ten z JaWamDam'em i Minogue.

Zakazane Królestwo - świetny, Jackie jak za czasów Pijanego Mistrza.

Słyszeliście o Morganach? - fajna komedia do obejrzenia w niedzielę z dziewczyną - wczoraj oglądałem

Księga ocalenia - świetny, dobra rola Washington'a i jeszcze lepsza mojego ulubieńca Gary'ego Oldman'a.

Stare wygi - znowu Travolta - najfajniejsza komedia jaką ostatnio widziałem, mimo Williamsa którego z reguły nie trawię.

To skomplikowane - bardzo fajny, do obejrzenia nawet z rodzicami.

Alicja w Krainie Czarów - jak wyżej

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2010, 14:32   #54
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

The Wire - obejrzałem wszystkie 5 sezonów i to najlepszy serial jaki widziałem. Przede wszystkim realistyczny, poważny, a miejscami naprawdę zabawny. Niby sporo miejsca poświęcono działaniom policji, ale w rzeczywistości mamy pokazane funkcjonowanie dużego amerykańskiego miasta (tutaj Baltimore) - handlowanie drugami, policja, władza, szkolnictwo, kombinowanie przez Polaczków z portu.

Na deser scenka, dzięki której w ogóle poznałem ten serial. Prowadzący nam ją na zajęciach z kryminalistyki puścił.
Stary 09-08-2010, 14:48   #55
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Tak jak na FB- jestem na drugim sezonie i serial faktycznie jest ok, ale brakuje mu czegoś na miarę Lost czy Dextera. Może po wszystkich odcinkach będzie lepiej.

Pytanko: każdy sezon to oddzielne większe śledztwo, tak?

Jeszcze a propos humoru:
http://www.youtube.com/watch?v=DY67XaX6oM8

Ostatnio edytowane przez kubek : 09-08-2010 o 14:52
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2010, 14:53   #56
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Obejrzyj wszystkie 5, a potem komentuj
Stary 09-08-2010, 14:55   #57
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Leci to na jakimkolwiek kanale, jest płyta czy trzeba ściągać z różnych źródeł?
Stary 09-08-2010, 14:59   #58
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Kiedyś chyba na TVN była emisja, ale to już ze 3 lata temu...

Stary 09-08-2010, 21:38   #59
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Nie. Tylko dvd/nielegalne źródła.

Swoją drogą niezły paradoks- Marcin, po zajęciach z kryminalistyki, kupuje na torrencie 5 sezonów serialu
Stary 09-08-2010, 23:17   #60
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

The Fountain - na pewno nie jest to film dla każdego, w sumie tak, jak większość filmów Arfonoskyego. Pomysł na film świetny, tak, jak i jego wykonanie. Polecam.

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania