Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-09-2014, 13:07   #1
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie GT i nie tylko, czyli rzecz o portalach branżowych

trochę w ot pójdę...

@lvizzz
imho GT ma najlepsze czasy za sobą. niestety po przejęciu przez Defy Media, przestałem ich regularnie odwiedzać. nadal traktujesz ich jako wyrocznię ? mam wrażenie, że brak im jakościowych żurnalistów. ich nowe 'gwiazdy' z pajacem Bosmanem na czele nie mają dla mnie żadnego autorytetu.
Stary 14-09-2014, 13:20   #2
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Destiny

Nigdy ich nie traktowałem jako wyrocznię, skąd ten wniosek? To że wrzucałem masę linków od nich, o niczym nie świadczy

Po prostu bardzo tą stronę szanowałęm, mieli świetne dyskusje panelowe, dobre materiały, no i w sumie to była pierwsza strona o gamingu dla mnie, jak przyjechałem do UK: zobaczyłem trailer do Starcrafta 2, materiał do Mass Effect - ależ to było piękne, i ta muzyka - i co tam jeszcze.

Sporo nowych twarzy się pojawiło przez ostatnie 2 lata, Bosman zdominował wszystko, nie wiem dlaczego, bo koleś jest mało śmieszny. Czystki ostatnie również nie pomogły, wyleciało dużo starej gwardii -Daniel Kayser!!! - i naprawdę brakuje osobowości.

Można się było przyczepic do ich poprzedniego rednacza, Shane był czasem dyktatorem, ale przynajmniej miał coś do powiedzenia w takim Invisible Walls, i dyskusje tam naprawdę tętniły od energii. Teraz tego nie ma, ale to absolutnie nie ma. Sam nie wiem dlaczego ich jeszcze śledzę, czasu coraz mniej, pewnie przyzwyczajenie, jedyne godne uwagi programy od nich, to Let's go to the trailers i Trailer Academy, ale tego drugiego nie było od bardzo dawna.

Jest oczywiście Bonus Round z Keighley, który jest chyba najlepszym dziennikarzem w branży, ale on nie jest z teamu GT.

Koniec OT, chyba że stworzysz temat, to możemy podyskutować i powspominać, ja bardzo chętnie.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 14-09-2014 o 14:14
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-09-2014, 11:59   #3
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Domyślnie GT i nie tylko, czyli rzecz o portalach branżowych

jak możesz wrogu, to przenieś mój i lvizzza offtop tutaj.
Stary 15-09-2014, 12:26   #4
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: GT i nie tylko, czyli rzecz o portalach branżowych

O te dwa chodziło?
Stary 12-10-2014, 16:41   #5
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

I dyskusja umarła, myślałem, zim, że coś pociągniesz temat.
Stary 13-10-2014, 02:20   #6
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ja w sumie pociagne temat ale w troche innym kierunku.

ostatnio zaczalem znowu ogladac filmiki na yt od pewdiepie - jakos pare lat temu znalazlem goscia i ogladalem jak nagrywa amnesie itd. Robil swietne 'let's playe' i jakos tak nie bylem raczej fanem ogladania jak inni graja, a juz szczegolnie jak z gry-online.pl odszedl Gonciarz i wiekszosc robil Del ktorego do tego uwazam za straszna kaleke jesli o to chodzi, a nowi to raczej byl przecietny poziom. W ogole jak ogladalem komentarze polakow to nie znalazlem nic ciekawego, moze sie cos od tego zmienilo, nie wiem, ale jak zobaczylem typa ktory sie wczuwa i swoim denerwujacym glosem pierdoli jakiejs glupoty grajac w bf3 to jakos mnie to zniechecilo : P

Teraz czytam gdzies w necie ze pdp, czyli typek w moim wieku, ze szwecji, jest najpopularniejszym youtuberem na swiecie a jego filmiki maja wiecej wyswieten niz numery rihanny, to az mnie cos tknelo. Obejrzalem pare gameplayow, takich nowszych + to co on tam jeszcze robi i w sumie niewiele sie zmienilo. Tzn. to co dobre zostalo, dalej jest humor i gosc albo naprawde dobrze gra, albo po prostu dalej robi to jak lubi i nie szczedzi slow, nie ma cenzury, do tego kreci te filmy tasmowo bo co chwila wyskakuje cos nowego.
Przyznaje ze w jakis sposob podziwiam goscia, pewnie znajda sie tacy co beda bardziej merytorycznie opowiadac o tym co robia na ekranie, ale i tka wydaje mi sie to calkiem niesamowite ze koles grajacy w gierki dla dzieci w rozowych sluchawkach potrafil osiagnac cos takiego.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-10-2014, 08:50   #7
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
I dyskusja umarła, myślałem, zim, że coś pociągniesz temat.
aj, totalnie o tym temacie zapomniałem, a że nikt się tu nie odzywał, toteż nie widziałem go na liście tapatalka.

bardzo długo do GT się przekonywałem, a do pewnych dziennikarzy - np Keighley do dzisiaj nie mogę się przekonać. gość ma świetny warsztat dziennikarski i potrafi bardzo dobrze prowadzić rozmowy (szczególnie zabawne z Reggiem), ale za grosz w nim obiektywności, co kiedyś mu zostało niejednokrotnie wytknięte chociażby w przypadku Titanfall. w przypadku dziennikarza prowadzącego panele oczekuję podejścia do tematu na chłodno i jedynie mądrej moderacji rozmowy. czego on nie potrafi.

z kolei Danie Kayser na początku jak jeszcze oglądałem GTTV strasznie mnie irytował (ociekał zajebistością) i do tego prowadził imho mało interesujące wtrącenia ze strzelnicy z jakimiś naukowcami amerykańskimi etc. prawdziwego Kaysera odkryłem dopiero w EBC oraz prowadzącego live footage z E3. świetny dziennikarz z niego, z bardzo dobrym wyczuciem branży. tym bardziej mi szkoda zamknięcia podcastu, bo trio jakie tworzył z Tonym i Brentem było wybitnie oryginalne.

poza nimi był Ryan Stevens, którego bardzo ceniłem za doświadczenie i uniwersalność - bardzo dobre recki, świetne komentarze w IW. jedynie jako moderator IW się nie sprawdzał. jego wizja IW nie odpowiadała mi. co nie zmienia faktu, że to był gość, którego dobrze się słuchało.

Shane i Marcus to dla mnie duet, który w pojedynkę już nie był taki dobry. tzn Marcus, bo Shane po odejściu z GT przestał się aktywnie udzielać w mediach i nie mam jak go ocenić. we dwóch stworzyli najbardziej zajebisty video podcast, jaki miałem przyjemność w życiu oglądać. nie brakowało między nimi zgrzytów, co tylko dodawało ogromnego kopa tym nagraniom. a jednocześnie nie kradli show innym redaktorom, których zapraszali.

reszta to raczej anonimowi kolesie z jednostkami wybijającymi się ponad szarość. Justin vel koleś w kurtce mówił chyba z sensem, ale robił to tak cicho i niewyraźnie, że w sumie ciężko mi to ocenić. Blood jako etatowy ścigant miał wiele rzeczy mądrych i trafnych do opowiedzenia, ale patrzyć się na niego nie dało. btw czy on się w ogóle przebierał w inne ciuchy ?

niemniej jednak ta ekipa tworzyła jakość GT, któej teraz ewidentnie brakuje. aczkolwiek ostatnio obejrzałem parę editoriali prowadzonych przez ich nowego editor-in-chiefa, tj. dotychczasowego czytającego recenzje i powiem szczerze, że gosćjest bardzo dobry. i nie rozumiem, czemu tak rzadko wcześniej pojawiał się w chociażby w IW. w każdym razie pomimo rozpadu starego GT widzę potencjał drzemiący w mądrych materiałach, które prowadzi ich aktualny naczelny. kompletnie nie rozumiem Bosmana i jego humoru oraz wagerów z tym blondasem o psycho twarzy - jego sposób wpatrywania się w drugiego mówiącego człowieka jest autentycznie przerażający. kolejny fukcup to ten Mandatory Update. komu się takie rzeczy podobają ? strata czasu.

nie chcę jeszcze za bardzo komentować aktualnej młodzieży w GT, bo za mało ich widziałem w editorialach. do tego odniosę się może za parę-paręnaście tygodniu, jak co nieco się o nich dowiem przy okazji oglądania podcastów z nimi.

mam nadzieję, że uda Ci się złapać sens mojej wypowiedzi, bo godzina poranna i mogę mieć jeszcze pewne problemy z wysławianiem się, ale zostałem wywołany do tablicy i tym razem nie mogłem się wymigać lub też odłożyć na potem : ]
Stary 13-10-2014, 11:51   #8
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Niezly post, postaram sie odpisac cos wiecej po robocie.
Stary 14-10-2014, 00:40   #9
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Pewdiepie nigdy nie oglądałem, jakoś zawsze mnie omijało, co ten koleś ma do przekazania, ale chwała za taką popularność, musi trzaskać niezły hajs, jest opiniotwórczy, robi to, co lubi.

Ten blondas o psycho twarzy to Huber, czy masz na myśli Moore'a? Huber to chłopaczek często zakładający się z Bosmanem o jakieś pierdy, wybitnie nieudana postać w ekipie GT, bardzo specyficzny i nieprzyjemny sposób mówienia, irytuje samą swoją obecnością.

Wszystkich ze starej ekipy, których wymieniłeś, bardzo lubiłem, albo lubiłem. Wiadomo, Shane to była osobowość, zresztą wystarczy spojrzeć na ostatnie Bonus Round, gdzie siedzą z Marcusem, jak za starych czasów, Keighley wyluzowany i uśmiechnięty, no świetnie się ogląda, dawno nie było tak dobrego materiału na GT. Wydaje mi się, że Saterfield odszedł, bo był jakiś konflikt między nim, a 'głosem GT', który był też założycielem serwisu, a teraz robi za rednacza. Na pewno w jego autorskich programach się sprawdza, zwłaszcza Trailer Academy - dawno nie było - albo w Let's All Go To The Trailers, ale tam jest ta zakała Bosman, więc jakość spada a łeb.

Kayser to był świetny gość od początku, trochę więcej na GT przesiedziałem niż Ty, te jego strzelnice to późno się pojawiły; potrafił być taką miłą twarzą i hostem na duże imprezy, a równocześnie nerdem i zapalonym graczem, gdy udzielał się w EBC. Specyficzny humor, puns intended, taki chłop do rany przyłóż.

Geoff to mistrz prowadzenia dyskusji i moderacji, może faktycznie nie jest zbyt obiektywny, ale nigdy mi to nie przeszkadzało.

Stevensa, mimo słabej prezentacji wizualnej, lubiłem, zaczął zwłaszcza błyszczeć po odejściu Shane'a, dużo do powiedzenia, dobra dykcja, nie zacinał się, jak to teraz się zdarza tym młodziakom. Ogólnie stare IW to było mistrzostwo, z wypiekami się oglądało często, tak dobry to był materiał. Później już było tylko gorzej.

Marcus jeszcze miał nerdowy videocast o komiksach/książkach/serialach, całkiem niezłe to było, Santo się tam sprawdzał, no i ten typek, co nosił Google Glass, a którego wszyscy wyzywali, a wiedzę miał, tylko że w tych okularkach wyglądał jakby się chciał chwalić nie wiadomo czym. Niestety umrało, Marcus odszedł robić karierę na YT, średnio mu wyszło, a po ostatnich jego tłitach nie zapowiada się, żeby wrócił do postaci AG; czuć rozgoryczenie i niesmak tym, co się obecnie w światku growym dzieje, nie dziwię się, mam to samo.

Kto tam jeszcze...Bloodworth spoko, samochodówki to nie mój gatunek, ale typek się sprawdza; prezentacja wybitnie nerdowa, pewnie siedzi u mamy w piwnicy. Justin też był ok, za rzadko się pokazywał w IW.

Ze starej ekipy został Damiani, czyli japońszczyzna, też nie mój deseń, zresztą on ma taki bardzo 'misiowaty' sposób zachowania, zero ikry i jaja, ale mówi z sensem, ma swoje zdanie.

Editoriale, czy też Just Played, jak je nazwali teraz, to różnie, zależy kto gada, o jakiej gierce; sam lubię takie materiały, bo można na dany temat spojrzeć z innej perspektywy.

Zgadzam się, że Brandon Jones to najlepszy ich redaktor: świetna prezencja, dobry głos, mówi składnie i z sensem, ale z drugiej strony jara się Skylanders czy innym Lego z figurkami, czego za cholerę nie mogę skumać.

Młodzieży raczej źle wróżę, nie widzę poprawy, wręcz przeciwnie - zaczeli nagrywać programy gdzie grają w papierowe RPG. Poważnie?! Na takim portalu jak GT...O tempora...

Na razie tyle. Lubiłem ten portal, spędziłem na nim masę czasu, jeszcze zanim YT stał się taką potęgą, to oglądałem namiętnie materiał z ME, jakoś 20-minutowe video. Ale że nie miałem własnego sprzętu, to żyłem sobie bez netu - wiem, jak tak można - albo przynajmniej sporadycznie tylko korzystając, kupiłem laptopa i się zaczeła wtedy wkrętka w GT, ale mieli tyle dobrych programów, że nie miałem poczucia straty czasu przy ich oglądaniu czy słuchaniu - wczesne EBC - a teraz mam bardzo często.

Pachtera też nie ma; wiem, że wielu ludzi go nie lubiło, na Gafie były tematy do hejtowania tego, co wywróżył, ale przynajmniej był osobowością. Teraz w GT nie ma żadnej, chyba tylko Jones.

Kurczę, nawet taki Rohan Rivas był ok, mimo że koleś się zachwycał Codami.

Indie Game Manual też było dobre, w cholerę mieli tych programów i współpracy: mega 64, AVGN, show z Apicarym - niezły świr -albo ten odcinek IW na żywo, siedziałem do 3 nad ranem żeby obejrzeć.

http://www.gametrailers.com/full-epi...ls-episode-200

I ten ich zjebany player, nigdy tego nie naprawią.
Stary 14-10-2014, 00:48   #10
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

PewDiePie jest słaby według mnie, oglądałem jego najlepsze filmiki, ale typ w ogóle nie jest śmieszny, wolę KSI mimo, że robi filmiki głównie z FIFY, w którą nie gram.
Stary 14-10-2014, 08:49   #11
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

PiuDiPaja widziałem chyba tylko raz, jak przeczytałem na Polygon o jego zarobkach. ma swój styl i sposób prowadzenia. rozumiem to, że może się podobać. ale raczej też nie moja bajka.

@lvizzz
a widzisz - przypomniałeś mi o ludziach, o których już zdążyłem zapomnieć, a byli istotnymi postaciami. Damiani faktycznie fan japońszczyzny, dla mnie zakały gejmingu, ale zdecydowanie umiał swoje zdanie przekazać i zainteresować mnie nawet potencjalnie nieciekawymi tematami. dobrze się go słuchało, ale faktycznie to taki gość bez ikry. kolejny, o którym zapomniałem, a nie powinienem był, to Rohan - kolejny człowiek ze świetną wiedzą. nie przeszkadzało mi, że tak wielbił CODa. miał na to argumenty, ale też nie był zacietrzewiony i potrafił znaleźć plusy w innych pvp strzelankach. bardzo obiektywny jak na CODowca. człowiek z google glass też mnie irytował samą swoją obecnością. do tego miał nieznośną manierę mr. know-it-all. kto jeszcze. Pachter ? zabawny gość. imho był taka trochę maskotką GT. lubiłem te jego programy z przymrużeniem oka. AVGN to był mistrz. bardzo mi tego brakuje. Rolfe nagrywa coś jeszcze ? MEGA64 nigdy do mnie nie trafiło. ten show z Apicarym również. natomaist Ash, watcha playing? miał mega dobre epizody. nie wszystkie, ale niektóre były wybitne.

wracając do teraźniejszości - ten młody, o którym pisałem do Huber. gość mnie przerażą brakiem elokwencji i sposobem zachowania. nie powinni go w ogóle pokazywać w materiałach wideo. Moore wydaje mi się chyba najlepszą postacią z młodej ekipy GT. zresztą był dość częstym gościem w IW, kiedy Ryan to prowadził. chłopaczek może zrobić karierę w growym żurnaliźmie, czego mu życzę, bo się zdecydowanie wybija ponad przeciętność nowego narybka GT.

ciekaw jestem, czy faktycznie odejście Shane'a to efekt konfliktu. niewykluczone, że się nie lubili z Brandonem, bo faktycznie wybitnie rzadko pojawiał się w prowadzonych przez Shane'a podcastach.

Ostatnio edytowane przez zimzvm : 14-10-2014 o 08:56
zimzvm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-10-2014, 09:39   #12
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

AVGN oczywiście, że robi dalej, może te episody są mniej śmieszne, ale robi. No i swój film w końcu wydał, a to jest wielka rzecz. Obecnie leci nowe Monster Madness, czyli codziennie krótkie video. Sam nie wiem, jak koleś to ogarnia, tyle na głowie, dziecko mu się urodziło, ale daje radę.
Stary 14-10-2014, 10:57   #13
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

oo podeślij jakieś linki do AVGN. a film jak się nazywa ? gdzie można obejrzeć ?
Stary 14-10-2014, 11:17   #14
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Byl wyswietlany w kilku kinach w US, jest jako VoD, sa nawet polskie napisy.

Najlepiej go sledzic na FB, twitter, dac suba na YT, bedziesz na biezaco, oczywiscie mozesz po prostu wchodzic na strone cinnemassacre, tam jest wszystko.
Stary 14-10-2014, 11:19   #15
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

no tak - cinemassacre. kompletnie o tym zapomniałem. dzięki.
Stary 14-10-2014, 13:07   #16
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

poszukalem pare artykulow na temat zarobkow pewdiepie'a, w sumie niezle 4mln dolarow rocznie. komentarze byly calkiem zabawne, musze uzyc zwrotu ktorego nienawidze 'bol dupy' ze przeciez to wcale nie takie dobre, ze jestem za madry na to, ze w polsce lepiej, ja jebe :x
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-10-2014, 13:36   #17
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

przejdę na chwilę do Polygon - ostatnio uruchomili ciekawy podcast zwany Quality Control. są to kilkunastominutowe wywiady z autorami recenzji, którzy motywują swoją ocenę poszerzając informacje przekazane w recenzji. świetny pomysł imho, a pierwsze wywiady to tylko potwierdzają.
Stary 23-10-2014, 14:40   #18
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Z youtube'owych osobistości, które drążą w temacie gier oglądam tylko TotalBiscuit. Gość ma dobre materiały, mówi do rzeczy i bardzo sensownie, żadnych tam śmiechów i hihów jak PewdiePie czy inni pseudo komicy. Niestety zajmuje się głównie grami na PC, ewentualnie recenzuje tytuły multiplatformowe. Bardzo podobają mi się też jego klipy na temat problemów i skandali w branży, zawsze podchodzi do nich w rzetelny sposób.

Na przykład tu:

Oprócz niego obejrzałem kilka recenzji Previously Recorded, ludzi którzy pracują z RedLetterMedia.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2014, 09:03   #19
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Najlepiej go sledzic na FB, twitter, dac suba na YT, bedziesz na biezaco, oczywiscie mozesz po prostu wchodzic na strone cinnemassacre, tam jest wszystko.
kanał na yt to skarbnica znakomitych filmów. dzięki wielkie za ten pro tip !

w ogóle od momentu naszej krótkiej wymiany poglądów na temat starego GT, wróciłem do dość regularnego (co 2-3 dni) zaglądania do nich. obejrzałem parę editoriali prowadzonych przez Brandona i powiem szczerze, że nie jest tak źle, jak mi się wcześniej wydawało. na szczęście rzadko trafiałem na Bosmana i Hubera. natomiast naprawdę ciekawe i sensowne opinie wydają Ben Moore i Andrea Rene. Damiani nawet raz się pojawił, ale był jeszcze bardziej zblazowany niż wcześniej. generalnie jest ok. GT może i utraciło charyzmę poprzedniej ekipy, ale nadal dobrze się ich ogląda. ogromna w tym zasługa Brandona, co jasne.
Stary 06-11-2014, 11:00   #20
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

A ja znowu przestalem ogladac GT calkowicie, czasem wejde zeby obczaic recke albo jakies Top 10 - kiedys dobre mieli. No i jak sie pojawi Trailer Academy, to tez sprawdze, cala reszta mnie nie interesuje specjalnie, ale spowodowane to jest moim wyjsciem z gierek. Branza sie interesuje, bo jest jedyna w swoim rodzaju, ale nie gram. Komiksy wygraly calkowicie, zreszta to jest bardzo dobra inwestycja zyciowa wiec lacze przyjemne z pozytecznym, w przeciwienstwie do gierek.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania