Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

PlayStation 2 Peesdwójkowe gry i akcesoria bez tajemnic.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-04-2005, 22:44   #1
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie Midnight Club 3: DUB Edition - Fiat 126p vs. reszta świata

. Jeśli ktoś się zastanawia nad importem, to nie powinien. Włączyłem grę po przyjściu z pracy (14:00) i dopiero teraz odłożyłem pada (21:30). Rzadko która gra mnie tak potrafi wciągnąć. A o samej grze za wiele napisać nie można bo już ign całkiem zgrabnie to wszystko naświetlił. Może jak ostygnę, to jakoś się da coś napisać :]
. Ah, robili to chłopcy z Rockstara i głos hiszpanowi - garażmajstrowi podkłada nie kto inny jak sam Cesar Vielapande z San Andreas. Puta madre pendejo, puta madre.

. Cóż, po krótkiej przerwie na posiłek nieopacznie dałem się skusić na jeszcze jeden wyścig (22:00) i zapauzowałem dopiero teraz (00:30) żeby Wam o czymś napisać :]
. Pamiętacie, w MC2 zdobywało się z czasem pewne umiejętności. Jazda na dwóch tylko kołach czy możliwość sterowania pojazdem w powietrzu. Teraz umiejętności znane z MC2 mamy od początku i niewiele się zmieniły. Nowe mamy zaś 3.
. Pierwszą sztuczką jest chwilowa niezniszczalność. Kiedy już ją nabędziemy wygrywając odpowiedni wyścig, każda prowadzony przez nas sedan czy minivan będzie mógł po naładowaniu boostera pędzić przez miasto nie zwarzając na odskakujące od niego przy zderzeniu - niczym papierowe pudełka - pojazdy.
. Drugą - przypisaną tylko amerykańskim `70 i motocyklom (tak tak :] nimi tez pojeździmy) jest syrena która zmiata wszystko, co jedzie przed nami. Naprawdę, takiego efektu nie widziałem w żadnym Hack&Slashu. Dusimy L3 i pięknie zrobiona fala powietrza rozchodząca się łukiem przed naszą maską odpycha na boki wszystko co przed nami. Naprawdę, bardzo sugestywnie zrobione. Cięzkie autokary odsuwane są nieznacznie ale leciusieńskie motocykle niemal zwiewane są poza planszę.
. Najlepsze zostawiłem na koniec. Wszystkie sportowe cacka które pędzą przez miasto jak oszalałe mogą skorzystać z... martix time'u! Takie cholernie fajne zwonienie czasu kiedy możemy z chirurgiczną niemal precyzją wykonać wszystkie manewry. Nawet nie wyobrażacie sobie jaką frajdę daje i satysfakcję gdy wpadacie na zatłoczone skrzyżowanie gdzie na domiar złego właśnie wpieprzył się ambulans na sygnale. Już prawie wbiliście się w tył hamującego autokaru przed Wami ale nacisnąwszy w porę L3 czas płynnie zwalnia a Wy zdążacie szybko postawić auto na dwa lewe koła i przeciskacie się sypiąc iskrami między autokarem a ambulansem. Następnie zaciągacie ręczny i w pięknym poślizgu mijacie jednego wartburga, gaz do oporu i prostując auto wymijacie drugiego. Teraz jeszcze tylko nakierować się na przewróconą stertę czegoś tworzącą rampę i akurawt w chwili gdy martix time się kończy a świat zaczyna przyspieszać znów do swojej niesamowitej dynamiczności zostajecie wystrzelenie w powietrze gdzie przelatując nad tramwajem okręcacie ładnie auto by równo spadłszy na jezdnię pomknąć ku mecie zostawiając zdziwionego swoim elektronicznym zmysłem komputera w karambolu :]
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-04-2005, 22:58   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Z zapowiedzi wynikalo, ze szykuje sie porzadna gra. Po twoich wrazeniach widac, ze developer nie dal ciala. Warto wspomniec, ze MC3 ma tryb online
Stary 13-04-2005, 23:33   #3
InSiDe
Banned

. Którego niestety nie sprawdzę (NTSC) ale pewnie dzieje się, oj dzieje...
Stary 15-04-2005, 11:02   #4
Diabeu
Nowy
Diabeu Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Diabeu

tu nie było miejsca na wątpliwość, DUB to 20 kilowy młot co wali po łbie a ty się zataczasz, 2 zakatowałem na śmierć (płytę, dosłownie zaruchana hehehehe) ten mam zamówiony a po tym co widzialem u funfla co podobnie jak ty tnie na ntsc to tylko idę dobudować pięterko do kapliczki R* - innego wyjścia ja nie widzę
Stary 15-04-2005, 15:23   #5
InSiDe
Banned

. Ano, R* się wybiło. Nie ma co.

[size=9px][ Dodano: 16-04-2005, 14:40 ][/size]
. I znów mnie wbiło w łóżko :] Jak może wiecie, auta są podzielone w tej grze na klasy. Od D do A. Udało mi się odblokować drugie (z trzech) miasto i możliwość upgradeowania części do aut klasy C. Raźno więc idę wybrzydzać do sklepu. To za brzydkie (Toyota jakaś), to za wolne (chopper) a to, oooo. Coś dla mnie. Lotus Elise.
. Zgrabny, dobrze się trzyma nawierzchni. Szubciutko upgrade i ruszamy w pierwszwy bój. Łup! Wyścig w nocy, wąskimi i dość zatłoczonymi uliczkami a pędzę tak, że ledwo widzę, co się w okół mnie dzieje. Pierwsze 5 prób pokonania trasy kończy się na ścianach i słupach a przeciwnicy gnają daleko - restart wyściugu.
. W reszcie, za 8-10 razem udaje mi się dojechac pierwszym. Włączam replay i kopara leży na podłodze. Dopiero teraz widzę, jakie w tej grze jest wspaniale oddane wrażenie pędu. Nawet bez nitro auta grzeją jak szalone a ja się zastanawiam, jak do ____ ____ wyrobiłem na tym zakręcie i jak udało mi się wyminąć dwa auta w tunelu. Nawet ich nie zauważyłem jadąć. Mignęły mi tylko dwie pary lampek które odruchowo wyminąłem slalomem.
. Dodajcie do tego niesamowite akcje w powietrzu gdzie kamera sama zwalnia i szaleńcze zabawy ze slowmotnion by wykonać piękny zakręt i wyminąć tramwaj.
. A 'propos tramwajów. W tym samym wyścigu jedno z podejść zakończyło się na drzwiach wejściochy do kościoła. Jadący obok mnie i wysuwający się na prowadzenie przeciwnik zbyt ostro wziął zakręt i dosłownie tuż przed moją maską zmiótł go z trasy przejeżdzający tramwaj :]]] Tak się uśmiałem, że sam się wpakowałem we wspomnianą kapliczkę.
. Aż się nie mogę doczekać, co się będzie działo z autami kat. A. Już tego lotusa się czasami ciężko prowadzi i slowmotion przychodzi na ratunek. Co się będzie działo :]]]
Stary 16-06-2005, 16:31   #6
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

qrde duzy minus, ze z dysku mi muzyka nie pojdzie, ale juz niedlugo zagram
Gaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2005, 20:46   #7
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Ja dlatego zrezygnowałem z gry z HDD :P Fajny OST - w tym jedna piosenka Jimmy Eat World'a (piosenka tego zespołu była w B3)

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2005, 20:50   #8
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

a jaka konkretnie?
Gaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2005, 20:52   #9
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

jak mi się przypomni to CI powiem :P A na serio to dużo jest fajnych rockowych piosenek (reszta to techno,dance i kiepski hh).

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2005, 13:18   #10
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Od wczoraj mam MC3: DE kupilem nowego po okazyjnej cenie 69.90 tylko dlatgo ze instrukcja i pudelko bylo zalane wodą musialem troszke oprzeczyscic plytke i smiga gra jest extra !!!!!!!!! iedlugo sprawdze on line i mzoe sie pokusze na jakas recenzje :P chociaz w zyciu czegso takiego nie pisalem :P

No wiec tak, sprawdzilem tryb online. Pierwsze wrażenie ?? SŁABO, bo ktos juz zajął mojego nicka :/ Musialem wymyslec innego i podac inne hasło, nie wiem czemu tak jest, ta gra ma jakies problemy. W końcu wymyśliłem jakiegoś durnego nicka, podałem jakies durne hasło i wszedłem do lobby. Patrze 3 gry :/ Myśle sobie ze to rpzez te godzinę (13.00) w dzien nikt nie siedzi pewno wieczorem bedzie fajniej. Wlazlem do jakiejs gry i dupa cos sie nie udalo, do nastepnej, to host mi pisze ze nie moze zaczac gry :/ No to moze ja postawie grę, wszystko wybralem na Random i czekam, czekam, czekam... zmeinilem kanał na dwójkę bo leciał jakiś TV shop, pogladalem sobie i spowrotem na AV i nadal nikogo nie ma, no to dalej na TVP 2, zmeinam spowrotem patrze ktos jest, jzu mu chce napisac "hi" a ten wychodzi. Dlugo sie nie zastanawiajac wyszedlem równierz. Po godzinie wpadl moj kumpel z moim GaCkiem. Odpalilem tryb multiplayer a splicie i powiem wam, ze ZAJEBIOZA !! Rozne tryby, wyscigi normalne i z punktami za omijanie wozow cywilnych, ale najlepszy byl Capture The Flag. Mamy kilku zawodnikow i musmiy dojechac do flagi, zabrac ja i odwiezc we wskazane miejsce, kazdy liczy na siebie.
Najwfajniejsze jednak z tego wszystkiego jest to, ze sa Power upy m. in. Nitro, lub bardzo fajne Odwrotne sterowani, ktore zamienia przeciwnikowi sterowanie, Lód, ktry zamienia samochod pzeciwnika w Kostke lodu :P ofkoz musmy takie cos najpeir zebrac a potem walnac tym w goscia, w trybie oflinie nie ma czegos takiego, ale tutaj zaczyna sie zabawa, nawet na splicie :!:

To chyba tyle, jak na razie, jak cos jeszcze bedzie to napisze

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2007, 18:06   #11
Sponsor
Początkujący
Sponsor Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Sponsor

Gra ktos jeszcze w ta gre? ostatnio plyta znow zaczela mi dzialac i zagrabym online.
Sponsor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2007, 18:11   #12
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Hoho, panie biorąc po uwage ze odkopałeś temat z 2005 roku to szczerze powątpiewam w to.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2007, 18:22   #13
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

ja o nadal mam na polce jak na PS3 działa to zobaczym, ale najwczesniej w niedziele :d

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania