Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-12-2015, 22:24   #1761
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: Co nas wkurza ? Żale.

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
W nowym daszu jak na razie pokazuje wszystko, nawet jakieś bety czy inne dziadostwa. Trzeba czekać albo przypominać się na http://xbox.uservoice.com/
oby nie za długo/ dzięki za linka
Stary 08-12-2015, 21:46   #1762
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

kooooorwa ja pieyrdole Pierwszy raz w życiu od roku 2008 (wtedy zacząłem przygode z xboxem) zepsuł mi się sprzęt od xboxa, padło na stereo headset, upadł niefortunnie i sie połamał uchwyt od słuchawki że nawet skleić się nie da A tak dbam o dzieci M$
Stary 09-12-2015, 20:50   #1763
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

upadl znaczy nie sie SAMO popsulo tylko TY popsules
Stary 09-12-2015, 21:44   #1764
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
upadl znaczy nie sie SAMO popsulo tylko TY popsules
celowo o ziemie nim nie rzuciłem
Stary 09-12-2015, 22:49   #1765
mluc83
Stały bywalec
mluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiek

mluc83's Avatar

Miasto: Polkowice
Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Wyginam śmiało ciało Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał typfon Zobacz post
do środy nie jem nic ciepłego bo mi kuchenka się popsuła ... to już ponad tydzień
dobij sromotniej np. w zamrażalce gołąbki od babci czy coś w ten deseń:P
Stary 10-12-2015, 19:32   #1766
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
celowo o ziemie nim nie rzuciłem
no moj pare razy juz polecial,,,kiedys polecial na tyle, ze przestal dzialac
tzn ogolnie dziala - nie dziala tylko patrzenie gora/dol
zmiana tego gowna co tym steruje nie pomogla
Stary 11-12-2015, 08:18   #1767
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 

poranny "dzwon" z TIRem. I w tym momencie dowiedziałem się że samopoziomujący się ksenon kosztuje ponad 2500zł
Stary 12-12-2015, 12:41   #1768
ckast
Wariat

Cytat:
Napisał lokiGEO Zobacz post
poranny "dzwon" z TIRem. I w tym momencie dowiedziałem się że samopoziomujący się ksenon kosztuje ponad 2500zł
Za tą kase kup nową konsole i 10 gier
Stary 12-12-2015, 15:22   #1769
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

,,poranny "dzwon" z TIRem. I w tym momencie dowiedziałem się że samopoziomujący się ksenon kosztuje ponad 2500zł ''

no chyba dzwoneczek jakby był dzwon z tirem to ksennon byłby najmniejszym zmartwieniem.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2015, 08:40   #1770
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Jak mnie zaczynają irytować takie sytuacje, że człowiek ustawia się na dany dzień i h, no i drugiej strony lub stron brak, no bo po co napisać wiadomość itd... Ja natomiast wiem, że jak mnie nie będzie czy coś, to z łaskawości poinformuje itd. Tyle dobrego, że miałem osoby w znajomych, żeby w razie czego porobić zaległe rzeczy z braku osób.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2015, 09:36   #1771
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
,,poranny "dzwon" z TIRem. I w tym momencie dowiedziałem się że samopoziomujący się ksenon kosztuje ponad 2500zł ''

no chyba dzwoneczek jakby był dzwon z tirem to ksennon byłby najmniejszym zmartwieniem.
Łączny koszt naprawy łącznie z malowaniem 5 elementów to około 17 500 zł (nawet spryskiwacze reflektorów są po 1500zł, ale rzeczoznawca uznał, że samochód jeszcze da się naprawić poniewaz nie jest zniszczony w 75% i nie ma ważnych elementów konstrukcji) - czekam jeszcze na wypłatę odszkodowania z PZU, mają na to 30 dni

Ostatnio edytowane przez lokiGEO : 14-12-2015 o 09:39
lokiGEO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2015, 15:57   #1772
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Jak mnie zaczynają irytować takie sytuacje, że człowiek ustawia się na dany dzień i h, no i drugiej strony lub stron brak, no bo po co napisać wiadomość itd... Ja natomiast wiem, że jak mnie nie będzie czy coś, to z łaskawości poinformuje itd. Tyle dobrego, że miałem osoby w znajomych, żeby w razie czego porobić zaległe rzeczy z braku osób.
zacne żale jest takie okienko Unfriended

lokiGEO - użeranie z ubezpieczeniami to jest coś co tygryski lubią najbardziej ,jak im się płaci to jest git ale jak mają ci coś dać to dramat i odwracanie kota ogonem.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2015, 17:35   #1773
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

znajomki sa jak liscie na jesieni ladwo spadaja haha ja ostatnio robilem czystki osob co nie maja BO3 to to mi 50 znajomych zostalo(zostawilem ziomeczkow forumowych wiadomka hehe)

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2015, 18:28   #1774
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

BO3 i FM6!!
Stary 14-12-2015, 18:30   #1775
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
nic nie kumam
ustawiles sie na jakas randke w ciemno i Cie wystawila? bywa
ale tego, ze masz osoby w znajomych i cos tam porobiles z braku osob - to za cholere nie kumam
Stary 14-12-2015, 19:30   #1776
ckast
Wariat

Cytat:
nic nie kumam
ale tego, ze masz osoby w znajomych i cos tam porobiles z braku osob - to za cholere nie kumam
YeBłEm
Stary 14-12-2015, 19:34   #1777
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
BO3 i FM6!!
DZIKU JAK SIE CHCESZ POSCIGAC TO WAL NA PE WU

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2015, 00:24   #1778
ckast
Wariat

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
BO3 i FM6!!
BO3 to rozumiem ale FM6 ? Zajebista ścigałka
Stary 15-12-2015, 06:19   #1779
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Cytat:
nic nie kumam
randka w ciemno tym mnie rozwaliłeś
chodziło mi tu o osoby zapasowe

PS. PPWojtek czystki czystkami, to swoją drogą poszły, ale też zostawiłem takich, z którymi gram i grałem, a zamierzam dalej grać, ale w pewnym sensie masz racje

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.

Ostatnio edytowane przez Aczik : 15-12-2015 o 06:42
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-12-2015, 23:05   #1780
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Chujnia panowie, wpisałem kod na miesiąc golda żeby napady w GTA na bieda konsoli porobić (żaden trialem nie poratował, NIE POZDRAWIAM) a wyszło tak, że ustawka się nie odbyła, a pojutrze wyjeżdżam na 2 tygodnie i gold się zmarnuje. Najdroższa Cebulo, jak mogłaś mi to zrobić .

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania