Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

PlayStation 2 Peesdwójkowe gry i akcesoria bez tajemnic.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-04-2005, 03:16   #1
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie God of War - czyli jak Parandowski się z Lindą dogadał

. Rezencje tej gry już są, więc nie ma co się powtarzać o bardzo dobrej grafice, niesamowitej łatwości w kasowaniu przeciwników i powalających wręcz sekwencjach wykańczania co lepszych (czyli prawie wszystkich oprócz hord cokorytarzowych słabeuszków) przeciwników.
. System walki jest bardzo relaksacyjny. Mamy słabe i mocne uderzenie mieczami (jakby ktoś nie wiedział, na łańcuchach co daje bohaterowu całkiem spory zasięg) które mozna ze sobą łaczyć czego efektem będzie różnie wyglądająca walka i śmierć przeciwnika. Trochę jak z prawym i lewym kopnięciem Hwoarranga :].
. Pamietacie może taki polski hit na Amigę - Franco The Crazy Revenge? Jeśli ktoś grał to wie, że najbardziej kręcił chwyt (poza tekstami metali: wąchaj, wąchaj :]]) po którym można było wykonać rózne uderzenia. Tu jest ten sam patent. Jak chwycimy npla, to możemy go standardowo obtłuc po baniaku na zakończenie ciskanąc nim o ziemię; przebić mieczem i tak nanizanym przeciwnikiem zakręcić młyńca w powietrzu trafiając co bliższych jego kumpl oraz... rozedrzeć na sztuki. To ostatnie trzeba zobaczyć. Fakt - brutalność ale gra jest 18+ więc nie jest to nasz problem :]. Każdy przeciwnik ma osobne animacje tychże wykończeń. Jednego dosłownie rozrywa bohater na dwie częsci trzymając przed sobą, innemy wyrywa skrzydła. Ehh, finezja, finezja :]
. O walkach z bosami, subbosami i minibosami można by latami pisać. Poturbowana na tyle Meduza by dać się złapać pozwala (odpowiednimi, wyśwetlanymi nad nią ruchami gałki) sobie skonać po wyrwaniu paru wężowych włosów. Wielką Hydrę zaś gdy także pokeireszujemy chwytamy swoimi łańcuchami za pysk i po dwóch czy trzech uderzeniach w maszt (szaleńcze walenie w O) naniazmy na tenże uprzednio wyłupiwszy oko.
. Walki te z racji wielkich rozmiarów Bossów są cholernie widowiskowe. Pół biedy, jak trzeba wykończyć bosa walenie w O. To można patrzyć i podziwiać wyczyny naszego bohatera. Gorzej, gdy są to bardziej skomplikowane i losowe czynności jak kręcenie gałką (nigdy nie wiadomo w którą stronę i czy ćwierć-, pół- czy cały obrót) czy klepanie klawiszy (także losowych). Nie dość, że czasu mało to jeszcze nie można się pomylić bo przeciwnik się wyrwie i przeważnie mocno odda a potem trzeba jeszcze raz próbować :]
. Myliłby się ten, kto uważa, że walka ze złem oznacza bycie dobrym. Skończyła się już era kryształowych rycerzy na koniach. Teraz walczymy ze złem - to i owszem, ale dla własnych celów. Spartanin nasz daje tego dowód już w pierwszej wielkiej walce gdy wdarłszy się do paszczy martwej już hydry łapie spadającego dziadka za szyję i gdy ten dziekuje mu, że po niego przyszedł odpowiada, że nie przyszedł po niego ale po klusz który ten ma na szyji po czym zabrawszy go pozwala mu spaść :].
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2005, 00:02   #2
Miud
Początkujący
Miud Zobaczymy co z niego wyrośnie

O tej grze cos slyszalem ale ona mi smierdzi jak paru uzytkownikow tego forum, ni to Freak ni to Colloseum ni to moj pies. Ide sobie zupke chinska zrobic bom glodny i zaraz jak sciagne ta gre bede kwiczal z nerwicy co za chlaM MI TU DAJA.

[EDYT]
Fajne to to ? bo nie chce mi sie myslec w ciemno,
kto lubi polskie seriale lewa plecha do gory prosze.
Stary 07-04-2005, 00:09   #3
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cos tam o tej grze slyszalem, ale brak online :/ Nie dla mnie...
Stary 07-04-2005, 00:22   #4
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe

. No cóż, ja się przyznaję bez bicia. Dla mnie "online" to tylko efekt uboczny network adaptora :]]]
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2005, 13:18   #5
Morelka
Nowy
Morelka Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Morelka

Cytat:
Napisał wrog
Cos tam o tej grze slyszalem, ale brak online :/ Nie dla mnie...
A jak było cieciu z MGS3?????????? Tez nie ma online-u pelna geba a grales
Wroguś zagraj bo warto.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania