Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-05-2017, 14:03   #3661
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Americans bardzo dobre. Będę musiał najnowszy sezon obejrzeć za jakiś czas. A jak już na Amazonie siedzisz, to Boscha sprawdź
Stary 25-05-2017, 21:59   #3662
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Americans bardzo dobre. Będę musiał najnowszy sezon obejrzeć za jakiś czas. A jak już na Amazonie siedzisz, to Boscha sprawdź
Obejrzałem pierwszy sezon jakiś czas temu, takie se.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2017, 19:06   #3663
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Myślicie, że Netflix da radę z Wiedźminem? Chciałbym coś na miarę Gry o Tron, wydaję mi się, że z odpowiednim budżetem byłoby to do zrobienia, uniwersum jest rewelacyjne.
Stary 30-05-2017, 10:54   #3664
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Myślicie, że Netflix da radę z Wiedźminem? Chciałbym coś na miarę Gry o Tron, wydaję mi się, że z odpowiednim budżetem byłoby to do zrobienia, uniwersum jest rewelacyjne.
Niestety Netflix to jakaś dziwna platforma są strasznie nierówni w produkcji seriali tak więc albo będzie bardzo dobrze albo bardzo źle. Gdy by to robiło HBO to nie miał bym żadnych wątpliwości oni w serialach wymiatają

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-07-2017, 23:43   #3665
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

o, wlasnie zobaczylem pierwszy sezon Castlevania w Netflix (4 odcinki po 25 min..)

wlasciwie wyglada to na taki prolog do podstawowej historii i specialne dzielenie 90 minutowego filmu na czesci, zeby nie bylo, ze nie ogladamy serialu.

fajne, dobra kreska, postacie i historia.

czekam na 2 sezon i polecam

Stary 08-07-2017, 00:38   #3666
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Castlevania - pierwszy odcin podkręca oczekiwania, później jest gorzej, a jeszcze później lepiej. Niezłe, spodziewałem się więcej gore, Kenshin toto nie jest, ale może byc.

Bronson - wisiał na liście od dawna. Dziwny film w moim stulu, nie spodziewałem się, bo myślałech, że to będzie biograficzna zwyczajna historia. Sporo ciekawych ujęć, dobry montaż, ciekawe użycie muzyki.

Road to Perdition - też wisiał od lat, na podstawie komiksu, jakby to kogoś interesowało. Dobre, podobał mi się, polecam, co więcej mogę dodać, mam dobry gust, możecie mi ufać.

Near Dark -
małe objawienie o wampirach z lat 80-tych, może zostanie ponownie odkryty na tej zjebanej fali nostalgii, chociaż wątpię, bo ludzie wolą się spuszczać nad Stranger Things. Historia i plot jest prosta jak robienie laski, ale wykończenie zasługuje na uwagę, bo mamy hipnotyczną muzę Tangerine Dream - jeśli jesteście ignorantami, to użyjcie google i będziecie ekspertami w 5 s - piekną scenę w barze, Henriksena, Goldstein i Paxtona, czyli czołowe postaci z najlepszego filmu sci - fi ever i pewnie kilka innych rzeczy też, tylko nie chce mi się pisać. Widać, że zabrakło budżetu, ale stawiałbym obok Lost Boys.
Stary 20-07-2017, 20:46   #3667
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

The bad batch - dziwny film, trailer wyglądał ciekawie, rzeczywistość jak zwykle była zupełnie inna, wyszedł przeciętniak.
Na początku oglądałem zainteresowany, bo pomysł ciekawy, potem zacząłem przysypiać, suma sumarum dotrwałem do końca i szczerze mówiąc nie wiem czy polecić, czy nie. Może tak, jeśli kręci was prawie nieme kino, z zajawką Mad Maxową, to można obejrzeć, reszta może spokojnie odpuścić.

The Founder - świetny film, dla fanów i nie fanów znanej hamburgerowni. To kolejny po burzliwej historii firmy która dała światu Iphona (i cały ten hipsterski złom) film przedstawiający początki fast foodowego giganta i przykładu jak w usa robi się miliony...

Ostatnio edytowane przez evlqpa : 20-07-2017 o 20:54
evlqpa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2017, 22:12   #3668
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ajfon hipsterski? Chyba z 5 lat temu co najmniej.
Stary 21-07-2017, 08:43   #3669
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Ktoś dzisiaj idzie na Dunkierkę? Będzie info z pierwszej ręki?
Stary 21-07-2017, 13:14   #3670
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Lvizzz pewnie zjedzie za to ze zbyt mainstreamowy i oceny sa mainstream oraz lepiej kupic komiks o facecie w rajtuzach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 21-07-2017, 23:53   #3671
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Lvizzz pewnie zjedzie za to ze zbyt mainstreamowy i oceny sa mainstream oraz lepiej kupic komiks o facecie w rajtuzach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Idę jutro na IMAX, dam znać co myślę.

Filmy o superboaterach się tak mi się przejadły, że na nic nie chodzę, mimo dobrych recek od nerdów. Nawe RLM mnie nie przekonuje, a to już coś. Po prosu przesyt.

Komiksów superbohaterskich prawie nie czytam, to samo gówno na ogół. Marvel to już w ogóle gniot.

---------- Wiadomość dodana 21:53 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:26 ----------

Terminator Dżenisys - unikać jak kiły. Obejrzałem, bo RLM kiedyś zrobiło prześmiewczy filmik jak to dzieło niszczy chronologię uniersum. Jebał chronologie, ale to jest straszne, nawet CGI czasem wygląda jak z Sharknado. Nie wiem co powiedzieć, rozbiłem na 3 raty niczym TF najnowszy, straszne doświadczenie.

Żeby nie było że jestem taki superkurwanegatywny, to polecam Wam Handmaid's Tale, mój ulubiony serial obecnie. Mocno depresyjny, na podstawie knigi Margaret Atwood, ale tutaj i tak nikt nie czyta, więc...

Bardzo aktualne niestety.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 22-07-2017 o 00:05
Stary 22-07-2017, 06:15   #3672
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Dodam tylko że Opowieści Podręcznej, są u nas dostępne na Showmaxie.
Stary 22-07-2017, 11:09   #3673
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Dodam tylko że Opowieści Podręcznej, są u nas dostępne na Showmaxie.
A to jest tak samo biedne jak film swego czasu ? Bo na to co P. Damian wypisuje trzeba patrzeć przez palce

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 22-07-2017, 11:53   #3674
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Mnie się nawet podobało. Oczywiście to nie ten sam kaliber co Gotham ;p
Stary 22-07-2017, 19:24   #3675
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Łotr 1. Gwiezdne wojny

ten film ratuje tylko i wyłącznie końcowa scena Dartha Vadera- niczym nie zaskakuje, a irytuje momentami , nawet mój drugi ulubiony aktor kina walki Donnie Yen jest do dupy (poza tak naprawdę jedną fajną akcją ,mogłoby go w ogóle nie być)
Vader też pojawia się chyba dwa razy he he...., wielki ziew i generalnie słabo, dam 5/10 bo uwielbiam całe uniwersum
Stary 22-07-2017, 21:05   #3676
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

OZARK. Nowy serial Netflixa. Sztos jak uj. Polecam. Bardzo.
Stary 22-07-2017, 21:45   #3677
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Łotr 1. Gwiezdne wojny

ten film ratuje tylko i wyłącznie końcowa scena Dartha Vadera- niczym nie zaskakuje, a irytuje momentami , nawet mój drugi ulubiony aktor kina walki Donnie Yen jest do dupy (poza tak naprawdę jedną fajną akcją ,mogłoby go w ogóle nie być)
Vader też pojawia się chyba dwa razy he he...., wielki ziew i generalnie słabo, dam 5/10 bo uwielbiam całe uniwersum
GZDN
Film jest poprostu inny od całej serii jest filmem poważnym bez podśmiechujek. Brakuje tylko krwi wylewającej się z ekranu, ale tego nigdy nie zobaczymy w SW

Stary 22-07-2017, 22:42   #3678
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dunkirk - tylko Imax, nie ma co nawet na ten film iść do zwykłego kina. Nolan wiadomo: piękne kadry, niesamowite ujecia. Obraz praktycznie od razu wrzuca nas w akcję, historia jest prosta, nie ma żadnych midnfucków czy rozkminki niczym z Memento np.

Obraz to jedno, bo takie bitwy powietrzne są genialne i Nolan powinien robić Bitwę o Anglię teraz, ale tak naprawdę to dźwięk dyktuje tempo akcji. I znowu: tylko kino z dobrym nagłośnieniem, bo po prostu inaczej nie doświadczycie tego filmu. Motyw tykającego zegarka nadający dramaturgii scenom, kompletne uczucie braku czasu, muzyka Zimmera co i rusz przyśpieszająca, stająca się głośniejsza i drażniąca uszy, widz nieustonnie jest poddawany próbie napięcia.

Wizualnie to jest mistrz, niby 4k resolution takie teraz modne, coż Imax ma 18k, pewnie jak wydadzą X1X1X1, to uciągnie.

Jak widać nie jestem tylko negatywny, ale że praktycznie nic dobrego nie wychodzi, a Hollywood robi filmy dla Chin, to coż poradzę.
Stary 22-07-2017, 23:25   #3679
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
GZDN
Film jest poprostu inny od całej serii jest filmem poważnym bez podśmiechujek. Brakuje tylko krwi wylewającej się z ekranu, ale tego nigdy nie zobaczymy w SW
Tylko ta inność jest za bardzo poważna,brakuje mi właśnie tego humoru poprzednich odsłon,tutaj wszystko mroczne i jakieś sztuczne, no i ślepy Donnie ciągle pierdoli że moc jest w nim silna

---------- Wiadomość dodana 21:25 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:23 ----------

Muszę go jeszcze raz zobaczyć,ale trochę minie czasu.....
Stary 03-08-2017, 01:37   #3680
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Shot Caller napiszę tylko tyle że polecam P. Damianowi też pewno się podobał więc recke skrobnie .

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania