Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-04-2009, 12:53   #41
Lukes_pl
Nowy
Lukes_pl Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Ostrowiec Św.
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Mass Effect

A gral ktos w ten dodatek ??? oplaca sie go kupowac podomno w 30 min mozna go ukonczyc i tylko 50 gs ??? Oplaca sie ??? pozdro.

Lukes_pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2009, 13:13   #42
Starscream
Początkujący
Starscream Wkroczył na dobrą drogę

Starscream's Avatar

Nie opłaca się, w dodatku dochodzi asteroida na której są 2 różne budynki (każdy powtarza się 3 razy), 1 główny quest i 1 poboczny polegający na odnalezieniu ciał 3 inżynierów, przedmiotów jakiś specjalnych tam nie ma, kilkunastu przeciwników, nic specjalnego, ja osobiście kupiłem go tylko dlatego, że miałem 300 MSP na koncie, a akurat grałem dużo w tę grę. pzdr
Starscream jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2009, 14:27   #43
elimiko
Znajomy
elimiko Wkrótce będzie sławny

elimiko's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 51
Send a message via Skype™ to elimiko

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Złomiarz Janko Muzykant Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Lukes_pl Zobacz post
A gral ktos w ten dodatek ??? oplaca sie go kupowac podomno w 30 min mozna go ukonczyc i tylko 50 gs ??? Oplaca sie ??? pozdro.
Z tymi 30 min to lekka przesada... Jak sie nie spieszysz i nie lecisz na pałe aby tylko przebrnać to zabawy jest na ok godzine. Niemniej tak jak napisal Starscream kupuj tylko wtedy jesli Mass Effect bardzo przypadl Ci do gustu i masz jakies wolne MSP na zbyciu. Dobrze jest tez przechodzic dodatek na jednym z wyzszych od normalnego poziomów trudnosci. Doswiadczenie ktore nabyles z glownej gry i tak sprawi ze nie bedzie to trudnoscia a nieco wydluzy czas grania.

Ostatnio edytowane przez elimiko : 29-04-2009 o 14:30
elimiko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2009, 21:19   #44
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

zaczynam w to grac
jakies wskazowki? sugestie? itp?
Stary 29-04-2009, 21:26   #45
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Biegaj z shotgunem i nie bierz jeńców
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2009, 21:29   #46
Starscream
Początkujący

Starscream's Avatar

Na pierwsze podejście polecam grać soldierem, ma mnóstwo HP które szybko się odnawia, może używać Ciężkich zbroi, a przy wybieraniu członków drużyny robić tak żeby zawsze mieć inżyniera i biotyka (ja przechodziłem tak: Wrex/Tali, Kaidan/Liara, Ashley/Garrus, przy ostatnim składzie trzeba pamiętać że Ashley jest żołnierzem), od początku faworyzować jedną kobitkę Ashley/Liara (w przypadku grania babką Kaidan/Liara) jeśli chcesz dostać achieva za wątek miłosny. Być dobrym albo złym (nie wiem czy działa wciąż glitch który pozwalał na nabicie paska renegata/paragona przy jednym podejściu), to może na początek, jeśli mi się coś przypomni to napewno napisze. pzdr
Stary 29-04-2009, 21:34   #47
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

dzieki ;] dopiero co zainstalowalem sobie, obejze sobie szklo kontaktowe na tvn 24 i zaczynam ;]

jeszcze takie pytanie - o co chodzi z tym acziwkiem - Scholar - na xbox360...org cos tam jest napisane, ze musze ze wszystkimi gadac bo pozniej mi to przepadnie?
rozumiem, ze zrobic swojego ludka od nowa;] czyli zolnierza, ok
Stary 29-04-2009, 21:37   #48
Starscream
Początkujący

Starscream's Avatar

Gadaj na cytadeli ze wszystkimi (zwłaszcza hologramy), jak koło czegoś przechodzisz i jest opcja badaj to używasz, w późniejszym etapie blokuje się dostęp do cytadeli więc trza to wcześniej zrobić.
Stary 29-04-2009, 21:42   #49
Saszłyk
Znajomy
Saszłyk Komuś podpadł

Miasto: Warszawa
Reputacja: -5

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
dzieki ;]jeszcze takie pytanie - o co chodzi z tym acziwkiem - Scholar - na xbox360...org cos tam jest napisane, ze musze ze wszystkimi gadac bo pozniej mi to przepadnie?
rozumiem, ze zrobic swojego ludka od nowa;] czyli zolnierza, ok
Musisz rozmawiąć ze wszystkimi jak najbardziej dokładnie i uważać szczegulnie na rozmowach o rasach. Mi wpadł na planecie z Matką Banezją przy rozmowie ze sprzedawcą (tym 2).
Saszłyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2009, 21:47   #50
Lukes_pl
Nowy
Lukes_pl Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Ostrowiec Św.

Lista Osiągnięć

Dzieki wszystkim za odp A co do tego dodatku to podobala mi sie ta nowa rasa (pajeczakow) pewnie pojawia sie w 2 czesci mass effect strasznie mi sie spodobala ta gra, jedna z najlepszych gier pod wzgledem fabuly,dialogow i swiata w jakie gralem szczeze polecam i sorry za offtop pozdr. (Iscie fimowy klimat grania )

Lukes_pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2009, 21:50   #51
Starscream
Początkujący

Starscream's Avatar

Dokładnie, zanim zaczniesz z kimś gadać nt. questa to wypytaj o wszystkie pierdoły (czasami po ukończonym queście osoba znika), trzeba wszystkie Holobabki w cytadeli dokładnie wypytać, przeszukać dokładnie Normandię, na x360a.org jest bodajże wyspisane co dokładnie zalicza się do tego achieva.
Stary 30-04-2009, 12:32   #52
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

sapinPL i tak nie zrobisz 100% w jednym podejściu gry, dobrze najpierw się grą podelektować, a wyciągać więcej GS w kolejnych podejsciach :]
Stary 01-05-2009, 10:15   #53
KURA2008
Uzależniony
KURA2008 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Poznań

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Jakość, nie ilość Wiisi mi to Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Mam problem - grałem 2 raz ta samą postacią. Na Normandii oraz na Eden Prime upewniłem się, że mam poziom weteran ( zabójcy nie mogłem wybrać bo był zablokowany ) Myślałem, że weteran to hardcore, ale z tego co czytam to nie. Niestety grałem tak całą grę - skończyłem i oczywiście achiev za trudność nie wpadł, ale problem jest taki, że robiąc kolejne new game z tą samą postacią mam nadal zablokowany poziom zabójcy i nie mam pojęcia jak go odblokować.

KURA2008 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2009, 11:18   #54
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Hm, Insane powinien byc teraz mozliwy do wyboru.Kombinuj cos.Jestes juz na Eden Prime?Moze dopiero tam da sie zmienic poziom trudnosci.Problem moze tkwic w tym, ze Insane odblokowuje sie po zakonczeniu gry na hardcore, a z tego co piszesz-nie udalo Ci sie tego zrobic.
Tez juz nie pamietam wszystkiego, ale ja wlasnie tak przechodzilem:najpierw jakis nizszy poziom trudnosci, pozniej hardcore, a pozniej insane, ale czy poziom ten odblokowuje sie tylko za przejscie gry na hardcore, czy w ogole za ukonczenie gry na jakimkolwiek poziomie-nie jestem pewien.Wydaje mi sie, ale tylko WYDAJE, ze musisz skonczyc hardcore.Na xbox360achiv org. nic nie pisza?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2009, 11:23   #55
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Insane odblokowujesz za przejście Hardcore, wyłącznie tak.

W wersji PL Hardcore = Zabójca, Insane (czy tam Insanity) = Szaleniec
Stary 02-05-2009, 00:51   #56
Starscream
Początkujący

Starscream's Avatar

Dałbym sobie łapy po ucinać, że Insanity odblokowuje sie po jednokrotnym przejściu gry. Ja pierwsze podejście zaliczyłem na Casualu, a drugie na Hardcorze.
Stary 02-05-2009, 04:28   #57
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

hmm ten scholar to banal wyskoczyl mi przy 2 planecie :]

co za cholerna gra w sumie, wrocilem z imprezy i zamiast isc spac to w to gowno do 9 rano gralem ...
jak zaczalem grac to myslalem, ze ta gra kiepska jest, kurde wciaga .... cholernie wciaga
Stary 04-05-2009, 10:04   #58
KURA2008
Uzależniony
KURA2008 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Poznań

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Jakość, nie ilość Wiisi mi to Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Ok Już sobie poradziłem - namieszali z tymi tłumaczeniami
Hardcore i allies zaliczeni teraz ostatnie podejście na Insane w połowie, a potem zostanie już tylko boostowanie inzyniera i biotyka.

KURA2008 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2009, 01:15   #59
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

Cytat:
Napisał gerber Zobacz post
Charismatic tez dostalem za Wrexa ale uzylem opcji "na niebiesko", moze dalo sie to zrobic normalna rozmowa tylko z odpowiednimi umiejetnosciami. :happy:

nie wiem czy ktos wam uswiadomil
do tego aczika nie trzeba uzywac zdolnosci ...
o rozmowe wlasnie chodzi - a dokladniej o bezkonfliktowe rozwiazanie problemu ... ;p

eh ot maly
caly czas mam wrazenie, ze ja juz gdzies to widzialem, nie wiem jakis film byl podobny do tego? jakas gra?
mam wrazenie, ze normandy juz widzialem, ze te bronie znajome, ze liare znam moze w jakims innym wcieleniu czy cos hehehe
eh super gra ...

a na temat ...
o co chodzi z tymi "czarami" - np lift master czy jakos tak
to ja musze wykonac tego lifta, ze tak powiem soba? czy moge komus z druzyny to zlecic?

edit
jak ja mam uzywac tego - ai hacking? chyba, ze musze grac inna postacia niz zolnierz ;]

- jeszcze 1 sprawa
jak zeskanowac tego keepera kolo "citadel tower" co pochodze do niego to ta babka mi mowi, ze nie da rady ;]
sprawdzalem w jakims poradniku na mapce to wlasnie tam on jest zaznaczony, ze to ten ...

edit 2

o co chodzi z tym completionist?

kurdeeeee po napisach juz nie da rady wrocic na normandy?

Ostatnio edytowane przez sapinPL : 05-05-2009 o 01:25
sapinPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2009, 09:30   #60
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Wszystkie zdolnosci musza byc uzyte przez Ciebie, tak samo jak kille z poszczegolnych broni-licza sie tylko Twoje, nie druzyny.
Oczywiscie, ze musisz grac inna postacia, niz zolnierz.W ogole zeby wszystkie achvivy za uzywanie zdolnosci zdobyc, to musisz sie troche pobawic i inzynierem i adeptem.
Moze juz go zeskanowales?Da sie wszystkie bankowo, jesli tylko dostales quest, zeby to zrobic.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania