Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-10-2013, 15:41   #601
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Odp: Mistrzowie gier "ukończonych"

Staroci przechodzenia ciąg dalszy, Halo Reach ostatnio popełniłem, kupiłem i leżało w kącie odpalane tylko na multi, a szkoda. Jedyne co mi się zdecydowanie nie podobało smużenie podczas ruchu postaci w cut scenach...niby detal, ale w oczy kole.

Ostatnio edytowane przez evlqpa : 10-10-2013 o 15:43
evlqpa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-10-2013, 12:08   #602
kacper0071
Nowy
kacper0071 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 6

Na xbox live

Minecraf -400G
Forza Horzion -1500G
MW2-1000G
Doriotis -200G
Far Cry 3-1000G
Harms Way-200G
WP.Wojna na północy 1000G
kacper0071 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-2014, 16:01   #603
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

Skończyłem Scourge: Outbreak i byłem mile zaskoczony, bo wbew temu co piszą na necie gra jest całkiem ok(tak na 6/10), jeśli przymknąć oko na grafę i wątek fabularny (wkońcu to nisko budżetówka) . "Poszczelać" można, 4 osobowy co - op jest, rozwój umiejętności też, AI daje radę (pomaga, leczy, nie plącze się pod nogami).

Ostatnio edytowane przez evlqpa : 01-01-2014 o 16:06
Stary 28-01-2014, 09:36   #604
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

FF 13 ,gra skończona, teraz najgorsze czyli treasure hunter,około 50 godzin farmienia platinum ingot od żółwi (item pojawia się jednak po wygraniu co 4,5 bitwy...lol) najdroższego przedmiotu w grze(150 tys.gil) ,to najszybszy sposób wymaksowania wszystkich broni i itemków
Stary 28-01-2014, 20:46   #605
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

taaa tez mnie to czeka
ale jakos nie chce mi sie za to teraz zabierac..

ps - lightning jest moja :P
Stary 28-01-2014, 20:49   #606
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
taaa tez mnie to czeka
ale jakos nie chce mi sie za to teraz zabierac..

ps - lightning jest moja :P

heeee,NASZA,light jest wporzo,oki sapin zmienię na drugą perełkę Fang
Stary 29-01-2014, 19:47   #607
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

wanilka tez w sumie fajna - tylko za mloda troszku

dzieki :*
Stary 02-02-2014, 18:46   #608
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Risen 2: Mroczne Wody
Piranha Bytes jak zwykle trzyma fason. Pierwszy Risen, niezbyt udana wersja konsolowa, już zrobił na mnie wrażenie. W dwójkę zagrywałem się szaleńcze, kocham RPG'i przekroju Gothica, nie mówiąc jeśli jest to erpeg spod skrzydła twórców najlepszej gry ever. Polski dubbing, który nie szału nie robi( czasem robi się cichszy niż odgłosy otoczenia, napisy nie zawsze zgadzają się z wypowiadanymi kwestiami, a niektóre dialogi nawet nie są dobrze wgrane, bo Bezimienny gestykuluje i widnieją napisy, a głosu ni ma :C) to także nie jest najgorszy, bo przyjemne głosy dla ucha, znajome z poprzednich tworów PB. Wygodne sterowanie, ciekawa fabuła i rozmaite questy. Jedyny minus to achievementy przekroju Zabij 2000 potworów, kiedy przy zwykłym przejściu gry możliwe jest może 500, a reszta to 6 godzin boostowania -_- Anyway, gra warta ogrania, nie jest to must have, ale ciekawy, mocny średniaczek ; )
Stary 16-02-2014, 19:31   #609
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

Resistance 3

Gra klimatem przypomina metro gdzie ludzie żyją sobie (nie) szczęśliwie w Haven, jednej z enklaw w świecie opanowanym przez Chimery. Fabułę poznajemy od towarzyszących nam postaci i z dzienników lub nagrań audio. Gra jest po polsku i tłumaczenie gry jest udane, błędów żadnych nie zauważyłem, nazwy własne przetłumaczono bardzo trafnie zwłaszcza nazwy odmian Chimer. Bronie rozwijamy jak w Ratchetcie czyli im częściej używamy tym szybciej odblokujemy dodatkowe dwa tryby strzelania. Jeśli chodzi o AI przeciwników to nie pchają się pod lufę tylko atakują z flanki, chowają się za ściany lub atakują grupami. Energia się nie odnawia, więc trzeba szukać apteczki. Podoba mi się, że jest wskaźnik, który pokazuje nasz postęp w zabijaniu chimer lub ile znaleźliśmy dzienników audio, tekstowych. Drugim dobrym pomysłem jest danie punktów za poszczególne trofea, za które odblokujemy dodatki z gry takie jak szkice koncepcyjne, kody ułatwiające lub utrudniające grę, filmiki z twórcami opowiadającymi o trylogii i gagi z produkcji.

Grę pożyczyłem z Videoworld na tydzień za 10 zł

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2014, 14:51   #610
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Lightning Returns FF13 -945/1000
zostały tylko "upgrejdy" broni ,akcesoriów, muszę przyznać ,że przygody Light są najlepszą z serii na x360 (dlaczego zmieniłem zdanie? wyjaśnię w dziale Mistrzowie C.), szczególnie grając na poziomie hard ( ognik wie...),naprawdę wymagająca i staje się jednocześnie jednym z najtrudniejszych rpg w jakie grałem (choć troszkę łatwiejsza od Last Remnant i Magny Carty 2), dla mnie rewelka 8.5/10
Stary 16-03-2014, 14:52   #611
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Nie ma gratek, bo nima calaka
Stary 16-03-2014, 15:04   #612
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Nie ma gratek, bo nima calaka
haaaa,dzięki będzie na pewno, też polecam ci zagrać Damianie
Stary 23-03-2014, 02:10   #613
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Tearaway- ja pierdziu, jaka ta gra jest genialna! Nie mogę wyjść z zachwytu, arcydzieło pełną gębą, gra warta każdych pieniędzy. Klimat wylewa się z ekranu, wykorzystanie Vity w tym tytule jest obłędne, człowiek gra i nie wierzy że to dzieje się naprawdę. Tego sie nie da opisać słowami w to trzeba zagrać Taki potęrzny fun czułem za czasów PSX'a jak pykałem w Crasha i Spyro

Ostatnio edytowane przez SandSpol : 23-03-2014 o 02:12
SandSpol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2014, 20:23   #614
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Trudno dostać się do Familii. Trzeba wykonać trochę „mokrych” prac, przejechać kilkadziesiąt mil i nie zadawać niewygodnych pytań. Czy opłaca się? O to chodzi w tej grze. Vito jest prostym chłopakiem, chłopakiem drobne kradzieże nie pomagają w rozwoju. Bój ze Szwabami albo paka. Wybór prosty , a wojna przy okazji czyni z niego twardego mężczyznę i nie każe schylać się po mydło. Po powrocie do Stanów pomaga mu kumpel Joe i jakoś to powoli idzie. Uczciwa praca wg matki to zarabianie 10$ za dzień przenoszenia skrzyni, co nie kalkuluje się bohaterowi. Dlatego znów wchodzi w świat ciemnych interesów. Powoli wchodzi po drabinie, ale na szczęście nie pitoli się z jakimiś zadaniami typu pojedź po kuzyna i zawieź na kręgle, potem do maca i kurtyzany. Tutaj wszystkie zadania mają sens i nie pozostają bez efektu. Wszystko, aby tylko dostać się na szczyt i być niezależnym facetem z kasą. Tylko, kiedy się zatrzymać, gdy interesy nie idą dobrze, a chińczyki przeszkadzają normalnie prosperować. Koledzy są kolegami, czy jednak tanimi dziw.kami? Policja służy temu, co płaci najwięcej, ale czy ktoś już przebił Twoją ofertę?

Życie Mafiozo nie jest łątwe. O tym jest właśnie Mafia 2. Gra, raz w zabawniejszy, raz w przykrzejszy, sposób pokazuje to i nie nudzi. Z początku myślałem, że trafiłem na Gta w latach 50, ale byłem w błędzie. Fabuła jest stokroć lepsza, klimat niczym w „Chłopcach z Ferajny”, a auta suną prześwietnie! Również spodobało mi się minimalne zniszczalnie środowiska (pękające szyby, kule zostające w ścianach i samochodach, odpadający tynk itd.), co podoba mi się bardziej niż totalne zniszczenie. Minusy są, ale dzięki temu trzecia część może przebić sequela: poza głównym wątkiem nie ma za bardzo, co robić, brak save’ów w czasie swobodnego wałęsania się po mieście, czasem dziwne SI i niezbyt duża lista piosenek w radiach (aczkolwiek są to bardzo charakterystyczne numery, a same audycje na bieżąco informują o sytuacji na świecie i poczynaniach w naszym fikcyjnym, inspirowanym a jakże New Yorkiem, mieście).
Na końcu gry licznik pokazał mi ok12h. Nie jest to dużo, ale wystarczyło, aby przekonać się, że jest to produkt przynajmniej 8-/10. Polecam nie tylko fanom sandboxów i gangsterów.

Spoiler:

Stary 14-04-2014, 16:29   #615
evlqpa
Stały bywalec

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

Dead Island 1000/ 1000+ileś tam - mam "love/hate attitude" do tej gry, z jednej strony świetnie się bawiłem rozwalając kolejne łby ciężkim młotem, wywijając zatrutą kataną, dobijając zombie z buciora, czy grając w co-opie.
Ale niestety jest jeszcze druga strona medalu, czyli jedno kretyńskie osiągnięcie które niczym bąk puszczony w zatłoczonym przedziale psuło zabawę, a konkretnie, eksploracja wszystkich 72 miejscówek gry.
Nie będę biadolił ile czasu i nerwów straciłem na szukanie ostatniej lokacji, tylko od razu podziękuję w tym miejscu Rogalowi za pomoc w jej znalezieniu.

Gdyby nie to badziewne osiągnięcie i to że jestem starym sknerą, to może nawet pokwapiłbym się o calaka, pomijając ten fakt grało mi się naprawdę spoko, daje 7+/10(manualne sterowanie to jest to, czytaj dekapitacje fuuu** yeah

Ostatnio edytowane przez evlqpa : 14-04-2014 o 16:34
Stary 15-05-2014, 00:57   #616
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Nie bardzo jest na to temat, ale 2 calaki jakby nie patrzeć

vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2014, 16:22   #617
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Sleeping Dogs Definition Edition PS4 Platyna

Pierwsza moja platynka z podstawki,zostały jeszcze dwa monotonne i nudne dodatki. Fajnie się ponownie zagrało w wysokiej rozdziałce ,ale praktycznie nic nowego tu nie uświadczymy,panowie UFGames skupili się tylko na poprawie wizualnej gry, dostajemy 24 dlc ale tylko dwa z nich posiadają trofiki,resztę stanowią nowe style walki,stroje,autka i inne duperele.
Ja bawiłem się przednio,ale nie jest to gra nowej generacji, zawiera mnóstwo błędów,bugów i w dalszym ciągu ten stary,prymitywny model jazdy, moja ocena 7/10

ps.cena gry w wersji cyfrowej rozwala na maksa 240 zeta

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 23-10-2014 o 16:30
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2014, 02:59   #618
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Skonczylem Borderlands 2 + wszystkie dodatki. Tzn. skonczylem to troche duze slowo, bo calosc przelecialem na speed runie robiac glowny watek i moze kilka dodatkowych misji. W dodatkach to samo, te wieksze to glowny watek + raid boss, mniejsze cale porobilem. Calosc 72 lvl zmodowanym Axtonem : P
Bylo fajno, gre przeszedlem juz wczesniej, teraz tylko na dlckach sie skupialem i dawaly rade, ten z gra w rpg takie 'stołowe' chyba najlepszy. Pre-Sequel niestety blado przy tym wypada, nie dosc ze sama podstawka jest krotsza niz ta z dwojki, to o wiele mniej zroznicowana, claptrap jest niby fajna postacia do grania ale to chyba najwiekszy plus tej produkcji...

Tak w ogole nie wiem czy tylko ja mam takie cos, ale po graniu w takie 'duze' gry jak wlasnie borderlands, skyrim czy jakis inny dlugi rpg z setka questow, broni, npc, itd. itp. ja odpale sobie taka liniowa gre, w ktorej do dyspozycji mam kilka broni i w ogole nie ma nacisku na zbieranie czegos to czuje taka ulge. W sensie skupiam sie na graniu/strzelaniu/lazeniu czy czyms tam jeszcze, a nie na tym czy ide dobrze, co zebrac a co odrzucic, czy ta bron mimo mniejszego dmg nie ma przydatniejszych bonusow itd.
Taka przyjemnosc z gry wraca ze zdwojona sila.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2014, 11:02   #619
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1228

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

Skończyłem Borderlands Pre Sequel. Gra jak dla mnie identyczna jak dwójeczka. Można by dać(sprzedać) jako DLC. Krótsza od drugiej części i szczerze powiem jakoś mnie bardziej urzekła poprzednia odsłona którą 3 razy przechodziłem na normalu TVH i UVH. Tutaj po jednym razie odpuszczam. Final Boss większych problemów nie sprawił, a już jego wersja RAID to padła za pierwszym podejściem. W dwójce nie miałem żadnych szans po pierwszym ukończeniu gry, ogólnie przeciwnicy jacyś niezbyt wymagający. Boli mnie też, że w obecnych czasach wyprodukowano grę tylko na starą generację. Teraz tylko czekać na BORDERLANDS 3.

Mimo wszystko oceniam na 8 w 10-stopniowej skali.
Stary 07-01-2015, 17:08   #620
Smigol 1
Nowy
Smigol 1 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Ja w ostatnich dniach
Battleship
James bond 007 reloded
Smigol 1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park