Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-01-2014, 11:39   #2501
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: W co teraz grasz na X360?

wróciłem do diablo 3
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2014, 18:46   #2502
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Rayman Origins. Fajno się pogrywa, dawno nie grałem w tak dziarską platformówkę. Biorę sie pomalutku za time triale i póki co nie jest źle, mam nadzieje,że do końca śruba nie bedzie aż tak masakrycznie podkręcona.

Na multi standardowo BF przeplatany z gyrosami. Ale to jakoś tak rzadziej ten MP się u mnie ostatnio rozgrywa.
Stary 31-01-2014, 09:32   #2503
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Dzięki wczesnemu dostępowi do pełniaka mogę wrócić do swojego uzależnienia od Takietek :}.
A ostatnio zagrywam się też w przemiodnego coopa w Iron Brigade.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2014, 18:37   #2504
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dark Souls
Z pozoru ciekawa gra, czytałem opinie osób, którzy grając w Dark Souls czuli się z powrotem dzieciakami zagrywającymi się w Diablo czy Gothica. ŻE CO?! Bez urazu dla Fightera, który szaleje na punkcie tej gry, ale dla mnie jest po prostu zbyt przytłaczająca i męcząca, by czerpać z niej fun, dodatkowo zbyt przypomina mi MMORPG, niżeli RPG, bo początkowa fabuła jest znikoma. Grałem 2h, miałem nadzieję, że zostawię sobie tę grę "na później", ale wątpie, żeby taki czas kiedykolwiek nastąpił. Czerpanie funu z tej gry to jakby mieć Mustanga bez hajsu na wache do niego.
Stary 02-02-2014, 19:06   #2505
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Lepiej przyznaj że okazała się za trudna
Stary 02-02-2014, 20:51   #2506
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Jest trudna i to nie jest tak, że wysmarowuje teraz tytuł, bo wiem, że nie dałbym rady przejść, ale nawet mi się nie chce, bo wiem, że nie ma bata jak bardzo byś chciał to i tak z przymusu nie wyciśniesz satysfakcji.
Stary 02-02-2014, 21:19   #2507
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

zaiście to tytuł znakomity,aczkolwiek momentami irytujący, natomiast szkoda,że rezygnujesz po paru godzinach grania, Fighter zapewne doradziłby ci jak zacząć...no chyba,że nie trawisz tych klimatów
Stary 03-02-2014, 11:33   #2508
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Dark Souls
Z pozoru ciekawa gra, czytałem opinie osób, którzy grając w Dark Souls czuli się z powrotem dzieciakami zagrywającymi się w Diablo czy Gothica. ŻE CO?! Bez urazu dla Fightera, który szaleje na punkcie tej gry, ale dla mnie jest po prostu zbyt przytłaczająca i męcząca, by czerpać z niej fun, dodatkowo zbyt przypomina mi MMORPG, niżeli RPG, bo początkowa fabuła jest znikoma. Grałem 2h, miałem nadzieję, że zostawię sobie tę grę "na później", ale wątpie, żeby taki czas kiedykolwiek nastąpił. Czerpanie funu z tej gry to jakby mieć Mustanga bez hajsu na wache do niego.
Całościowa fabuła jest znikoma. To tak jak w Borderlands - idziesz do przodu bo "musisz". Po drugie, ta gra stoi gameplayem. Nie doszukuj się tutaj frustracji spowodowanej niedorzecznością. Wszystko tutaj wymaga czasu. Jedyną wymówką do nie skończenia Dark Souls może być to, że go nie masz. Klimat jest faktycznie ciężki i przytłaczający. I TAKI BYĆ POWINIEN! Nie że nie lubię lekko strawnych gier. Oczywiście, że szarpnę sobie z przyjemnością w Uncharted, Ratchet'a & Clank'a czy nawet Gears of War na niższych poziomach trudności, ale gry od From Software to istny majstersztyk i lekcja pokory dla znerwicowanych i zaganianych ludzi. Takich jak ja.
Potrafię zrozumieć Twoją niechęć i nie staram się tu nikogo do niczego przekonać. Wiem, że Dark Souls nie jest dla wszystkich.
Stary 03-02-2014, 13:06   #2509
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Święta prawda Darker, z DS jak z kobitką powoli do celu
Stary 04-02-2014, 17:55   #2510
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Jedziemy dalej z tym koksem, Of orcs and men skończony, pora na Dark Arisen, pierwsze wrażenia mieszane, fajne potwory (i te ogromne smoki), ogromny świat, nie tak mroczny jak Dark Souls. Jedno jest pewne, nie daje w kość tak jak DS, przynajmniej jest jakaś taryfa ulgowa na samym początku, co pewnie też z czasem ulegnie zmianie
Poza tym grafa strasznie nierówna, niby widoki po sam horyzont, z daleka wszystko nieźle, ale pop up momentami aż męczy oczy. Pakiet tekstur ściągnięty i zainstalowany, ale przez moment miałem wątpliwości. Może się czepiam, bo w końcu nie grafiką rpg stoi, z resztą szkoda gadać oręż w łapę, coco jumbo i do przodu, bo reszta nie zawodzi
Stary 04-02-2014, 18:29   #2511
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Lista Osiągnięć

Zależy na którym poziomie. Na hardzie domyślnie to byle szczur czy nietoperz nagle sprzeda krytyka na całe zdrówko . W Dogmie warto sobie śróbkę podkręcić bo te jedna z niewielu gier które baardzo nagradzają za granie na hardzie, tu to jakieś 2-3 więcej expa i złota.

Kokodżambo i do przodu.
Stary 04-02-2014, 21:20   #2512
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

dobrze wiedzieć, ale raczej przy NG+ się skuszę, puki co sobie pobrykam i pozwiedzam, bo naprawdę jest co oglądać
Stary 04-02-2014, 21:45   #2513
igor8472
da Sztig

igor8472's Avatar

Lista Osiągnięć

Walki z mini bossami to poezja, świetne animacje, fajni 'ficzers' ze wspinaniem się na większe potworki i okładaniem konkretnych części ciała. Aż szkoda że gryfy się tak rzadko spotyka, moje ulubione zwierzaczki.
Na hardzie wyzwaniem staje się właściwie dopiero ostatni boss i oczywiście Ur-Dragon z którym razem ze wszystkimi liczeniami itp. walczyłem jakieś 5-6 godzin. Dodatek też jest kurewsko trudny, na easy/normal około 80 levelu mojego i pomocników z bossami były tam takie problemy że szkoda gadać. Już z pierwszym potępionym przerośniętym cyklopem.
Bezapelacyjnie jeden z najlepszym RPGów ostatnich lat, szkoda że nieco niedoceniony. Capcom ma pecha.

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 04-02-2014 o 21:53
Stary 05-02-2014, 12:38   #2514
evlqpa
Stały bywalec

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał igor8472 Zobacz post
Walki z mini bossami to poezja, świetne animacje, fajni 'ficzers' ze wspinaniem się na większe potworki i okładaniem konkretnych części ciała. Aż szkoda że gryfy się tak rzadko spotyka, moje ulubione zwierzaczki.
Na hardzie wyzwaniem staje się właściwie dopiero ostatni boss i oczywiście Ur-Dragon z którym razem ze wszystkimi liczeniami itp. walczyłem jakieś 5-6 godzin. Dodatek też jest kurewsko trudny, na easy/normal około 80 levelu mojego i pomocników z bossami były tam takie problemy że szkoda gadać. Już z pierwszym potępionym przerośniętym cyklopem.
Bezapelacyjnie jeden z najlepszym RPGów ostatnich lat, szkoda że nieco niedoceniony. Capcom ma pecha.
a propos gryfów, właśnie walka z jednym z nich w demo sprzedała mi tą grę w ogóle chwała capcomowi za to ze poszedł w tą stronę pod kontem potworów, bo byłaby niezła lipa jeśli naszymi przeciwnikami byłby zmutowane paprotki itp. jak to miało często miejsce w serii FF:P

Z tymi 5-6 godzinami z ur dragonem to tak na poważne? czy liczysz wszystkie podejścia do gada?

Ostatnio edytowane przez evlqpa : 05-02-2014 o 12:41
evlqpa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2014, 12:57   #2515
igor8472
da Sztig

igor8472's Avatar

Lista Osiągnięć

Sumarycznie wszystkie podejścia razem oczywiście. Zabieranie zdrówka po kawałku i sejw. Przy jego ucieczkach po 10 minutach nie da rady inaczej.

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 05-02-2014 o 13:00
Stary 05-02-2014, 14:22   #2516
evlqpa
Stały bywalec

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

ok, w takim razie wszystko jasne, puki co nie zawracam sobie tym głowy, bo przede mną jeszcze daleka droga
Stary 05-02-2014, 16:33   #2517
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 

Ciągle w World of Tanks oderwać sie nie idzie wczoraj praktycznie cały dzień, dziś tylko odliczam czas do końca szychty i bede napierdalol.
Stary 05-02-2014, 22:59   #2518
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Cytat:
Napisał evlqpa Zobacz post
ok, w takim razie wszystko jasne, puki co nie zawracam sobie tym głowy, bo przede mną jeszcze daleka droga
Ja dałem sobie z nim spokój. Kolo ma więcej życia, niż wszystkie postaci we wszystkich eRPeGach razem wziętych. Gra mnie kupiła w 30 minut, a nie przepadam za tego typu pozycjami i nie puściła do końca drugiego playthrough. Dodatek świetny. Ostatni boss daje popalić, a jednego przeciwnika z DLC nawet nie ruszyłem. Tylko ucieczka wchodziła w grę. Sam zobaczysz o kogo chodzi.
Jeśli chodzi o samą grę - dobry wybór.
Stary 06-02-2014, 07:37   #2519
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Gears Of War multi, Cod Ghost multi i kończę kampanie

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2014, 18:15   #2520
CwirCwir
Początkujący
CwirCwir Wkroczył na dobrą drogę

CwirCwir's Avatar

Miasto: Tychy
Reputacja: 26

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Achievement Whore Konsekwentny 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Fifa 14 z którą spędzam mnóstwo czasu, Dead Island bo już dawno miałem zamiar się za to zabrać a tu taki prezencik, że darmowa to normalnie grzech nie skorzystać i jak znajdę czas to Bioshock Infinite.

CwirCwir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania