Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-03-2011, 22:18   #441
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Łapanie Gamerscorowych oszustów

To ci powiem Seph, że jestem zdziwiony. Jeżeli faktycznie oszukiwałeś przy zdobywaniu osiągnięć to... zawiodłem się na tobie Myślałem, że ty faktycznie to wszystko sam zdobyłeś. Ale jeżeli źle rozumiem waszą rozmowę to przepraszam i zwracam honor
Stary 18-03-2011, 23:26   #442
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Na samym początku te bzdury, wypisywane przez "pana Pro-Chój wie co" były śmieszne. Po pewnym czasie, to wszystko stało się tak cholernie idiotyczne i infantylne, że... brak mi słów . Nie rozumiem, co trzeba mieć w czaszce, by tak pjerdolić od rzeczy? Pomyśleć, że ten człek jest ponoć dorosły .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!

Ostatnio edytowane przez Fuji : 18-03-2011 o 23:30
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2011, 01:33   #443
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
To ci powiem Seph, że jestem zdziwiony. Jeżeli faktycznie oszukiwałeś przy zdobywaniu osiągnięć to... zawiodłem się na tobie Myślałem, że ty faktycznie to wszystko sam zdobyłeś. Ale jeżeli źle rozumiem waszą rozmowę to przepraszam i zwracam honor

Nigdy nie zepsułbym sobie grania wgrywając cokolwiek Kolosie, chęć grania umarłaby śmiercią naturalną.
Yamada to jest ziomek który z przyjemnością spędza 300h w japońskim erpegu jak ja dlatego nie dziwie sie ze sie zgadza ze mną, co do posta który pisał wcześniej to ja go rozumie w 100%, wogóle jest jakiś gracz który zrobił coś trudnego i nie cieszył się jak dziecko?? ja takich nie znam więc w napływie szczęścia i emocji piszemy tu by podzielic się z "naszą" społecznością tym osiągnięciem, ja sam jak zdobyłem 1 calaka w Dantes Inferno cały chodziłem, potem się ze mnie śmiali że wysmarowałem BlackJacka całą puszką wazeliny, a to po prostu ze szczęścia że mi pomógł, powiem tak że pisać na OC to głupi pomysł bo zawsze się ktoś znajdzie komu się coś nie spodoba, lepiej obalić flaszke, czy zrobić domówke na osiedlu i cieszyc się w gronie przyjaciół
Dalsza konwersacja nie ma sensu
Pozdrawiam

Ps. A ty Fuji nie pierdź bo ci nikt krzywdy nie zrobił ziom, sie uspokuj
Stary 19-03-2011, 17:38   #444
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Zapoznajcie się z zasadami tego tematu. Każdy kolejny post będzie odpowiednio nagradzany. Był zarzut na Sephirotha, wytłumaczył się (już drugi raz) i wystarczy. Nikogo tutaj nie obchodzi czy gracie dla rankingu czy nie, wasza sprawa.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-05-2011, 13:05   #445
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 

Sephiroth wcale się nie wytłumaczył, jedynie trochę po majaczył. Pamiętam że jak z nim jeszcze gadałem to po długim wierceniu tematu przez moją osobę przyznał mi się że wgrał osiągnięcia w NG2 i nie tylko, nawet mi proponował że za 5 zł może mi załatwić że jego jakiś tam typ wgra mi osiągnięcia.
Stary 20-05-2011, 13:34   #446
Paqito
Stały bywalec
Paqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykład

Paqito's Avatar

Miasto: Jelenia Góra
Reputacja: 463

Po co odgrzebywać temat?

----------------------------------------------------
This is how we live, every single night
Take that bottle to the head, and let me see you fly
Paqito jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-05-2011, 17:21   #447
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Zostaw go w spokoju
Może w dzieciństwie chciał być górnikiem, a poprzez odkopywanie tematów choć częściowo realizuje swoje niespełnione marzenia

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA

Ostatnio edytowane przez PPWojtek : 20-05-2011 o 21:20 Powód: dź > ć
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 06:00   #448
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1193

Lista Osiągnięć

Sepiroth ma wgrane osiagnięcia w Star Wars:TFU2 i Gears of War 1 gdyż nie ma opcji zrobić onlinowego archiva na oflinie a takiego posiada.
dark star jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 21:55   #449
Yamada
Początkujący
Yamada Wkroczył na dobrą drogę

Yamada's Avatar

Reputacja: 41

Przecież napisał, że miał buga z tym GoW.
Yamada jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2011, 14:04   #450
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 

Cytat:
Napisał Yamada Zobacz post
Przecież napisał, że miał buga z tym GoW.
W GoW niema takiego buga że osiągnięcia z multi które trza robić online wpadają na offline wiem bo gram w tą gre non-stop,i jeszcze nikogo nigdy nie spotkałem co by miał tak zdobyte te osiągnięcie, kumple co grają od premiery w jedynkę też nic takiego nie słyszeli.
Stary 12-06-2011, 16:30   #451
michael89
Znajomy
michael89 Wkrótce będzie sławnymichael89 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 126

Lista Osiągnięć

Potwierdzam, ze zrobil tego achivka legalnie, bez zadnego wgrywania
michael89 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2011, 17:21   #452
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1193

Lista Osiągnięć

A jak wytlumaczysz achiva za złoto w SW:TFU2 majac gorszy czas odemnie a ja zlota nie zdobyłem???? Tez glich.
dark star jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2011, 23:09   #453
Dobi
Początkujący
Dobi Wkrótce będzie sławny

Miasto: Lublin
Reputacja: 77

JasioPatryk jak zrobiłeś acziwa za wypełnienie wszystkich stron w albumie w UEFA Champions League 2006-2007? na offline graniczy to z cudem... jeśli rzeczywiście ci się udało to ile ci to zajęło?
Dobi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-10-2011, 14:06   #454
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Moze i sie da rade zrobic offline, ale trzeba by bylo pewnie dniami i nocami nad tym siedziec. Ja boostowalem to z kolesiami z TA i kiedys juz dawno chyba swank lub ktos inny z pamietnej ekipy ustawkowej w Fife 09 dal to co mi brakowalo. Niestety mimo tego, ze wiekszosc mialem to i tak brakowalo mi kilkunastu, wiec co jakis czas odpalalem ta gre, ogolnie meczylem sie z tym badziewiem 2 lata, a ze gralem offline podczas zdobycia ostatnich, acziw wpadl offline. Nie polecam nikomu tego gowna nawet odpalac.
Stary 12-10-2011, 14:37   #455
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał Rashid PL Zobacz post
bo gram w tą gre non-stop,i jeszcze nikogo nigdy nie spotkałem co by miał tak zdobyte te osiągnięcie,.
Mam rozumiec, za masz przy sobie liste bugow i za kazdym razem gdy wejdziesz do lobby pytasz sie wszystkich czy nie natkneli sie na ktorys z tych bledow?

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2012, 17:30   #456
Mietek231
Nowy
Mietek231 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Mam takie pytanie w kwestii zerowania kont. Jak to możliwe, że taki lik0s pl ma calaki w Forzie 3, Fifie World Cup, GTA 4, GoW2 i wielu innych zrobione jednego dnia w 2010 roku, a jego konto nie zostało wyzerowane? Od czego to zależy? Czy to jest bezkarne jeżeli wgrywa się osiągnięcia?
Mietek231 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2012, 17:35   #457
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Biorąc pod uwagę, że na świecie jest 40 mln Gamertagów, to wykrycie takiego delikwenta może być trudne. Zwłaszcza że zerowanie następuje ręcznie, nie automatycznie, po dokładnym sprawdzeniu danego przypadku.
Stary 09-02-2012, 17:36   #458
Mietek231
Nowy
Mietek231 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

A jest coś takiego, że im mniej/więcej wgranych osiągnięć tym większa/mniejsza szansa na wygrycie? Mając powiedzmy dwa osiągnięcia można czuć się bezpieczniej niż mając wgrane 15 gier? Pytam tylko z czystej ciekawości.
Mietek231 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2012, 17:44   #459
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Pewnie tak, ale tego nie wie nikt. Wszystko zależy od algorytmów stosowanych przez "policję" XBL, bo na pewno jakimiś narzędziami sobie pomagają w pracy i coś im podsuwa użytkowników, którym warto się bliżej przyjrzeć.
Stary 09-02-2012, 17:45   #460
jasiopatryk
Fanatyk

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Czytałem na forum xbox.com gdzie jeden koleś pytał dlaczego mu wyzerowali konto skoro miał wszystko zdobyte legalne. PAT na xbox.com odpisał mu, że MS wykrył, że jego gamertag był podłączony do zewnętrze źródła (programu) i dostał już za samo grzebanie w jakimś programie do wgrywania acziwów konto z 0 GS, więc nie polecam kombinować. Nie dość, że wgranie nie da Ci satysfakcji to możesz mieć wyzerowane konto. W innym temacie jakiś koleś miał wyzerowane konto wyłącznie dlatego, że jedno osiągniecie w GTA IV miał według MS wgrane, wiec nie ma na to reguły.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania