Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-06-2011, 01:19   #521
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie Odp: Łatwe punkty

Niestety, więcej jak 2 walk przegrać nie można. Ja guide'a z x360a używałem, tam dobrze opisane który turniej kiedy występuje.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-06-2011, 10:23   #522
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

mam problem z gra nba 2k6 osiagniecie:
Grab 20 Rebounds With Any Player
This was achieved by getting 20 rebounds in a game with any player.
250 Punktów

gra jest ponoc łatwa do scalakowania ale nie moge sobie poradzic z tym osiahnieciem od kilku meczów juz czy to chodzi o wykonanie podań miedzy dwoma graczami z czego jeden wrzuca pilke do kosza? czy dobrze to rozumiem?
Stary 15-06-2011, 11:26   #523
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Musisz mieć 20 zbiórek. Na forum jest poradnik do tej gry.

"Ustaw kwartę na 12 minut, wybierz reprezentację konferencji wschodniej, wyłącz kontuzje oraz paski zmęczenia zwodników, a w opcjach trenerskich także automatyczne przeprowadzanie zmian. Dwóch O'Nealów grających w tej drużynie ma bardzo dobre warunki do uzyskiwania reboundów. W defensywie utrzymuj przeciwnika na lini za trzy punkty i czekaj na rzut, potem wystarczy zebrać piłkę. "
Stary 15-06-2011, 20:20   #524
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

tak czytalem juz ten poradnik z 10x, ale co to znaczy "20 zbiórek" chodzi o podanie miedzy dwoma zawodnikami?
Stary 15-06-2011, 20:23   #525
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 

Zbiórki spod kosza kiedy zawodnik drużyny przeciwnej nie trafi.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2011, 15:58   #526
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

za cholere nie moge zrobic tego osiagniecia z nba 2k6 polegajace na wykonaniu zawodnikiem 20 zbiorek, korzystam z poradnika z tego forum i nic jak przejme jednym zawodnikem pilke to potem automatycznie zbieram innym i innym i tak w kolko, macie jakies pomysly?
Stary 16-06-2011, 16:06   #527
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Ok sprawdziłem poradnik na jednej ze stron i wychodzi na to, że musisz:
- podłączyć drugiego pada
- zalogować się na niego na fikcyjne konto
- włączyć mecz
- w czasie gdy zbierasz piłkę ustaw konsolę pionowo
- następnie wklep kombinacje X, Y, X, Y, B, B, X
- i bam! masz Aczika

Powodzenia
Stary 16-06-2011, 16:47   #528
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

ja widzialem na yt, ze robili to w 2 osoby i jeden zrzucal z polki xboxa a drugi go lapal, musi byc podlaczony i wlaczone nba ofc, tylko przy 14 zbiorce plyta przestala dzialac bo sie porysowala, ale mieli zapasowa, tylko ze nhl, inne zasady, ale tez ulubiony sport amerykanow

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2011, 19:03   #529
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
za cholere nie moge zrobic tego osiagniecia z nba 2k6 polegajace na wykonaniu zawodnikiem 20 zbiorek, korzystam z poradnika z tego forum i nic jak przejme jednym zawodnikem pilke to potem automatycznie zbieram innym i innym i tak w kolko, macie jakies pomysly?
Weź pod uwagę, że liczą się zbiórki zarówno w obronie, jak i w ataku.
O dziwo, te w ataku wychodziły mi łatwiej niż w obronie.

Mój sposób:
Na twojej połowie boiska zostaje 1 zawodnik z piłką, nastepnie rzucasz piłką do kosza (albo raczej w tablicę, bo to chyba musi być coś na zasadzie "ślepego" rzutu), chyba krzyżakiem w prawo, a kiedy nie trafiasz do kosza piłka odbija się i spada na podłogę, po czym ją konkretnym zawodnikiem zbierasz i masz 1 zbiórkę.
Powtórz to x razy, bo nie zawsze zbierzesz tym samym i masz aczika. Dodatkowo dochodzą jeszcze zbiórki defensywne.
Ja starałem się żeby zbierał u mnie O'Neal i wbiegałem nim pod kosz. Zdobył chyba 21. Dwóch innych miało na koniec po ok. 15 zbiórek.
Wpadło za 1 razem, łącznie z innymi achivami. Oczywiście im dłuższa kwarta tym lepiej
Powodzenia.

Completed retail: 43 Completed arcade: 18

Ostatnio edytowane przez Matik_MP : 23-06-2011 o 19:18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2011, 19:15   #530
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

NHL 2K6
Score on penalty shot (All-Star)

Score a penalty shot on All-Star difficulty or higher.
250 Punktów

O co chodzi z tym osiągnięciem ? Pewno połowa wyśmieje mnie,że to jakieś łatwe osiągnięcie lub coś w tym stylu..

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2011, 19:20   #531
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 

Najtrudniejszy achievement w grze. Na początek przestaw ustawienia w następujący sposób:
- poziom trudności All-Star i czas na pełne 20 minut
- wszystkie suwaki w Gameplay - Human przestaw na maksa, natomiast w Gameplay - CPU na minimum
- w Penalty wszystkie suwaki powinny być w maksymalnym położeniu
Teraz wybierz jako swój team World All-Star, a na przeciwników reprezentację Danii. W trakcie meczu popełniaj faule tak żeby dwóch twoich zawodników wylądowało na ławce. Teraz najważniejsze, w hokeju karny otrzymuje się kiedy zawodnik znadujący się 1 na 1 z bramkarzem zostaje sfaulowany. Dlatego musisz dopuścić przeciwnika do swojej strefy i odebrać mu krążek. Następnie szybko wyprzedź ostatniego obrońcę (nie powinno być z tym problemu, ponieważ wcześniej ustawiłeś im prędkość na minimum) i zwolnij tuż za nim. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to powinieneś zostać przewrócony lub podcięty kijem. Nie jest to z pewnością łatwe, ale po kilku próbach dojdziesz wkońcu do wprawy. Sam karny, to już kwestia szczęścia lub dobrej techniki. W końcu uda się zmusić bramkarza do kapitulacji. Z moich testów wynika, że najłatwiej uzyskać karnego w pierwszej części spotkania.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2011, 19:23   #532
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

No to tak robiłem. Tylko ten bramkarz nie chce mnie sfaulowac. Nie wiem w czym polega problem.

Stary 23-06-2011, 20:24   #534
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Aha,dzięki. Zaraz odpalę i spróbuję zrobic.

---------- Wiadomość dodana 19:24 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 18:31 ----------

Przed chwilą dwa razy strzeliłem karnego i nic.

Ostatnio edytowane przez Baczek PL : 23-06-2011 o 20:24
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania