Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-05-2007, 00:03   #41
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Awykonalne Achievementy

Za granaty w GoW tez wyzywaja wiec jak tam przy tych idiotach achivmenty robic.....

Cytat:
Napisał Yacolek
Jak na razie to dla mnie awykonalny jest acziwment z Hexic HD - flower z czarnych perełek hehe
Strasznie proste gdy zrozumiesz tylko schemat gry to uda ci sie bardzo szybko.

Cytat:
Napisał Vartan
viva pinata w 10h mozna przejsc...
to kwestia kasy...
Nie trzeba tam grac 50h zeby cos odblokowac?!

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2007, 02:26   #42
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Najlepszy pomysl na kase w VP to poprosic kogos o dotacje 8)
PK - ye, jest achiev za 50h gameplayu, jednak tak z 30h tego spedzi sie w menum by czas sam sie nabijal, bo po 20h lekko sie powinno miec 980
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2007, 03:15   #43
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

ta, jest taki za 50h gry, ale robisz to tak, ze wchodzisz do sklepu, wybierasz cos, co chcesz np. wstawic do ogrodu i wybierajac miejsce, gdzie to wstawisz po prostu odkladasz pada...
i czeeekasz

dotacja - tak
moglem oddac jakies 300tys na koniec ;d
z kasa wszystko moment sie robi...
Stary 24-06-2007, 12:47   #44
Celcik
Nowy
Celcik Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Celcik

co do achieva w F.E.A.R za 1000 MP jest banalny :> mozna ustawiac z kumplem sobie Elimination gierke i grac 1v1 wystarczy ze jak najszybciej pobiegniecie na srodek mapy i jeden drugiego zabije i juz - mecz trwa okolo 15 sekund ;d to luzem okolo 250 meczy w 1h mozna zrobic ale wliczajac wchodzenie do menu i wlaczanie gry to troche zejdzie ale nawet by sie dalo w 1 dzien zrobic
Celcik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2007, 11:36   #45
above89
Stały bywalec
above89 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 30
Wyślij wiadomość przez AIM do above89

Kombinujecie jakby nie dało sie pograc dla przyjemnosci.
Dla przykładu taki colin gra według mnie wyśmienia i przechodzac karier oraz championship archiwa zdobywałem nawet nie patrzac na liste osiągniec.
Nie rozumiem po co grac w np. w VIVA PINATA jak gra wogóle nie lezy a kupujesz lub "tworzysz kopie" by zdobyc tylko i wyłącznie 1000GS....

Ps: a jak juz temat o antywykonalnych osiagnieciach to dla mnie zdobycie achievementa za przejscie COD'a3 na veteranie jest niemozliwe... GOW na Insane o niebo łatwiejszy !!
Stary 26-06-2007, 12:28   #46
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Nie rozumiem po co grac w np. w VIVA PINATA jak gra wogóle nie lezy a kupujesz lub "tworzysz kopie" by zdobyc tylko i wyłącznie 1000GS...
Grałeś w Pinaty? Chyba nie skoro myślisz, że to łatwy 1000. Ja siedziałem przy grze 40h by osiągnąć 980 GS...
Stary 26-06-2007, 12:50   #47
above89
Stały bywalec

Grałem w demo ale co to ma do rzeczy.
Eragona chyba kazdy zna ?
Wiekszosc kupuje lub pozycza by przejsc tylko i wyłącznie dla tych 1k GS, bo watpie zeby kogos owa gierka fascynowała i sprawiała przyjemnosc. To jest zwykłe nabijanie GS i nic wiecej.
ps: Wróg powiedz szczerze wybrałes VIVA PINATA bo .... ?
Stary 26-06-2007, 13:18   #48
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Bo to jedna z lepszych gier na X360 i nie żartuję w tym momencie. Specjalnie z Kanady sobie wydanie limitowane sprowadzałem.
Stary 26-06-2007, 13:19   #49
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

może dlatego że to w zasadzie jedyna hodowlanka na XO a zarazem miła cukierkowa odskocznia od strzelanin pokroju gearsów? Ale to tylko moje domysły bo przecież każdy z wysokim gamerscore gra dla punktów nie? :wink:
Stary 26-06-2007, 13:34   #50
above89
Stały bywalec

Pingwin nie kazdy mam cichą nadzieje ze sa ludzie ktorzy graja dla przyjemnosci kims takim jest chyba sam WRóG
Stary 26-06-2007, 15:36   #51
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja Vive Pinate kupilem, bo rowniez myslalem ze to dobra gra - niestety sie mocno na niej zawiodlem, bo szybko sie okazalo, ze nie ma w niej nic do roboty i gdyby nie achievy, to bym sie zanudzil na smierc To latwa gra, okolo 25h aktualego grania i drugie 25h siedzenia w podrecznym menu z padem z kablem...
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2007, 18:46   #52
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Spam, ale coż, czasem trzeba :P
juve, Viva Pinata, to nie jest gra, którą sie "przechodzi". Ją poprostu odpalasz hodujesz pinaty i uprawiasz ogród. Nawet jak zdobędziesz wszystko, to i tak gry nie "przeszedłes". W to można grać w nieskończoność, tak jak w The Sims. Inna sprawa, że gra rzeczywsicie się nudzi po dłuższym czasie
A zeby nie było zupełnie offtopowo, to dla mnie 200/200 w Geometry Wars nie wykonalne jest. Na prawdę trzeba być mistrzem i temu komu się udało biję pokłony
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2007, 01:35   #53
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał above89
Pingwin nie kazdy mam cichą nadzieje ze sa ludzie ktorzy graja dla przyjemnosci kims takim jest chyba sam WRóG
zdanie o graniu dla punktów było ironią ;-)

dla mnie awykonalne pozostaną achievementy typu "1000 rankingowych meczy", nie jestem aż tak cierpliwym człowiekiem.
Stary 27-06-2007, 02:07   #54
above89
Stały bywalec

Oprócz przejscia COD'A 3 na Veteranie to jeszcze zdobywanie kasy w Forzy jest tak męczące ze watpie iz uzbieram z 10 mln aby zakupic all autka z USA....
Stary 27-06-2007, 22:54   #55
Bari
Uzależniony
Bari Wkrótce będzie sławny

Miasto: Łódź
Reputacja: 89

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Zapalczywy Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 20

mnie zdenerwowal quake 4, ktory ma achievementy za przejscie gry na roznych poziomach trudnosci, ale jak przejde na najwyzszym to nizszych mi sie odblokowywuje :/ - a poziomow jest 5 :wow:
Stary 28-06-2007, 15:36   #56
SETH
Nowy
SETH Zobaczymy co z niego wyrośnie

SETH's Avatar

Miasto: Poznań

Veteran w CoD 3 to jest po prostu nieporozumienie. Dotychczas wszystkie części Call of Duty bez problemu i dla własnej satysfakcji przechodziłem na najtrudniejszych poziomach. Jednak to, co zaprezentowało sobą CoD 3 na Veteranie to przechodzi ludzkie pojęcie.

Ja rozumiem, że Veteran to weteran i łatwo być nie może, ale nie kosztem oszustwa Gracza przez skopany kod. Jak już coś ma być trudne, to niech to będzie przynajmniej wykonalne dla prawdziwych hardcorowców, którzy chcą z takiego wyzwania czerpać przyjemność, a nie się wkurzać, bo coś nie poszło nie z mojej winy.

W Gears of Wars grałem sobie na Insane z przyjemnością. Przeszedłem cały tryb Story samemu, a później pomagałem innym go pokonać i robiłem to z nieukrywaną przyjemnością (niestety tryb multi zupełnie mi się nie podoba). A po sesji w CoD 3 na Veteran, mniej więcej w połowie gry, chciałem tą grę ZNISZCZYĆ!
Stary 28-06-2007, 18:56   #57
above89
Stały bywalec

Seth zgadzam sie Gears of War na INSANE duzo łatwiejszy. Sam przeszedłem RAAM'a bez niczyjej pomocy, ale COD'a 3 niesamowicie trudny. Doszedłem max do drugiego aktu zatytułowany cos tam ISLAND, gdzie wraz z towrzyszami walimi na niemozliwie dobrze zabezpieczone wzgórze.
Nie wiem jak VETERN wyglądał w COD 2 także Seth duzo łątwiejszy od trójki da sie przejsc nie bedąc hardcorowcem :P ?
Stary 28-06-2007, 21:42   #58
Bari
Uzależniony
Bari Wkrótce będzie sławny

Miasto: Łódź
Reputacja: 89

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Zapalczywy Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał SETH
Veteran w CoD 3 to jest po prostu nieporozumienie. Dotychczas wszystkie części Call of Duty bez problemu i dla własnej satysfakcji przechodziłem na najtrudniejszych poziomach. Jednak to, co zaprezentowało sobą CoD 3 na Veteranie to przechodzi ludzkie pojęcie.

Ja rozumiem, że Veteran to weteran i łatwo być nie może, ale nie kosztem oszustwa Gracza przez skopany kod. Jak już coś ma być trudne, to niech to będzie przynajmniej wykonalne dla prawdziwych hardcorowców, którzy chcą z takiego wyzwania czerpać przyjemność, a nie się wkurzać, bo coś nie poszło nie z mojej winy.

W Gears of Wars grałem sobie na Insane z przyjemnością. Przeszedłem cały tryb Story samemu, a później pomagałem innym go pokonać i robiłem to z nieukrywaną przyjemnością (niestety tryb multi zupełnie mi się nie podoba). A po sesji w CoD 3 na Veteran, mniej więcej w połowie gry, chciałem tą grę ZNISZCZYĆ!
ja przeszedlem pierwsze 5 misji na veteranie i zrezygnowlem bo mi sie nie chcialo 2 razy przechodzic tej samej gry, ale bez przesady - nie jest to takie trudne

fakt, nie jest latwo i ciagle sie ginie, ale przejsc sie da. Nie wiem jak jest po 5 misji bo dalej nie gralem (choc mam zamiar zrobic tego achievementa).
Stary 28-06-2007, 21:54   #59
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Ja przeszedłem COD 2 na Veteranie i pod koniec już gra była strasznie wkurzająca (w sumie to zaciąłem się tylko w 1 misji i na miesiąc odłożyłem pozycję). Kompani wchodzący pod celownik (za postrzał jest restart ) i respawn przeciwników są naprawdę irytujące

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2007, 10:28   #60
SETH
Nowy
SETH Zobaczymy co z niego wyrośnie

SETH's Avatar

Miasto: Poznań

above89

Akurat w CoD'a 2 grałem na PC (możliwe, że kiedyś spróbuję również na X360) i nie było to takie trudne (no, ale wiadomo, myszka, quick save i te sprawy).

barczynski luka

Moim zdaniem jest trudne, a to za sprawą tego, że konsola po prostu oszukuje gracza. Bo jak można wytłumaczyć fakt, że żołnierze strzelają do Ciebie w sytuacjach, w których nie powinni Cię widzieć? I to jeszcze mega celnie?

Ale i tak najbardziej wkurzył mnie jeden moment (niestety nie pamiętam, która to była misja), w którym to chyba jakiś śmieszny bug się ujawniał -> wykosiłem prawie wszystkich w polu widzenia, dochodziłem do miejsca, w którym zazwyczaj 'aktywowali' się kolejni przeciwnicy, a tu nic, zupełne null. Po chwili respawn poprzedników i seria w plecy. I to nie kilka(naście) razy tak.

W takim razie podziękowałem tej produkcji. Nie będę się męczył dla jakiegoś głupiego achievementu (ale w przyszłości i tak do niego wrócę )
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania